Fallout 3
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Sajnos még nincs meg a game de már elkezdtem tájékozódni meg átrágni magam ezen a topicon. Van 2 dolog amit sok helyen olvasok.
1: Sokszor elõkezül az a mondat hogy "A fejükre célozz!" Ez mit is takar pontosan? Kiknek kell a fejükre célozni? Meg valami olyat is írnak hogy száz kupak jár értük. Hogyan kapjuk meg értük a száz kupakot?
2: Mi is történik ott amikor egy házba lehet beengedni valami mutánsokat?
PSN ID: csizmaziakiki
Turn Me On Dead Man
Jó a játék, csak szeretném megkérdezni, hogy mikor 106 vaultban vagyok, akkor miért néha lila a képernyõ?
[allstars™] [TFT] [monitorvitéz] megeszem a vérzés tejet, kivazallak téged lóka komám! [A64 3200+, 2gb, 7600GT]
egyébként, hogy melyik berendezési tárgy mire jó, elmondja neked az inas robot
[allstars™] [TFT] [monitorvitéz] megeszem a vérzés tejet, kivazallak téged lóka komám! [A64 3200+, 2gb, 7600GT]
[allstars™] [TFT] [monitorvitéz] megeszem a vérzés tejet, kivazallak téged lóka komám! [A64 3200+, 2gb, 7600GT]
[allstars™] [TFT] [monitorvitéz] megeszem a vérzés tejet, kivazallak téged lóka komám! [A64 3200+, 2gb, 7600GT]
[allstars™] [TFT] [monitorvitéz] megeszem a vérzés tejet, kivazallak téged lóka komám! [A64 3200+, 2gb, 7600GT]
Mert elégé idegesítõ egy idõ után hogy ki kell találnom minden 3-ik mondatban vaj mi van írva oda (bár így se nehéz de azért no)
Ad-e valami extrát a Megatronban lévõ ház díszítése.
Vettem egy Kóla automatát de kiürült belõle az a 8 ital és kész.
Aki berendezte írja már le mit ad pl egy tudományos vagy Utazó berendezés. Köszi.
Nagyon sokba kerül viszont nem érzékelek elõnyt benne.
És a másik a fõküldibe azt a rádiótornyot hogy kell megtalálni ?
Írja ugyan a leírás hogy arra menjek ahol erõsödik a jel, de ez elég gyenge támpont valamit megtalálásában, nincs valami irányzék az adók megtalálásához?
De akkor már megkérdezem, azt a "nyomi" receptet hogy tudom kioperálni onnan? Vagy hol találom a kulcsot?
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
"The trees move. Do you not see it?"
[allstars™] [TFT] [monitorvitéz] megeszem a vérzés tejet, kivazallak téged lóka komám! [A64 3200+, 2gb, 7600GT]
Én a "Fallout3_v1.1.0.35_English_UK.exe"-vel próbálkoztam, de nem sikerült, bár hibát sem írt...
Más:
DLC-t látom live-on meg lehet venni, de keleteurópában nincs live, akkor hol lehet megvenni?
[allstars™] [TFT] [monitorvitéz] megeszem a vérzés tejet, kivazallak téged lóka komám! [A64 3200+, 2gb, 7600GT]
Te melyik patchet raktad rá a UK-t? Ráment hibaüzenet nélkül? Gondolom neked is magyar bolti van, mert ha igen akkor én is megpróbálom feltenni hátha menni fog.
[allstars™] [TFT] [monitorvitéz] megeszem a vérzés tejet, kivazallak téged lóka komám! [A64 3200+, 2gb, 7600GT]
Szóval a küldetést csak azért említettem hogy be tudjátok magatokat tájolni hely szerint!
Az az eldugott valami a külditõl függetlenül ott van valahol, csak nem tudom megtalálni. És erre lennék kíváncsi hogy hol keressem ezt a bizonyos rejtekhelyet.
Egyik halottnál találtam utalást erre, és ha feltöritek a sz.gépet akkor ott le is írja hogy mit kéne csinálni. De én még ennek ellenére sem jöttem rá hogy hol keressem.
Crysishos is kevés a gépem Very highon minden maxon és mégis megy ez a focsira meg kidobál szánalmas.
Next PC upgrade: 2022
Fusson rendesen max akadna kicsit.Mert amig mentem kint 25-30 fps volt minden maxon akkor annyáért dobál ki.
No mindegy még jó hogy nem adtam érte pénzt!
