392
Tron 2.0 (c) Disney Interactive
  • Kaszi46
    #180
    atyaég asszem szalajt az ujjam és kihagy néha pár betűt
  • Kaszi46
    #179
    köszi mindiket megproszálom amugy integrált van benne de akkor kodek után átrakom a másikbola hangkar
  • Sephi
    #178
    Nem a hang kartya a hibas! A No ones live forever jateknal nekem nem volt hang es mindeki aszonta hogya hangkartya miatt van! Feneket! A codec miatt volt! Prioritast adtam akkor valamelyiknek es ment csodalatosan!
  • gonosz
    #177
    [email protected]

    ja, csak most olvasom.. erre irtad? :)
    nem talaltad gyanusnak a cimet? ;)
  • gonosz
    #176
    hanggyanus a problema es a hangkartyat meg nem irod :) vagy integralt? ace codecet (593) tenyleg futtasd es agressive removal, azzal kizarhato a codec problema. tartalmaz divx, xvid-et is, szoval nem kellenek kulon. amugy meg lehet hogy gagyesz a hangkartyad. van akinek az segitett itt egy csere. kiprobalhatod pl letiltani a hangot, akkor kiderul.
  • Sephi
    #175
    amugy a monolyth-nal lehet tudni hogy nem szereti a kodekeket. Ezert ajanloma ACEMCP 593 verziot feltelepiteni es amikor keri hogy Forced Removal (ami nem mas mint leszed mindent ami nem szukseges((ami ugye a kodekekre vall nem masra)) a gepbol) akkor siman agyal ra Yes majd telepites utan reboot.

    De oszinten nem hiszem hogy a kodek hiba... tul jo a geped vazz :))))


    Mas :

    Bazz en ma telepitettem fol a gamt es eszmeletlen jo!!!!!!!!!!!!!!!
  • Kaszi46
    #174
    igen, amugy kodekek: divx.5.0.3, xvid, acempxp
  • gonosz
    #173
    minden mas jatek korrekt?
  • Kaszi46
    #172
    hali segitségre lenenm szükségem eme csodás játék kapcsán
    szal az a helyzet hogy minden tökéletesen müxik egy darabig. ajáték felénél tartok kb és rengetegszer történik olyan hogy se só se beszéd ujrainditja a gépet hibaüzenet nélkül. de nem mindenhol valamikor enged 1 orát is játzsani reboot nélkül szal nemtom mi lehet. azt már megfigyeltem hogy a legtöbbször ugy indul ujra hogy hang bekrepál(nem elmegy csak sistereg párbezsédek eltorzult hangon belasulva jönnek, stb..) és vagy azonnal vagy egy kis idö mulva ujraindul, de ha esetleg nem inditja ujra amasinát akkor vagy emntésnél, vagy ujratöltésnél, vagy akkor amikor ki akarok lépni ujrainditja a gépet.
    a konfigom: msi865p, p42.4, 1gbks ram, r9800pro, xp(hun), catalyst 3.6, dx9a
    ha tud vki pls segitsn
  • Light
    #171
    Ez volt a szitu...
    A pálya elején előtted van az IO-Node és 2 feltöltőcucc - élet és energia. Itt járkálsz, 'megszerzed' az egyik ilyen kis bizbaszt, amihez 15 energia kell, és az elrepül a portig és aktiválja azt...az első helyen ez megvolt, a másodikon nem találtam meg - egy kicsit el volt rejtve, de vak is voltam:)...és annál a helynél van egy olyan, hogy lefele mész ládákon egy permission-ig, és utána visszafele kell ugrani, nem leeseni - nah én itt estem le, és úgy kerültem egy ládára, hogy alattam pont volt láda - és úgy beugrani esés közben vagy ilyenek nem lehet, és felettem két láda egymáson, és hiába van X-Jump Gold-om, nem érem fel...ez pont az a terem, ahol aktiválni kell vmi nagy baszást - ez a feladat is...
    Szval nem én vaok hibás, hanem a játék, hogy ha az ember olyan béna, mint én és úgy gondolkodik, hogy ott kel lejutni vhogy, akkor beszop...ezeket a részeket tudtommal a készítőknek kell kiírtaniuk a progiból, ha már nem olyan interaktív a játék, hogy be lehet esni két láda közé vagy teszem azt, megkapaszkodni...no mind1.
    Már a zöld-terepen tolom, sztem nemsokára vége...mellesleg kurva nagy játék - nagyon ott van a cell-shadding - igaz, a XIII demójában azért nagyobbat üt, de itt is topon van:).

    Na csocsi!
  • gonosz
    #170

    szerintem kivetelesen te vagy a hibas, nem a keszitok :) nem figyeltel es akkor mentettel mikor gyakorlatilag mar halott voltal. (pl ha 1 hp-val mentesz egy szar szitu elott akkor sem a keszitok hibasak, kezdheted is elolrol.) esszel ;) peace
  • Light
    #169
    Hi!
    Nah, elkezdtem elölről: az volt a baj, hogy az egyik helyen lejjebb estem, mint kellett volna...itt nem én vagyok a hibás, hanem a készítők, hogy azt a helyet nem zárták le úgymond...mert onnan kijutni lehetetlen, ha oda bekerülsz!
    De már továbbmentem...:)
    Remélem, hamar végigtolom már...
    Sok van még?
    Azért köcce!
    Csocsi!
  • Light
    #168
    Ehh, nem jutottak el a mailek - mármint visszaküldte nekem....:((

    Vki, PLEASE, nézze meg, és segítsen!:)))
    A pálya neve:
    Remote Access Node

    Ahol a ládákon le kéne menni, még az eleje fele...

