Fallout 3
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
★ 汤姆 李
Innen már csak egy lépés a Bozart, Turbó plazmát, .223-as pisztolyt, meg a hasonló régi fegyvereket betenni.
Mindezt úgy, hogy nincs SDK, az összes hex értéket trial and error módszerrel kell dekódolni, hogy mit változtat, és még ingyen is van, meg nem is kötelezõ.
Ryzen 5 3600X | ASUS RX570 OC | MasterLiquid Lite 240 | DELL U2312HM In theory, there is no difference between theory and practice. But, in practice, there is. /Jan L. A. van de Snepscheut/
Ryzen 5 3600X | ASUS RX570 OC | MasterLiquid Lite 240 | DELL U2312HM In theory, there is no difference between theory and practice. But, in practice, there is. /Jan L. A. van de Snepscheut/
<object width="425" height="344"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/-GkcvjIEbH0&hl=en&fs=1"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/-GkcvjIEbH0&hl=en&fs=1" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>
Ryzen 5 3600X | ASUS RX570 OC | MasterLiquid Lite 240 | DELL U2312HM In theory, there is no difference between theory and practice. But, in practice, there is. /Jan L. A. van de Snepscheut/
Ryzen 5 3600X | ASUS RX570 OC | MasterLiquid Lite 240 | DELL U2312HM In theory, there is no difference between theory and practice. But, in practice, there is. /Jan L. A. van de Snepscheut/
Syd Barrett 1946-2006 Rick Wright 1943-2008 R.I.P.
A magyar alföldön kéne lófrálni lennének kétfejû szürke marhák + energiapáncélban rohangáló jómunkásemberek. Ellehetne jutni Új Debrecenbe (a régire atom esett ) és szupemutánsokkal kergetõzhetnénk a lánchíd pillérei között valamint NukaBamit esetleg NukaTraubit kortyolva nézhetnénk le a Gellért hegy tetejérõl Budapest idõ rágta romjaira. És persze a rádiónkban Petõfi adó mellett Sláger RÁÁÁDÍÍÍÓÓÓÓÓ! is gondoskodna a szórakoztatásunkról. 😊
\"Schnaps im Kopf, du holde Braut Steck Bratwurst in dein Sauerkraut\"
Gattling plasma > legalább csináltam volna valami új modellt neki, ua mint a laser csak plazmát lõ
Shock Rifle > ahogy látom ua mint a plazma csak kéket lõ
Gránátvetõben gondolom meg ua mint ami minden szar tárgyal el lõ csak ebbe gránátot kell pakolni
úgy látszik a rendes modokra még várhatunk egy darabig
\"Schnaps im Kopf, du holde Braut Steck Bratwurst in dein Sauerkraut\"
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Ryzen 5 3600X | ASUS RX570 OC | MasterLiquid Lite 240 | DELL U2312HM In theory, there is no difference between theory and practice. But, in practice, there is. /Jan L. A. van de Snepscheut/
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Ryzen 5 3600X | ASUS RX570 OC | MasterLiquid Lite 240 | DELL U2312HM In theory, there is no difference between theory and practice. But, in practice, there is. /Jan L. A. van de Snepscheut/
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
\".. meg sem próbálkozunk az átneveléssel. nem papok vagyunk, hanem átalakítók!\"
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Why so serious?
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Ryzen 5 3600X | ASUS RX570 OC | MasterLiquid Lite 240 | DELL U2312HM In theory, there is no difference between theory and practice. But, in practice, there is. /Jan L. A. van de Snepscheut/
ʇxǝʇ ʎɯ oʇ sıɥʇ pıp doɹp ssɐq ǝɥʇ
Autóval, meg minden...
Damn.
ʇxǝʇ ʎɯ oʇ sıɥʇ pıp doɹp ssɐq ǝɥʇ
merjünk nagyban gondolkodni 😊
Syd Barrett 1946-2006 Rick Wright 1943-2008 R.I.P.
