Fallout 3
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Esetleg még megpróbálom Xp alá is feltenni.
[P35-DS3][E6750][MSI4870OC][4G HyperX][Seasonic SS-500HT] \"Az igazi szerelem a beteljesületlen szerelem\"
a GECKben elvileg nem piszkáltam, a nifben a 3D-s modelt forgattam ide-oda, lehet ez a probléma, újra csinálom az alap alapjána sapikat, nem vészes, csak egyszer kell a textura hivatkozást átirni, ellentétben mondjuk egy amorral szemben
másik érdekes, hogy végül leszedtem a FOMM-ot, ott invalidate, és helyrejött a szin. A FOMM mit állít? mert mondjuk a Fallout_default.ini-ben semmit
[allstars™] [TFT] [monitorvitéz] megeszem a vérzés tejet, kivazallak téged lóka komám! [A64 3200+, 2gb, 7600GT]
Ne csak mondd, tedd is meg! A stylistom szerint nem vagyok elég trendy... BF2 TOPIK #99999 hsz. másik boldog tulajdonosa.
Segítség kellene!
Találkozott már valaki olyannal, hogy nem lehet elindítani a játékot? Bejön az üdvözlõképernyõ az asztalon és kírja hogy a játék mevizsgálja a hardvert és beállítja a videjó beállításokat. Idáig oké. Ezt leokézva 1-2 mp-t várva kiírja, hogy mire is állította. Ez is oké. Ezután a Play-re kattintva kezdõdik mindez elõrõl. Magyarul nem tudom elindítani a játékot <#shakehead>#shakehead> Nem lehet valahogy megkerülni ezt az indítóképernyõt?
[P35-DS3][E6750][MSI4870OC][4G HyperX][Seasonic SS-500HT] \"Az igazi szerelem a beteljesületlen szerelem\"
Próbáld meg azt, hogy kibnotod az eredeti mesheket, betöltesz egy fejet a nifskop-ba és hozzáadod a sapit (nyitsz egy másik nifskope-ot, benne kijelölöd a sapka root-ját, copy branch, a fejen meg szintén a rootnál paste branch) és látod, hova helyezi el. Ha nem jó helyre, akkor próbáld forgatni. Az origó, ami körül forgatni tudod jól látszik, ha bekapcsolod a nifskope.ban a megjelenítését.
A geck-en belül a sapi "slotja" jó? Ahol azt mondod meg, hol kell viselni (fej, kéz, láb, felsõtest, ilyesmik...)
A szín lehet , hogy azért eltérõ, mert a dds-ben többféle "formátumban" is lehet menteni és lehetséges, hogy rosszat választottál. Van az nvidia-nak valami dds tools csomagja, amiben van egy nézegetõ és az megmondja, hogy milyen. Ha jól emlékszem (valaki itt is írta) DXT5-nek kell lennie és nem lehet layered.
Az sem kizárt, hogy a Fo-ban nem lila, hanem zöld a cucc akkor, ha nem találja a textura fájlt, vagy nem jó formátumú a .dds...
Ellenõrizd le, hogy az új cucchoz tartozó dds a helyén van-e...
Az esp-t, amibe elmentetted a cuccot, betöltöd a játékba?
Az alap õsember arcú karaktereket nem lehet valahogy lecserélni?😊
Találtam egy ilyet még ez is messzeföldön normálisabbnak tûnik.
Csakhogy valamiért nem tudom mûködésre bírni. Egyáltalán hol kéne ennek megjelennie?
Természetese a readmeben leírtak szerint jártam el.. (bemásoltam a data mappába a fájlokat, a fallout.ini-be a binvalidateolderfiles értékét 1-re állítottam, illetve létrehoztam egy ArchiveInvalidation.txt nevû állományt, és bemásoltam ide a szükséges dolgokat. )
Mi maradt még ki? 😊
De ha valaki tudna olyan modot linkelni ami szintén ezt a célt szolgálja (és müxik is) azt nagyon megköszönném 😊
[allstars™] [TFT] [monitorvitéz] megeszem a vérzés tejet, kivazallak téged lóka komám! [A64 3200+, 2gb, 7600GT]
Ha csaj a probléma, akkor szerintem kérj tõle bocsánatot, majd tedd magadévá. Nincs jobb a veszekedést egy jó dugással feloldani... 😊
Ha nem találnád hova kell kattintani, akkor a topik tetején lévõ Fallout 3 kép jobb alsó sarkánál találod a szöveget.
Az meg, hogy a mai napod miatt volt az egész+nõ is van a dologban: A nõk már csak ilyenek, üdvözöllek a való világban😄
Ne csak mondd, tedd is meg! A stylistom szerint nem vagyok elég trendy... BF2 TOPIK #99999 hsz. másik boldog tulajdonosa.
Ne csak mondd, tedd is meg! A stylistom szerint nem vagyok elég trendy... BF2 TOPIK #99999 hsz. másik boldog tulajdonosa.
Per Aspera Ad Inferi.
