392
Tron 2.0 (c) Disney Interactive
  • dikki*yysw
    #312
    Na annyiért már én is hajlandó vagyok megvenni.
  • shusaku
    #311
    :(( remélem azért hamarosan sikerrel jársz
  • Kaszi46
    #310
    most hívtak hogy mégsem tudják hozni:(( kifogytak belőle, majd ha lesz nekik ujra csörögnek
  • Kaszi46
    #309
    köszi az infot, meg is rendeltem, holnap landol nálam!
  • shusaku
    #308
    Távol álljon tőlem a reklámozás, de a cdgalaxisban 1990 forintért meg lehet kapni a játékot! Meg is vettem, és hétvégén széttrónoltam az agyam :) Ennél szebb, absztraktabb pszichedelikus világot nem láttam még más játékban. Minden ott van a helyén, a zene, a grafika, a játékmenet... de gondolom ezt nem is kell nektek magyaráznom :) ja, én is kóder vagyok, lehet, hogy azért is jön be annyira.
  • dikki*yysw
    #307
    Aha, megnyugodtam. Patchtől írtózom, mert amikor tavalyelőtt (huh) játszottam, a patchelés után nem lehetett betölteni a savegame-jeimet... akkor KTHX.
  • Seth
    #306
    Ja egyébként amit írtál, tehát 9.8.3 az a végső verziószám,de ha felteszed a 1.042 patch-et, akkor lehet elmenni 10.0.3-ig. Ezt nemtom miért változtatták meg egyébként
    A lényeg hogy ha nem raktál fel patch-et, akkor tulajdonképpen nem hagytál el semmit és a max-on vagy....megnyugodtál...
  • Seth
    #305
    hát inkább nem kopizom be mert nagyon hosszú, de megvannak a helyek
  • dikki*yysw
    #304
    WTF??... de hogy? nem hagytam ki soha semmit, összes érme meglett... mitől lehet még fejlődni, amit nem tudok?
  • arty
    #303
    aki még nem ismerné :



    tom offtopik, de hátha van aki meloban nem munkával töltené el munkatársaival az időt ;)armagetron 0.2.7
  • Seth
    #302
    Legvégső verziószám a 10.0.3
  • dikki*yysw
    #301
    No végigvittem.. 9.8.3 lettem a végére, nem tudom meddig lehet elmenni? Ha a film keletkezésének évére akarnának utalni, az 9.8.2 lenne. Remélem, nem 9.9.9 a max, és csak azért nem lettem annyi mert elfelejtettem felszedni bármit is (kínosan ügyeltem mindig minden "érme" felszedésére).
  • dikki*yysw
    #300
    Tudom hogy másfél, de itt most olyan jól hangzott hogy egy majdnem két éves játékért kérnek 10k-t, azért mondtam azt hogy "majdnem kettő".
  • Kaszi46
    #299
    de kiráály, mostmár tuti még 1szer végigtolom akkor
  • rorr
    #298
    Imyke magyarítja!olyan 90 százalék körül jár! (tron 2.0)
  • Kaszi46
    #297
    uhh akkor inkább várok még:( max 5000 amit hajlandó lennék érte áldozni
  • rorr
    #296
    másfél de tényleg sok!
  • dikki*yysw
    #295
    Megtaláltam az automexnél. Sajnos még mindig 9999 ft, amit az eladósráccal együtt hosszas hümmögéssel nyugtáztunk. Sok az egy majdnem 2 éves játékért...
  • Kaszi46
    #294
    jó ötlet!
  • rorr
    #293
    Azért magyarítva szerintem többen játszanákde erröl Imykét kellene kérdezni, tervezi-e a magyarítását!Elég nagy tapasztalata van a jupiteres játékok magyarításában(nolf2, wwii sniper,contract jack,marine sharshooter2).
  • Kaszi46
    #292
    3szor, vagy 4szer már végigvittem, azthiszem most még1szer előveszem:D
    ha találsz helyet ahol kapható, pls jelezd mert tuti megvenném!

    amugy készül a film(tron2.0) a waltdisney gondozásában, reméljük hasonlóan jo lesz mint az első rész, és a játék:)
  • dikki*yysw
    #291
    Nincs sok TRON 2.0 rajongó itthon :)
  • dikki*yysw
    #290
    Anno eljutottam 2.x.x -es verzióig a játékban, de aztán installáltam vmi patchet és behaltak a mentéseim. Most újra meghallottam a játék hívó szavát :) és belevetettem magam a küzdelembe.

