97841
QE4UCUtvAwMCUQgeEAVR


  • chhaya #96917
    Moly, és sajnos mostanában 9gag..

    Álltál már vízesés alá?
  • Zephyr Retiring
    #96916
    Mostanság az SG felemészt tehát jobbára itt felerészt. Meg hirdetési oldalakon. No meg a youtube...

    Te?

  • chhaya #96915
    Fejhallgató, a hangfalat is szeretem, de az most nincs.

    Átlagban melyik oldalon töltöd el a legtöbb időt, amikor netezel?
  • Zephyr Retiring
    #96914
    Én mindent csípek ami a zenéhez (s általa az énekhez) köthető.
    Legutóbb a Sztárban sztárt láttam.

    Fejhallgató, vagy hangfal?
  • chhaya #96913
    A Britain's és az America's Got Talent, illetve az amerikai X Faktort szoktam nézni, de csak utólag a legjobbakat youtube-on. Élőben nem érdekelnek.

    Neked?
  • Zephyr Retiring
    #96912
    Harold Robbins: Bűn és szenvedély.
    (Nemrég rágtam át rajta magam, tetszett.)

    Van kedvelt zenei sztárkeresős műsorod?
  • chhaya #96911
    Egy ember és egy macska biztosan, de azt nem tudom, hogy a szomszédok közül mennyien vannak otthon. :D Sajnos ők is beleférnek a 10 méterbe.

    Ajánlanál valamit, mit olvassak következőnek?
  • Zephyr Retiring
    #96910
    Tavaly sem. Sőt jövőre sem, tehát...

    Jelenleg hány személy tartózkodik tőled 10 méteren belül?
  • chhaya #96909
    Témától függetlenül is van ilyen, szeretem, hogy írásban több időm van átgondolni, hogy mit is akarok.

    Halloweeneztél idén? (Buli, beöltözés, akármi)
  • Zephyr Retiring
    #96908
    Zöldségleves. Ma diétázunk.

    Van olyan téma, amit élő szóban nem szívesen hozol fel, de cseten, fórumokon vagy privát üzikben lehet róla szó?
  • chhaya #96907
    Gyerekkori kedvenceim a Vuk és A kis hableány, újabbak közül a Hihetetlen család és az Így neveld a sárkányodat, a filmek mellett a netflixes sorozat is. De sokat szeretek ezek mellett is.

    Mi a mai menü?
  • Zephyr Retiring
    #96906
    Palotai Boris: Titok.
    Antoine de Saint-Exupéry: A kis herceg.
    Csukás István rajzfilmre vitt művei (Pom Pom, a nagy Ho-ho-ho-horgász stb.) + Süsü kalandjai..
    Grimm fivérek meséi...amik hirtelen eszembe jutnak még..

    Van kedvenc mesefilmed/rajzfilmed/animációs sorozatod?
  • chhaya #96905
    Jobbkezes vagyok, a ballal jóval lassabban és csúnyábban, de tudok írni.

    Milyen meséket szerettél gyerekkorodban?
  • Zephyr Retiring
    #96904
    Attól függ ki az előadó.

    Mindkét kezeddel tudsz ugyanúgy írni?
  • chhaya #96903
    Láttam/hallgattam már jókat, de összességében nem az én műfajom.

    Te?
  • Musachy
    #96902
    Eredeti.

    Szereted a stand up comedyt?
  • chhaya #96901
    Ma dél körül jött nagynéném és unokatesóm, de inkább szüleimhez, mert otthon voltam nálunk...
    Hozzánk már ezer éve nem jött senki vendégeskedni (hálisten, utálok házigazdáskodni).

    Szinkron vagy (feliratos) eredeti?
  • Zephyr Retiring
    #96900
    Eddig az, hogy felébredtem.

    Mikor fogadtál utoljára vendéget/vendégeket az otthonodban?
  • chhaya #96899
    Kipihenem a szabadságomat.

