97841
QE4UCUtvAwMCUQgeEAVR


  • chhaya #96877
    Gyönyörűűű

    Elvileg szeretnék még egy cicát, gyakorlatilag nem lesz belőle semmi.

    Mi a legnagyobb hülyeség, amit mostanában mondtak neked?
  • Calver
    #96876
    'sup?


    Maine Coon kislány, 9 hónapos, messze túl okos és kalandvágyó.
    (az a fehér a szekrényen kétoldalú ragasztószalag, hogy ne tudjon rá felugrani. rájött, hogy a monitorról fel tud parkour (purrkour?)-ozni, amit azóta is szeretettel csinál.)

    ha van háziállatod: szeretnél mellé másikat is?
    ha nincs: szeretnél?
  • chhaya #96875


    Neked?
  • kamionosjoe
    #96874
    Most, hogy így kérdezted már évek óta nem voltam nagyon ideges. Ha én nagyon ideges vagyok ott valami össze fog törni vagy legalábbis leordítom valakinek a fejét.
    (tipp: focimeccsre ki lehet menni és ott ki tudod ordibálni magadból a dühödet akár lányként is)

    Milyen háziállatod van?
  • chhaya #96873
    Változó, vagy ő, vagy én, vagy együtt.

    Van valami bevált önmegnyugtató technikád arra az esetre, ha valamiért nagyon ideges vagy?
  • Bebut
    #96872
    Nincs semmi gond vele, nem jövök sokat.

    Ki végzi nálad a bevásárlást?
  • Zephyr Retiring
    #96871
    Nálam hangulat függő milyen zenét hallgatok épp, de nincs olyan nap, hogy ne hallgassak valamilyen zenét..

    Családod, párod (vagy közvetlen rokonaid) miként tolerálják a fórumokon (és nem velük) töltött szabadidődet?
  • atiapuka
    #96870
    Ha határidős munkát csinálok, és közben cseszegetnek, hogy mikor lesz már kész.

    Szereted Mike Oldfield zenéit? Most értelmesebb kérdés nem jutott eszembe, mert éppen Oldfield dvd-ket nézek.:)
  • chhaya #96869
    Két hét szabadság.

    Mivel tudnak a leghamarabb / leginkább felbosszantani a munkahelyeden?
  • Musachy
    #96868
    Nem.

    Ma pihenés vagy munka?
  • Bebut
    #96867
    Nem.

    Lehet még valahol?
  • Musachy
    #96866
    Volt pár eset... a tiédhez hasonló is, csak kocsival voltunk, egy haver kis járgányával, ő vezetett, én a jobb egyen. Egy hídon mentünk, ami csúszós volt az ónos eső miatt. Jött szembe egy kisteherautó, ami nem sokkal előttünk megcsúszott, a hátulja elindult felénk. Haver finoman jobbra manőverezett és épp elkerültük a találkozást. Hátranéztem és láttam, hogy némi kacsázás után sikerült a teherautósnak is egyenesbe hozni a kocsiját és megállni.

    Szavaztál az óraállításról szóló uniós konzultáción?
  • Zephyr Retiring
    #96865
    Sajnos nem mindennel kapcsolatosan, de sokszor igen. Kerültem már el balesetet is amiatt, hogy bajt éreztem.
    Jeges úton cangával mentem. Sosem szoktam a járdán közlekedni, de akkor behajtott oda egy sugallat. Amikor az utca végére értem tekerve a bicót, balról befordult egy nagy terepjáró. Kanyarodás közben simán átcsúszott a szembeforgalmi útra, pont oda ahol haladtam volna egyébként. Frankón telibetrafált volna ha nem megyek be akkor a járdára.

    Te úsztál már meg nagyobb vagy akkor és ott halálosnak tűnő balesetet?
  • chhaya #96864
    Az attól is függ, hogy kitől és milyen formában érkezik. Ha valaki normálisan és jóindulatból mondja, hogy segítsen, akkor meg is köszönöm... Viszont ha csak a hibát akarja az orrom alá dörgölni, az nagyon rosszul tud esni, és úgy nehezebben látom be a kritika igazságtartamát is.

    Szoktak megmagyarázhatatlan megérzéseid lenni, amik aztán valóra is válnak?
  • Zephyr Retiring
    #96863
    Ismerni rengeteget. Szeretni meg pl...
    betűtorony, römi, zsír, amőba, sakk, biliárd, számháború, zsákbanfutás meg mondjuk a szókitaláló többek közt..

    Általában hogyan kezeled az olyan negatív kritikákat, amik veled vagy a dolgaiddal kapcsolatosak?
  • chhaya #96862
    Mobillal. Anno igyekeztem olyat választani, ami jó képeket készít, mert külön fényképezőgépet nem akartam venni.

    Milyen társasjátékokat ismersz / szeretsz?
  • Musachy
    #96861
    Mondhatnám, hogy igen, mert megházasodtam. De igazából nem bántam meg.

    Milyen géppel fotózol? Mobiltelefon, tablet, kompakt digitális, bridge gép, tüköreflexes, stb...
  • Zephyr Retiring
    #96860
    Mással intéztetem. Én csak kiválasztom amit szeretnék.

