Fallout 3

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Mike at home
#8723
szerintem nem

[allstars™] [TFT] [monitorvitéz] megeszem a vérzés tejet, kivazallak téged lóka komám! [A64 3200+, 2gb, 7600GT]

#8722
az normális, hogy shady hat, poplars hood, ghoul mask és t51b helmet egyszerre lehet rajtam?
chinese armorral kicsit durva sneak kombináció

How much can you take,before you snap?

Mike at home
#8721
én inkább rejtõzködni szeretek

[allstars™] [TFT] [monitorvitéz] megeszem a vérzés tejet, kivazallak téged lóka komám! [A64 3200+, 2gb, 7600GT]

Mike at home
#8720
most nézem, hogy a T51b 50-et ad, és csak 40 nehéz
igaz semmi hasznosat nem ad

a Maple's Garb-ot meg nem übereli semmi
15/2 és +1 PER +1 AG

[allstars™] [TFT] [monitorvitéz] megeszem a vérzés tejet, kivazallak téged lóka komám! [A64 3200+, 2gb, 7600GT]

Sir Quno Jedi
#8719
Naaa, azér volt már 65 felett is a DR-em, a teslaarmor+teslasityak+10DRperk és még hozzá az 50%-os limb sebzõdés, úgy már nyugodtabban beállogattam a zárótûzbe 😄DD. Pláne, ha medx is...

I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3

Mike at home
#8718
nekem meg agyamra ment az ár/teljesítmény 😄

[allstars™] [TFT] [monitorvitéz] megeszem a vérzés tejet, kivazallak téged lóka komám! [A64 3200+, 2gb, 7600GT]

Carlos
#8717
Hogyan alapozzuk matematikára a játékot? <#ravasz1>
Szerintem a Tesla jól néz ki, tehát az van rajtam. <#idiota>

Þór vígi þessi rúnar

Mike at home
#8716
a tesla 45 nehéz ehhez képest ad 43 védelmet 0,95 de legalább ad +10 energyt
a sima bõr, ugyan nem ad semmit, de 24/15 vagyis 1.6
ranger battle armor 39/27 1,4

[allstars&#8482;] [TFT] [monitorvitéz] megeszem a vérzés tejet, kivazallak téged lóka komám! [A64 3200+, 2gb, 7600GT]

Sir Quno Jedi
#8715
Azé maxra javítva semmi sem ad jobb védelmet, mint a tesla.

I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3

Sir Quno Jedi
#8714
Tesla-n nincs AGI veszteség, ezér hordom, mer amúgy is csiga a karim (4-es AGI).

I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3

Mike at home
#8713
-1, -2 AG-t meg nem kompenzálja semmi

[allstars&#8482;] [TFT] [monitorvitéz] megeszem a vérzés tejet, kivazallak téged lóka komám! [A64 3200+, 2gb, 7600GT]

Mike at home
#8712
ahhoz képest, hogy milyen nehezek, a power armoroknak semmiféle elõnyük nincs
még a védelmük sem kimagaslóan magas

[allstars&#8482;] [TFT] [monitorvitéz] megeszem a vérzés tejet, kivazallak téged lóka komám! [A64 3200+, 2gb, 7600GT]

Sir Quno Jedi
#8711
Zsárekök, a Tesla Power Armor miben jobb valójában, mint a sima enclave stb. Én mindig abban flangálok, ha hirig van, szépen szikrázik, de nem sok elõnyét láttam eddig. Nem kéne annak agyoncsapni szépen áramügyileg azt, aki közelharcabn megüt, vagy valami?!?!? Nekem nem tûnt fel, hogy ilyeténképpen viselkedne...

I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3

#8710
Csak 3 nappal. De nem értem egyébként. Én már min. 3x írtam a 17.-ét (#8683, #8608, #8373.) A hazai disztribútor oldalán (a fõoldalon, nagybetûkkel) már január, közepe fele a február 17.-e van megjelölve. Ha valakit érdekel a megjelenés, akkor ne a boltok által megadott dátumot kell nézni, hanem a forgalmazóét -és itt jön a másik amit nem értek- a CDGalaxisnak is a Multimédia Holding szállít, mint minden más viszonteladónak a Tescótól a Média Marktig, ennek ellenére mégis 14.-ét írtak ki. Talán szórakoznak? Még1x: január közepe óta 02.17. a disztribútor által megjelölt megjelenés. És sokadjára: január vége óta kész a magyar verzió, nem csak a fordítás, hanem le is van gyártva tokkal vonóval (érdekesség: nem Magyarországon gyártották, hanem asszem a franciák csinálták a magyar verziót). A PC Guru szerkesztõségében már 2 hete ott figyel 2példány, amit egy játék keretein belül fognak kisorsolni...
#8709
Megint elhalasztották a magyar megjelenést ?😊))
Talán jövõ karácsonyra fiúk eladhatjátok a LOW END kategóriában 1990 ért 😊
Mike at home
#8708
szerintem Geralt is jó volt, és mindeki más, aki egyébként a Stratrekben is szinkronizált
de alapjában véve teljesen mindegy EBBEN a topikban

