211987
image-BD73_519E93E2.jpg
  • Prince of Máté
    #211664
    Bankkártyáról.
    Most már megkaptam a választ: egy ismerősöm is így csinálta, és a fogadásnál neki sem jelezte, hogy vissza jár a pénz, csak mikor elveszítette akkor jelzett.
  • szomferi
    #211663
    hogy fizettél be? a részvételi feltételek közt ott van, hogy ha nem utalsz, vagy bankkártyáról töltöd fel az egyenleged, akkor nem az 1. lesz a jogosító fogadásod, hanem a következő
  • Prince of Máté
    #211662
    Ezt értem, csak azért a fogadás megtételekor jelezhette volna, hogy "oké, jogosított fogadás, veszítés esetén visszatérítjük".
    Egyébként 1 meccset kell fogadni, aminek 3 eredménye lehet. (pl sima eredmény tipp)
  • Balázs 17
    #211661
    akkor fogod visszakapni ha vesztesz
    lement már az a 3meccs?
  • Prince of Máté
    #211660
    oké, ez 2 hét múlva lesz... de engem az érdekel, hogy most nem kéne-e jeleznie ennek a 17 ezres visszafizetésnek?
  • w77d
    #211659
    ja most olvastam végig hogy 15 napon belül fogják majd... el is indítottam gyorsan a kiutalásomat a rajta levő összes pénzzel.
  • w77d
    #211658
    én kibaszottul tudom használni mindkettőt, nincsenek blokkolva...
  • Balázs 17
    #211657
    blokkolják a betclic&bet-at-home oldalt
  • Prince of Máté
    #211656
    Üdv!

    Más is használta már ezt a betclick 17 ezerig visszafizetős akciót?
    Én reggeltem egy accot, feltöltöttem pénzzel, majd rákattintottam erre az akcióra és fogadtam egyet 17 ezer ft értékben, ( 3 kimenetelű vb meccs) de sehol nem látom, hogy visszaadná a pénzemet :/
  • holeee
    #211655
    Hello Srácok!
    Mint focirajongó kérnék tőletek egy kis segítséget. Nagy versenyben vagyok egy Led Tv-ért egy online menedzser játékban. Mivel az oldal nem rég indult és a béta teszt megy a VB alatt, ezért nyereményjátékkal és Hívd meg a barátodat akcióval próbálják a felhasználókat vonzani. Minden regisztráció után kapok plusz ticketet, mellyel új asztalhoz ülhetek be és ezáltal több pontot szerezhetek. Aki esetleg kipróbálná, az jelezze nekem privátban. A játék az élő meccsek eseményei alapján számol pontokat valós időben, tehát azonnal. Nem rossz kis játék. A tv-re viszont nagyon rámentem:D Előre is köszönöm azoknak a sporttársaknak a segítségét, akiknek megesik rajtam a szívük:)
  • Zenszkij
    #211654
    írd le
  • SLICK
    #211653
    valaki tudna segíteni? bet365-re akarok regisztrálni és van egy két dolog ami nem tiszta :)
  • precision
    #211652
    thx
  • ToCsEk
    #211651
    ez
  • precision
    #211650
    valami leírás abszolút kezdőknek tippmixhez létezik? :) ma fogadtam először, 1 esemény, 1x tét, normál fogadás... a kombinált több eseményes dolog nem teljesen tiszta, illetve hogy mire kell figyelni fogadásnál? tiltások és ilyesmi
  • Attis38
    #211649
    kÖSZI;)
  • Zenszkij
    #211648
    megbízható
  • Attis38
    #211647
    !Segtséget kérnék!Kifizetés terén mennyire korrekt a Bet365.com?Mert a múltkorában hallottam róluk eléggé rémésísztó hyreket,számlatörlésekről,ki nem fizetett nyereményekről,stb... Feleslegesen nem töltenék fel pénzmagot...
  • mrdavid
    #211646
    Sajna nem az enyém volt...


  • McCartman
    #211645
    Céronaldo mekkora majom, omg.
    Balotellinek legalább jól áll. :D
  • McCartman
    #211644
    Mármint Lopez.
  • McCartman
    #211643
    Ezt Valdes kivédte volna.
  • McCartman
    #211642
    Na ez ennyi, rossz érzésem volt be is jött de hát Guardiola elkúrta ezt a csapatot annak rendje és módja szerint.
    Edző nélkül simán a tavalyi játékukat, az őszinte direkt focit játszva a passzolgatós balfaszkodás helyett jobb eredményt értek volna el.
  • w77d
    #211641
    Persze pampogtam mert nyomtad ugyan így a csalós meg bírós hülyeségedet. Szerintem csak simán hagyd abba, töröld ki a fejedből és örülj!
  • demonsss
    #211640
    jobb , ha te engem nem oktatsz ki , mikor tavaly előtt tudjuk , h ejtették ki a Realt ( Gól előtt kezezés meg ilyenek) oszt itt pampogtál nekem h szar Real meg így meg úgy
    Tavaly meg a döntött kimakkolták a Dortmund ellen fényévekkel jobb volt a Dortmund
  • w77d
    #211639
    Amúgy tény, hogy ennél a Pep által szétbaszott Bayernnél jobb a Real...
  • w77d
    #211638
    Ne legyél közönséges fasz. Óriásit bicsaklott a Bayern, de tavaly mindent megnyert amit klubcsapat megnyerhetett. Ezután "kis Bayern"-ezni igazi tahóság.
  • demonsss
    #211637
    Összesítés 0-5 Srácok ?

    Hát mi történt ? Ja hogy ha nincs bírói segítség meg sok kimakkolás akkor lófaszt se ér a kis Bayern
  • McCartman
    #211636
    Remélem is de nagyon nem nyugtattak meg a madridban látottak, nagyon hiányozhat még az az idegenben lőtt gól. Bayern-Chelsea visszavágót akarok bár Drogba nélkül úgyis esélytelenek.
  • w77d
    #211635
    lesz nyugi
  • McCartman
    #211634
    Hogy lesz ebből így Bayern továbbjutás esetleg címvédés?
  • HUmanHunter
    #211633
    southampton aztakurva, majdnem legalacsonyabb oddsú a szelvényemen és ez megy eddig el...
  • desigo
    #211632
    rendben,köszi
  • Effe88
    #211631
    matematikai levezetés?

    az nincs
    vagy el találod vagy nem

    én kombit szoktam rakni néha
    3/4 est
    keresek egy pár fix döntetlent és megpróbálom néha
  • ReszegKoldus
    #211630
    én 2-3 meccsnél nem tennék többet egy szelvényre ha nem muszáj
  • desigo
    #211629
    halló,sehol senki?
  • desigo
    #211628
    Üdv népek !

    Arra lennék kíváncsi,hogy ha van 5-6 meccs (1,4-1,8 odsz körül) amit szeretnék megrakni kötésben akkor azt,hogy érdemes?

    3-4-5-ös vagy milyen kötés ésszerű?
    Van erre valami matematikai levezetés vagy nektek tapasztalat?
  • HUmanHunter
    #211627
    Williams milyen első szettet nyomott aztakurva, 2-5 ről 7-5 re nyerte.
  • Rockynhooo
    #211626
    Trinec - Pardubice 1,6 H
    JYP - Saipa 2.23 H
    West Ham - Hull City 2.3 H
    Cagliari - Verona 2.03 H
    Genoa - Lazio 2.85 H
    Sassuolo - Sampdoria 2.64 V
    200-->25070 Végre nekem is sikerült valami. Életem rekordja. jöhet a több év szopó újra :D
  • blackparty
    #211625
    Csak nem elment a szelvényed? :D