Fallout 3

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Shiwo
#6267
amúgy lehet fura kérdés, de van-e olyan "cenzúra" mod, amivel fiatalabb korosztály is inkább játszhatna vele (tehát pl fejlövésnél nem megy apró cafatokra az ellen feje, ilyesmi)

tudom, manapság már sok 14 éves GTA-n és egyéb vérengzõ gammán nõ fel, de az ismerõsöm öccse nem ebbe a kategóriába tartozik.. és mivel közös szobájuk/gépük van, ismerõsöm nem nagyon tud falloutozni, ha a tesója otthon van

RPG, Photoshop, \../, `;,,;´ ,\../

Shiwo
#6266
nálam sikeresen leszálltak 4 óriási skoripócska mellé.. a robotuk ellenem fordult, azt én szedtem le, de a többieket a rovarok nyírták ki

RPG, Photoshop, \../, `;,,;´ ,\../

Mobedo
#6265
thx

Robez84
#6264

\"Si Vis Pacem, Para Bellum.\" - \"Ha békét akarsz, készülj a háborúra.\" Julius Caesar www.loveearth.com

Mobedo
#6263
hello hol lehet új fegyvereket letölteni?

#6262
aha, köszi 😊

ja és visszatérve a zenékhez: somewhere over the rainbow 😉
Kandurex
#6261
Munkapadokon! (ahol a satu kék!) Biztos láttál már! (pl: Rivet city labor)

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – > ¯\_(ツ)_/¯

#6260
hm, erre én is gondoltam, csak sajna nem ismerem a régiek zenéit így hát mindegy volt 😊 de képzeld el mikor a what a wonderful world megy 😉 (igaz, '68-as, de illik bele)

egyébként tervrajzról hogy kell fegyvert összerakni? ha minden igaz, a kellékek már megvannak...
#6259
<#worship>
Kandurex
#6258
"F" nyomva tart, forgat egérrel

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – > ¯\_(ツ)_/¯

#6257
Láma kérdés hogy lehet szembefordítani a kamerát a karakterrel?
Prince23
#6256
Ráfért az ujjítás

broman191
#6255
Zsíros!<#eljen>

MSI B450M Mortar Max | AMD Ryzen 5 3600 | G.SKILL 32GB DDR4 3600MHz CL16 | MSI RTX 2060 Gaming Z 6GB GDDR6 | 1TB M.2 SSD | 3TB HDD | Thermaltake Hamburg 530W | Acer XFA240 | Win 10 x64

Robez84
#6254
Én is erre szavazok!

\"Si Vis Pacem, Para Bellum.\" - \"Ha békét akarsz, készülj a háborúra.\" Julius Caesar www.loveearth.com

Lobsterman
#6253
Ez jobb.

Kandurex
#6252
Találtam egy jobb bannert, mit szóltok? Vagy maradjon a régi?

*(izé, a XBOX360 honlapján volt, csak kissé átalakítottam)

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – > ¯\_(ツ)_/¯

broman191
#6251
Egy kis tegnapi..







MSI B450M Mortar Max | AMD Ryzen 5 3600 | G.SKILL 32GB DDR4 3600MHz CL16 | MSI RTX 2060 Gaming Z 6GB GDDR6 | 1TB M.2 SSD | 3TB HDD | Thermaltake Hamburg 530W | Acer XFA240 | Win 10 x64

Kandurex
#6250
meglesem,

Calver technikáját is 😊

kösziek!

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – > ¯\_(ツ)_/¯

Robez84
#6249
Én most a fallout 1-2 zenéit hallgatom a játék közben...Rohattul bele illik!!! Mintha erre irták volna😊

\"Si Vis Pacem, Para Bellum.\" - \"Ha békét akarsz, készülj a háborúra.\" Julius Caesar www.loveearth.com

SötétBarom
#6248
Sandman perk.

&#647;x&#477;&#647;&#65279; &#654;&#623; o&#647;&#65279;&#65279; s&#305;&#613;&#647;&#65279;&#65279; p&#305;p&#65279; do&#633;p&#65279; ss&#592;q &#477;&#613;&#647;

dudusrac
#6247
És nem tudjátok, hogy lehetne Gretát Underworldben elintézni halkan, úgy hogy nincs hangtompítós fegyverem.

dudusrac
#6246
kösz

Ferro
#6245
"A Ranger Compound -ra hogyan kehet eljutni? Már 2 órája bóklászok, de nem találom oda az utat 😞"

Ha a cél meg van jelölve a térképen (mint ismeretlen), ráklikkelsz az egér jobb gombjával és felmarkolod. A Pipboy kiszámítja neked az optimális útvonalat a már ismert waypointok alapján (metró, stb).

SötétBarom
#6244
Vaultokban van, pinkertonnál is, meg egy csomó helyen, ahol van doki/mûtõ..

&#647;x&#477;&#647;&#65279; &#654;&#623; o&#647;&#65279;&#65279; s&#305;&#613;&#647;&#65279;&#65279; p&#305;p&#65279; do&#633;p&#65279; ss&#592;q &#477;&#613;&#647;

dudusrac
#6243
Nem tudjátok hol lehet, ilyen surgical tube-ot találni( bocs lehet hogy nem pont ez a neve, a Dart Gun megépítéséhez kellene valami surgical-os cucc, minden megvan csak ez nincs).

#6242
oh, már értem, köszönöm...

ASROCK Z170 - I5 6600 - 4*4 Gb Corsair 3200 - 500 Gb Samsung 850 Evo SSD - Asus Gtx 1070 Strix OC

Encore
#6241
a megadott helye fent van, egy autópálya darabján. Pont ott ahol a térkép helöli csak feljebb.
#6240
Szerintetek az miért van, hogy mikor Megatonból viszem a kiscsaj levelét, akkor a megadott helyen nincs senki és semmi...???

ASROCK Z170 - I5 6600 - 4*4 Gb Corsair 3200 - 500 Gb Samsung 850 Evo SSD - Asus Gtx 1070 Strix OC

#6239
sikerült összeszednem egy komolyabb 50es évekbeli zeneválogatást és berakni a játékba (hogy ne körbe körbe ugyanazokat halljam) az enclave rádió zenéit módosítottam. eleinte nem akartak elindulni a zenék, aztán kis piszkálással sikerült 😊 nagyon feelinges sztem ezekkel a játék 😊 ha vkit érdekel a válogatás, vhogy megpróbálom megosztani...
Calver
#6238
menj ki Rivet Citybõl, északra van egy metróállomás, oda bemész, mászkálsz egy keveset - tele van Raider-ekkel - és egy (legalábbis valahai) mozgólépcsõn miután felmész nézelõdsz egy kicsit és látni fogod merre.

"The trees move. Do you not see it?"

MaskimXul
#6237
#6236
a Desert et meg vanegy beretta áll.ami qrva jól néz ki feltudnád rakni valahova?
svédcsepp
#6235
nemrég tettem fel a gammát
Nekem feelingre erõsen bioshockosnak tûnik...

Atomvillanáskor ne álljunk tank mögé,mert ránkolvad :D Asus P5E3PRO,Gigabyte GTS250,Intel Core 2 Duo E8400

Kandurex
#6234
A Ranger Compound -ra hogyan kehet eljutni? Már 2 órája bóklászok, de nem találom oda az utat 😞

Mondjuk közben durva dolgok történnek, mostanában rákezdett a játék, hogy szépen jönnek ilyen repülõ csapatszállítók és leraknak pár jó pofa ellenfelet! Bár eddig kegyetlen megszívták, mert pont mindig egy mutáns horda elõtt voltam, pár brute, meg super, volt is ereszd el a hajamat, lebújtam egy kocsi mögé és csak úgy záporoztak a robbanások 😊 volt is nagy veszekedés,...mondjuk eddig 1-1 az állás, 2x jött csapatszállító és egyszer a mutánsok, egyszer meg páncélosok nyertek 😊

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – > ¯\_(ツ)_/¯

MaskimXul
#6233



MaskimXul
#6232
Gondolom igen, bár én nem találtam, igaz nem is nagyon kerestem 😊
Lobsterman
#6231
Fawkes sokkal jobb segéd. És jobban is néz ki 😄

Lobsterman
#6230
Akkor Museum of Historyban keressem mi? 😄

Kandurex
#6229
Citadel -be hozzám csapódott egy SOB punci, egész jól ossza a szívem a minigun -al <#vigyor2> ....bár inkább nem viszem magammal, teljesen megváltoztatja a harci stílusom 😞 meg azért nagyon pazarolja a drága naftát :/

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – > ¯\_(ツ)_/¯

#6228
elõre mész és van 2 ajtó amin bemehetsz, semmi bonyolult nincs benne

\"Schnaps im Kopf, du holde Braut Steck Bratwurst in dein Sauerkraut\"

#6227
Sig kösz, remélem nem erõltetted meg magad túlságosan...
MaskimXul
#6226
a cilinderes kép a modhoz van, az enyém a másik. Amúgy az lincoln cilindere 😊

A desert eagle meg egy mod.
Robez84
#6225
Honnan szedted a desert eagle-t???

\"Si Vis Pacem, Para Bellum.\" - \"Ha békét akarsz, készülj a háborúra.\" Julius Caesar www.loveearth.com

SigS
#6224
Le kell engedni a hidat

"A barátok olyanok mint a hópelyhek. Ha lepisiled őket eltűnnek" :)

#6223
Lécci segítsen valaki hogyan tudok bejutni Rivet City-be?
#6222
sztem nem õ csinálta a savet

\"Schnaps im Kopf, du holde Braut Steck Bratwurst in dein Sauerkraut\"

Lobsterman
#6221
A cilindert honnan szerezted? Nekem is kell 😊

MaskimXul
#6220
mégegy, hires textura ftw!
#6219
Sziasztok!

Bocs a buta kérdésért de hogyan tudok bejutni Rivet City-be? Van egy hídszerûség de azon át csak valami dokihoz jutok el...
#6218
underworld melyik metró megállóhoz közel található sry de elfelejtettem

\"Schnaps im Kopf, du holde Braut Steck Bratwurst in dein Sauerkraut\"