[allstars&#8482;] [TFT] [monitorvitéz] megeszem a vérzés tejet, kivazallak téged lóka komám! [A64 3200+, 2gb, 7600GT]

#8707
mint az interjú George Lucassal?

búcsúzik: May the force be with you!

Sinkrontolmács: Május negyedikén találkozunk...

Emberek ezrei markoltak az arcukba..

ON

Nincs olyan tárgy a világon ami nem sörnyitó...

#8706
Az igaz hogy mindig van valaki aki 1 szó vagy mondat félrefordítsa miatt (vagy csak nem úgy lett lefordítva ahogy õ gondolta) kicsapja a balhét meg elkezd kockulni!
Egy mondatot 10 féleképpen le lehet fordítani, én nem szoktam fennakadni pár apróságon mint egyesek!
A Witcher fordításával nem volt bajom de a szinkron tényleg elég tree lett! A warhead szinkronja viszont tetszett meg a burnout paradisebõl amit hallottam az is tetszett!

\"Schnaps im Kopf, du holde Braut Steck Bratwurst in dein Sauerkraut\"

#8705
Ez a honosítás fikkantás már trend lett szerintem. Sok sznob még egy full magyar fejlesztést is angolul játszana... tisztelet a kivételnek, akinek nem inge blabla. Most persze majd jönnek a "praktikusan angolul játszók" a jobb támogatottságukkal, meg a többivel, hogy miért is jobb angolul játszani. Én is sokat játszottam angolul és nincs bajom egy játék megértésével, legyen az szerepjáték vagy bármi, de örülök, ha az anyanyelvemen is játszhatok jó játékkal.
Carlos
#8704
Ezt voltam bátor megjegyezni 2 hsz-el lejjebb!

Þór vígi þessi rúnar

#8703
Nem az érzelemdússággal van a baj,hanem azzal hogy geralt szövegét a szinkronizáló paraszt szószerint felolvasta és annyi...Halgassátok meg eredeti nyelven vagy akár angolulmérföldekkel jobban átjön a karaktere,mert nem felolvasás😊

LiveId: HUNRa1n PsnId: HUNKa1n

#8702
Akkor már ketten vagyunk, pedig én eleve messze futok, ha magyar progival találkozok, de a withcer szinkronja tetszett (-Leo 😊) Geralt ne is legyen érzelemdús, akkor nem is passzolna a szerepéhez.
Carlos
#8701
Azért az érzelemmentesség és a felolvasás között van különbség, szerintem.

Þór vígi þessi rúnar

#8700
Azért beszélt nulla beleéléssel a szinkronszínész mert Geralt nem rendelkezik érzelmekkel -mint született Witcher- a játék története szerint ugye.

#8699
nememlekszem ra ,hogy a hangkartyammal babraltam volna.
robotnyk
#8698
valami spéci hangkártya feature nincs bekapcsolva?
#8697
hat a tulmelegedesre es a tapra nem igen gondolok a drivereket alltalaban frissitem. a legutobbi patchet pedig felraktam.
robotnyk
#8696
patchet érdemes feltenni, ha nincs fent.
Carlos
#8695
Túlmelegedés? Karcsú táp? Legfrisebb driverek?

Þór vígi þessi rúnar

#8694
sziasztok.en most vettem meg a jatekot es mar is lenne egy problemam a futtatassal kapcsolatban. medium grafikai beallitasnal a jatak 2-3 percenkent lefagy , es 40 mp ig kb csak all. aztan folytatodig onnan ahol lefagyott ,de utanna ismetlodik a fagyas. valakinek van valami otlette miert van ez ? a gepem parameterei a kovetkezok :
processor-Intel(R) Core(TM)2 Quad CPU Q6700 @ 2.66GHz
Total physical memory-3.00 GB
Video controller-NVIDIA GeForce 8500 GT
Windows Vista™ Home Premium alatt fut a gepem.
#8693
Hát...szereintem elég ritka féle vagy ebben az országban😄DD