    Mi volt a legjobb dolog a mai napon?
  • Bebut
    #96898
    Még nincs, de tuti valami házibuliszerűség.

    Mit tervezel a hosszúhétvégére?
  • Zephyr Retiring
    #96897
    Igen.

    Van már konkrét helyszín terv ahol idén szilveszterezel/szilvesztereztek?
  • _Galamb_
    #96896
    Úgy gondolom, hogy ha valaminek vége szakad akkor annak legyen is vége. Egyik exemmel sem tartom a kapcsolatot. Mondjuk nem különösebben érdekelnek. :)

    Szerinted idén lesz karácsonykor hó?
  • Zephyr Retiring
    #96895
    Legutóbb ma reggel, amikor a páromnak bevittem a kávéját.

    Korábbi szerelmeiddel megmaradt a barátságotok?
    Egyáltalán tudtatok barátok is lenni, vagy a kettő sosem jött össze egyszerre?
  • kamionosjoe
    #96894
    Én tudok mindent, csak nem árulhatom el senkinek.

    Mikor érezted magad szerelmesnek legutóbb?
  • Zephyr Retiring
    #96893
    Mert az ember kíváncsi természet...
    Ha belegondolsz, feltételezve egy előre eltervezett forgatókönyvet a jövőnkről amit valaha valaki megírt, az átreformálná egész világunk működését. Az olyan lenne, mintha létezne egy tervező, aki mindent irányít. Tehát onnantól fix tény lenne ami ma még csak feltételezés: hogy nem vagyunk egyedül az univerzumban. Vélhetően megdőlne és hazugsággá válna az evolúció emberi fejlődésre vonatkozó része, hogy a majmoktól származunk. Valahol a lelke mélyén az ember mindig is reménykedett, hogy többek vagyunk puszta véletlenek sorozatánál.
    De jelenleg mégis ezt tanítják rólunk nekünk és utódainknak. Igen: minden megváltozna, ha eltűnne a bizonytalanság. Megtudnánk az emberi lét valódi célját, értelmét...

    Te miként vélekedsz a saját létedről? Érzel bármilyen célt, vagy csak úgy éldegélsz léted megszűnéséig, mi utánról szintén semmit sem tudunk?
    Utoljára szerkesztette: Zephyr Retiring, 2018.10.21. 15:04:04
  • chhaya #96892
    Sosem értettem, hogy ez miért fontos. Mi a különbség, ha én irányítom az életem és a döntéseim befolyásolják a jövőmet, és miben más, ha egy eleve elrendeltetett úton járok? Ha előre meg van írva a sorsom, akkor sem ismerem a jövőmet és a döntéseim következményeit, tehát miért más? (Legyen ez a válaszom és a kérdéseim is egyben.)
  • Zephyr Retiring
    #96891
    Az első akire emlékszem, 15 volt én 14. Addig inkább csak haverok, a cigi és a zene volt nálam porondon.
    Mára a cigit elhagytam (jó 10 éve) átalakult a haveri kör, szerelem most is van, de már ez a sokadik az első óta. Sokadik, de az egyik legjobb eddig. Az első szerelmemre az asszony bukkant rá a facén, mert valamikir meséltem neki róla. Elvált, egy alsó tagozatos fia van, akit egyedül nevel. Egy másik későbbi szerelmemmel is összefutottunk, beültem hozzá kicsit beszélgetni az elmúlt 20 év eseményeiről. Neki két gyereke lett, mindkettő más apától, ő kétszer vált. Elmondása szerint bánja, hogy akkoriban nem engedett a csáberőmnek. Mondtam, hogy felesleges ostoroznia magát, lett két szép gyereke akikre büszke lehet. Én abban hiszek, hogy sorsunkat magunk alakítjuk. Hogy mi nem maradtunk együtt, annak is meg volt az oka....

    Te mennyre hiszel a sorsban, a karmában illetve abban, hogy az életed te irányítod? Szerinted létezik olyan előre megírt életút, ami elkerülhetetlen?
  • Musachy
    #96890
    Persze. Általános iskola első osztályába jártunk még...

