417
Hot Rod American Street Drag
  • Grave Digger
    #180
    Egyébként nagyon érdekes, hogy te nme találsz ilyen járgányt az elején, mert én elkezdtem most egy újat, és egyből meg tudtam venni 2600 pízért.
    Íme, meg is mutatom miből lesz a cserebogár:
  • Grave Digger
    #179
    Vettem a boltba.
  • donpedro
    #178
    Egyébként ezt az autót honnan szedted? Én nem találok ilyen járgányt.
  • donpedro
    #177
    Nekem se megy 190.04-nél feljebb, de az időm pont ugyanennyi...
  • Grave Digger
    #174
    De még javulok, ígérem:DDD
  • Grave Digger
    #173
    Hehhhh, végre sikerült a 8.81-nél jobbat menni:DDD

  • donpedro
    #172
    Tud valaki valami linket, ami a játékkal foglalkozik? Bár szerintem nem valószínű, hogy létezik ilyen.
  • donpedro
    #171
    Én is elkezdtem nyomulni ezzel a játékkal, és bár sose szerettem a gyorsulási versenyeket, ez így ebben a formában egész jópofa.

    Jelenleg 8.50 a legjobb eredményem, épp az imént javítottam 1 századot a korábbi csúcson. Ez a batty-féle technikával jött össze, Strangerével csak 8.58 sikerült, igaz nem sokszor próbáltam.

    Viszont furcsa módon nálam csak akkor jönnek össze jó idők, ha az összes csúszka minimumon van. A járgányomban természetesen minden csúcstechnika már, sőt az alkatrészek teljesen újak, vagy alig használtak.

    Érdekelne, hogy az autó típusa, alakja számít-e, vagy csak a belső érdekes - motor, turbo, etc.

    A 8.10 nagyon durva, elképzelésem sincs, hogy lehet annyit menni. Egyébként egy save replay jól jönne a játékban, elvégre abból lehetne igazán sokat tanulni...
  • Stranger
    #170
    Indulás: benyomod a gázt és a féket egyszerre, felkapcsolsz 2-be, majd ha zöldre vált a lámpa, egyszerűen felengeded a féket. Sztem ezzel lehet a legjobban elindulni. Nitrót a 4-ben 3-4e fordsz. körül szoktam nyomni. Így szinte mindig 8.50 alatt vagyok
  • Looserke
    #169
    És honnan tudnám ezt a gamét "megszerezni" PLEASE egy linket adjon valaki, mert amit írtok abból nagyon jónak tűnik...
  • Grave Digger
    #168
    Nahh újra nekiálltam a játéknak:D lassan jönnek az eredémnyek is, de még csak 15mp-s kocsim van:DD
  • dikki*yysw
    #167
    Ha egy csúszkát úgy tekintünk, hogy 3 állása van (min-közép-max) és 3 csúszka van, akkor 27 lehetőség van a finomhangolásra.
    Én kipróbáltam 25-öt, ebből a

    --|
    --|
    -|-

    jött be a legjobban. Aztán rájöttem balty módszerénél is jobb váltásra, és akkor lett 8.47. De lesz ez még jobb is!
  • Stranger
    #166
    nem akar valaki multiban jáccani?
  • Stranger
    #165
    hát nem tudom ti milyen időket mentek, de tegnap egy csako a neten megvert 8.10-el....
  • dikki*yysw
    #164
    Nos, a 14. héten elmondhatom magamról, hogy a festés kivételével >>teljesen<< fullos a kocsim, legnagyobb blokk, MINDEN megvan, és sub-12 versenyt nyerek 8.47 personal besttel.
    Yeah dude I rock*
  • dikki*yysw
    #163
    1. fogsz egy szótárat, és kiszótárazod az ismeretlen szavakat
    2. dict.sztaki.hu , itt kiválasztod az english-magyar szótárat

    ez a "segíts magadon, isten is megsegít" elv, amikor nem vagy rászorulva más segítségére. mivel az angol nem csak ebben, hanem az összes játékban fontos, thus világnyelv, ezzel jársz a legjobban.

    3. bemész a race menübe, és látod hogy E mint Event van a vasárnapokon. rákattintasz egy E-re, és a register-re. Bejön az újság, kipipálod hogy melyik versenyszámra szeretnél nevezni, és register.