Next PC upgrade: 2022
De szerintem tökfelesleges erõltetni a hdtextures packot,mivel semmimás,csak kicsit jobb textúrát kap a padlõ (ittott repedések,sûrûbb kavics) ennyi....
LiveId: HUNRa1n PsnId: HUNKa1n
gondolom a Mirelurkos küldetésrõl beszélsz, amikor a Mirelurkok tojásába kell tenni azt a bigyót
keresd meg az Office-t, ott kell lemenned
ha nem akarod a Mirelurkokat bántani, akkor
a) korábban kiirtod az egsz komplexumból õket
b) stealh-boy-t használsz (meg ne kérdezd mi a magyar megfelelõje 😊 remélem nem lopakodó-fiú 😊
[allstars™] [TFT] [monitorvitéz] megeszem a vérzés tejet, kivazallak téged lóka komám! [A64 3200+, 2gb, 7600GT]
Egy kissé elakadtam a játékban:S Éppen Moirának csinálom a könyvét, és pont azokat a "Mocsári Leselkedõket" -kell ellátni egy megfigyelõvel. Na mármost, kutakodva az emlékmûben, találtam egynéhány utalást arra hogy itt valami el van rejtve, egy bizonyos tárolóban amit meg kell szerelni az alkatrésszel amit találtam. Viszont én nem találom ezt a bizonyos tárolót sehol, pedig már mindenfele szétnéztem. Illetve találtam egy érdekes hûtõt, de oda meg kulcs kéne, és nem alkatrész.
Valaki help pls, már nagyon idegesít😊
[allstars™] [TFT] [monitorvitéz] megeszem a vérzés tejet, kivazallak téged lóka komám! [A64 3200+, 2gb, 7600GT]
Ahogy kiléptem a külvilágba állandoan exe hibával leállt a game.
Írták vegyem vissza HIGH-ra ulra highról meg élsimitást is.Visszavettem nem dobál ki.
Nincs valami megoldás arra hogy fullmaxba tudjam tolni ugy hogy nem dobál ki?? (HD textúra pack fent van)
Next PC upgrade: 2022
\"Schnaps im Kopf, du holde Braut Steck Bratwurst in dein Sauerkraut\"
Next PC upgrade: 2022
Ne csak mondd, tedd is meg! A stylistom szerint nem vagyok elég trendy... BF2 TOPIK #99999 hsz. másik boldog tulajdonosa.
Én is írtam az Mmholdingnak, de még nem válaszoltak(4 napja már), ezért tegnap telefonon felhívtam õket és azt mondták, hogy egy külföldi cég csinálta(Gamestar-on úgy olvastam, hogy a Cenega)a magyarosítást, ezért a patch is tõlük várható. Azt ígérte az úriember, hogy ma beszél a külföldi cég kapcsolattartójával, aki egy hölgy és megkéri, hogy kérdezzen rá a magyar patchre. Na kiváncsi vagyok a fejleményekre. Reménykedjünk, hogy egyszer megcsinálják.
[allstars™] [TFT] [monitorvitéz] megeszem a vérzés tejet, kivazallak téged lóka komám! [A64 3200+, 2gb, 7600GT]
[allstars™] [TFT] [monitorvitéz] megeszem a vérzés tejet, kivazallak téged lóka komám! [A64 3200+, 2gb, 7600GT]
egyszerüen a hard fokozat is túl könnyü, ha van veled valaki, mondjuk a kutya, és így nem tudnak meglepni. Fõleg ha a kutya kiüthetõ, de megölhettelen - ami kell is sajnos, mert a kutya nem túl okos, terepen jó hogy veled van, de épületben baromi idegesítõ: ész nélkül támad, szarrá löveti magát az ellenféllel, telepített gépágyúval, miközben te próbálsz sunnyogni, mindig rohanhatsz utána, hogy megvédd, mert neki 2 emelettel lejjebb egy ellenféllel kell hadakoznia, egyszerüen nem bír megülni a seggén. Ha meg simán jön utánad, fix hogy belegyalogol az összes olyan csapdába, amit te nem vettél észre, és a light step perk miatt nem is veszélyes számodra -+ leginkább így szoktam komolyabb sérüléseket bekapni. De a késõbb hozzád beálló mutáns, Fawkes sem jobb, bár az nem rohangál, de sok dolgod mellette már nincs, csak sétálgatsz, nézelõdsz 😊
[allstars™] [TFT] [monitorvitéz] megeszem a vérzés tejet, kivazallak téged lóka komám! [A64 3200+, 2gb, 7600GT]