Fallout 3

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Calver
#7061
jujj, tényleg, 6 lövéstõl hajlandóak végre meghalni? <#nyes><#falbav>
gratulálok, sikeresen megölöd 6 lövésbõl azt amire kb mindenki más ránéz csúnyán, lefújja egy kis plazmával/söréttel/lángcsóvával és hopp, zöld trutyi/fejetlen hulla/löncshús lesz belõle. és még büszkén bizonygatod is, hogy te aztán kemény srác vagy, meg tudsz ölni valamit 6 lövésbõl. (mert ugye nem 1-es skill kell hozzá!)
gondolom legközelebb majd jössz és bizonygatod hogy milyen ügyes gyerek vagy, sikeresen agyonvertél fél óra alatt egy kiskanállal egy szupermutánst. <#hehe>
a buta emberek szórakoztatóak.

"The trees move. Do you not see it?"

Fenrir
#7060
Van arra perk, hogyha eltöröd a zárat vagy a számítógép végleg kizár akkor megint megpróbálhatod.

Btw érdemes a zárnyitás és a hekkelések elõtt gyorsmenteni, ha nem sikerült akkor egy mozdulat visszatölteni.

A halál csupán a kezdet...

I.C.ram
#7059
en a vege fele mar nagyon untam a szoszmotolest es nyomtam egy quicksave force lock elott aztan ha beletorott akkor quickload 😄 sokkal gyorsabb volt igy 😛
hen-tes
#7058
A zárak force lockolásával vigyázzatok, mert ha nem 100%-os akkor ha netalántán elrontod bezár a bazár, nem tudod többet kinyitni, hiába ment volna simán magadtól. Ezzel már megszívtam egyszer, azóta csak akkor használom, ha 100%-os a forcelock.

Dell D610 - Sony Ericsson K810i - Konica Minolta Z10 - 20 centis pénisz - farmerreklámfar - geciszép arc És én ne legyek kemény? http://smc.z8.hu - http://koncertprogram.hu/

I.C.ram
#7057
Ha kicsit ugyesebb az ember a very hard zarakat is kilehet nyitni elso probalkozasra. Nem olyan nehez.
#7056
drot mindenfele van, majd minden belso helyszinen akad 1-2 darab, persze elszorva ladakban. Eddig nem talaltam olyan helyet ami arrol lenne hires hogy teli van drottal.

Amugy venni nem szegyen, en drotot meg loszert mindig veszek a traderektol, hogy ne szenvedjek hianyt.

Amugy zarnyitasnal is ugy szoktam mint komputer hekkelesnel: ha 3.-ra nem jon ossze, gyorsan kiszallok majd kezdem elolrol (hekkelesnel biztosan mukodik ez - igy vegtelenszer lehet probalkozni).

Igy szinte soha sem torok el drotot es altalaban a 2. szeriaban mar tudom merre kell forgatni es elso max 2. probara megvan. Persze meg very difficult zarakal nem probaltam, csak az 50es skilluekkel. Force-olni sosem kellett zarat.
Szoval van meg vagy 50-60 drotom 😊

Shiwo
#7055
nekem is elfogyott, így elkezdtem velük spórolni..egy darabig minden zár elött mentettem, s erõvel próbáltam feltörni..ha nem jött össze, akkor load..egy idõ után sikerült így újra feltölteni a készletem (mert ritkábban használódtak)

RPG, Photoshop, \../, `;,,;´ ,\../

offkorzv2
#7054
😄:AS_SD
igen énvagyok az májk😊

Mike at home
#7053
ja te vagy? 😊 nem néztem kinek írok 😊

[allstars&#8482;] [TFT] [monitorvitéz] megeszem a vérzés tejet, kivazallak téged lóka komám! [A64 3200+, 2gb, 7600GT]

#7052
Ja, és attól hogy igazi sniperkedés nincs, még vannak szép pillanatok: tegnap elmentem a bótho' (Super Duper Mart), és ahogy spawnoltam ott volt körülöttem 5 raider, de tényleg 1 méteren belül, a pofámban. Az elsõ VATS kör végére mindegyik elveszítette a fejét. 😊))

Mike at home
#7051
de elég pontatlanul, simán le lehet szedni

[allstars&#8482;] [TFT] [monitorvitéz] megeszem a vérzés tejet, kivazallak téged lóka komám! [A64 3200+, 2gb, 7600GT]

Mike at home
#7050
no igen
teganp egy boltból kijövet belebotlottam, a fejpénzemre áhítozókkal, többszöri nekifutásra is szétszedtek, mire eszembe villant, van ám nálam gránát, és ezek olyan szépen együtt vannak 😊

