Fallout 3

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

szucsy89
#8011
aham szóval akkor egyik játék sem jobb sokkal a másiknál csak a világukban térnek el...köszi
#8010
Minden STR 10-zel növeli, illetve van egy Strong Back nevû feat, ami még 50-nel (5 END, 5 STR és level 8 kell hozzá). Arra figyelj, hogy 10-nél több nem lehet az erõd tárgyakkal sem, ezért ha tudod, hogy a páncélod ad majd erõt, akkor felesleges a max 10-ig növelni.
Scouser
#8009
SPECIAL -> Strength

De le van írva a manualban, ami benn van a DVD tokban. Nem értem miért nem olvassák el az emberek legalább mialatt települ a játék...

You\'ll Never Walk Alone

james69holden
#8008
a Wg-t hogyan lehet növelni?
Tehát hogy minél több cuccot (itemet) tarthassak magamnál...

Live! gamertag: Holden HUN | Forza Juve!

Lobsterman
#8007
Hát ez attól függ mi jön be jobban. Kardozós-varázslós-elfes-démonos, vagy lövöldözõs-posztapokaliptikus-mutánsos 😊

szucsy89
#8006
Hali!

gondolkozom hogy veszek egy szerepjátékot. csak nem tudom eldönteni hogy mit vegyek vagy a fallout, vagy az oblivion lesz a préda. ti melyiket ajánljátok? hangulata melyiknek jobb aki játszott már mind2vel? ja és hogy jan 22én akkor tuti megjelenik magyar felirattal a játék? mert akkor egyértelmûen falloutot veszem..
#8005
kösz.. csak mert én nem mentem oda hanem RIvet CIyben vettem fel questte és végül megtaláltam anélkül 😛
Lacee
#8004
a rádió megtalálása körülbelül a fõszál harmadánál van (cirka harmadik-negyedik quest lehet), fatert a fele környékén találod meg (egy-két quest múlva), onnantól még ugyanennyi van hátra.

Mind ugyanabban a sz@rban fekszünk, csak van aki arccal felfelé... \"Cuius testiculos habes, habeas cardia et cerebellum\"

SigS
#8003
Minek? <#papakacsint>

"A barátok olyanok mint a hópelyhek. Ha lepisiled őket eltűnnek" :)

#8002
1 kérdésem lenne, kicsit csavaros de megpróbálom érthetõen fogalmazni:
a fõsztori kb mennyi része van aközött, hogy elmegyek a rádióhoz és hogy megtalálom az apámat?
#8001
Engem is végigsodort a fõsztori a befejezésig, de rájöttem, hogy hiányérzetem van.
Utána rögtön kerestem egy mentést, épp mikor kijövök R@... Ro..-ból (hátha még valaki nem tudja mi az és hol van), és Fawkes-al az oldalamon elindultam felfedezni a térképet.

Elsõre lemaradtam pl. Tenpenny-rõl és az Oasys-ról is, most pótolom õket.
Asszem 20. szinten (most fogom csak elérni) a térkép felfedõs perket fogom választani, akkor legalább nem kell keresgélni.

ASROCK Z170 - I5 6600 - 4*4 Gb Corsair 3200 - 500 Gb Samsung 850 Evo SSD - Asus Gtx 1070 Strix OC

Lacee
#8000
sunyiték...

Mind ugyanabban a sz@rban fekszünk, csak van aki arccal felfelé... \"Cuius testiculos habes, habeas cardia et cerebellum\"

Lacee
#7999
nem tudom, nekem már a második-harmadik Bettys küldetésnél zavart a kiscsaj hangvétele, és elkezdtem kérdezõsködni 😊

Mind ugyanabban a sz@rban fekszünk, csak van aki arccal felfelé... \"Cuius testiculos habes, habeas cardia et cerebellum\"

Mike at home
#7998
csak az olyan "betegeknek" mint te 😊)

[allstars&#8482;] [TFT] [monitorvitéz] megeszem a vérzés tejet, kivazallak téged lóka komám! [A64 3200+, 2gb, 7600GT]

Calver
#7997
akármelyik módszerrel csinálod, a végeredmény ugyanaz, mindenki meghal. (bár nem vagyok ebben sem biztos, az tuti hogy failsafe permanensen megöli a lakókat) jófiúként annyi a különbség h nem te ölöd meg õket.
viszont mókafaktorban határozottan gonosz út áll nyerésre <#nyes>

"The trees move. Do you not see it?"

BaliBoy
#7996
Hát elõször én is végig henteltem õket, de hát az isten karmás karakteremet nem ronthattam le, ezért megcsináltam úgy is ahogy kell. 😊)

If Everything That Has A Beginning Must Has An End

BaliBoy
#7995
Még csak az sem kell csak fülelni, mert ha nem jó a sorrend akkor van egy kis pittyenés.

If Everything That Has A Beginning Must Has An End

#7994
én nem élveztem, ártatlanokat ölni...
Mondjuk Fawkes folyamatos vicsorgása kicsit közelebb vitte a kezemet a plasmapuskához, de nem egy szépség...
Calver
#7993
dehogynem, pont jól csinálta <#nyes>
Pint-Sized Slasher-ként irtani? én spec ki nem hagynám, iszonyat milyen jó móka <#vigyor1>

"The trees move. Do you not see it?"

berlinboy6329
#7992
Mármint a kiscsaj.😊

A legkeményebb neem a 2féle Radscorpion,mer alig döglik,szegény unique plazmapityut kell használnom.A másik a deathclaw.Ha van dart gunod akkor csak arra kell vigyázni meg ne üssön.

\"One kills a man, one is an assassin; one kills millions, one is a conqueror; one kills everybody, one is a god.\" /Jean Rostand/

Scouser
#7991
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
És hallgasd meg elõtte milyen dallamban fütyül a nyanya😊

You\'ll Never Walk Alone

Calver
#7990
rossz karmával kapod a legnagyobb arc csapattársat, Clover-t. illetve... nem kapod, veszed. <#vigyor1>

"The trees move. Do you not see it?"

Seth
#7989
és közben gondoljon a Simon mondja címû játékra XD

PSN ID.: Beegabor

BaliBoy
#7988
Pedig ott vannak az orrod elõtt. 😊) Néz körbe még 1x. Közvetlenül a bejáratnál. 😊

If Everything That Has A Beginning Must Has An End

#7987
voltam abban a házban de semmit se találtam :S
BaliBoy
#7986
Mert nem jól csináltad. 😉
Senkit sem kell megölnöd. Legalább is saját kezûleg nem. Egy öreg hölgy elmondja, hogy az elhagyatott házban van a failsafe. 😊

If Everything That Has A Beginning Must Has An End

#7985
nos nekem nem volt haverom mert...
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Mikor abban a virtuális világban kellett az overseernek megölni embereket annyi rossz karmát kaptam h senki se csatlakozott hozzám :S
#7984
am mi a legeslegkeményebb bestia a játékban?
berlinboy6329
#7983
Én inkább ott csinálnám a küldiket,ahol meg va a haverunk.Nem menni a BoSokhoz.Milyen már az,h végirtod a terepet,bemész leölsz mindenkit de az ajró elõtt azt mondod,hopp várjááá' még egy csomó mindent nem csináltam meg!

\"One kills a man, one is an assassin; one kills millions, one is a conqueror; one kills everybody, one is a god.\" /Jean Rostand/

#7982
de lehetséges abbahagyni, egészen addig amíg be nem mész a legeslegvégén abba a terembe. onnantól viszont télleg nincs visszaút...
#7981
nicns mit. amúgy télleg elég váratlanul jön a vége és mire feleszmélsz paff késõ...
Scouser
#7980
Elvileg van olyan mod amivel nem lesz vége ha végignyomod a játékot. Egybként egy jó tanács azoknak, akik hasonló cipõben járnak, vagy most kezdték a játékot: Érdemes akkor abbahagyni a fõszálat, amikor belépnél a Vault 87-be, vagy el sem kezdeni, mert utána lehetetlen abbahagyni.

You\'ll Never Walk Alone

gyurma78
#7979
Köszi, valóban csinált
Seth
#7978
Hát ha van mentésed mielõtt bemennél az utolsó terembe,akkor vissza tudsz menni. Ha nincs akkor így jártál.Van vmi mod,amivel lehet egyébként folytatni

PSN ID.: Beegabor

#7977
Ha jól tudom a játék csinál egy mentés tmikor bemész az épületbe, nézd csak meg.
gyurma78
#7976
Sziasztok, véletlenül végigvittem a játékot (sodort elõre a story). Van rá mód, hogy valahogyan folytassam, vagy újat kell kezdenem. Maradt egy csomó mellékküldi és rengeteg helyen nem is jártam 😞
Mike at home
#7975
miért választhatnál több perkbõl?

[allstars&#8482;] [TFT] [monitorvitéz] megeszem a vérzés tejet, kivazallak téged lóka komám! [A64 3200+, 2gb, 7600GT]

#7974
Hát csak annyi hogy több perkbõl választhatsz, és x %-ad a skill pontjaidhoz is.
BaliBoy
#7973
Hát az, hogy a skill-jeid is növekednek vele.

If Everything That Has A Beginning Must Has An End

#7972
BOCS !!!! Spoilert elfelejtettem...
Amúgy ezek a boobleheadek most komolyan megérik? kapok 1 pontot mi abban a nagy dolog?
elitehun
#7971
Már megvettem. De nem bántam meg <#nyes> És asszem a neten is lehet nyomni coop módban. De ha nem akkor meg csak simán neten <#email> De ne offoljunk többet
Deer
#7970
Velem ma az történt, hogy a vándorokra lesõ raidereket betámadta egy másik csapat, akik az én fejemre tûzött vérdíjért jöttek. Heves tûzharc után egy fejvadász maradt, azt lelõttem majd begyûjtöttem a cuccokat.

Calver
#7969
emberek, spoiler tag! kétlem h már az egész fórum végigjátszotta, és a kevésbé szerencséseknek utóbbi pár hozzászólás nem kevés szaftos spoilert tartalmazott.

Richardix:
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
nem, nem halsz meg, de ettõl függetlenül nem lehet tovább mászkálni - legalábbis mod nélkül nem.

"The trees move. Do you not see it?"

#7968
am meg a fõõsztori végén ha a csajt beküldöm akkor én nem halok meg, ugye? csak mer akkor télleg szar h nem lehet utána császkálni...
#7967
az ellenségek "felélednek" valaha? vagy elöbb utóbb elfogynak? :S
Seth
#7966
Mekem ott Harold-on állt el a lélegzetem XD Micsoda fapofa XD A 2. részben asszem még csak egy ágacska nõtt ki a fejébõl ^^

PSN ID.: Beegabor

#7965
köszi a tippet megpróbálom😊

Intel C2D E8400 | Gigabyte EP-45 DS3R | Sapphire HD4850(dual slot fansink)512MB | 2*1 GB Kingston HyperX DDR2(1066) | Gigabyte SuperB(460W) | Gigabyte GZ X1 | Samsung SyncMaster 943N | WinXP Pro

Scouser
#7964
Ezért kõ kemény! A lélegzetem elállt amikor beléptem az Oázisba:

You\'ll Never Walk Alone

broman191
#7963
Komoly! <#vigyor3><#eljen>

MSI B450M Mortar Max | AMD Ryzen 5 3600 | G.SKILL 32GB DDR4 3600MHz CL16 | MSI RTX 2060 Gaming Z 6GB GDDR6 | 1TB M.2 SSD | 3TB HDD | Thermaltake Hamburg 530W | Acer XFA240 | Win 10 x64

Scouser
#7962
Ha K-Lite kodec packod van a gépen, vagy valamiféleképp ffdshow audio decoder található rajta, akkor konfiguráld úgy hogy a "Don' use ffdshow in" mögött ott legyen a Fallout 3. Nekem megszüntette az asztalra kibaszkodást. Ja igen, eredeti játékkal is csinálja😊

You\'ll Never Walk Alone