Ne csak mondd, tedd is meg! A stylistom szerint nem vagyok elég trendy... BF2 TOPIK #99999 hsz. másik boldog tulajdonosa.
Csak arra akartam rámutatni, hogy ennyi ideig tartott a fordítás (párszor ugye elhalasztották a megjelenést) és azért korántsem tökéletes. Félreértés ne essék, nem úgy álltam neki, hogy juszt is megmutatom mennyire szar és direkt a hibákat keresem, egyszerûen csak átnéztem a küldetéseket és a térképen néztem a helységneveket. Ráadásul szerintem -a szövegmennyiséget elnézve-, nem kevés pénzt fizettek ki a fordításért.
Ne csak mondd, tedd is meg! A stylistom szerint nem vagyok elég trendy... BF2 TOPIK #99999 hsz. másik boldog tulajdonosa.
még most is találtam új dolgokat, olyan helyeket ahol korábban nem jártam
[allstars™] [TFT] [monitorvitéz] megeszem a vérzés tejet, kivazallak téged lóka komám! [A64 3200+, 2gb, 7600GT]
Pl: Ment-Betöltés; Dogmeat-Dogmeet (egyik helyen így, másik helyen úgy van); "Minden mentetlen játék elvész"; "Jalber testvérek szemét telepe" (értitek, a telep egy szemét😄); "Kilátó Dirve-In"
De a legdurvább, hogy a Warrington Trainyard-ot Warrington Kiképzõtelepnek fordították...
Tudom, fikázni könnyû, de azért van már egy-két fordítás a hátam mögött (tudom, azokban is legalább ennyi hiba van).
Ne csak mondd, tedd is meg! A stylistom szerint nem vagyok elég trendy... BF2 TOPIK #99999 hsz. másik boldog tulajdonosa.
kiváncsi voltam így milyen
már végigjátszottam
[allstars™] [TFT] [monitorvitéz] megeszem a vérzés tejet, kivazallak téged lóka komám! [A64 3200+, 2gb, 7600GT]
Igy lenne az igazi <#hehe>#hehe>
\"Az optimista a fényt látja az alagút végén, a pesszimista a sötétet az alagútban, a realista a közeledő vonatot, a mozdonyvezető pedig a három idiótát a síneken.\"
bár a gonosz csajjal hamar végig rohantam, annyira nem tetszett
[allstars™] [TFT] [monitorvitéz] megeszem a vérzés tejet, kivazallak téged lóka komám! [A64 3200+, 2gb, 7600GT]
Megvettem ma az eredeti magyart, gyûjtõi ráadásul.
Felinstalláltam és akkor most mi van mert nem jelent meg semmi exe amit elindíthatnék.
A readme.txt be meg nincs róla semmi...
Ilyenkor mi a teendõ ? Valaki leírná lépésenként??
köszi, na még ilyet se láttam 😊
Ennél a játéknál is megkérdezném attól aki tudja, hogy kb. milyen hosszú a játékidõ? (fõszálra koncentrálva illetve melléküldetésekkel) Kösz.
csak ez a piros sapka, nem nagyon passzol a gönchöz, meg a lopakodós stílushoz, gondoltam csinálok egy feketét, riley zöldje sem tetszett, ahelyett is kellett volna fekete
[allstars™] [TFT] [monitorvitéz] megeszem a vérzés tejet, kivazallak téged lóka komám! [A64 3200+, 2gb, 7600GT]
túl nagy a feje
esteleg járkálhatna úgy mint Zip, de az ruha szerintem nagyon béna
[allstars™] [TFT] [monitorvitéz] megeszem a vérzés tejet, kivazallak téged lóka komám! [A64 3200+, 2gb, 7600GT]
[allstars™] [TFT] [monitorvitéz] megeszem a vérzés tejet, kivazallak téged lóka komám! [A64 3200+, 2gb, 7600GT]
ezen nem nagyon lehet változtatni, fõleg úgy nem, hogy van egy vak képernyõ (nem látszik semmi amikor átszabod az arcát, mit gondolsz miért van rajta sapka? 😊
[allstars™] [TFT] [monitorvitéz] megeszem a vérzés tejet, kivazallak téged lóka komám! [A64 3200+, 2gb, 7600GT]
[allstars™] [TFT] [monitorvitéz] megeszem a vérzés tejet, kivazallak téged lóka komám! [A64 3200+, 2gb, 7600GT]
(0100154C helyett 0300154C - mindez ugye azért, mert más mod már használhatja ezeket a számokat)
tehát sikerült beraknom, ugyanakkor az eredmény, hogy is mondjam, meglehetõsen siralmas lett
a nifskope szerint még jó, de ehhez képest a játékban:
a fekete és zöld sapka is igazából piros, a fekete riley ruha, meg hát... érdekes 😊
tuti, hogy vmi kimaradt
vmi tipp mit basztam el?
[allstars™] [TFT] [monitorvitéz] megeszem a vérzés tejet, kivazallak téged lóka komám! [A64 3200+, 2gb, 7600GT]
You\'ll Never Walk Alone