Fallout 3

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Mike at home
#8673
de nem mindig van, mint ahogy a kockák Megatonban sem
valahogy egy idõ múlva besokall a program

[allstars™] [TFT] [monitorvitéz] megeszem a vérzés tejet, kivazallak téged lóka komám! [A64 3200+, 2gb, 7600GT]

Sir Quno Jedi
#8672
Republic of Dave-nél jól beszívattak, hogy nem is lehet indulni a választásokon... 😞

Viszont megvan az Alien Blaster (magamtól leltem fel, direkt nem olvasgatok hinteket, meg térképet) 😄.

I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3

koschwarz
#8671
hát akkor nem tudom mi lehet a baj. elvileg a két dolog amit átállítottál, nem kavarhat be ennyire.


ez a pcidle mod jól hangzik, meglesem.

\"...gyönyörű, fiatalos, matrózos...\"

#8670
cdgalaxisnál feb 14... tényleg van valakinek infoja, hogy esetleg most tudják-e tartani a dátumot ?
Robez84
#8669
Méég 7 nap és jön a magyar feliratos verzió....<#vigyor5>

\"Si Vis Pacem, Para Bellum.\" - \"Ha békét akarsz, készülj a háborúra.\" Julius Caesar www.loveearth.com

Mike at home
#8668
nem tettem fel semmit
illetve de, van rajta 2 mod
egyiket én csináltam, 2 tárgynak átállítottam a plusz hatását
(leather armor - semmi helyett +5 energy weapon)
(gyereksapi - +5 unarmed helyett +1 PER mint a felnõtt sapinál)
és emelett van egy PCIdle - ami nem csinál egyebet, minthogy az unatkozó karakter iszik, cigizik, pip-boyt nyomogatja, fegyvert emelgeti

[allstars&#8482;] [TFT] [monitorvitéz] megeszem a vérzés tejet, kivazallak téged lóka komám! [A64 3200+, 2gb, 7600GT]

Seth
#8667
Szerintem az éppen aktuális javításokat már tartalmazni fogja,utána meg bekaphatod XD

PSN ID.: Beegabor

#8666
Én is attól parázok hogy várokrá mint a hülye,végre megjelenik,és nem lesz jó hozzá a patch.....

LiveId: HUNRa1n PsnId: HUNKa1n

grebber
#8665
A magyar feliratos verzió vajon tartalmazni fogja valamelyik patchet?

Next PC upgrade: 2022

koschwarz
#8664
mióta feltetted az elsõ dlc-t?<#fejvakaras>

\"...gyönyörű, fiatalos, matrózos...\"

Mike at home
#8663
furcsaságok vannak utóbbi idõben:
- pl. felvettem a sniper pekret, mégis a testre nagyobb százalékot ad mint fejre, holott, régebben ez még jól mûködött
- a rabszolgatartóktól kiszabadított kölkökön még little lamplightban is rajta van a nyakpánt, régebben ilyen sem volt
- hiába van 8-as luck-om, 85-os sneak, hiába nem vesz észre, mégis csak sima támadást ad, pedig korábban bõven volt critical is ilyen esetben
- Paradise Falls-ban simán lehetett lopkodni a piros tárgyakat is, nem adott érte negativ karmát

[allstars&#8482;] [TFT] [monitorvitéz] megeszem a vérzés tejet, kivazallak téged lóka komám! [A64 3200+, 2gb, 7600GT]

Mike at home
#8662
naja, csak amikor alig van skulód, úgy nehéz bármivel fejbelõni

[allstars&#8482;] [TFT] [monitorvitéz] megeszem a vérzés tejet, kivazallak téged lóka komám! [A64 3200+, 2gb, 7600GT]

reaper4
#8661
senki?

Gigabyte GA-965P-S3|Q6600+ASUS Silent Knight II|4x1gb KingmaxDDR2-800|VTX HD 6870| Samsung 750gb|Sb X-fi XtremeMusic|Samsung P2770HD| Corsair TX650 v2|Megaworks 550|G9|win7 64-bit

#8660
hát, tûzhangyákról nekem is olyan emlékeim vannak, hogy bementem géppisztollyal, és annyian voltak a városban, hogy lényegében ki is fogytam a lõszerbõl. Szóval hanyagoltam egy darabig a küldetést amig nem lett assault riflem, és utána rendeztem le azt a részt.
Nem voltak veszélyesek, de jól birták a 10mmes lövedékeket.

I.C.ram
#8659
siman hatraltam mindig es fejbe lottem oket 😛
#8658
Hello! Megcsináltam a dlc-ben azt a szimulációs küldetést, és amikor végeztem vele, akkor elvette a kulcsos küldetést amit a zombitól kaptam az alvilágban. ÉS azt jelezte ki, hogy összeszedtem az összes kulcsot, és ahogy elbeszélgettem a figurával úgy nyugtázta a játék, hogy elloptam a cuccait. Nos nem tudja valaki, hogy van e valamilyen konzolparancs egy küldetés újraindítására??? Elõre is köszi 😊
SigS
#8657
<#miaz>

"A barátok olyanok mint a hópelyhek. Ha lepisiled őket eltűnnek" :)

#8656
megvan, köszi
<#mf2>


bebombáztam b17el<#hehe>

&#1641;(×&#815;×)&#1782; Az elmélet és a gyakorlat között elméletben nem, csak gyakorlatban van különbség.

