Fallout 3
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Magyarországon vásárolt lengyel-angol version (amit a cd galaxis forgalmazott), feltelepíted, ráteszed a patchet, és ha olyanod van ezek utána még bemásolhatod a magyarítást is és menni fog a gém
\"Schnaps im Kopf, du holde Braut Steck Bratwurst in dein Sauerkraut\"
Én azt mondtam hogy a Magyarországon VÁSÁROLT változatra megy fel ez te warez szar
\"Schnaps im Kopf, du holde Braut Steck Bratwurst in dein Sauerkraut\"
tegnap a National Guard Depot látogattam meg, kutyát kinnthagytam, és végre a robotok kellõen erõs ellenfelek voltak, szépeket sebeztek, pulzusgárántom sem volt túl sok, úgyhogy még rakétavetõt is kellett használnom, azt is szépen bírták, végre a stimpackjaim száma sem csak nõtt, tetszett (mindez hard-on)
ilyen lehetne még
vagy hemzseghetne egy halom raider egy épületben, mondjuk úgy 40-50 😊vagy támadhatnának szervezetten
ezzel együtt meg vagyok gyõzödve arról, hogy 2-3 deathclaw egyszerre támadva, szétszedne, fõleg ha a kutya sincs velem
hm... azt hiszem a kutyát hazaküldöm, úgy izgalmasabb
[allstars™] [TFT] [monitorvitéz] megeszem a vérzés tejet, kivazallak téged lóka komám! [A64 3200+, 2gb, 7600GT]
várható a játékhoz magyarítás? mert ha igen, PC-re veszem meg, ha nem, x360-ra
i5-2500K; GTX560Ti; 8GB DDR3 http://bofox.hu
[allstars™] [TFT] [monitorvitéz] megeszem a vérzés tejet, kivazallak téged lóka komám! [A64 3200+, 2gb, 7600GT]
a legtöbb tárgyat a tárgy tipusával lehet javítani
tehát ha van mondjuk 2 dab 10mm-es pisztolyod, akkor az egyik felhasználásval a másik megjavítható, így az értéke si nõ, ergo jobb a repair-t növelni mint a barter-t
[allstars™] [TFT] [monitorvitéz] megeszem a vérzés tejet, kivazallak téged lóka komám! [A64 3200+, 2gb, 7600GT]
vmiért Kelly familyre emlékeztem 😊
[allstars™] [TFT] [monitorvitéz] megeszem a vérzés tejet, kivazallak téged lóka komám! [A64 3200+, 2gb, 7600GT]
[allstars™] [TFT] [monitorvitéz] megeszem a vérzés tejet, kivazallak téged lóka komám! [A64 3200+, 2gb, 7600GT]
[allstars™] [TFT] [monitorvitéz] megeszem a vérzés tejet, kivazallak téged lóka komám! [A64 3200+, 2gb, 7600GT]
Mint látható a szobán belül van a 8 nuke-t kilövõ fejlesztett fatboy!
És mintha a fószer valami falon átmenõ cheatet nyomna be?
\"Az élet egy nagy szarosszendvics és minden nap egy újabb harapás...\" -ismeretlen gerilla feljegyzése-
\"Az élet egy nagy szarosszendvics és minden nap egy újabb harapás...\" -ismeretlen gerilla feljegyzése-
nekem ez jó volt, egy próbát megér
\"Schnaps im Kopf, du holde Braut Steck Bratwurst in dein Sauerkraut\"
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Ne csak mondd, tedd is meg! A stylistom szerint nem vagyok elég trendy... BF2 TOPIK #99999 hsz. másik boldog tulajdonosa.
[allstars™] [TFT] [monitorvitéz] megeszem a vérzés tejet, kivazallak téged lóka komám! [A64 3200+, 2gb, 7600GT]
Guru azt írja:
Menjünk el az MDLP Power Station hoz
"Közelében található egy út ami nyugat felé vezet.
Induljunk el ezen alepusztult autópályán amíga Recon Craft Treta szignált meg nem halljuk"
arra lesz a játék legerõsebb fegyvere az ufónál
Az a baj nyugatra megy két út egymás mellett az egyik egy lerombolt a levegõben a másik alatta rendes út ahol egy robot is vár.
Na de melyiken kell menni ?😊
Ha esetleg valaki 😊
Nagyon kellene az a fegyver😊
Teppik Amon, Dzsel-völgy, Piramisok
\"Schnaps im Kopf, du holde Braut Steck Bratwurst in dein Sauerkraut\"
[allstars™] [TFT] [monitorvitéz] megeszem a vérzés tejet, kivazallak téged lóka komám! [A64 3200+, 2gb, 7600GT]
Turn Me On Dead Man
Lenne egy kérdésem! Átkutattam Washington ÉK részén a National Guard Depot, és le lehet menni egy bunkerba egy komolyabb roboton keresztül.
Ott van egy Bobblehead is. Szóval van egy ajtó, amit nem tudok kinyitni, nem lehet lockpickelni és a terminál is csak azt mondja nem lehet kinyitni.
Itt nem is lehet bemenni késõbb sem?
\"Az élet egy nagy szarosszendvics és minden nap egy újabb harapás...\" -ismeretlen gerilla feljegyzése-
Next PC upgrade: 2022
[allstars™] [TFT] [monitorvitéz] megeszem a vérzés tejet, kivazallak téged lóka komám! [A64 3200+, 2gb, 7600GT]
[allstars™] [TFT] [monitorvitéz] megeszem a vérzés tejet, kivazallak téged lóka komám! [A64 3200+, 2gb, 7600GT]
amõgy sincs nagy jelentõsége, kiengeded a roboto, és a raiderek szarrá lövik
ha a mall-nl jobboldali ajtón mész be (ha szemben állsz az épülettel) akkor viszonylag könnyedén meg tudod szerezni azt, amiért Moira odaküldött, javaslom a lopakodást
m,ásik amit kezdõknek tudok javasolni, az az, hogy a VATS-ot tegyék át a Q betüre, egyszerûbb úgy, ami rajta van alapból az annyira nem létszükséglet
[allstars™] [TFT] [monitorvitéz] megeszem a vérzés tejet, kivazallak téged lóka komám! [A64 3200+, 2gb, 7600GT]
ugyanis ezzel tuod karbantartani a uccaid, plusz így tudod a legdrágábban eladni amiket összeszedsz
[allstars™] [TFT] [monitorvitéz] megeszem a vérzés tejet, kivazallak téged lóka komám! [A64 3200+, 2gb, 7600GT]
a csõ 3 helyen lukas, az egyik szembetûnõ, a másik hátul van, a harmadikhoz meg ki kell méászni a tetõre, van ott vmi szoborszeró izé vékony csõbõl, az alatt
[allstars™] [TFT] [monitorvitéz] megeszem a vérzés tejet, kivazallak téged lóka komám! [A64 3200+, 2gb, 7600GT]
[allstars™] [TFT] [monitorvitéz] megeszem a vérzés tejet, kivazallak téged lóka komám! [A64 3200+, 2gb, 7600GT]
Skillekbõl 100-as: Big Gun, Energy Weapon, Lockpick, medicine, Repair, Sneak
a többi: barter 51, Explosives 57, Melee 27, Science 78, Small Guns 80 (de mindjárt meglesz a bobblehead abból is tehát 90) Speech 60, Unarmed 48
statisztika:
Quest completed 13
Location dicovered 80
People killed 325
Creature killed 556
Locks picked 149
Computer hacked 24 (máig nem éreztem rá, hogy is kell ezt csinálni 😊
Stimpack taken 134
Rad-X taken 10
Radaway taken 6
Chems taken 12
Times addicted 1
Mines disarmed 78
Speech successes 20
Pokects picked 6
Book read 74
Bobblehead found 16 (hiányzik még az endurance, energy weapons, Melee, Small guns)
Weapon created 15
Captive rescued 2
[allstars™] [TFT] [monitorvitéz] megeszem a vérzés tejet, kivazallak téged lóka komám! [A64 3200+, 2gb, 7600GT]
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
egy terminálnál ha 4szer elrontod a kódot, akkor lezárt, csak egy választott perkkel lehet megkerülni. ha 3dikra nem találtad ki és kikapcsolod, aztán vissza, újrakezdheted, igaz a kód is megváltozik.
A 101-be mikor mehetek vissza?
A Szuper-Duper marketben hogy tudom kinyitni a terminált amiben van egy szerencsétlen robot ami beszél? 😄 Elrontottam a kódot