    Iszonyat nagy király ez a játék. Az egyik legjobban átgondolt, felépített, kidolgozott darab, amivel tizeniksz év alatt találkoztam. Egyszerűen mindennek megvan az oka, miértje és célja.

    Nem lehet megvenni valahol? Néztem automex.hu -n, cdgalaxis.hu -n, 576.hu és hcgamer.hu -n, de sehol nem láttam.
  • ollie
    #289
    ígyál sok kalciumot, az enyhíti valamelyest
  • BBird
    #288
    off: Nálam is elkezdődött, tegnap óta kb. Nagyon király feeling, főleg amikor már nincs zsepi, de manna még van bőven. :-D Meg amikor már fáj az orra az embernek a sok orrfújástól. Hálisten én "csak" az összes nyári fűre vagyok allergiás, meg szerintem azóta pár kajára is.
    Párápáppápáááá, Ich liebe es! :-DD
  • ollie
    #287
    Én még nerm tartok ott, lassan folytatni kéne... :D

    /OFF
    Ma reggel azt hittem, hogy megfulladok az allergiától, lehet hogy este sem megyek. Szinte biztos, hogy ma veszek egy levegőtisztítót otthonra.
    /ON
  • Amiga
    #286
    Azért néha igen zavaró volt a sok villogás meg neon...
  • BBird
    #285
    Nekem semmi bajom nem lett a játék után. Még látok... :-)
  • Amiga
    #284
    Tron 2.0 az egyik legjobb fps amit csak kiadtak. Kár, hogy a végigjátszás után mehetsz szemészhez. :(
  • BBird
    #283
    Ki mondta, hogy rossz? Baromi jó FPS a Tron 2.0.
    Végre valami új volt, meg nagyon jól kitalálták az egészet. Amikor a vége felé már az internet világában kellett szambázni, minden fényes és villogó volt, színes. Meg amikor visszatértünk egy helyre, amit felzabáltak a vírusok... kb mint egy lebombázott város. :-)
    Minimális Deus Ex feeling, de csak nagyon minimális.
    Én csak ajánlani tudom...
  • grebber
    #282
    Ennyire roszz lenne ez a game????
  • Bat
    #281
    Nem láttam a NOLF1-et, de egész jó a AVP2, bár már régi, úgyhogy a textúrák nem túl nagy felbontásúak, viszont tökéletessen illeszkedik a játékhoz, megadja a feelingjét (úgy mint a Tron2-nél), és benne vannak azok az effektek ami kellett pl az aliennek (aura latas), vagy a predatornak.
  • ollie
    #280
    AVP2 is litech motor? Néz ki legalább úgy, mint a NOLF1?
  • Bat
    #279
    Tron kettő a legjobbab :)))
    Mongyuk a AVP2-t is imáttam, litechel volt azis, valahogy ezek a liteches jatekok nagyon bejönnek nekem.
    Persze tronba főként tényleg a virtuális világ, a idézve a T3-ból: "Az akaratom lényegtelen, én eeeeggy roboo... őő prograaam vagyok!" :)
  • tigeroo
    #278
    Ez Jóóóó
  • Bucser
    #277
    Nekem anno egyik kedvenc filmem volt a Tron. Úgyhogy a játék kihagyhatatlan volt számomra:) És én is imádtam:) Sőt a mai napig imádom, habár nem vittem végig idő hijján:(
  • ollie
    #276
    Amúgy nagy élmény számomra, hogy egy programot kell játszani. Lehet azért, mert már 15 éve programozgatok? ;)
    Ja és lehidaltam, mikor megláttam az F1 screent (defrag, upgrade meg ilyenek...).
  • ollie
    #275
    Aha, értem. :)
  • Bucser
    #274
    Ahogy észrevettem neki minden fos volt eddig amihez hozzászólt.. de lehet, hogy csak símán tök hülye a játékhoz:)
  • ollie
    #273
    Ez az egyik legjobb fps!