Fallout 3

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

SötétBarom
#6367
És a prizefighterség? Amikor az uccsó meccsre megkaptuk a fémmel bélelt boxkesztyût? Wááá.. Baszki és ez mind csak 1 város...

FO2 > ALL

ʇxǝʇ ʎɯ oʇ sıɥʇ pıp doɹp ssɐq ǝɥʇ

Fenrir
#6366
Jah, én is pornókirály voltam annó, New Reno-ban minden utcalány kiabálta a mûvésznevemet amikor elmentem mellettük 😄

A halál csupán a kezdet...

Count Adyn
#6365
😄D

\"A GOTO veszélyes, mire juthatsz véle, a JOIN meg költséges, cseberböl vederbe\"

SötétBarom
#6364
Az lófasz. Tudod mekkora pénz volt a pornózásban? (High charisma only)

ʇxǝʇ ʎɯ oʇ sıɥʇ pıp doɹp ssɐq ǝɥʇ

Count Adyn
#6363
Arról már ne is beszéljünk hogy kurvázni is lehetett😄

\"A GOTO veszélyes, mire juthatsz véle, a JOIN meg költséges, cseberböl vederbe\"

SötétBarom
#6362
Ez csak valami cheater karival sikerülhetett max.. Ami reális, hogy a végjáték után PowerArmor Mk2. -vel meg gatling laserrel már nem volt ellenfél a pusztában 😄 A nagyon jó karmás karimmal kiírtottam a Den-i slavereket, valami Raider Banda fõhadiszállását, meg a hubológusokat is asszem 😄DDDD

ʇxǝʇ ʎɯ oʇ sıɥʇ pıp doɹp ssɐq ǝɥʇ

Calver
#6361
ez itt a lényeg. Little Lamplight lakói esedeznek a halálukért. pedig ejjdeszép volt régi Falloutokban minden kommunikáció nélkül végigirtani az összes várost, gyerekeket cafatokra robbantani... és még úgy is sikeresen befejezni.

"The trees move. Do you not see it?"

Count Adyn
#6360
"Ha valami 18+ jelzésre hajt, tessék nyugodtan benne hagyni a naturisztikus halálok mellett az élet kellemes velejáróit is."

Bizony! Meg a gyerekgyilkosságot!😄

\"A GOTO veszélyes, mire juthatsz véle, a JOIN meg költséges, cseberböl vederbe\"

#6359
Érdekes dolog ez az "öncenzúra".

A játék 18+ jelzéssel jött ki. A testrészek fröcskölnek szerteszét, a párbeszédekben van pár kemény kiszólás (a kólagyûjtõ hölgyeménynek el lehet mondani, hogy a hapi ott a másik házból igyekszik a bugyiján belül kerülni. Egy másik helyen egy felfegyverzett hölgyike bemutatkozás gyanánt azzal nyit, hogy xx vagyok, de nem b...ok veled.... Vagy fordítva...) Ellenben, a szinte pucér raider csajokra egybõl egy szolíd póló kerül, amint az ember lekapja róluk a páncélt, mert el akarja adni, vagy javítani vele a sajátját. Ráadásul ez bele van kódolva a programba, azaz SDK nélkül ki sem szedhetõ. nem kellene pornófilmmé alakítani egy ilyen programot, de ez azért meglehetõsen röhejes. Elsõre nem is értettem, mi van...

Nem túl konzekvens a fejlesztõ társulat...

Látszik amúgy a világ (vagy inkább a hülye ügyvédek) változása is. Míg az Elder Scrolls széria elsõ 2 része tele volt pucér templomi szajhákkal, a harmadik részre már eltûntek, sõt a negyedik részben a templomok majdnem megfelelnek a keresztény templomoknak, mind kinézetben, mind hangulatban. A 3. és 4. részbe a modderek azonnal belepakolták a nude és topless npc-ket, a Falloutban ehhez már SDK kell, csak nehogy a Bethesda-t megszólja valaki. Hülyeség. Ha valami 18+ jelzésre hajt, tessék nyugodtan benne hagyni a naturisztikus halálok mellett az élet kellemes velejáróit is.

#6358
Húzd le a beállításokat, vagy vegyél egy izmosabb gépet.<#taps>

Mobedo
#6357
Hellosztok van olyan mod amitõl nem lassul be mint az állat a képkimerevítéskor mert nekem mindik rohadtul lelassul am meg fut akadozás nélkül szinte fullon[#help

Carlos
#6356
nm

Þór vígi þessi rúnar

#6355
Ok, sikerült. Köszönöm.
Carlos
#6354
Drag and Drop-pal behúzod a file-t a böngészõdbe.
Legalábbis én igy szoktam, lehet, hogy van valami player-e is, de azt nem haszánlok sosem.

Þór vígi þessi rúnar

Kandurex
#6353
zsír, majd délután bele hegesztem a bannerba,

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – > ¯\_(ツ)_/¯

#6352
Ezt hogyan tudom lejátszani? Az rendben, hogy flashplayer, de amit le tudok tölteni, az beépülõ a böngészökbe.
Carlos
#6351
<#eljen>

Þór vígi þessi rúnar

Rapid81
#6350
Nem mod-ot használok, hanem a parancsot amit írtam. A mod állítja vissza a karmát, mert az nem ezzel a paranccsal mûködik, hanem valami hekkelés.

Ryzen 5 3600X | ASUS RX570 OC | MasterLiquid Lite 240 | DELL U2312HM In theory, there is no difference between theory and practice. But, in practice, there is. /Jan L. A. van de Snepscheut/

Ron Ragm
#6349
Vajh dicsõ elmökünnkel Jon Henry Eden-nel lehet majd találkozni? megszorítanám ennek a derék hazafinak a kezét.

Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Lehet, de a kézszorításhoz majd sok sikert 😊

-Thirty seven. My girlfriend sucked thirty seven dicks! -In a row?

Ron Ragm
#6348
Szintnöveléssel óvatosan, karmaváltozásnál kifagyaszthatja a játékot (nem találja hogy az adott szinthez milyen karmacímet írjon be).

-Thirty seven. My girlfriend sucked thirty seven dicks! -In a row?

#6347
Nemlenne cheat Fall Out3ra? Nagyszerû....:@
azért még kutakodok ha találok beirom ideis a linket
Figliar
#6346
ahha ok kösz

Calver
#6345
nem. ha végig akarsz tolni minden mellékküldetést, csináld meg legkésõbb miután...
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
kijöttél Raven Rock-ból.

"The trees move. Do you not see it?"

Figliar
#6344
ha már végig vittük a játékot akkor lehet csak ugy járkálni meg öldösölni meg stb?<#circling>

#6343
ne aggodj <#ravasz1>

#6342
Vajh dicsõ elmökünnkel Jon Henry Eden-nel lehet majd találkozni? megszorítanám ennek a derék hazafinak a kezét. 😊 Mi több lehet majd lépni a Enclaveba?
#6341
én nem találtam semmi érdemlegeset, de jó volt írtani, pár nukeot eltoltam ott 😄

\"Schnaps im Kopf, du holde Braut Steck Bratwurst in dein Sauerkraut\"

BlackShadow
#6340
akkor az 😄 nem volt kedvem utánanézni miaz így maradt az 😄

\".. meg sem próbálkozunk az átneveléssel. nem papok vagyunk, hanem átalakítók!\"

MaskimXul
#6339
városháza? A Kapitóliumra gondoolsz? <#nevetes1>
MaskimXul
#6338
Gondolom azt is tudod, hogy kicsit bugos a dolog, 20 szint után a köv. szintlépésnél a karmád visszaállítódik alapra.
SötétBarom
#6337
Én majd ha megjelenik magyarul ráállítom az asszonyt, oszt akkor újraélem 😄

&#647;x&#477;&#647;&#65279; &#654;&#623; o&#647;&#65279;&#65279; s&#305;&#613;&#647;&#65279;&#65279; p&#305;p&#65279; do&#633;p&#65279; ss&#592;q &#477;&#613;&#647;

BlackShadow
#6336
városházánál van vmi érdekesség azon kívül h a talon a mutánsokkal harcol egyfolytában? átjártam de semmi extrát nem találtam

\".. meg sem próbálkozunk az átneveléssel. nem papok vagyunk, hanem átalakítók!\"

Rapid81
#6335
setgs iMaxCharacterLevel ###

Ezzel tudod átlõni, annyira amennyire akarod.
Még a fõszál felénél járok, és kb 2/3-át jártam be a térképnek, de már 20as a szintem (sokat gyilkolászok, meg sok zárat/számítógépet török fel, én már csak ilyen vagyok). Így már lvlcap emelés nélkül nem tudnék perk-eket belõni, pedig még van pár jóféle. Ammeg tuti, hogy még1x nem kezdem elölrõl, sztem annak semmi értelme. Max lehetsz még gonosz, de ennyi a nagy változás, a többi ugyanaz. Ez a játék sem érdekes a végtelenségig.

