417
Hot Rod American Street Drag
  • donpedro
    #233
    Úgy látszik nem segít senki... :(
  • donpedro
    #232
    Na segít nekem valaki abban, hogy fel tudjam tölteni a képet? A belinkelés már valszeg nem lenne gond, de nem tudom hova lehet feltölteni.
  • antijedi
    #230
    az meg a másik fele :PPP
  • Jano
    #229
    Unregek nem szúrhatnak be html-kódot!
  • donpedro
    #228
    Mondjatok már egy public servercímet, ahová fel lehet tölteni, mert sose tudom hova tegyem a képeimet.
  • donpedro
    #227
    Tudtommal, csak olyan képet lehet felrakni, ami fenn van a neten, és egyrészt visszaperjel kell, nem sima, másrészt lemaradt az elejéről ez <
    a végéről ez >
  • antijedi
    #226
    sajat geprol nem lehet belinkelni..., fel kell teni egy servere es onet linkelni be...
  • donpedro
    #225
    Lehet, hogy azért nem ment, mert passwordos helyre tettem fel a képet.
  • donpedro
    #223
    Pontosan így csináltam...
  • Grave Digger
    #221
    ezek=ilyen
  • Grave Digger
    #220
    img src="link" és az egész két ezek közé:<>
  • dikki*yysw
    #215
    Nekem nem megy. Megnéztem mindenhogyan, nem megy.
  • dikki*yysw
    #214
    Nincs. Esetleg alkatrészért versenyzett a csávó, és nem 90$-t kaptál hanem alkatrészt.
  • Grave Digger
    #211
    Pedig annak a screenshotnak ott kell lennie, az viszont elég gáz, hogy átlag két mega a shoti......
  • Grave Digger
    #210
    simán lehet váltani úgy is, ha állsz a rajtvonalnál. Gáz először, fék utána, aztán egyes, kettes, hármas, lámpa ződ, fék fel, nitró, 4-es, 5-ös 8.37:DDD
  • dikki*yysw
    #208
    Bocsi, de ezt te hogyan csinálod? Nekem ha nem zöld a lámpa, és megnyomom a váltást, egyből disqualified.

    Ha a gázt és a féket egyszerre nyomom, nem is lehet váltani. USB-s keyboardod van, vagy mi?
  • dikki*yysw
    #207
    Akkor veszted el a kocsid, ha nincs annyi pénzed hogy megadd a csávónak a nyereményét. Mivel neki van pénze, így nem kapod meg a kocsiját.

    Poén lenne, ha mindenkitől el tudnád nyerni a kocsiját, ha elköltöd az összes pénzed.

    Olyan hogy ha nyersz akkor pénzt vesztesz nincs.
  • dikki*yysw
    #206
    Teljesen alappal nem néztem, de az 5000$-ból 17.xx-et tudtam elsőre összehozni :P
  • donpedro
    #203
    Télleg teljesen alap autóval, úgy, ahogy megveszitek, mennyi a legjobb időtök?

    Nekem 21.45 volt a legjobb.
  • donpedro
    #202
    Ollé, az új rekord 8.35, Stranger technikáját kicsit átvariáltam és elsőre ezt sikerült összehozni... :)
  • Grave Digger
    #201
    Nahh elkezdtem megint egy teljesen új játékot, mert szeretek építkezni, hamarosan jönnek az újabb egetverő idők. A mostani legjobbam 17.55 ki ment már ilyet?
  • donpedro
    #199
    A nagyra nőt gyíkot megtaláltam (az autó valóban spéci), kár, hogy a feje nem fér rá a képre. Más furcsaság eddig nem volt.
  • donpedro
    #198
    Kinget már levertem, szal mindjárt megnézem.
  • dikki*yysw
    #197
    Nem, de lol lehet :D
  • Skynet
    #196
    A süsüt az ufót meg egyéb hülyeségeket megtaláltátok?:)))
    Ha beléptek a kocsivásárlós képre és elkezditek VIEW-olni a kocsikat akkor 1-2 autó egy idő után nem az amii a képen van hanem például egy ortopéd verda benne egy nagy sárkánnyal,stb...:))))
    Nemtom hogy ez bejön-e a KING nevü úriember leverése elött,énazután vagyok...
  • dikki*yysw
    #195
    Én nem jöttem még rá, milyen alapon nyomja a durabilityt. Van hogy kettessel elfüstölök a start után, van hogy még lenyomok 1-essel egy teljes versenyhétvégét.
    Azért cseréld inkább, újságból lehet óccsóér vennni cuccot, vagy addig loadolj amíg nem lehet nyerni a szükséges cuccot a lúzerektől :)
  • B@ldrick
    #194
    Kösz, megtörtént :)
    Ha a durability 1 az még 1 futamra jó? Minden kis futamot megnyerek de alig gyűlik a mani, alkatrészpótlásra elmegy..(benevezett verseny még 1 hét)
  • cenobite
    #193
    Azt jelenti, hogy az alkatrészt hamarosan le kell cserélned, mert lerobban alattad az autó.
  • B@ldrick
    #192
    Üdv. 1 láma kérdés: mit jelent az alkatrészeknél villogó ! jel. thx-ke
  • sumi
    #191
    Hali mindenkinek.Sajnos csak itt találtam +.ha tudna valaki másik helyet , v jelszót ide azt nagyon +köszönném./autós game/.Köszi
  • donpedro
    #190
    Végre megnyertem a legnagyobb versenyt, címlapfotó, miegymás, de nem kaptam meg a pénzt!!! Másnak is volt már ilyen?
  • Kánya
    #189
    a programok beszerzésénél... a FREE SMS részlegbe a te neveddel írtam... ez azé kicsit furcsa...
  • Kánya
    #188
    én vagyok az... Kánya... nemtom h vagy bejelentkezve az én gépemen... pedig nemjártál itt... tegnap még Kánay néven voltam bejelentkezve mostmeg kideül h balty-ként írogatok... valaki megmagyarázhatná...
  • Grave Digger
    #187
    renderelési hibával:D
  • Grave Digger
    #186
    Hyper Snap 5, csak az vele a baj, hogy mikor képet csinálok, automatikusan átvált a programba, és valamiért nem tok visszalépni a street dragbe után, csak úgy, ha kilépek a játékból, mert valami rebderelési hibával elküld a gecibe:)))
    egyébként a Hyper Snap yo, mert kis méretbe csinálja szépen gyorsan, egyből lehet fel is apkolni a helyére:D
  • Grave Digger
    #185
    :DDD
  • donpedro
    #184
    Télleg, te mivel vágod ki a képeket?
  • donpedro
    #183
    Ja nálam a legjobb top speed: 195.74
  • donpedro
    #182
    A fene egye meg, épp most mentem 8.39-et...
    :)
  • Grave Digger
    #181
    És a legújabb eredményem, megjegyzem amikor ezt az időt mentem a legnagyobb sebességem 187mph volt: