Fallout 3

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

balee4
#8923
w-s totyikba nézzetek be...

i9 9900K, 48 GB DDR4 RAM, MSI RTX2080 TI 11GB GDDR6 GAMING X TRIO, LG 27GL850-B, Oculus Rift S, PS4 Pro, Nintendo Switch PSN: SandmanDreamLord

#8922
A textura pack nem kell..csak a szöveg.
HeadHunter86
#8921
Bocs, ezt nem olvastam 😄

HeadHunter86
#8920
Valaki dobja már gel csak a nyelvi fájlokat. Nekem most nincs fenn, szóval nem tudom, hogyan tárolja, hogy egyáltalán lehetséges-e.

#8919
Most nem azért de egy gigát is fel lehet tölteni...XD Vagy akármennyit...XD

Shodan
#8918
akkor tedd fel az egészet <#nyes>

A lakbér késik, a wécépapir is elfogyott, de a polc televan tápkieggel! Szaros seggel mész edzeni... Ez az áldozat...ez az Animal...Vállalod?

#8917
Akkor gyerekek kezdhetünk várni a magyar verzióra!😊
balee4
#8916
Képtelenség, a felirat file-ok egy része az 1GB-s Textures.esm-ben van, illetve az átvezetõk is feliratozva vannak...

i9 9900K, 48 GB DDR4 RAM, MSI RTX2080 TI 11GB GDDR6 GAMING X TRIO, LG 27GL850-B, Oculus Rift S, PS4 Pro, Nintendo Switch PSN: SandmanDreamLord

Mike at home
#8915
nekem mindegy lenne
de nekem nem kell a magyar mert sznob vagyok <#hawaii>

[allstars&#8482;] [TFT] [monitorvitéz] megeszem a vérzés tejet, kivazallak téged lóka komám! [A64 3200+, 2gb, 7600GT]

#8914
Ne itt, mert ez piszkálja pár ember csõrét..úgyis felteszik...ha nem egy hónapon belül én is megveszem és felteszem én, nyugi...XD

robotnyk
#8913
köszi.
#8912
hello. nagyon örûlnék ha valahogy feltudnád tenni toorentel vagy máshogy a magyar nyelvû fájlokat vagy msn-en átkûldeni.Mivel ne tudom kicserélni mert nem tudok lemenni a városba egyhamar mert elfoglalt vagyok. elõre is köszi
balee4
#8911
Akkor képek😞bocsi a gyenge képekért, de nem az asztali gépemen, hanem a laptopomon készültek)























i9 9900K, 48 GB DDR4 RAM, MSI RTX2080 TI 11GB GDDR6 GAMING X TRIO, LG 27GL850-B, Oculus Rift S, PS4 Pro, Nintendo Switch PSN: SandmanDreamLord

Scouser
#8910
Kérem amíg nem hajlandó mûködni nekem a játék patchel és DLC-vel együtt, addig nem vagyok hajlandó feltenni a magyar nyelvû fileokat.

You\'ll Never Walk Alone

#8909
De az oké ha te fizettél érte, de nem is akarom tõled el lopni..akkor lenne jogos a felháborodás ha azt mondanám add nekem...XD

#8908
Téged is zavarna, ha valaki ingyen akarná azt, ami te pénzért vettél.
Másfelõl viszont csak a Magyar file-okról van szó, és nem az egész játékról..ez pedig nem csak a warezosoknak jönne jól, hanem azoknak is, akik a távolság, elfoglaltság stb. miatt, nem tudják becserélni a példányukat.
Prince23
#8907
Pedig lesz aki felteszi 😄

Mike at home
#8906
ja és persze az sem érhetõ el, amit csak simán átneveztem, és emiatt kapott új ID-t

[allstars&#8482;] [TFT] [monitorvitéz] megeszem a vérzés tejet, kivazallak téged lóka komám! [A64 3200+, 2gb, 7600GT]

robotnyk
#8905
hû, utóbbiról jöhetne egy-két példa screenshot. 😊
#8904
Szerintem meg vegyél vissza haver az arcodból. Nem kell itt dühöngeni. Tán a Fallout fejlesztõje vagy? Nem? Akkor mi közöd hozzá ki hogy szerezte meg?

Abban igazad van, ezt a témát inkább a warez topicban kell felvetni.

De az ilyen rossz indulatú szemét k*csög megjegyzéseket meg tartsd meg magadnak!

Én sem kívánom neked hogy robbanj fel a sz*ros eredetiddel együtt...

Arról nem is beszélve, hogy nem feltétlenül warezos az akinek a kib*szott magyar fájlok kellenek... de egyszerûbb dühöngeni mint normális hangnemben válaszolni.

balee4
#8903
akarom mondani a team elõtt...xD

i9 9900K, 48 GB DDR4 RAM, MSI RTX2080 TI 11GB GDDR6 GAMING X TRIO, LG 27GL850-B, Oculus Rift S, PS4 Pro, Nintendo Switch PSN: SandmanDreamLord

balee4
#8902
Na megvettem magyart, gyerekek le a kalappal a fordító teamnek, nagyon igénynes lett a magyarítás, még itt-ott a textúrákat is lefordították. 😊

i9 9900K, 48 GB DDR4 RAM, MSI RTX2080 TI 11GB GDDR6 GAMING X TRIO, LG 27GL850-B, Oculus Rift S, PS4 Pro, Nintendo Switch PSN: SandmanDreamLord

R3TR0
#8901
WAREZ/OFF/SPAM -> topik


A visszamaradott és analfabétáknak egy kis gyors segély az agynak!