Mondjuk már most többet játszottam a Fallot3-al mint anno az alap Oblivionnal(+kisebb modok), mi lesz ha kijön egy jól megtervezett nagyszabású világ-mod hozzá... 😊
http://fallout.wikia.com/wiki/Middle_East
A modderek rengeteg újdonságot hoztak a programba. Vannak komplett "új világok", de egyszerûbb quest modok is. A grafika javítók isigen szépre nõttek. A Qarl féle 3. textura pack (ami mesheket és texturákat cerél) már 3 GB-nyi, gyakorlatilag teljesen újjáalakítja a képet. Sok jól eltalált egyensúly módosító van, meg sok eltúlzott is. A kedvenceim a TIE (egyetlen ESP, alaposan újraszabja a világban a viszonyokat) a Cyrodiil Upgrade (több új quest sorozat, új célok, a mágscéh teljes lerombolása és újjáépítése a játékos által, vagy a Lost spires, ami a világ õstörténetének relikviáit gyüjtögeti össze egy quest sorozatban, stb...), olyan modok, amelyek szükségessé teszik a rendszeres alvást, étkezést, ivást, tisztálkodást, olyan, amivel magad készítheted el a felszereléseid egy részét a fellehetõ tárgyakból, kivégható fából, ültethetõ növényekbõl, stb...
A fõ történetszál teljesen elhanyagolhatóvá vált a jobbnál jobb, a HC fanok által fejlesztett modok miatt...
Elõször jöttek a fegyver és ruha áttexturázók, meg a játékmenet könnyítõk (erõsebb sebzés, gyorsabb fejlõdés, stb). Itt már korán beindult a játék nehezítését célzó, overhaul illetve rebalance modok fejlesztgetése, az oblivionban tanultak alapján. Ahogy elnézem, mûködik a modder közösség rendesen. Szerintem úgy 3-5 hónap és lesznek komplett quest modok, ha a Bethesda kiadja az sdk-t, vagy a modderek átszabják a TESCS-t úgy, hogy jó legyen a Fallouthoz is.
Azt nem kétlem, hogy lesz még bõven tartalom, csak szerintem a játék mélysége nem fog sokat változni. Gondolok itt olyan factionokre, akikhez csatlakozni lehet, a tetteid maradandó következményére, komoly morális dilemmákra, meg hasonló dolgokra, amik az f1-2-ben alapnak számítottak.
A bethesdánál az elsõ szempont a sok eladás volt, a hc fanok kielégítése csak a lista végén volt. Ha egyáltalán volt.
Ez meg kétlem, hogy változna, fõleg, hogy konzolra is fejlesztenek és sajnos a konzolosok között nem tülekednek a hc rpg fanok <#shakehead>#shakehead>
Sajnos a hardcore fanoknak nem éri meg játékot csinálni, ahhoz túl kevesen vannak.
Az mondjuk biztos, hogy sokkal több tartalom és helyszín van a játékban, mint amennyihez quest tartozik, szóval van hova bõvíteni.
Ha minden kieg hoz magával sok új dolgot, lehetõséget, akkor fokozatosan válik egyre jobbá.
+ Így még lenne értelme hogy az enclave a régi szép napokról beszél mert még lenne aki emlékezne rá milyen volt baseballozni a zöldellõ gyepen.
Oblivionhoz képest tényleg elõrelépés az összes párbeszéd, ami mondjuk nem volt nehéz, de azért a régi fallout szintet nem éri el.
Amin viszont meglepõdtem, az a holodiskek meg egyéb adatok szövegének minõsége, na ez simán beleférne a fallout1-2-be is. Mintha ezeket profik írták volna, a párbeszédeket meg a profik titkárnõi.
Intelligens szupermutánsokról:
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Javaslom, hogy néha épületekben lopakodva hallgasd meg, miket beszélnek a mutánsok egymás között. No persze nem túl értelmesek, de nem is síkhülyék. És igen jóra sikerültek a dumák, nagyokat szoktam rajtuk röhögni.
A másik ami nagyon tetszik, az az összes robot hangja, tiszta portal. "Where are you?" <#vigyor>#vigyor>
Emlékeim szerint az elsõ 2 rész valamelyikében fel is lehetett fogadni egy Sm-t...
Nehéz ügy ez...