211987
image-BD73_519E93E2.jpg
  • desigo
    #211704
    egyik vb meccsen 22 szögelt a másikon meg csak 6
    persze mindig fordítva fogadom xD
  • Zenszkij
    #211703
    izgalmas lenne, Robben előtt meg le a kalappal, ment mint a mérgezett egér, ráadásul nem játszott rá egy korábbi becsúszásra, ami már akkor büntető lehetett volna
  • w77d
    #211702
    kegyetlen volt a meccs vége :D nna egy Holland-Német döntő fincsi lesz :D
  • Zenszkij
    #211701
    háát mégis bejött :D de hogy!!
  • w77d
    #211700
    hullik minden esélyes... a németek tényleg egyedül maradnak az elitből ilyen hamar?
  • Zenszkij
    #211699
    nah bukó lesz a mai tétem, ezek a hollandok nem nyernek a rendes játékidőben, nem bírják a 30 fokot és a déli kezdést
  • szomferi
    #211698
    hát tőled kitelik :D

    ilyen amúgy, látható a különbség :D
  • w77d
    #211697
    vazze lehet dobtam el szelvényem úgy hogy mégis nyertes volt? XXXD
  • szomferi
    #211696
    pedig elég régóta van ilyen az egyenes kieséses szakaszokban (BL, EB, VB)
  • w77d
    #211695
    hmm... most tényleg hosszabbítással együtt értendő.. eddig nem találkoztam ilyennel a tippmix esetében.
  • szomferi
    #211694
    ezt most benéztétek, mert hosszabbításra is vonatkozik :D ('ho' betűk a szelvényen, plusz az újságban is írják külön)
  • szomferi
    #211693
    meg azok, akik kicsengetnek X milliót/milliárdot, hogy a piacon lehessenek, plusz évi X százalék...
  • tutuhawer #211692
    Értem, kösz az infót. Mire kezdődik az NHL, talán több infó is lesz , hogyan megy a fogadás.
    A szerencsejatek.hu online fogadását olvasom, gnodolom, ez az egyetlen, ami elfogadott, ajánlott, szabad, legális?
  • szomferi
    #211691
    ha le is tiltják ezek a cigányok, akkor proxy/VPN használatával tudsz játszani, meg persze kifizettetni is
  • tutuhawer #211690
    épp utánaolvasok, ezt vágom. Ha véletlenül szeretnék fogadni a télen NHL meccsekre, akkor befizetni és kifizettetni tudnék simán? Ez a kérdés most. Persze addig még sok víz lefolyik a Dunán, gondolom...
  • szomferi
    #211689
    nem fogadnak új regisztrációt Magyarországról, de a meglévő userek tudják használni innen
  • tutuhawer #211688
    Szevasztok, én is épp olvasom, hogy pár oldal blokkolva lesz. Én nem fogadtam már 3 éve a Bwin.comon, nincs is rajta pénzem , csak a hírlevelet kapom. Magyarországról kivonult, ez azt jelenti, ott már egyáltalán nem is fogadhatnék, ha akarnék, akkor se?
  • w77d
    #211687
    csak a rendes játékidő számít a fogadásoknál, kivéve ha továbbjutásra lehet fogadni.
  • Zenszkij
    #211686
    nem, csak a rendes játékidő, gondolom nem a sima hosszabbításra gondolsz, hanem a 2x15re
  • szomferi
    #211685
    számít, ott van az esemény nevében is mixen például
  • paly90
    #211684
    sárga lapoknál beszámít a hosszabbítás?? vagy csak a rendes játékidő ott is?
  • Attis38
    #211683
    A Vwin már pár éve lelécelt kis hazánkból...
  • Balázs 17
    #211682
    én azt olvastam múltkor, hogy a bet365 belemegy az adózásba, de lehet, hogy az a bwin volt :DD
  • Attis38
    #211681
    Srácok,a tegnapi hír után nem hagy nyugodni a dolog.Felmerjek-e tölteni 3rugót a bet365-re,vagy sem?És ha közben blokkolják?? Szerencsésebb lenne,ha az agyontámogatott tippmixpro lényegesen bővítené az élő események/fogadások kínálatát.Akkor senki nem gondolkodna azon,hol,merre költse el az egyszer már leadózott keresetét.