    20-22 sec, 15-20 sec, 12-15 sec, és sub 12 sec: a qualify sessionben ebben az időhatárban kell lenned, akár felül, akár alúlmúlod az időt, nem kvalifikálsz. versenyen úgy nyomod ahogy akarod.
  • Looserke
    #162
    Hol tudnám "megvásárolni" ezt a csodálatos gamét???
  • WiZZaRD
    #161
    eleg jol beletrafaltak, szvsz tenyleg jo moka lett nagyon
  • Hegylakolaci
    #160
    Mivel angolból sík 0 vagyok igy nem tudok rájönni hogy hogyan lehet azokon a versenyeken elindulni,mármint azokon amikre ott lehet nevezni ahol az ujságbol is lehet venni az alkatrészeket meg az autokat.Ha valaki szájbarágosan elmagyarázná azt megköszönném.
  • dikki*yysw
    #159
    Jah, kb. olyan mintha az Autó-Motor adott volna ki az 50. szülinapjára egy progit. 200 mega, kb. Street Legalnyi időráfordítás.
    DE! Nem akad, nem fos, nem fagy.
  • Alexease
    #158
    Ahoz kepest hogfy "milyen" jatek, viszonylag sokan, es mar regota jatszanak vele. Valamit nagyon "elkaphattak" a fejlesztok;) Gratula!
  • dikki*yysw
    #157
    Bazzer rád várok irc-n! Gyüjjé má :D
  • balty
    #156
    Hajrá Dikki:)
  • dikki*yysw
    #155
    LOL balty (a klántárs, ugye :D) módszere nagyon király :DD Egy másodpercet gyorsultam vele!

    Tehát most tartok a 12. hét day 2-nél és 9.09 a legjobb időm
  • dikki*yysw
    #154
    Újrakezdtem a carrier, beszarás milyen jól megy. Az első kocsim, amit megvettem és összeraktam a 5000$-ból amit kezdetkor kapok, első útján 17.xx-et ment. Szinte teljesen a kukából raktam össze, mindent újságból vettem, kurva kevés durability-kkel de működtek.
    A 20-22es versenyen indultam vele, akkor már 16.xx-et tudtam, a köv. versenyen 12.xx-et tudtam menni a 15-20as kategóriában.
    A harmadik versenyre már 12-15-ben neveztem, csont nélkül nyertem, pedig addigra elhasználódott teljesen a nitróm, nem is tudtam használni, de már 10.xx-et tudtam.

    Mostanra kezd sok pénzem lenni, bár lassan gyűlik. Amikor megnyílt a második helyszín, alig volt reputation-pontom, a legjobb csávó ment 15.xx-et a legrosszabb 19.xx-et én akkor 12.xx-nél tartottam. Nemrég nyílt meg a harmadik helyszín, 13.xx alatt nincs senki én lassan sub-10es leszek :)

    Már alig van egy pár dolog, ami nem csúcs a gépben. Újságból minden további nélkül meg lehet chassis cuccokat venni, rengeteget lehet spórolni. Én is mindent úgy buheráltam, persze néha ráqr az ember, de olyankor jó a load. Hengerfejet pl. 1100ért vettem 2100 helyett, durabilityje majdnem maxon. Ceramic header dob vmi 80 lóerőt, 400$ért vettem 770 helyett meg ilyenek.

    Amúgy marha jó játszani a pénzzel, néha úgy jött össze vasárnap este a della vmi újságos cuccra (ugye hétfőn reggel új újság van, elveszne az alkatrész) hogy a régit eladva is 3$-om maradt :)) Néha nyerni is lehet használható dolgokat, pl. stereo audio meg ilyenek. Még le sincsen festve a kocsim, mert 100$-osra felesleges, hiszen úgyis kell 3000$-os; de arra még nincs pénzem, majd ha lesz custom paintre, megcsinálom addig nyomom ütött-kopott kocsival.
  • dikki*yysw
    #153
    Utolsó halálhörgéseim :P
  • balty
    #151
    Jah és egy érdekesség, haverom gamepaddal nyomul és alig tudtunk nála 9 alá menni. minden apró különbséget leteszteltünk, végül kínunkban billentyűzetre váltottunk. Elsőre 8.60-t mentünk. Érdekes!
  • balty
    #150
    Én úgy értem el ezt az időt h idulásnál alabbol 3-ba váltok és rá küldöm a nitrot. Tweaks alapbeállításon van.
  • Grave Digger
    #149
    Dikki te nem azt nyüszítetted a sof2 topicban, hogy leszoksz a játékokról?:DDDD Hazug kutya:DDD
  • Hegylakolaci
    #147
    Nem tudom engem csak a 8.80-as hapsi tudd megverni.Mindig a sárga lején váltok nitro nélkül mentem már 8.81-et ez a csucsom.A 8.90-l elvagyok hol ö ver meg hol én a 9.00 általában megverem
  • dikki*yysw
    #145
    Kegyetlen jó ez a játék :)) Idén még nem játszottam ennyit játékkal, mint ez (5-6 óra).