    Tettél már őrültséget a szerelem hevében?
  • Bebut
    #96859
    Ping-pong gimiben volt nagy divat, rengeteget forgóztunk. Még mindig szívesen játszok, csak ritkán van rá alkalom. Tollaslabda szintén, csak felénk gyakran fúj a szél, ezért nagyon nem lehet. Tenisz egyáltalán nem, drága, meg nem is vonz.

    Szoktál neten vásárolni?
  • Zephyr Retiring
    #96858
    Mivel jelenleg alföldi gyerek vagyok, egyértelmű, hogy a hegyek a nyerő.
    Nagyvárosokba már nem vágyom, éltem falun is, kis és nagyközségekben is.
    Hegyvidékre viszont minden évben megyünk nyaralni. Érdekes, hogy az ottaniaknak meg a síkság vonzó, mert annak nem látod a végét :)

    Ping-pong, tollaslabda vagy tenisz? És miért az?
  • chhaya #96857
    A síkság unalmas. Szegedet viszont szerettem, mert ott a Tisza. Szóval a síkság oké, ha van vízpart. :D
    Most hegyes-dombos részen lakom, itt is nőttem fel, ez a természetes nekem, ezt kedvelem a legjobban.
    A tengerparton gondolkoztam még, de csak nyaralni jó, nem viselném jól a folyamatos szelet és sós levegőt.

    Neked?
  • Bebut
    #96856
    Nem szeretem, de kell.

    Hegyek, síkság vagy vízpart?
  • chhaya #96855
    Nem, kb. 10 perccel a zuhé előtt értem haza.

    Hogy viseled a légkondit?
  • Bebut
    #96854
    Egyetemen kellett párszor, de nyelvvizsga, jogsi, érettségi vagy államvizsga meglett elsőre.

    Eláztál ma?
  • Zephyr Retiring
    #96853
    Nagyon. Kár, hogy nem tudok :)
    Csak az alapok mennek: pöri, paprikás vagy sült krumpli, bolognai, illetve megtanultam még a grízes tésztát is még anno..
    De folyamatosan fejlődöm..

    Pótvizsgáztál már bármiből?
  • Bebut
    #96852
    Tejfölt vettem. Nincs terv, hogy mit kell még venni.

    Szeretsz főzni?
  • Zephyr Retiring
    #96851
    Kábé egy hete. Békéscsabára átruccantunk a párommal cipőket venni.

    Te mit vásároltál utoljára, és mit szeretnél legközelebb?
  • kamionosjoe
    #96850
    Még nincs, de én szeretnék egyet építeni.

    Mikor ültél utoljára vonaton?
  • Zephyr Retiring
    #96849
    Semmilyet. Még csak átutazóban láttam vonatról, autóval.

    Van saját kerti medencétek?
  • Bebut
    #96848
    Mindenben, kívéve a helyesírást és a színlátást.

    Milyen szerepet játszik az életedben a Balaton?
  • Zephyr Retiring
    #96847
    Hajnali negyed 3-kor magam is

    Miben vagy jó?
  • Musachy
    #96846
    Mondjuk alvással.

    Te?
  • Zephyr Retiring
    #96845
    5 évesen rászoktam a zenére. 15 évesen a cigire. 25 évesen a sörre. 35 évesen az SG-re. 45 évesen már nem cigiztem. 55 lettem, mikor letettem a sört. 65 évesen már nem hallottam a zenét. 75 lettem mire utolért a szenilitás... mi az az SG?
    Szerintem ezt. Vagy valami hasonlót...

    Mivel töltöd a legtöbb időt, ha nem a neten lógsz éppen?
  • Bebut
    #96844
    Nem, és koncertjükön se voltam még.

    Mi az a történeted, amit az unokáidnak is el fogsz mesélni?
  • Zephyr Retiring
    #96843
    Csak a zsarukkal. Fiatal voltam és bátor. Azóta bölcsebb lettem :)

    A brit szintipop csapat a Depeche Mode 1980-ban alakult. Minden albumát hallottad már?
  • Musachy
    #96842
    Mindkettőben. Külhonban is.

    Te?
  • Zephyr Retiring
    #96841
    Nem. Most szívesen visszamennék Ciprusra..

    Utaztál már mentő vagy rendőrautóban utasként?
  • Bebut
    #96840
    Egyik se inkább, a hétköznapokban sima csapvizet iszok. Szerintem nálunk nagyon finom, de van ahol nem iszom meg. Hétvégente iszok néha üdítőt, főleg 1-1 zsírosabb vasárnapi ebéd után. De az sima hagyományos, nem ez a cukor meg mindenmentes.

    Most ott vagy ahol akarsz lenni?
  • Zephyr Retiring
    #96839
    Sok olyan van. Válogatós vagyok, pl. kacsát sem ettem sokáig.
    Aztán megkóstoltam azt, amit az asszony készített el..

    Hagyományos cukros üdcsi, vagy energiamentes diétás inkább ami bejön?
  • atiapuka
    #96838
    Inkább a zacskós, már az elkészítés miatt.:)

    Van olyan étel, amiről azt hitted, hogy nem szereted, vagy tényleg nem szeretted, és most pedig igen? Nekem van.:)