  • w77d
    #211680
    igen, neki kéne adózni, de nem teszi. Pontosan ezért jön a blokkolás. Az ilyen oldalak kiiktatását nem lehet máshogy kivitelezni. Értem, hogy úgy érzed hogy ezzel korlátoznak téged, pedig csak nehezebbé teszik hogy bűncselekményt kövess el. Én is játszottam náluk elég sokat, de rohadjak meg abban a tudatban, hogy becsületesen adóznak az országnak, ha már szarrá keresik magukat. De nem, csak a haszon semmi más.
  • Attis38
    #211679
    Adózzon a sportfogadásiportál.én,ha nyernék sem fogok adni állambácsunak.de jöhet a nav,bekaphatják.igaz,még nem nyertem a bet365-ön sem.
  • ToCsEk
    #211678
    bet-at-home.com
    betclic.com
    hu.sportingbet.com
    ezt a 3at fogják de csak wb döntő után
  • Attis38
    #211677
    Értelek,és részben igazat is adok.DE elöbb állambácsi is teljesítse kötelességeit.a nav-os kutyák meg akkor csaholjanak,ha elmarták a celebek tökét/csöcsét.
  • w77d
    #211676
    nem tiltja meg, hogy legálisan hol költöd a pénzed. De amint ezek a külföldi oldalak kihúzzák magukat az adózási rendszerből illegálissá válnak, ha pedig te üzleti viszonyba kerülsz velük bűncselekményt követsz el. Ráadásul érthető módon, hiszen öntik kifelé az országból az emberek a pénzt és semmit nem látunk viszont belőle. Számos fejlett országban él ez a tipikus gibraltári oldalak tiltása. A demokrácia nem azt jelenti, hogy mindenkinek joga van mindenhez, hanem hogy mindenkinek joga van mindenhez az adott állam jogrendszerén belül. Nálunk ráadásul ennek a téveszmének a durvább változata kezdett el terjengeni, ugyanis mindenkinek van mindenféle joga, de kötelezettsége az aztán semmi.
  • szomferi
    #211675
    ha walkover, az meccs előtti feladás, az minden irodánál 1x-es szorzó
  • Attis38
    #211674
    Játszom a tippmixpro-n is,de a választéka silány a bet365-höz képest.főleg az élő fogadás.a másik dolog,demokráciában NINCS joga megtiltani állambácsinak,a megadózott béremből hol,mennyit költök sportfogadásra.állampolgári jogom
  • w77d
    #211673
    én a tippmixproval egész jól elvagyok mostanság
  • Zenszkij
    #211672
    és hol fogunk eztán fogadni, egy iroda nem elég
  • w77d
    #211671
    nem akarja, hanem akár tetszik akár nem, fogja is. Kész, ez már határozat szintű feketén fehéren. Ami a te részedet illeti, abszolúte semmit, de semmit nem tudsz tenni ellene a beletörődésen kívül.
  • Attis38
    #211670
    Remélem,a bet365.com-ot nem blokkolják.ellenlezö esetben kénytelen leszek beruházni egy ak-47-re ;D
  • Attis38
    #211669
    Most néztem a királyi tv müsorában;a tetves nav blokkolni akarja az "illegális"külföldi online sportfogadóportálokat.hát kedves nav,a pénzem ott költöm sportfogadásra,ahol akarom.de ha velem kekeckedtek,szerezzetek be pár koporsót is;)
  • báttyó02
    #211668
    fogadtam két tenisz meccsre, az egyik jött, a másiknál meg walkover lett, na most ilyenkor mit kapok?
  • Zenszkij
    #211667
    :)
  • Balázs 17
    #211666
    úgy is már rég volt valami
  • szomferi
    #211665
    igen, nincs külön rá jelzés, ha elbukod, záros határidőn belül visszakerül a pénz a számládra