LiveId: HUNRa1n PsnId: HUNKa1n

Mike at home
#8692
nekem tetszett

[allstars&#8482;] [TFT] [monitorvitéz] megeszem a vérzés tejet, kivazallak téged lóka komám! [A64 3200+, 2gb, 7600GT]

Kandurex
#8691
bizony, akkor fostenger szinkront a 85' évek alámondásos VHS korszakában hallhattam utoljára :/, legalábbis minõségi összehasonlításban, ott verte agyon nekem az egész játékot

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – > ¯\_(ツ)_/¯

#8690
A withcer nem volt rossz?
0 beleélés,ahogy Geralt beszélt azon szakadtam, a legnagyobb 0 beleélés volt...Mintha valaki felolvasná a szöveget...

LiveId: HUNRa1n PsnId: HUNKa1n

#8689
a következõ két dlc mikor jön?

How much can you take,before you snap?

Mike at home
#8688
ööö vagy inkább szinkronizált

[allstars&#8482;] [TFT] [monitorvitéz] megeszem a vérzés tejet, kivazallak téged lóka komám! [A64 3200+, 2gb, 7600GT]

Mike at home
#8687
azért a Witcher nem volt rossz
fõleg hogy fél Startrek-es gárda szinkronszinészkedett

[allstars&#8482;] [TFT] [monitorvitéz] megeszem a vérzés tejet, kivazallak téged lóka komám! [A64 3200+, 2gb, 7600GT]

woy
#8686
Piedon
#8685
Már gondolkodtam, hogy lefordítom magyarra a DLC-t, de egyelõre az ékezetes karakterekkel is gond van.

Ne csak mondd, tedd is meg! A stylistom szerint nem vagyok elég trendy... BF2 TOPIK #99999 hsz. másik boldog tulajdonosa.

klart
#8684
különben énis pont emiatt fontolgatom hogy hagyom a faszba a magyar verziót,és neki esek a dolgoknak így_:o

#8683
Már most is kirakhatnák... de nem kell félni, márciusig azért nem kell várni. Nem tudom, hogy a CDGalaxis honnan veszi a 14.-ét, de a hivatalos terjesztõ a MMHolding oldalán jó ideje 17.-e van kirakva, elvileg õk szállítják mindenhova, így a CDGalaxisnak is, na mindegy. Itt lehet csekkolni. Amúgy meg már kb 3hete le van gyártva, sõt ismerek valakit aki már meg is kapta 2hete... csak épp a boltokban nincs még.
#8682
Mivel csak a felirat lesz magyar így nem zavar,de tény,a dlc,patch szívás lehet...
Szinkronos cuccokat énis messze kerülöm..😄
Bár a mainapig várom a metal gear-t szinkronosan Alföldi Róbert szinkronhangjával Snake-nek😄

LiveId: HUNRa1n PsnId: HUNKa1n

Carlos
#8681
akkor lehet, hogy felejtõs lesz a csere...

Þór vígi þessi rúnar

#8680
Magyar DLC-re nem sok esélyt látok, hisz a Live miatt az ide el sem juthatna hivatalosan...

#8679
Tartok tõle, hogy sehogy. Vagy ha igen, akkor keverék lesz a nyelvezet...

Sir Quno Jedi
#8678
Okos ember nem játszik magyar verzával, ha nem muszáj (semmibõl sem). Kevesebb szívás, több élvezet.

I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3

Carlos
#8677
Vajh fog menni a magyar verzióval a sok fincsi DLC?
Vagy szopunk vele egy adagot?

Þór vígi þessi rúnar

#8676
Remélem február 13.-án kirakják hogy március 11.-e lesz a magyar változat megjelenési ideje hogy rohadnánakmeg...😊

LiveId: HUNRa1n PsnId: HUNKa1n

Sir Quno Jedi
#8675
Nekem újratelepített szûz sp2-esen, friss driverekkel, legújabb patch-el tulképpen már sosoem fagyott ki, vagy hülyült meg (elõtte fura volt), így toltam végig nyugiba és suhanik!

I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3

koschwarz
#8674
egyébként leképzelhetõ, mint ahogy az oblivionnál is elõfordul (egyes rendszereken), hogy egyszerûen "elfogy" a memória, és ha nem is CTD-zik, akkor nem tölt be textúrákat, vagy esetleg lassan vagy nem számol a proci, és nem indul be valami scriptelt jelenet. mondjuk ez fõleg agyonmoddolt oblivionnál igaz. de a két játék motorja ugyanaz....

\"...gyönyörű, fiatalos, matrózos...\"