392
Tron 2.0 (c) Disney Interactive
  • Kaszi46
    #225
    http://www.tron20.net/ peccset innen
    http://www.gamecopyworld.com/ cracket innen

    akadást nemtom hogy megoldja e
    amugy én is fantik lettem asszem:)) letöltöttem teljes dvd ben a filmet és az is nagyon bejön annak ellenére hogy sokszor nevetségesnek tünik mai szemmel nézve bár jopár olyan jelenet van ami még ma is megállná a helyét. ajátékban pedig tökéletesen visszaadták a filmbeli hangulatot sőt jócskán meg is füszerezték szoval szoval fantik lettem:)

    amugy nálam játék kapcsán még mindig az van hogy 1 ideig minden megy tökéletesen aztán elbaszodik a hang zsug-búg párbeszédek be vannak lassulva, és vagy magátol vagy amikor ki akarok lepni, vagy mentés betöltésénél
    ujrainditja a gépet.+ amit már a rossz hangnál mentek az a következö jatinkiditasnal a betöltés végeztével kikapcsolja teljena játékot. igy méh mindig nem tudtam végigvinni:((
    ha esetleg tud vki segitsen
    más tronnal kapcs oldalak:
    http://www.tron-movie.com/
    http://www.tron-sector.com/
  • Ragnarok
    #224
    Ja valaki mondja már el hogy honnan lehet letölteni a legujjap patchet és hozzá a legújjabb cracket...
    Hátha az valamit segít az akadásokon...
    Egyébként teljesen fan lettem, megyek is a tékába kivenni a filmet:).
  • Ragnarok
    #223
    Miért van az hogy nem fut rendesen a Tron2.0?
    1700as P4em van 384ddrram rad9000pro-val és akad mint az állat. Lehet hogy nem szereti az Ati kártyámat?
  • Kaszi46
    #222
    én is probálok már joideje de eddig még nem jött össze.
    szal ha van vkinek kedve kiprobálni multiba itt most disc arenara gondolok jelezzen és este megproszálhatnánk. addig is aki akar peccselje fel a gamét 1.2 re aztán este mehet a móka.
  • CarajoEsp
    #220
    Kéne multizni ezzel a gyöngyszemmel.
  • Loading ERROR!
    #219
    Olvasd végig a topicot sok embernek volt ilyen problémája
  • Örm
    #218
    Miért nincs hang játék közben? A menűben még van, ha letörlöm a codeceket akkor is ugyanaz a helyzet. Valami ötlet?
  • Loading ERROR!
    #217
    Prison Bin LoL
  • Hmuda
    #216
    Szerintem is király. Nem kimondottan hozza a film hangulatát, de mindenképpen egyedi.
  • TneX
    #214
    Ez a játék egy istencsászár :)
    Amugy olvasd végig a topicot megjön a kedved :)
  • Loading ERROR!
    #213
    Nemsoká meglessz a játék és tudni szeretném hogy mi a véleményetek róla (vagy esetleg olvassam végig a topicot? :) )
  • Jacky
    #212
    Akinek esetleg nincs meg a játék, találtam a neten egy címet: http://swt.frd.hu:8080/index.php
    Sok sikert a letöltéshez! 21-én törlik.
  • Jacky
    #211
    Ja, tényleg rövid. Ez az egyetlen hibája. Remélem lesz a játéknak folytatása, mondjuk a Tron 3.0 :)
    Ma befejeztem. Végső verziószámom 9.7.0
  • [HUN]PAStheLoD
    #210
    csak rövid...
  • Jacky
    #209
    Teljesen egyetértek Gnome-al! Ez egy egyedi játék. Végre-valahára nem a Diablo, stb. klónjaival kell szenvednem! Alig van új ötlet a játékiparban, ez a kivétel! Hála Istennek, végre valami újdonság. Naaaaggggyyyyon tetszik! :-)))
  • Gnome
    #208
    Sztem a tron egyedi megoldás...ép ezért érdekes...És a "nagyokrol" Ehhez a játékhoz csak egy valami hasonlit..az maga a film..Nemtom mit kell hasonlitgatni más FPSekhez..
  • steweee
    #207
    igen, igazad lehet,de nem tudom mi a gond.az 591-es ace codeket feltettem,ráupdate az 593-as, gép újraindít,tron elindít,hang megjött,de nem az igazi.ki tudja miért?
  • gonosz
    #206
    hat nalad vmi gaz van a hanggal.
  • steweee
    #205
    hát, nekem nem jött be annyira mint ahogy vártam az itt leírtak alapján.érdekesnek érdekes,de mint FPS közelében nincs az igazán nagyoknak.
  • G. Joe
    #204
    Nalam hibatlan! Mondjuk ez eredeti. Gondolom nalad is :P
  • steweee
    #203
    na, codec install megvolt, a hang is megjött, de nem sokáig tartott az örömöm. midenkinél ilyen gagyi a hangeffekt? a beszéd csak feliratozva van,elég furcsa zörejek töltik ki a játékot és a zene is nyomi. vagy még mindig nem jó nálam vmi? tapasztalt vki hasonlót?
  • gonosz
    #201
    pedig rengeteg helyen fennvan.
    google is rengeteget dob ki ra. innen szedd pl:

    http://galgonet.freeweb.hu/
    en a 30 mb-s hyper valtozatot talaltam legjobbnak.
  • gonosz
    #199
    letoltod a codec packot /593 -as verzio a legujabb, azt keresd/, es az installalasa elejen felajanlja hogy letorol minden mas installalt codec -et gyokerestul. arra nyomj igent. amugy a pack szerintem mindent tartalmaz ami elofordulhat. ACEMCP593HYPER.EXE, en ezt hasznalom, teljesen panaszmentes.
  • Hmuda
    #198
    Mondjuk engem igazábol a szűkös tér szomorít el.
  • Hmuda
    #197
    Szóval szondod a rakétákkal meg hasonlókkal machináljak?
  • steweee
    #196
    ace codec pack install (agressive remover: yes az elejen)-ezt nem igazán értem hogy mit is csináljak
  • CarajoEsp
    #195
    nem annyira nehéz ám Hmuda,az elején énis megijedtem ,de a vége könnyebb a progik miatt.
  • Hmuda
    #194
    Ott vagyok, hogy Ma3a átalakult és most light cycle-el kell menekülnöm de iszonyt nehéz. Ha már az első két ellenfélnél leakadok, akkor mi lesz később. :D
  • Jack_x
    #193
    No a magyaritás van,lesz?
  • Hmuda
    #192
    Graves, gonosz: köszi mindkettőtöknek. Gondoltam vmi ilyesmire, csak reméltem nem igaz. :D
  • gonosz
    #191
    kapcsold ki a hardware 3d soundot es/vagy ace codec pack install (agressive remover: yes az elejen)
  • steweee
    #190
    hi! felinstalláltam, a menüben még van, de a játék alatt nics hang. pedig manuálisan ahogy kérte az install végén elindítottam és feltelepítettem a WMFADist.exe-t. mi lehet a gond? hang nélkül nem lehet játszani! légyszi írja már meg vki hogy mit kell csinálni akinek ilyen problémája volt
  • gonosz
    #189
    bizony, de ha folyamatosan mozogsz es ugralsz nem talalnak el a tankok
  • Jack_x
    #187
    Hi all!

    GOndolom már idegesitő ez a kérdés,de a magyaritásrol valamit tudtok?
  • Hmuda
    #186
    Na a problémám az, hogy átjutottam a tankokon, de a másik oldalon semmit nem tudok csinálni. Kiszedtem az egyik engedélyt meg egy emilt a BIN-böl, de innen sehova. Vissza nyilván nem megyek a tankok miatt, felfelé már nincs életerőm (mellesleg szvsz csak egy XP cucc van ott), és van egy bazinagy ajtó, amit véletlenül se tudok kinyitni. Na innen hova?
  • Hmuda
    #185
    Huha. Most vagyok abban a rendszerben, ahhol a film is játszódott. Nagyon ász. Mondjuk a tankok rögtön kinyírtak, úgyhogy 3 óra játék után kicsit most pihenek. Nagyon ász a gém, meg is nézem mégegyszer a filmet. :DDD
  • Sephi
    #184
    De nem tudom megfigyeltetek e hogy ha remegy az ember a www.imdb.com (ahol ugye mindent meglehet tudni akarmilyen filmrol) es oda beirja hogy Tron akkor kiadja a regi 80' evekbeli filmet es fent meg a temahoz kapcsolodo reklam megy le :)))) miert vicces? Mert frizbit reklamoznak looool! akko ma' olyan fenylo bot ize nincs ami atalaku motorra?:)))
  • Sephi
    #183
    hopp azt en is akarom! Reg nem teccet ennyire egy FPS jatek! Szerintem eszmeletlen jo! plane hogy most kaptam egy ujjablemezt amit amikor eloszedek erdekesen szejelbomlik es egy kuuull fegyver mert mindent el lehet vele talalni siman! Csak sajnos ezeka huje piros programok rajottek mijaza pajzs :))))
  • Hmuda
    #182
    Megnéztem a filmet. Nagyon bejövős. A korához képest hatalmas ötletek vannak benne. Még tán jobban tetszik mint a játék. :D
  • Kaszi46
    #181
    codec pack nem oldotta meg a dolgot:\