392
Tron 2.0 (c) Disney Interactive
  • Nitramk
    #352
    ja azóta már máshol is utánnajártam. azom van.
  • Kaszi46
    #351
    alaplapi integrált hangkari?
  • Nitramk
    #350
    hali!

    Segitségre lenne szükségem: eljutottam az egyik pályáig, és mikor egy részhez érek mindig kampec. ujraindul a gépem. ha meg lementem előtte, és betöltöm akkor meg kiirja azt a "hülye hibajelentés küldése"-s üzenetet, amitől mindig a falra mászok. (na az MCP-nek azt kellett volna kitörölnie a francba)

    plz help!
  • Kaszi46
    #349
    végre végre! mondjuk az lenne legjobb, ha y2k fordítását fejezhetné be.
  • via_mala
    #348
    ...
    Aki pedig azt gondolná, hogy Rapid barátunk megpihen, az bizony téved, hiszen máris belekezdett a Tron 2.0 játék fordításába.
  • Doom 4
    #347
    na nem halt ki a fórum ?
  • Evin
    #346
    i2k addig nem fogja kiadni, amíg teljesen kész nincs. És úgy tudom mostanában elég kevés ideje van, nem tudni, hogy befejezi-e, vagy mikor?
  • remetetetem
    #345
    Magyarítás nem készült el hozzá? Az a 90% is több a semminél...
  • Doom 4
    #344
    nem tud valai egy serial cod-ot hozzá és user name + company name-t ? mert nekem naon kéne
  • berencsimark
    #343
    valaki légyszives küldjön már nekem e-mailbe a tron 2.0-hoz egy cracket,vagy egy linket,ahonnan le tudom tölteni.elöre is kösz e-mail cimem:[email protected]
  • Broafka
    #342
    sajnos, itt már néztem amúgy, de mindegyik egy baromság volt, amúgy a játék zenéjét honnan lehetne megszerezni?
  • Kaszi46
    #341
    sajna hivatalos oldalt megkurtították, ugyhogy google
  • Broafka
    #340
    Tron forewer, már régóta megvan a játék, de most érzem vele a legjobban magam :D
    láttam is a filmet, a játék után baromira élveztem (sajnos kurva szar fordítás volt, de oda se neki...)

    (Nem úgy van hogy a Ligh Cycles-t nem lehet megállítani? :) csak mert a filmben sikerült nekik :D)

    honnan lehet szerezni patch-et?
  • painkiller25
    #339
    Hy!
    Valaki nem tud véletlenül egy patchről aminek hála hanggal is jáchatok!én felraktam az 1.42c-t.De nem jó!!!!!!:(((
  • Kaszi46
    #338
    -tudtommal nincs ilyen emu progi!
    -sztem mindegy milyen hangkártyát raksz bele, a lényeg hogy ne integrált legyen. én 2 sb live karival is próbáltam, mindkettővel ment rendesen.
    -32Mb 3-D video or better Ati Radeon 8500 and up Nvidia GF3 or better - Directx 9 or better
  • painkiller25
    #337
    vagy ha más nem milyen hangkártya kell hozzá!Boccs az előbb elírtam!
  • painkiller25
    #336
    Vagy ha más nem, milyen videókártya kell hozzá?
  • painkiller25
    #335
    Mondjuk valamilyen emulátor:p
  • painkiller25
    #334
    THX a segítséget!
    A játék fut, de így hogy nincs hang elég rossz!Ha tudnál valamilyen programról ami más hangkártyát észlel és véletlenül még hang is lenne akkor azt megköszönném!
    THX
  • Kaszi46
    #333
    akkor gyakorlatilag mindkettő okozhatja, vagy egyik sem:P ha tudod probáld letiltania a hangkártyát, úgy elindítani. vagy belerakni egy külön hangkártyát.

    ha ez nem jön be, akkor még mindíg lehet az oprendszered a ludas, bár nem tudom mennyire van karbantartva.
  • painkiller25
    #332
    lassan 1 éve
    A hangkártyám integrált!
  • Kaszi46
    #331
    passzolok, hangkártyákat nem szokta szeretni. oprendszered mikor lett feltelepítve?
  • painkiller25
    #330
    Hy ALL!
    Kénen nekem egy kis segítség a játékkal kapcsolatban!bejön egy nagy fekete képernyő és kapec!Felraktam mindenféle pecset meg sokféle krekkel is próbálkoztam de semmi!Lécci vki help.
    a konfigom asus p4p800, gef fx 5700 ultra, p4 2.8, 512 ddr400

    És az oprendszer sp2-es XP!
    Plíz help
  • mikeleroi
    #329
    Passzolom, de nagyon nyomnám... Mi lehet a gixer nálam??? Minden megy frankón, de PONT EZZEL szívok?