Ryzen 5 3600X | ASUS RX570 OC | MasterLiquid Lite 240 | DELL U2312HM In theory, there is no difference between theory and practice. But, in practice, there is. /Jan L. A. van de Snepscheut/

#6334
jó anyag

\"Schnaps im Kopf, du holde Braut Steck Bratwurst in dein Sauerkraut\"

Broafka
#6333
azt az Ian gyereket hol találom? még azokat se találom akiktõl megkérdezhetném hogy hol találom! 😄

nekem az is elég ha azokat megtalálnám akik tudják hol van

- éppen d[-_-]b - hogy csinálod ezt a fordított \"b\" bet?t? - ööö, mind1...

Bucser
#6332
Javasolhatom, hogy ezt az interaktív flash térképet betegye valaki bannerba?

Bobbleheadek és a különbözõ helyszínek szépen ki vannak gyûjtve.

"Whether you Kill or get Killed it is just a way to Kill time" Zaraki @ Bleach #36 SC SQ42: "Give in to the Hype, It is worth it" https://robertsspaceindustries.com/enlist?referral=STAR-NVZF-5CZF

Lobsterman
#6331
Jól mondod

MaskimXul
#6330
Jah, nem jók azok a level cap növelõ modok, a végén minden skilled 100-on lesz. Sokkal jobb viszont az olyan mod, ami csak lelassítja a szintlépést, így marad a max 20 szint, de kb kétszer annyi xp kell hozzá.
#6329
Mire kevés a 20? Túl erõsek az ellenfelek?
Scouser
#6328
Hát ha engem kérdezel, pont azért lvl 20 a legmagasabb szint, hogy ne tudd kimaxolni az összes skill-t meg perk-et. Pont így van kitalálva, méghozzá azért, hogy nagyon sokféle karaktert hozhass létre...

You\'ll Never Walk Alone

Shiwo
#6327
lehet hülye kérdés, de hogy lötted át ? moddal ?

RPG, Photoshop, \../, `;,,;´ ,\../

Carlos
#6326
Beinditottad azt a hülye önmegsemmisítõt mi?
(opcionális, butch adta)

Þór vígi þessi rúnar

I.C.ram
#6325
Ja tudom, mar beszeltem veluk. Meg is gyoztem oket, hogy jobb lesz itt nekik, aztan mentem az overseerhez. de amataek mar sehol sincsenek. Csak az a hulye Butch.
Calver
#6324
nézd meg Local Map-et, mutatja a nyíl hogy hova merre, jól elbújtak egyik lenti szinten.

"The trees move. Do you not see it?"

I.C.ram
#6323
Ezt csinaltam, de eltuntek Amataek 😄 Sehol sem talalom oket.
Calver
#6322
vagy rádumálod h mondjon le, vagy pedig kivégzed. utóbbit ajánlom, gyakorlatilag könyörög érte.

"The trees move. Do you not see it?"

Carlos
#6321
Igen.

SPOILER!!!

MEg lehet gyõzni, hogy hülyeséget csinál (speach) vagy megoldod másként (small/big/energy gun) <#idiota>

Þór vígi þessi rúnar

I.C.ram
#6320
Vault 101ben mikor visszaterek. Lelehet valahogy valtani az overseert?
#6319
a kapitólium épületében van valami érdekes mert a skuló az fogy eléggé 😄

\"Schnaps im Kopf, du holde Braut Steck Bratwurst in dein Sauerkraut\"

MaskimXul
#6318
museum of historyt találd meg, ott van. Az pedig azon a placcon van, ahol a kapitólium meg a lincoln memorial, a museum of technologyval majdnem teljesen szemben.
Nagy reményeid azért ne legyenek, nem föld alatti város, csak pár szoba meg terem, ez a "ghoul city"