221
Van valakinek valami ötlete??
  • _Vegeta_
    #181
    Szoval 3reinstall volt utobbi 3napban. Alkatreszek tesztelve cserelve kiveve egy halokarit, memoriat, ill proccot. Az a gond h bizonyos idokoznonekt a win befagy. Mindig mikor csinalok vmit, eloszor a talca fagy meg, aztan az aztal is kicsivel kesobb. De ami program az asztal felett volt (winamp, total commander vagy barmi) az még mukodik faszasan. Feladatkezeloket, programokat nem idit fagyas utan.

    MI LEHET A GOND ?
  • rushman
    #180
    hiányzik a megadott útvonalakon a keresett .dll

    hova lett?
  • vader
    #179
  • AtomHeart
    #177
    Mikor elundul az xp-m, mindig megnyilik egy mar regebb megnyitott ablak. Hogy lehet ezt megakadalyozni..?
  • rushman
    #176
    hát ezt igazán nem értem! (mármint amit írtál)
  • Rozsomák
    #173
    bocsi hogy tudatlan vagyok !!!

    de már sikerült megoldanom.
  • rushman
    #172

    MsBlaster....

    a topicban többször tárgyalva.......

    ....visszaolvasást gyakorolni[apro/]
  • mrzool
    #171
    Olvass, ember - már ebben a topikban is elég soxor volt róla szó... Hihetetlen, hogy NÉGY hónappal a patch kiadása után még mindig van, aki nem telepítette fel az MS03-026-os és MS03-039-es patcheket. A hibát az okozza nálad, hogy mivel nem vagy patchelve, ezért beszopod a vírust, amint az Internetre kapcsolódsz.

    Részletes infók pl. a www.virushirado.hu weblapon.
  • Rozsomák
    #170
    Hella Emberek!

    Segítségeteket kérem egy komoly problémára amit a format c:, win reinstall sem oldott meg.
    A problem úgy néz ki hogy miután csatlakozok a netre (ADSL) 1-10 percen belül a gép kiir egy hibát és közli hogy emiatt a gép ujraindul 1 perc mulva.
    A hibát a SVCHOST.EXE rendszer file okozza. És a probléma win reinstall után is megmaradt. (Win XP)
    Erre várok sürgős megoldást

    Előre is köszi
  • Tom3 #169
    A gamek ugyanolyan jol futnak a Win2000 mint a 95,98 an?
    Es mar van: Win2001,Win2002 vagy 2003?Mintha ugy hallotm volna hogy van 2003 igaz ez?
  • rushman
    #168
    szinte biztos, hogy a Nachi vírus...
  • ollie
    #167
    lehet memória hiba is. le kéne tesztelni.
  • rushman
    #166
    tanuljál meg visszaolvasni, sok begépelést takarítanál meg vele!
    Már ezzel foglalkoztunk régebben.
    Megoldást beidéztem a #116-os hozzászólásban.
  • FtranX
    #165
    ...1x meg is sérült a Windózom miatta.
  • FtranX
    #164
    Szerintem újra kéne telepíteni azt a Windowst, de előtte egy másik winyóról bootolva egy átfogó víruskeresést végrehajtani.
    Ha ez nem segít, akkor ott a hardverrel lehet valami gond. Esetleg nincs felhúzva a procit/memória? Nekem akkor generált állandóan kékhalált betöltéskor, amikor a memóriáim jobban voltak húzva a kelleténél. 1x meg sérült Windózom miatta.
  • Roll
    #161
    Pedig nyugodtan hidd el, a gép: P4 1.8 nortwood, 512DDR, Gef 4 mx 440.
  • PetruZ
    #160
    Kizártnak tartom, hogy pl. egy NFS-HP2 max. detail-on, 1024-ben normálisan futna ezen a kártyán. Nekem Ti4200-am van, 128 megás és max. részletességen (élsimítás nélkül) még játszható (XP 1700).
  • Roll
    #159
    Nekem ilyen van, és 1024-ben élsimítás nélkül jó a sebessége!!!
  • PetruZ
    #158
    Azt írtam én is. De nem 1024-ben és élsimítással...
  • Bandew
    #157
    Azért azoknak a játékoknak amiket mondott jól kéne mennie.
  • PetruZ
    #156
    Nem tudom, mit vársz egy ilyen videókártyától, a GF4 sorozat legaljától, amit még a normál GF3-mak (jónéhány esetben még a normál GF2-ők) is bealáznak. 640x480-ban biztosan, de talán még 800x600-ban élvezhetően használható, de 1024-et sosem fogsz normális sebességgel kipréselni belőle ilyen új játékoknál. Élsimításról meg ne is álmodj, ahhoz nagyon-nagyon gyenge.
  • \'Coldfire\'
    #155
    3dmarknak ne hidj ugy szar az a progi ahogy van, nekem pl ugyanilyen videokartyam van gyengepp procival de a tobbi stimmel, a 3dmark kihozott valami k***** szar erdemenyt de a felsorolt jatekok megis jol mennek persze nem 1024*768-as felbontasban.
    gondolj bele hogy a kartya amit hasznalsz megiscsak egy tuningolt gef2...
  • rushman
    #154
    ha a 3dmark jó eredményt hoz ki, akkor nem értem, miért lassúak ezek az amúgy sem vattaúj játékok!