    Kicsit később a kiadást követően a másolat nem is volt hajlandó feltelepülni, mert rögtön az indulás után reklamált x problémára. Gondoltam, itt lesz az eredeti, de az sem... Pedig anno a KIADÁSKOR SEMMI GONDOM NEM VOLT, de komcsi, SEMMI!!! Most meg nem élvezhetem!!!

    És azóta hardverileg csak hangkari váltás volt...
  • Kaszi46
    #328
    Greetings, Programs!
    nekem is megjött!! már csak a magyarosításra várok:)

    end of Line!
  • Evin
    #327
    Nekem sp2-n tökéletesen ment, de én nem patcheltem, ha jól emlékszem.
    Szóval más lehet a gond.
  • mikeleroi
    #326
    Sb Live >> letiltottam az EAX-ot, akkor sem...
    GF4TI4800SE >> legújabb driver
    MSI 875P NEO

    Szerintem az oprendszerrel lesz gondja, de most nincs kedvem telepítgetni, bár lehet, hogy az lesz...
    K*rvára nyomulnék vele, szerintem ez a legkirályabb gamék egyike!!! Elkapott a feeling...

    Amúgy 3 nappal ezelött rendeltem, és már tegnap megjött, csak nem voltam otthon...
  • Kaszi46
    #325
    hangkarid? alaplapi oder nem?

    (érdekes nekem még semmi, pedig én is mekkrendelktem)
  • mikeleroi
    #324
    Hi!
    Nektek probléma nélkül elindul? Nekem b*szik elindulni. Nagy fekete képernyő és kész. A legújabb patch-ot is felraktam, de semmi. Eredeti a game, ma érkezett meg az Automex-től.
    Lehet, hogy nem szereti az SP2-es XP-t? Anno gond nélkül ment. ???
  • hzsolt
    #323
    Találtam egy jó kis segítséget.
    Van benne végigjátszás, meg tanácsok stb.
    http://www.cheatcc.com/pc/sg/tron_20.txt

    csekély 36 oldal.
  • Gyusz
    #322
    Én is megrendeltem volna már, csak nekem még egy GTA 3-ra is szükségem van, az meg még nincsen. A postaköltséget meg nem szeretném kétszer fizetni.
  • Kaszi46
    #321
    www.automex.hu
    Címünk: 1102 Budapest, Szent László tér 20.
  • dikki*yysw
    #320
    hol van automex? :)
  • Kaszi46
    #319
    megrendeltem, remélem nem fogok úgy járni mint a cd galaxisnál
  • hzsolt
    #318
    Ba***a meg!
    Úgy látszik én vettem meg az utolsó 2000 forintos példányt :-(
    A cd galaxisban ugyanis eltünt a listáról.
  • Gyusz
    #317
    Az Automex-nél 990 Ft játék! Ennyi pénzt már csak megér mindenkinek
  • Kaszi46
    #316
    eddig mindíg azt olvastam tőle hogy ha nem 100% a forditás akkor nem adja ki, de egy probát megér
  • hzsolt
    #315
    Lehet, hogy kellene írni egy szívhezszóló levelet imikének, hogy ugyan küldje már el, ha nem is teszi ki a lapjára.
    Valahol egyébként azt olvastam, hogy a szöveg 100 %.
  • Kaszi46
    #314
    érdekes én hetente nézem az oldalukat ,hogy mikor jelenik meg a kínálatukban újra, de eddig semmi:( majd holnap felhívom őket, remélem nem szopom meg mint a multkor.
    a magyarítást meg sajnálom, nagyon vártam! havonta egyszer mindíg beírom a játékmagyarosítás topicba, a kis kérdésemet:tron fordítás hogyan áll? persze a választ tudom, csak azert kérdezgetem hogy lássa az illetékes vannak akik még várnak rá:D persze ő már nem is válaszol rá, csak más:( sajna olyan trágyadomb bughalmazokat fordítanak inkább amik meg sem érdemlik még azt sem hogy kiadják(pl driv3r és társai).
    a tervem pedig az volt hogy megveszem, magyarítom és ujra átélem a játék adta fantasztikus kalandot.
  • hzsolt
    #313
    Én pénteken vettem a cd-galaxisban.
    És még mindig nagyon király game :-)
    Viszont a magyarítás ha jól láttam leállt sajnos :(