SigS
#8655
wake island -en az egyik bunkerben
<#lama>
<#kocsog>


<#hehe>

"A barátok olyanok mint a hópelyhek. Ha lepisiled őket eltűnnek" :)

#8654
hello mindenki! lenne egy vagyon fontos kérdésem.énis egy fallout mániás vagyok és most jelent meg a falout 3:operation anchorage és az lenne a kérdésem hogy csak liveon keresztöl tudom megszerezni a kieget vagy van valami más lehetöség is xbox360ra .elore is köszi a segitséget
tomfucius

#8653
hol találom a tûzhangyák fészkét? most kezdem el újra, de már elfelejtettem 😊

ám a kis hangyákat könnyû lelõni, a nagyok már szívósabbak.

&#1641;(×&#815;×)&#1782; Az elmélet és a gyakorlat között elméletben nem, csak gyakorlatban van különbség.

Mike at home
#8652
hát engem a játék legelején megszivattak

[allstars&#8482;] [TFT] [monitorvitéz] megeszem a vérzés tejet, kivazallak téged lóka komám! [A64 3200+, 2gb, 7600GT]

Calver
#8651
hard nem sokkal nehezebb, csak lõszerpazarló.
semlegesként meg nehéz igazándiból nyomulni, fõleg mert hiányoznak a dialógusokból a semleges választások, csak jó- vagy rosszfiú lehetsz. pl az elején nem verheted szét Butch kicsiny pofikáját csak hogy leszállítsd a magas lóról, csak jófiúskodhatsz vagy belegázolhatsz Amata kicsiny ártatlan lelkébe. szóval marad a jófiúskodás/lopás kombó, esetleg a rabszolgahajcsár móka mellett néha adakozol.

btw tûzhangyákat simán szét lehet kapni a legegyszerûbb kispisztollyal is, csak lopakodni kell, igen könnyen kifekszenek egy-egy Sneak Attack-tól. esetleg ha nem, akkor VATS-on kívül beleüríted a tárat <#vigyor1>

"The trees move. Do you not see it?"

Mike at home
#8650
no meg a +30 speech-es perk is csak akkor él

[allstars&#8482;] [TFT] [monitorvitéz] megeszem a vérzés tejet, kivazallak téged lóka komám! [A64 3200+, 2gb, 7600GT]

Mike at home
#8649
steintem nem feltétlen
pl. Tenpennybe nem engedtek be fizetés nélkül

[allstars&#8482;] [TFT] [monitorvitéz] megeszem a vérzés tejet, kivazallak téged lóka komám! [A64 3200+, 2gb, 7600GT]

tarti19
#8648
PC-n teljesen mindegy milyen karmád van😄

Mike at home
#8647
a hard mennyire durva? még nem próbáltam, de most vagyok 13-as, és 150 stimpackom van. másrészt játsztt vki semlegesként? hogy sinálta? már megint jó vagyok, néha lõjek le passzióbol embereket?

[allstars&#8482;] [TFT] [monitorvitéz] megeszem a vérzés tejet, kivazallak téged lóka komám! [A64 3200+, 2gb, 7600GT]

tarti19
#8646
very easy fokozaton nem téma😊 szóval ezzel játszotta el a srác😊

Sir Quno Jedi
#8645
Az ellenfelek jó része szintben hozzánõ a játékoshoz, de azért vannak fix szintû genyák ám.

I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3

Mike at home
#8644
jó béna vagyok, te meg egy szál pisztolyos superhero
nem is, inkább Marci Vader
a puszta tekintetetddel ölni tudsz

egy szál pisztollyal, pár tölténnyel megölted a zúzhangyákat! mégis hogyan, infarktust kaptak, vagy megvártad mig elfexenek végelgyengülésben?

[allstars&#8482;] [TFT] [monitorvitéz] megeszem a vérzés tejet, kivazallak téged lóka komám! [A64 3200+, 2gb, 7600GT]

I.C.ram
#8643
Mike egy sima beismeres, hogy bena vagy, is megteszi 😄
robotnyk
#8642
kicsit olyan CoD-feelingje van, de én élveztem.
#8641
jó?

\"Schnaps im Kopf, du holde Braut Steck Bratwurst in dein Sauerkraut\"

robotnyk
#8640


DLC kivégezve 😊
Mike at home
#8639
van ilyen, nekem minap a zöld kupacra átformálodó raiderrõl mondta azt, hogy él, és rajtakapott, ahogy el akarom lopni a cuccait

nem emlékszem, a karakter szokott néha beszélni?

