Fallout 3
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
gratulálok, sikeresen megölöd 6 lövésbõl azt amire kb mindenki más ránéz csúnyán, lefújja egy kis plazmával/söréttel/lángcsóvával és hopp, zöld trutyi/fejetlen hulla/löncshús lesz belõle. és még büszkén bizonygatod is, hogy te aztán kemény srác vagy, meg tudsz ölni valamit 6 lövésbõl. (mert ugye nem 1-es skill kell hozzá!)
gondolom legközelebb majd jössz és bizonygatod hogy milyen ügyes gyerek vagy, sikeresen agyonvertél fél óra alatt egy kiskanállal egy szupermutánst. <#hehe>#hehe>
a buta emberek szórakoztatóak.
"The trees move. Do you not see it?"
Btw érdemes a zárnyitás és a hekkelések elõtt gyorsmenteni, ha nem sikerült akkor egy mozdulat visszatölteni.
A halál csupán a kezdet...
Dell D610 - Sony Ericsson K810i - Konica Minolta Z10 - 20 centis pénisz - farmerreklámfar - geciszép arc És én ne legyek kemény? http://smc.z8.hu - http://koncertprogram.hu/
Amugy venni nem szegyen, en drotot meg loszert mindig veszek a traderektol, hogy ne szenvedjek hianyt.
Amugy zarnyitasnal is ugy szoktam mint komputer hekkelesnel: ha 3.-ra nem jon ossze, gyorsan kiszallok majd kezdem elolrol (hekkelesnel biztosan mukodik ez - igy vegtelenszer lehet probalkozni).
Igy szinte soha sem torok el drotot es altalaban a 2. szeriaban mar tudom merre kell forgatni es elso max 2. probara megvan. Persze meg very difficult zarakal nem probaltam, csak az 50es skilluekkel. Force-olni sosem kellett zarat.
Szoval van meg vagy 50-60 drotom 😊
RPG, Photoshop, \../, `;,,;´ ,\../
[allstars™] [TFT] [monitorvitéz] megeszem a vérzés tejet, kivazallak téged lóka komám! [A64 3200+, 2gb, 7600GT]
[allstars™] [TFT] [monitorvitéz] megeszem a vérzés tejet, kivazallak téged lóka komám! [A64 3200+, 2gb, 7600GT]
teganp egy boltból kijövet belebotlottam, a fejpénzemre áhítozókkal, többszöri nekifutásra is szétszedtek, mire eszembe villant, van ám nálam gránát, és ezek olyan szépen együtt vannak 😊
3 gránát elég volt nekik 😊 alig sérültem meg
abban segítsetek hol találok drótot a zárnyitáshoz
van kettõ darabom
ott tartok, hogy már akár vennék is
[allstars™] [TFT] [monitorvitéz] megeszem a vérzés tejet, kivazallak téged lóka komám! [A64 3200+, 2gb, 7600GT]
A legjobb bevát módszer nálam: alkalmazol egy társat - ez gyakran elvonja/megosztja az ellenfelek figyelmét, közel tudsz jutni hozzájuk aztán bumm a fejbe.
[allstars™] [TFT] [monitorvitéz] megeszem a vérzés tejet, kivazallak téged lóka komám! [A64 3200+, 2gb, 7600GT]
Asszem a kérdést meg is válaszolták.😊
Van mesterlövész fegyver, de vatsban szinte használhatatlan, tényleg távoli célokra jó csak, de arra nagyon.
486SX 100MHz, kislemez meghajtó, 2 MBRAM, 160MB HDD
– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – > ¯\_(ツ)_/¯
Moira ad pár küldetést a könyvéhez, az egyik az, hogy el kell mennem egy aknamezõre. Na most ott van egy öreg ember a romok tetején aki mesterlövész puskával lõ rám. Õt csak megölni lehet? Semmilyen módon nem lehet beszélni vele?
A halál csupán a kezdet...
Annyit sem érünk, mint az égről zuhanó madár, Aki halni készül de küzd még az életér’ De mit mutatunk fel, ha nálunk pihen meg a halál?
MSI B450M Mortar Max | AMD Ryzen 5 3600 | G.SKILL 32GB DDR4 3600MHz CL16 | MSI RTX 2060 Gaming Z 6GB GDDR6 | 1TB M.2 SSD | 3TB HDD | Thermaltake Hamburg 530W | Acer XFA240 | Win 10 x64
A halál csupán a kezdet...
2-ben a vault 13-ban mindegyik tudott beszélni, nem?