    A drivercsere akkor lenne megoldás, ha a 3dmark is gyengusznak ítéli a geforce-ot. (mondjuk ilyen konfigba ati radeon vagy legalább egy 128megás kártya dukált volna)
  • Roll
    #153
    Nekem is ilyen kártyám van, elég ócska de azért a felsoroltak tök jól mennek vele.
    Próbálj meg egy másik videokártya drivert.
  • mrzool
    #151
    www.microsoft.com, google. etc... Azért egy kis önállóság nem árt!

    Az előző postom kissé félreérthető volt, ofcoz nem minden egyes netrecsatlakozásnál kell feltelepíteni, hanem XP install után, netremenés előtt.:))
  • Bandew
    #150
    Nem talált egyik sem. :D
  • Borg
    #149
    Hármat találhatsz.
  • Bandew
    #148
    Honnan tudom őket letölteni?
  • mrzool
    #147
    Mielőtt a netre csatlakozol, mindig telepítsd fel az MS03-026-os és 039-es patcheket.
  • Bandew
    #146
    Ez a távoli eljáráshívásos probléma, most megint előjött, hogy újraraktam az XP-t. Most akkor ezt már minden alkalommal meg kell csinálnom vagy mi? Mit kell tennem, hogy örökre elhárítsam a problémát?
  • Roll
    #143
    Szedd ki a regeditből az összes nav 2004- hez tartozó dolgokat.
  • mikike
    #142
    fagyos windows átnézésére és javítására milyen progit ajánlatok?
    (98SE a tünet annyi, hogy fagy az IE (MSHTML.DLL error) néha valami a windowsban (RUNDLL32) és van amikor elfelejt nyomtatni )

    valami javító progit szeretnék
  • Borg
    #139
    Ha az uninstall nem szedi le, annak oka van.
    Valszeg még mindig fut. Lődd ki a futó programok közül, akkor tudod törölni majd.
  • Roll
    #138
    Csinálj egy rendszerlemezt, és (dos-os) felületből engedni fogja.
  • Kunyik2
    #136
    A proci hátán 2,8V van, de pont 200ra nem tudtam bejumperolni! Megpróbálom majd 233ra! Kösz!
  • rushman
    #135
    jók a megérzéseid! Ez az u.n. Troj/Backexp-A (sophos) trójai vírus. Egy frissített vírusírtóval el lehet távolítani. Ha nem megy, van lehetőség manuális eltávolításra is.
  • rushman
    #133
    Javallom az ad-aware-t, vagy az Opt-out-ot. Mindegyik ingyenes otthoni használatra.
    Sajnos a mai elkanászodott világban három dolog mindenképpen kell egy számítógépen:
    -tűzfal
    -vírusírtó
    -spywarekiller vagy spamszűrő
  • rushman
    #132
    Amire gondolsz az nem jumperolás. A jumpert alaplapon manuális beavatkozással kel végrehajtani. Szóval az ajánlott processzortúlpörgetés (szép magyar fordítás, overlocking) Pentium pro 200-asnál :
    I. 4*66 MHz (266 MHz)
    II. 3,5*66 MHz (233 MHz)

    A processzor feszültség-növelés a gyártó szerint 0,1-0,2 V-os fel vagy le történő változtatás még nem okoz problémát, tehát a gyári beállításon még állítani lehet, persze csak módjával. (Asszem max. 3,52V-ig).
  • savafan
    #131
    Ráengedtem pár ilyen kiírtó programot és remélem teljes megsemmisítéssel nyertem:) Legalábbis azóta pár újraindításnál nem jött fel az ablak.

    THX!
  • Kunyik2
    #130
    Hát egyenlőre megoldottam, cseréltem benne memoriát, azóta (lekopogom) megy faxán. Még annyi kérdésem lenne, hogy meg tudod mondani hogy jumperoljam a lapot egy p200as procihoz? Most 2,8V 66Mhz*3-ra van állítva, de így 225 MHz-en megy.