[allstars&#8482;] [TFT] [monitorvitéz] megeszem a vérzés tejet, kivazallak téged lóka komám! [A64 3200+, 2gb, 7600GT]

Mike at home
#8638
aha, persze, hiszi a piszi
én meg puskával, és akkor is kellett hozzá a tgm, mert stimpackom is alig volt, meg lõszerem sem nagyon

[allstars&#8482;] [TFT] [monitorvitéz] megeszem a vérzés tejet, kivazallak téged lóka komám! [A64 3200+, 2gb, 7600GT]

woy
#8637
tettem a koldus zsebébe 101 pénzt,a program meg kiírta hogy lost karma,mert azt hitte hogy megloptam 😄

I.C.ram
#8636
en a tuzhangyakat anno meg pisztollyal oltem meg gond nelkul. Az volt az elso vaulon kivuli kuldetesem. Nem volt veszes.
Mike at home
#8635
12-es a kisrác karim
megszerváltam vele a plazma puskát az androidtól, kircsi egy darab
emlékszem az elsõ karakteremmel mit szívtam a tûzhangyákkal (túl korán mentem, egy szál assault rifle, mondhatni nulla eséllyel), most egy lövés, egy zöld kupac
sõt az ant sight-tal most 9-re nõtt a PER, 80 fölött van az energy w. és a sneak, talon harcosokba botlottam éjjel a villamoserõmûnél, szrencsére kellõen messze voltak, de szépen le lehetett vadászni õket ezzel a fegyverrel, ehhehe 😊))

[allstars&#8482;] [TFT] [monitorvitéz] megeszem a vérzés tejet, kivazallak téged lóka komám! [A64 3200+, 2gb, 7600GT]

Ron Ragm
#8634
Pedig ha a kisujjadat nem mozdítod is elérheted a véget. Ha lehetne utána folytatni (persze a csaj beküldése után) azt mondom oké, de így ez elég gyenge befejezés.

-Thirty seven. My girlfriend sucked thirty seven dicks! -In a row?

Ron Ragm
#8633
Nem emlékszem hogy ilyet említett volna, de amúgy ha bárhol utánanézel mindenhol azt találod hogy a szupermutánsok teljesen immunisak.
De még ha a keleti partiak nem is lennének teljesen azok, még mindig ott van a robot követõ kérdése.

-Thirty seven. My girlfriend sucked thirty seven dicks! -In a row?

Sir Quno Jedi
#8632
Én kedvemre gyilkolásztam jó elõl és nagyon baró volt!

I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3

Carlos
#8631
Programozó-e vagy? <#vigyor0>

Þór vígi þessi rúnar

Sir Quno Jedi
#8630
Nem. Maga Fawkes is beszél errõl. A másodlagosra immunisak.

I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3

reaper4
#8629
belinkelné vki még 1x a szint lépõs cuccot? amivel engedi 20 fölé is a szintlépést. megvolt, csak letöröltem és a bátyámnak jó lenne. köszi

Gigabyte GA-965P-S3|Q6600+ASUS Silent Knight II|4x1gb KingmaxDDR2-800|VTX HD 6870| Samsung 750gb|Sb X-fi XtremeMusic|Samsung P2770HD| Corsair TX650 v2|Megaworks 550|G9|win7 64-bit

Teppik Amon
#8628
Ismerõs a zene mi? Nemrég hallottam egy másik filmben is 😄

Teppik Amon, Dzsel-völgy, Piramisok

Ron Ragm
#8627
Valóság != Fallout univerzum
A szupermutánsok immunisak a sugárzásra, pont.
De akkor már ott van Sergeant RL-3. Vele mi van?

Bármennyire is jó volt maga a játék, a vége ugyanakkora pofon volt. Egyszerûen baromira látszik hogy a tragikus befejezést akarták erõltetni, arról nem is szólva hogy már az Oblivionban sem volt valami jó finálé hogy te csak nézed ahogy valaki más megküzd az ellenséggel. Persze, jó buli volt végignézni ahogy Horrigant kicsinálták az ágyúk, de azt is te csináltad, így viszont olyan érzésem volt hogy a játék azt sugallja hogy nem muszáj ott lennem - mivel kicsit gyenge a gépem a Liberty Primes menetelésnél szó szerint nem tudtam semmit se csinálni mert mire megmozdultam volna már a töbiek végezték a dolgukat, de ez nem akadályozta meg õket hogy eljussanak a víztisztítóig.

-Thirty seven. My girlfriend sucked thirty seven dicks! -In a row?

BaliBoy
#8626
Én meg a Heroes-nak a legújabb részét ajánlom a 9. perctõl. 😄

If Everything That Has A Beginning Must Has An End

Sir Quno Jedi
#8625
Nézzétek a Terminator sorozatot, lesz benne sok déjavu! Még Rivet City-vel is találkozhattok! 😄DDD

Kurva jó levezetés a Fallout3 vége után...

(okos ember nem magyaron nézi term.)

I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3

Sir Quno Jedi
#8624
Nem, arra senki sem immunis. Csak jobban bírják (fõleg a másodlagost), ennyi (erre többször utalnak is, hogy a sugárzás rezisztanciájuk milyen magas, mutánsok). De az intenzív elsõdleges sugárzás kinyír bármilyen élõ organizmust ugyanis rombolja a fehérjeláncokat, egy bizonyos szint felett pedig mindenfajta magasabb szervezõdésû szerves molekulaláncot, DNS-t, ami akad stb.

I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3