    Egyetlen dolog hiányzik a kocsimból, a legnagyobb V8as engine 8000$-ért. Viszont most jött az a sub-10 verseny, és szarrá vertek. Legjobb időm 8.89, legnagyobb sebesség 188 mph, 96 respect, asszem 880 HP. Mégis szarrá vernek, versenyt sem tudok nyerni.

    Asszem újrakezdem, már az elején beszerzek turbót és nitrót, sportgumit, traction controlt, injektort stb. Mert most előbb vettem pl. 2000$ -ért felnit, mint ahogy a custom paintet felrakattam volna (a sub-10 versenyre ez is kötelező ugye).

    Amúgy minden versenyre úgy érkezem, hogy a kvalifikáción 3 seccelindulok csak a zöld után. De ezzel gondolom más is így van, úgy vettem észre a 15-20as versenyen 14.38 körüli idő kell a győzelemhez de egyszer 13.xx -et csinált egy csávó.

    Ami a kérdés: régen volt a Street Rod nevű játék, vagy 8 éve? Több? Abban ha elmentem versenyezni, meg haza, az több idő volt, mintha egymás után nyomtam 2 versenyt. Itt számít időt a versenyre való kivonulásért? Mennyi egy verseny, 1 vagy 2 óra? Mert már két versenyt késtem le :(
    Egy nap hány óra, mert ezt sem értem? 8?

    És ugye nem lehet javíttatni..?
  • dtk1985
    #144
    Megvan valakinek az ISO verzio?
  • balty
    #142
    8.37 a legjobb időm. Ti hol tartotok?
  • Hellhammer
    #141
    Amúgy azon csodálkoztam, hogy a sportkipuffdob meg a légszűrő tuning nem dob a teljesítményen, mert magyar tuning oldalak szerint ezek 8-10 LE pluszt hoznak... LOL
  • Hellhammer
    #140
    Minden belsőégésű motorra lehet paszírozni turbófeltöltőt, csak valamelyikre érdemesebb, valamelyikre meg nem...
  • Skynet
    #138
    Nevárj sokat aki csinálta a programot nemsokat értett a kocsituninghoz...
    V8-as motorba turbofeltöltő...:)
    Legkisebb blokk és legnagyobb között párezer ccm különbség és mindez dob kb 20 lóerőt..:)
    stbstb...
    A legmókásabb amikor felraksz olyan alaktrészt aminek szinte semmilyen komoly jelentősége nincs és ekkor kapsz vagy +100 lóerőt...:)))
  • Fefe
    #137
    Sziasztok.
    Nekem annyi a problám,hogy valamiért nem megy a multi része vagyis beírom az Ip számot de nem hajlandó csatlakozni a másik géphez és a gamespy rész se műkődik. Segítségeket előre is köszönöm.
  • dtk1985
    #136
    Vegre eljutottam 8.85-ig de meg ez is keves. Eddig csak egyszer sikerult megnyernem a sub12-es kategoriat, altalaban mindig masodik vagyok. Most azt varom hogy vegre jojjon mar az a street drag tour vagy mi. Egyszer mar ittvolt csak akkor nemvolt megfelelo kocsim most meg nembir jonni. En legutoljara fejlesztettem a motorblokkot de alig tett valamit, pedig a legkisebbrol legnagyobbra csereltem. Ez azert furcsa egy kicsit nem. Mas olcsobb dolgok sokkal tobbet dobtak a teljesitmenyen. Az is hulyesg hogy ha nitrot rakok a kocsiba nem is muszaj hasznalni es akkoris jobban megy tole a kocsi.
  • Hellhammer
    #135
    Minden versenyző ellen 10-szer nyomhatod, amíg nem csökken le a nyerhető zsé. Ezért a simán verhetők ellen mindig állj ki 10-szer. Meg indulj el minden hétvégi gyorsulási versenyen olyan kategóriában, amit meg is tudsz nyerni, ez is elég sokat tud hozni a konyhára.
    Meg nem árt az sem ha nem össze-vissza vásárolgatsz mindent, hanem gyüjtögetsz egy kicsit, és egyből a legjobbat veszed meg (én pl. motorból a kezdő small block-ról egyből a legfullosabb big block-ra váltottam, nem voltak közbenső lépések). Nagyon sok pénzt lehet így megspórolni.
  • Bandeeka
    #134
    Hali!
    Ti hogyan tudtok qrva sok pénzhez jutni? Nekem nem sikerül sehogyse. PLs vmi segicséget adjatok thx.