Mind ugyanabban a sz@rban fekszünk, csak van aki arccal felfelé... \"Cuius testiculos habes, habeas cardia et cerebellum\"
Lehet len ide tartozik, csak megszeretném kérdezni, hogy mikorra várható magyar felirattal a játék x360-ra??tudtok valamit róla?elõre is dánke
Stikkes majom. A BC2 tonkretetelenek elinditoja. A Rövid Szöveges Üzenet küldők klub
De hat kulonbozoek vagyunk.
Vain ei kuulu terroristien käsiin! CS. N. T. K. K.! SG az a hely ahol sunyi módon csöndben törölgetik a hozzászólásokat, indok nélkül. ;)
Vain ei kuulu terroristien käsiin! CS. N. T. K. K.! SG az a hely ahol sunyi módon csöndben törölgetik a hozzászólásokat, indok nélkül. ;)
Stikkes majom. A BC2 tonkretetelenek elinditoja. A Rövid Szöveges Üzenet küldők klub
MSI B450M Mortar Max | AMD Ryzen 5 3600 | G.SKILL 32GB DDR4 3600MHz CL16 | MSI RTX 2060 Gaming Z 6GB GDDR6 | 1TB M.2 SSD | 3TB HDD | Thermaltake Hamburg 530W | Acer XFA240 | Win 10 x64
32 bittel pont 4 gigát tudsz megcímezni.
A 32 bites XP, PAE kapcsolóval simán kezeli a 4 giga RAM-ot, csak kizárja a memóriát használó eszközök (pl a videokártya) RAM mennyiségének megfelelõ területet a 4 Gigából. Ennyi köze van VGA RAM mennyiségnek és a 32 bites XP által kezelt RAM mennyiségnek egymáshoz.
Mi lenne, ha hardver és szoftver ügyben csak olyan kötekedne, aki ért is hozzá?
32 bites oprendszerek (XP, VISTA, W2k3) esetében az oprendszer a programok bármelyikének maximum 2 GB RAM területet ad át. Ha beállítod a boot.ini-ben a /3GB kapcsolót, akkor 3 gigát ad át, ám ezzel sok esetben összeakadnak a dirverek, mert a kernel számára legalább 1 GB szabad RAM mennyiségre lenne szüksége az oprendszernek. Emiatt a /3GB-vel együtt illõ használni a /userva=xxxx kapcsolót is, ahol az xxxx értékét a következõ módon kell kiszámolni:
4096 - (a Video kártya RAM mennyiége MB-baa megadva) - 1024.
A biztonság kedvéért ezt még érdemes 128-al csökkenteni, de nem kötelezõ. Így a program a /userva után megadott mennyiségû RAM-ot kaphat a rendszertõl, ha más nem fut.
A Fallout 3-nak bõven elegendõ az alapértelmezett 2 GB, nem képes többet használni, azaz szükségtelen a kapcsolókkal játszani, ha van 4 GB-od.
/off
A blökim meg visszajött az este. Már pár (játékbeli) napja csavargok nélküle a terepen, többször elmentem a vault 101-hez is, és sehol. Haza mentem a házikómba, aludni. Éjfél körül felébresztett a jószág, hogy hazaért...
\"A GOTO veszélyes, mire juthatsz véle, a JOIN meg költséges, cseberböl vederbe\"
[allstars™] [TFT] [monitorvitéz] megeszem a vérzés tejet, kivazallak téged lóka komám! [A64 3200+, 2gb, 7600GT]
[allstars™] [TFT] [monitorvitéz] megeszem a vérzés tejet, kivazallak téged lóka komám! [A64 3200+, 2gb, 7600GT]
most nemtiltom el ilyenektõl,hagy élvezze^^
kicsit fél a ghouloktól,de addig odamegyek 😄D😄d
nemtudom miért akadsz most ki^^
\"A GOTO veszélyes, mire juthatsz véle, a JOIN meg költséges, cseberböl vederbe\"
"The trees move. Do you not see it?"
Ha meghalsz, te nem tudod, hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy. [PSN: Desumort]
Az XP azért nem kezeli le, mert a maradék 1 gigát másra használja, így van megírva. De a boot.ini-ben egy kapcsolóval meg lehet adni neki, hogy használjon 4 gigát és akkor használja, csak pl. az NVidia drivere nem kompatibilis ezzel a móddal és kékhalálokat okoz. Egy alkalmazás pedig maximum 2 gigát tud elérni, mert a 32 bites windowsok így vannak kitalálva, csak ezért.
Ha meghalsz, te nem tudod, hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy. [PSN: Desumort]
Az angol változat már kapható:
http://cdgalaxis.hu/PC/15783/fallout-3-angol.html
A forgalmazó tájékoztatása alapján az angol lemez a magyarra várhatóan átcserélhetõ lesz. Az átcserélést közvetlenül a magyar képviselet fogja végezni, nekünk ez nem áll módunkban."
cdgalaxis.hu
A halál csupán a kezdet...
