Fallout 3
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
512MB-os videokártya esetén 3.2GB-ot kezel.
"edit: ja és egy alkalmazás maximum 2GB memóriát használhat"
boot.ini-ben /3GB kapcsolóval 3GB-ot.
[merlinw.org]
2. tükörték.
"The trees move. Do you not see it?"
- éppen d[-_-]b - hogy csinálod ezt a fordított \"b\" bet?t? - ööö, mind1...
- éppen d[-_-]b - hogy csinálod ezt a fordított \"b\" bet?t? - ööö, mind1...
"The trees move. Do you not see it?"
edit: ja és egy alkalmazás maximum 2GB memóriát használhat
\"A GOTO veszélyes, mire juthatsz véle, a JOIN meg költséges, cseberböl vederbe\"
"The trees move. Do you not see it?"
Intel C2D E6600; nVidia 8800GTS 320MB; 2 Giga DDR-2 800MHz RAM; 2*250GB + 1*320GB HDD;
2, be kell tenni a DVD-t ha játszani akarsz vele
3, TÉK! <#idiota>#idiota>
Þór vígi þessi rúnar
1. A magyar verzió vajon mennyire lesz kompatibilis az angol verzió állásmentésivel, DLC-kel, illetve fogják majd magyarul kiadni a DLC-ket?
2. Be kell tenni a lemezt, ahhoz hogy játszani lehessen? Mert azt nagyon utálom.
Ha meghalsz, te nem tudod, hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy. [PSN: Desumort]
"All those moments will be lost in time, like tears in rain."
Ha csoportosan támadnának, zárt, szûkös helyeken, akkor komolyabb lenne a dolog. A Yao-Guai is aranyos állatka: neki azt a szokását utálom, hogy becserkészi az embert, és hátulról támad.
Jó kombó lehet. ha a pontjaidat energia fegyverekre teszed és felveszed a gun nut perket vagy 3 alkalommal. Ez 15 plusz pont a small gunsra és a repair-ra...
A készlettel egy idõben jelentették be az elsõ hivatalos DLC-t (downloadable content) is a játékhoz, amely januárban fog kijönni PC-re és Xbox360-ra. Nem véletlenül hagytuk ki a felsorolásból a PS3-at, ugyanis arra egyelõre még nem várható a kiegészítõ. A Bethesda azt is elárulta, hogy nem kell sokat várni majd a második és harmadik pack-ra, mert azok februárban illetve márciusban követik majd az elsõt. Az árakról még egyelõre nincs információ.
A "G.E.C.K.", ahogy a Bethesda hívja a Mod Tool-t, lehetõvé teszi majd épületek, helyek, karakterek, fegyverek és mindenféle lények egyéni beállítását, és természetesen a dialógusok szerkesztését is. "Mi mindig úgy tekintettünk a Fallout 3 világára, mint egy alapra még sokkal több tartalomhoz. Néhány általunk készítetthez és ennél jóval több játékosok által kreálthoz." - nyilatkozta Todd Howard, a Fallout 3 rendezõje. "Jó szórakozás elkészíteni a saját karakteredet, de legalább ilyen jó a saját kalandodat! Már alig várjuk, hogy lássuk, mit kezd majd a közösség a G.E.C.K.-el."
Ami pedig a letölthetõ tartalmakat illeti:
Operation: Anchorage:
A Fallout univerzum egyik legnagyobb konfliktusába csöppenti bele a játékost Anchorage (Alaszka) és a Kínai Kommunista megszállók közt.
The Pitt:
A Pittsburgh helyén létesült iparvárosban, "The Pitt"-ben játszódik.
Broken Steel:
Beléphetünk a Brotherhood of Steel soraiba, kiknek oldalán tovább harcolhatunk az Enclave ellen, hogy megszabadítsuk tõlük a Capital Wasteland-et
[merlinw.org]
Ezek szerint a lézer/plazma fegyverek a legjobbak? Big Gunsra tettem, de a minigun csalódás volt kicsit fogyasztás/sebzés arányt tekintve, a rakétával és a nuke-lövõvel meg tökmindegy, ha eltalálod, meghal az ellenfél. De akkor ezek szerint jobban jártam volna, ha lézerfegyóra gyúrok.
486SX 100MHz, kislemez meghajtó, 2 MBRAM, 160MB HDD
Kezdetben vala a semmi. Majd az Úr mondá: \"Legyen világosság!\" - s továbbra is vala a semmi, de már látni is lehetett azt.
You\'ll Never Walk Alone!!! (A véleményem mindenhol SZUBJEKTÍV vélemény->kéretik nem megkövezni érte!)
Nálam a kombat shotgun 60 fölött van, igaz már 90 közelében van a small guns skillem, az állapota meg úgy 98%-os, a jó repair miatt. A lézerpisztoly meg valahol 15 körül sebez. A lézer puska meg a vadászpuska fölött valamivel, de azért jó igazán, mert a normál páncélok (ahogy a mirelurk kitinje is) az energia fegyverek ellen hatástalanok.
Bár azt hozzá kell tenni, hogy csak egykezes fegyvereket használok. De se a lefürészelt, se a magnum, se a lézerpisztoly. A 10mm-es automata, na az elég jó, ha el tudod kapni vats-al arcba.
Alkoholista AZ, aki annyit iszik, mint MI, csak ellenszenves!
Vain ei kuulu terroristien käsiin! CS. N. T. K. K.! SG az a hely ahol sunyi módon csöndben törölgetik a hozzászólásokat, indok nélkül. ;)
ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁá
ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁáááááááááááááá
púúúúú
Azt hiszem elõrõl kezdem, valami hatékonyabb fegyverrel, mint egy nagy vas! 😄
- éppen d[-_-]b - hogy csinálod ezt a fordított \"b\" bet?t? - ööö, mind1...
You\'ll Never Walk Alone!!! (A véleményem mindenhol SZUBJEKTÍV vélemény->kéretik nem megkövezni érte!)
Vain ei kuulu terroristien käsiin! CS. N. T. K. K.! SG az a hely ahol sunyi módon csöndben törölgetik a hozzászólásokat, indok nélkül. ;)
Vain ei kuulu terroristien käsiin! CS. N. T. K. K.! SG az a hely ahol sunyi módon csöndben törölgetik a hozzászólásokat, indok nélkül. ;)
Mire mindent befejeznék és meglátogatnék félisten lehetnék. Remélem valamikor kiveszik a limitet, de ettõl függetlenül is élvezem a csatangolást.
Amugy, az alabbi parameterekkel birok (bar nem hiszem ez segit a valaszban - marmint hogy NEKED fagy e 😊 - nagyjabol biztos vagyok benne hogy nem nalam van a gond )
- Amd X2 5600
- 4GB DDR2 800
- Asus Radeon 4850 (legfrissebb driver)
- frissen installalt angol XP SP3
Oprendszeren kivul semmi nem fut (nem torrentezek 😊 )