    Köszi!
  • Light
    #167
    Gonosz és Pasthelod:
    Küldtem mailt, hogy hol akadtam el...ide nem took feltölteni különböző okok miatt:(.
    Please, HELP!

    Köszi előre!
    Csács!
  • dikki*yysw
    #166
    Egyik savet sem töltötte be, se quicket, se semelyiket. Töröltem belőlük, úgy se.

    Volt reinstall, próbáltam új patchet, nem jó.

    Új játékot tudok indítani...

    szal sajnos ez így ennyi. ööö tegnap egyszer rámentem a multiplayerre remélem nem vmi beépített buziság hogy blacklisten van a deviance serial vagy ilyesmi.
  • dikki*yysw
    #165
    Jó akkor én sajnos materializálódom és elhagyom tron világát :((((
  • gonosz
    #164
    probald meg elmove-olni a konyvtarbol csak az utolso save -t.

    vagy reinstall es masold be a fileokat.
    a save-k valoszinuleg jok (max egy hibas).
  • dikki*yysw
    #163
    PFFFFff!! Tegnap elmentettem a játékot, szépen kiléptem belőle, ma szeretném folytatni, erre ERROR LOADING GAME. Nem tudja betölteni EGYIK elmentésemet sem. Báz! Mi van ezzel?
  • Light
    #162
    Szió!
    Küldtem mail-t...a képpel.
    Feltölteni nem took!:))
  • [HUN]PAStheLoD
    #161
    hol vagy? egy screenshotot tucc dobni mert már nem emléxem :(
  • Light
    #160
    Jó, követett, nah...:)
    A pálya neve: Remote Access Node.
    De még mindig passzolom, hogy hogy kéne leesnem úgy, hogy meg ne haljak:(.
    HELP!
  • gonosz
    #159
    ma3a uldozott? :)
  • Light
    #158
    Hi!
    Elakadtam az 'Acces vmi Node' pályán - miután Ma3a végigüldözött...ott nem tudok továbbjutni, amikor lefele lehet menni a dobozokon...és a baj az, hogy az egyik doboz alatt van közvetlenül a másik és arra kéne vhogy leugrani, de nem tudok, nem kapaszkodik meg...
    Mit kell tenni az ügy érdekében?
    Köcce!
    Csács!
  • dikki*yysw
    #156
    Jó ez a játék csak sokat kell kvikklódolnom
  • gonosz
    #155
    hehe, racsukodott a lift? :))
  • dikki*yysw
    #154
    Yeee! Terratec rulez! Műxik!!
  • dikki*yysw
    #153
    Nah megnézem az új hangkártyával, ha így sem lesz hang akkor kisbaltával felaprítok valakit.
  • Eye-scream
    #152
    Aha, nekem a kedvencem:
    If that was a user I am shareware
    :D
  • gonosz
    #151
    amugy a patch tenyleg jot tett a jateknak, 8500 -amon egeszen megtaltosodott.
  • gonosz
    #150
    ottvan az egyik dobozban. egesz jol lathato helyen. asszem az egyik felso szinten, az utolso kocsiban.
  • gonosz
    #149
    nekem akarhanyszor irom ki mindig szaraxik a cd. ha erroros, kiveszem a cd-t es beteszem ujra a drive-ba es akkor mashol lesz a hiba. ugy 4-5 probalkozas mire hibatlanul installalni tudom. probald meg hatha..
  • Whir
    #148
    nagyon jó ez a játék... és hatalmas szövegek vannak benne...

    "The Kernel will never retreat and neither will I. Drive C forever!"
  • Eye-scream
    #146
    Nekem is ezt írta ki, de a crack megoldotta...
  • Eye-scream
    #144
    Valaki eltévedt kissé...
  • antijedi
    #142
    ok, ezé nem montam nevet se :P
  • antijedi
    #140
    nagyűbo = nagyából
    nemtom hogy tutam ezt enyire elgépelni :P
  • antijedi
    #139
    shu powa :PPP
    inét meg kitalálod egy kis gondolkozásal aszem, a nevek végülis nagyűbo hasonlatosak :P
  • antijedi
    #136
    jééé te itt? jah igaz ezen a nickemen nem simersz meg nah mind1 :P
    amugy kérdésedre nem tom a választ :P
  • Light
    #134
    Hi!
    Nagyon elakadtam:(.
    A 'Packet Transport' pályán, amikor a feladat, hogy bizti helyet kell keresni elbújás címszó alatt - az utcsó ajtóhoz hiányzik az alsó 'Permission'-öm, és azon az egyen kívül mindegyik engedély megvan, és egy dobozban van egy kék 'Permission' - nagyon gyanítom, hogy az kell nekem - az egyik program is azt mondja, hogy a felső decken van:), de ahhoz is pont az az egy kell, ami hiányzik - tehát akkor magával a benne lévő engedéllyel kéne kinyitnom az engedélyt? - ehh, kicsit zavaros, de az is:)).
    Vagy én vagyok hülye?:))
    Please, vmi 5let...
    Köcc előre!
    Csács!
  • Kaszi46
    #133
    persze neked szolt az elözö:)