    És te?
  • Zephyr Retiring
    #96889
    Nekem a pacal. Első találkozásom vele egy egykori pesterzsébeti étteremben volt.
    Szerelem volt első ízlelésre.

    Emlékszel még az első szerelmedre? Mennyi idősek voltatok akkor?
  • Bebut
    #96888
    Ma meccsen. Egyik srác hamis igazolással játszott.

    Mi a legemlékezetesebb étel amit valaha ettél?
  • Zephyr Retiring
    #96887
    Jelenleg 2 műszakos beosztásban. Valaha bevállaltam az éjszakázást is, de már nem.

    Utoljára miért kellett valótlant állítanod valamiről?
  • Calver
    #96886
    reggel? aludnék tovább. jó, 313 millió nélkül is ez volt.

    milyen időbeosztásban dolgozol/milyen a bioritmusod? (éjszakai bagoly, társai)
    Utoljára szerkesztette: Calver, 2018.10.14. 06:03:30
  • Zephyr Retiring
    #96885
    Olyasmi dolgok miatt (mint festés, tapétázás, villanyszerelés, kerékpár javítás, betonozás, fűnyírás stb..) amikhez konyítok, nem szokásom szakikat hívni. Számomra nehezebbekhez viszont igen (pl. gépi munkák, úgymint fakivágás, tereprendezés, alapásás, kútfúrás vagy éppen gázszerelés) néha nem árt egy mesterember..

    Ha tegnap nyertél volna a lottón 313 millót, mi lenne ma reggel az első dolgod?
  • atiapuka
    #96884
    Érdekes kérdés. Én már a szakközépben is informatikát tanultam, és a mai napig is abban dolgozom. De amit anno a 80-as években tanultam, abból már semmi sem igaz, minden megváltozott. Na jó, a bináris és hexadecimális számrendszer megmaradt.:)

    Ha festeni, tapétázni kell, mestert hívsz, vagy megcsinálod magad, barátokkal, ismerősökkel?
  • Zephyr Retiring
    #96883
    Főállásban, egy dinamikusan fejlődő kft. csapattagja vagyok. 4 éve váltottam utoljára, teljesen más munkafolyamatra, mint amit addig csináltam. Úgy éreztem, a régi helyemen megrekedtem. Jó döntés volt váltani.

    Tanult szakmádban tevékenykedsz, vagy egész másfelé vitt a sors, mint amit elképzeltél valaha magadnak?
  • Calver
    #96882
    vállalkozó vagyok, így kb akkor kapok fizetésemelést, ha jól megy a biznisz. bár pár hónapja adtam magamnak egyet egy kellemes kis jutalékemeléssel, már van elég ügyfél ahhoz, hogy ha akarom, elhajthatok embereket a picsába akik nem akarják megfizetni a rájuk szánt időt.

    milyen munkaviszonyban dolgozol? (főállás, mellékállás, vállalkozás valamilyen formája, stb)
  • Zephyr Retiring
    #96881
    Társaság függő. Vagy ha az online netes quizekre gondoltál, akkor meg hangulat függő.

    Mikor kaptál utoljára fizetésemelést? Mikor várható a következő?
  • Bebut
    #96880
    Amerikaifoci.

    Szereted a Quizeket?
  • Zephyr Retiring
    #96879
    Hogy megnyerem a ping-pong versenyt szombaton...naná, hogy utolsó lettem..
    (vagy húsz éve nem pötyögtem ilyesmivel, nem is csoda..)

    Kedvenc labdajátékod?
    (amit szívesen nézel vagy játszol..)
  • Calver
    #96878
    kb két perce kezdte el valaki számon kérni rajtam földtől elrugaszkodott bürokraták intézkedéseit és képtelen volt felfogni, hogy semmi közöm hozzá, csak megpróbálom megkímélni fél milliós bírságtól.

    neked?