3 gránát elég volt nekik 😊 alig sérültem meg

abban segítsetek hol találok drótot a zárnyitáshoz
van kettõ darabom
ott tartok, hogy már akár vennék is

[allstars&#8482;] [TFT] [monitorvitéz] megeszem a vérzés tejet, kivazallak téged lóka komám! [A64 3200+, 2gb, 7600GT]

#7049
VATS-ban távolról leszedés nem nagyon megy. 20-as szinten vagyok, 85-ös a small gun skill, de távolról nem tuti a siker még így sem. Közelrõl már gyakoriak a halálos hedsátok. A sniper rifle csak VATS-on kívül jó, mert a távcsõre a VATS semmilyen bónuszt nem számol!

A legjobb bevát módszer nálam: alkalmazol egy társat - ez gyakran elvonja/megosztja az ellenfelek figyelmét, közel tudsz jutni hozzájuk aztán bumm a fejbe.

Mike at home
#7048
ugye, ezt már túlzásnak érzed, az öldöklést ellenben nem

[allstars&#8482;] [TFT] [monitorvitéz] megeszem a vérzés tejet, kivazallak téged lóka komám! [A64 3200+, 2gb, 7600GT]

Garou
#7047
Protector:

Asszem a kérdést meg is válaszolták.😊

Van mesterlövész fegyver, de vatsban szinte használhatatlan, tényleg távoli célokra jó csak, de arra nagyon.

486SX 100MHz, kislemez meghajtó, 2 MBRAM, 160MB HDD

Kandurex
#7046
Nincs rá alternatív mód, akárhonnan közelíted azonnal lõ, és miután sniper rifle van a kezében elég messzirõl elkezd lõdözni...

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – > ¯\_(ツ)_/¯

Fenrir
#7045
Egy gyors kérdés:

Moira ad pár küldetést a könyvéhez, az egyik az, hogy el kell mennem egy aknamezõre. Na most ott van egy öreg ember a romok tetején aki mesterlövész puskával lõ rám. Õt csak megölni lehet? Semmilyen módon nem lehet beszélni vele?

A halál csupán a kezdet...

The Protector
#7044
Hy.Nemrég kezdtem el a gamet.Most kell mennem vmi tehnikai múzeumba ahova a rádió fejese Three Dog küldött.Szeretnék vmi durva sniper lenni.Kérdés van e ezekhez való fegyver meg perk.Mert a hunting rifle extra bejövös.Lopakodásra,small gunsra,lockpickra gyúrok.Ad nekem a játék lehetõséget arra h Vaszilij Zajcevként távolról szedjem szét az emberket VATS-al és anélkül?Vagy ezt elfelejthetem?Pár tipp jól jönne.

Annyit sem érünk, mint az égről zuhanó madár, Aki halni készül de küzd még az életér&#8217; De mit mutatunk fel, ha nálunk pihen meg a halál?

broman191
#7043

MSI B450M Mortar Max | AMD Ryzen 5 3600 | G.SKILL 32GB DDR4 3600MHz CL16 | MSI RTX 2060 Gaming Z 6GB GDDR6 | 1TB M.2 SSD | 3TB HDD | Thermaltake Hamburg 530W | Acer XFA240 | Win 10 x64

Fenrir
#7042
Kicsit furcsállom, hogy semmi szó nem esett eddig peccsrõl a hivatalos fórumon, pedig pár bug van a játékban amit könnyen lehetne orvosolni.

A halál csupán a kezdet...

#7041
Lehet, nem emlékszem. Az biztos, hogy egyet fel lehetett fogadni, ahogy egy szupermutánst is...

Lacee
#7040
(talán SPOILER)

2-ben a vault 13-ban mindegyik tudott beszélni, nem?

Mind ugyanabban a sz@rban fekszünk, csak van aki arccal felfelé... \"Cuius testiculos habes, habeas cardia et cerebellum\"

#7039
Meglehetõsen veszélyes hely. Kétszer kellett nekifutni, hogy én is meg a blöki is túléljük...

woy
#7038
bethesda iroda

offkorzv2
#7037
lyaly nemár májkel😊

#7036
Hello!
Lehet len ide tartozik, csak megszeretném kérdezni, hogy mikorra várható magyar felirattal a játék x360-ra??tudtok valamit róla?elõre is dánke
#7035
Igen, volt egy darab intelligens Dethaclaw, aki beszélni is tudott...

#7034
Ugy remlik, a regebbi reszek valamelyikeben a csapatba is felvehettel egy deathclawt.

Stikkes majom. A BC2 tonkretetelenek elinditoja. A Rövid Szöveges Üzenet küldők klub

#7033
Ja, 9. szint kornyeken eddig semmi sokkolo nem volt - egyedul a tuzhangyak percegeset utaltam nagyon, de az is inkabb idegesito volt 😊

De hat kulonbozoek vagyunk.

Encore
#7032
Az Enclave bázison kiengedtem az egyik ketrecbõl egy deathclaw-t és nem bántott, nem is jelezte ellenségnek. Kijött a ketrecbõl és úgy nézett körbe mintha még sohasem ízlelte volna a szabadságot. Beleszagolt a levegõbe meg futkározott, csak aztán belerohant egy robotok vs encla katonák tûzharcba és meghalt. Nem is tudtam hogy vannak ilyen semmleges deathclawk is, odakint mindegyik támadólag lépett fel.
n3whous3
#7031
báhz, nagyon láma szövegem volt 😞

púúúúú

Sanyix
#7030
Nem tudom ez a játék hogy hozza rád a szívbajt, nekem így 11 szintig jutva citalelnél semmi ijesztõ nem volt, se metróalagútban, se csatornában, se barlangban. Ijesztõ valamennyire mondjuk a stalkerben az x laborok (fõleg oblivion lost moddal, hogy ugyan random lények legyenek már, és sok), a következõ fokozat meg az avsp2 marine-el.

Vain ei kuulu terroristien käsiin! CS. N. T. K. K.! SG az a hely ahol sunyi módon csöndben törölgetik a hozzászólásokat, indok nélkül. ;)

Sanyix
#7029
Akkor tanulj meg játszani, mondom, nekem lézerpisztollyal max 6 lövés valami normál fokozaton, puskától meg 2 fejlövéstõl hamuvá ég az enclave katona 😊 feral ghoul roamerek meg rendszeresen 1-tõl. Mondtam hogy nem 1-es skillel kell próbálkozni.

Vain ei kuulu terroristien käsiin! CS. N. T. K. K.! SG az a hely ahol sunyi módon csöndben törölgetik a hozzászólásokat, indok nélkül. ;)

#7028
Kell a 20-as szinthatar. En mindent fejlesztgettem aprankent, de a small gunsra gyurtam leginkabb az elejen, meg aprankent az energia fegyverekre. Normalon jatszottam ugyan, de a jatek harmada utan nem haltam meg, a felenel elertem a 20-as szintet, es a vegen mar ritka volt, hogy egynel tobb lovest vesztegettem egy ellenfelre. Lopakodva kell kozlekedni, es kulonosen az elejen hasznalni a granatokat, es az aknakat. Egy sikeres sneak attack pulse grenade-el egy sentry botot is lenullaz az esetek 70 szazalekaban. Es persze a bottlecap mine a baratunk. Az orias skorpiokat is szetszortta teszi.

Stikkes majom. A BC2 tonkretetelenek elinditoja. A Rövid Szöveges Üzenet küldők klub

broman191
#7027
<#vigyor3><#eljen>

MSI B450M Mortar Max | AMD Ryzen 5 3600 | G.SKILL 32GB DDR4 3600MHz CL16 | MSI RTX 2060 Gaming Z 6GB GDDR6 | 1TB M.2 SSD | 3TB HDD | Thermaltake Hamburg 530W | Acer XFA240 | Win 10 x64

#7026
Off

32 bittel pont 4 gigát tudsz megcímezni.
A 32 bites XP, PAE kapcsolóval simán kezeli a 4 giga RAM-ot, csak kizárja a memóriát használó eszközök (pl a videokártya) RAM mennyiségének megfelelõ területet a 4 Gigából. Ennyi köze van VGA RAM mennyiségnek és a 32 bites XP által kezelt RAM mennyiségnek egymáshoz.

Mi lenne, ha hardver és szoftver ügyben csak olyan kötekedne, aki ért is hozzá?

32 bites oprendszerek (XP, VISTA, W2k3) esetében az oprendszer a programok bármelyikének maximum 2 GB RAM területet ad át. Ha beállítod a boot.ini-ben a /3GB kapcsolót, akkor 3 gigát ad át, ám ezzel sok esetben összeakadnak a dirverek, mert a kernel számára legalább 1 GB szabad RAM mennyiségre lenne szüksége az oprendszernek. Emiatt a /3GB-vel együtt illõ használni a /userva=xxxx kapcsolót is, ahol az xxxx értékét a következõ módon kell kiszámolni:

4096 - (a Video kártya RAM mennyiége MB-baa megadva) - 1024.

A biztonság kedvéért ezt még érdemes 128-al csökkenteni, de nem kötelezõ. Így a program a /userva után megadott mennyiségû RAM-ot kaphat a rendszertõl, ha más nem fut.

A Fallout 3-nak bõven elegendõ az alapértelmezett 2 GB, nem képes többet használni, azaz szükségtelen a kapcsolókkal játszani, ha van 4 GB-od.

/off

#7025
Van egy kisváros, ahol a csatornában egy magas szintû deathclaw (hunter talán) vár. Ahhoz Firelance vagy Alien Blaster kell, mert kb 5 m-re ácsorog a belépési ponttól és nincs hova menekülni. Dartgunnal még nem próbáltam...

A blökim meg visszajött az este. Már pár (játékbeli) napja csavargok nélküle a terepen, többször elmentem a vault 101-hez is, és sehol. Haza mentem a házikómba, aludni. Éjfél körül felébresztett a jószág, hogy hazaért...

#7024
Miért ne játszhatna vele?<#bee1>Csak ne legyen tõle agresszív! De legalább otthon van, és nem csavarog, erre nem gondoltatok?!

Count Adyn
#7023

\"A GOTO veszélyes, mire juthatsz véle, a JOIN meg költséges, cseberböl vederbe\"

I.C.ram
#7022
najo azert... nem kell atesni a lo tuloldalara.
Mike at home
#7021
pornót is odaadod neki, hadd verje?

[allstars&#8482;] [TFT] [monitorvitéz] megeszem a vérzés tejet, kivazallak téged lóka komám! [A64 3200+, 2gb, 7600GT]

Mike at home
#7020
9 éves ne játszon egy 18+ játékkal!

[allstars&#8482;] [TFT] [monitorvitéz] megeszem a vérzés tejet, kivazallak téged lóka komám! [A64 3200+, 2gb, 7600GT]

MerlinW
#7019
Olvasok ilyenekrõl, tanulok ilyeneket és egy pár éve tanítom is😊

[merlinw.org]

offkorzv2
#7018
figyelj pajtás,most micsináljak,ha én elkezdek vele játszani,és meglátja?kéri hogy másoljam át,és felteszi,mert úgy teccik neki😊
most nemtiltom el ilyenektõl,hagy élvezze^^
kicsit fél a ghouloktól,de addig odamegyek 😄D😄d
nemtudom miért akadsz most ki^^

Count Adyn
#7017
Ez tény😊 És a /3GB is amit MerlinW mondott, sõt az én legjobb tudomásom szerint is számít a videokártya mem-je, mert a virtuális memóriacím táblába bele kell férnie mindenféle mem.-nek. Nade ez off 😄

\"A GOTO veszélyes, mire juthatsz véle, a JOIN meg költséges, cseberböl vederbe\"

Calver
#7016
9 éves gyerek kezébe adni egy olyan játékot, ahol végtagok szakadnak le az unszimpatikus ellenfelekrõl, Ghoul-ok rohannak visítva feléd és hozzák rád a szívbajt, mindenütt undorító mutációi mászkálnak jelen korunk lényeinek, és még bõven részletezhetném... ehhez csak gratulálni tudok. komolyan, jó testvér lehetsz.

"The trees move. Do you not see it?"

yesname
#7015
A másra használja a 3 Giga feletti részt azt jelenti, hogy saját magának foglalja le, alkalmazás nem használhatja ha boot.ini-ben nincs belõve neki a funkció.

Ha meghalsz, te nem tudod, hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy. [PSN: Desumort]

yesname
#7014
32 bittel pont 4 Gigát tudsz megcímezni. 2^32 = 4*1024*1024*1024.
Az XP azért nem kezeli le, mert a maradék 1 gigát másra használja, így van megírva. De a boot.ini-ben egy kapcsolóval meg lehet adni neki, hogy használjon 4 gigát és akkor használja, csak pl. az NVidia drivere nem kompatibilis ezzel a móddal és kékhalálokat okoz. Egy alkalmazás pedig maximum 2 gigát tud elérni, mert a 32 bites windowsok így vannak kitalálva, csak ezért.

Ha meghalsz, te nem tudod, hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy. [PSN: Desumort]

offkorzv2
#7013
köszönöm szépen.öcsém már nagyon várja,9 éves ugye még õ angolul nemnagyon tud,könyebb lesz neki majd azzal😊

Fenrir
#7012
"A játék ezen, magyar feliratos változata a honosítás miatt decemberre várható.

Az angol változat már kapható:
http://cdgalaxis.hu/PC/15783/fallout-3-angol.html

A forgalmazó tájékoztatása alapján az angol lemez a magyarra várhatóan átcserélhetõ lesz. Az átcserélést közvetlenül a magyar képviselet fogja végezni, nekünk ez nem áll módunkban."

cdgalaxis.hu

A halál csupán a kezdet...