WAREZ/OFF/SPAM -> topik

WAREZ/OFF/SPAM -> topik

R3TR0
#8900
De azért ne haragudjál szted érdekel valakit te ki tudtál e adni vagy más warezolos királyboy szted érdekel? Mert sztem aki mgvette az nagyivben leszarja és tesz arra hogy a másolt verzio most kinek milyen nyelvü...

Remélem nm is fog kapni senki hungarian file-t
Minden játék elöbb utobb olcso lesz.... Oblivion is már csak 2-3 ezer Ft

woy
#8899
a warez topicban biztos nem fogják sajnálni <#alien2> türelem

#8898
igen csak nem mindenki tud kiadni ennyit egy játékért pláne csak azért higy magyarlegyen
Piedon
#8897
Ha jól számoltam te vagy ma az ötödik aki ezt kérte, szerinted ha valakinek lett volna már rá lehetõsége, nem tette volna már meg?
(Amúgy lehet, hogy nem, mert úgy gondolja, ha õ kiadott ennyi pénzt rá, akkor másnak aki meg nem vette meg, ne repüljön már az a nyavalyás sült galamb...)

Ne csak mondd, tedd is meg! A stylistom szerint nem vagyok elég trendy... BF2 TOPIK #99999 hsz. másik boldog tulajdonosa.

#8896
Jó lenne a magyar felirat hozzá akinek megvan legyen kedvess feltõlteni!
Piedon
#8895
Ennyi sok ingyenélõt...XD
Az UK patch nem fog szerintem felmenni rá, mert azon másfajta védelem is van, ha jól emlékszem.

Ne csak mondd, tedd is meg! A stylistom szerint nem vagyok elég trendy... BF2 TOPIK #99999 hsz. másik boldog tulajdonosa.

#8894
Így van nem érdemes kicserélni...inkább töltsétek fel a magyar fájlokat....XD

MrDevil
#8893
akkor ezek szerint nem érdemes kicserélni 😄

Mike at home
#8892
player

[allstars&#8482;] [TFT] [monitorvitéz] megeszem a vérzés tejet, kivazallak téged lóka komám! [A64 3200+, 2gb, 7600GT]

Mike at home
#8891
én meg továbbjutottam a modding címû szopóágon
GECK-ben is benne vannak az új cuccok, most már csak az ID-ra mondja azt, hogy nincs ilyen a plazer.additem parancs

[allstars&#8482;] [TFT] [monitorvitéz] megeszem a vérzés tejet, kivazallak téged lóka komám! [A64 3200+, 2gb, 7600GT]

Scouser
#8890
Na akkor Feltettem a patchet, mind a kettõt, rápakoltam a magyar exe-t ami a dvd-n van, így már elindul. Viszont a DLC-bõl kapott itemek bugosak, vagy meg sem jelennek. Ennyit errõl.

You\'ll Never Walk Alone

Prince23
#8889
Bakker, ezért a dlc-ért fizetni kell. õszinte részsvétem, aki megvette origibe

Scouser
#8888
Egy kis kreativitás😊

You\'ll Never Walk Alone

Prince23
#8887
És hol lehet letölteni?

MrDevil
#8886
igen, pl ennél úgy van hogy egy kis idei bolyongasz és akkor befogsz egy rádió adást!

#8885
és ha új játékot kezdek azonnal megkapom ezeket a tartalmakat? vagy hogy mûködik a dolog?

AMD 6000+, 2giga ram 800Mhz, MSI K9A2 Neo-f, Galaxy 8800gt

MrDevil
#8884
Akkor inkább várjak a kicserélésével ?

MrDevil
#8883
Letölthetõ tartalmak, új pályarészt, fegyvereket, páncélokat tartalmaz

#8882
Heló! Ezek a DLC-k ezek csak külön pályák? Vagy mik ezek? Mennyire fontosak a játékhoz? Bocs h nem tudom, de nem foglalkoztam idáig Fallout-al. Elõre is köszi

AMD 6000+, 2giga ram 800Mhz, MSI K9A2 Neo-f, Galaxy 8800gt

Sliders
#8881
valaki fel tudná pakolni a magyar fájlokat?

Scouser
#8880
Kell patchelni mert a DLC nem mûködik alapból.

You\'ll Never Walk Alone

MrDevil
#8879
lehet nem is kell patchelni

MrDevil
#8878
az meg a legújabb verziója nem ?

#8877
Alapból az angolt telepítené. Az elsõ patch sem megy fel egyébként. Most néztem meg 1.1.0.0 verziót telepít.

MrDevil
#8876
ja és alapból melyik verzióval telepíti ?

#8875
Még nem, most próbálom valahonnan elõkeríteni.

MrDevil
#8874
az elsõ patchet próbáltad?