Fallout 3

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#9373
..ilyet meg sem kérdezek, hogy rendszer vinyón ugye bõven akad min 3-5 giga szabad hely, defrag, stb...
#9372
húzzátok újra az op rendszert ha még nem csináltátok meg...grebber neked a húzott proci miatt más játék nem instabil?..nekem addig nem indult el amíg a daemont ki nem kapcsoltam (uninstall nem kellett)....de ha újra rakjátok az op rendszert, mindenféle mod nélkül indítsátok el a game-t..más nem jut eszembe
Calver
#9371
furcsa hogy a fórum a többi tagjánál remekül megy Fallout 3 és nem igazán dobálja ki õket. de biztos nálunk van a hiba... <#falbav>

"The trees move. Do you not see it?"

Mike at home
#9370
hagyjátok már egymást, légyszi

[allstars&#8482;] [TFT] [monitorvitéz] megeszem a vérzés tejet, kivazallak téged lóka komám! [A64 3200+, 2gb, 7600GT]

#9369
hello tudnátok segiteni pls,mikor bemegyek az acél testvériséghez miután elkisértem li doktornöt a karakterem megáll és nem tudok mozogni azán bejön li elmegy de nem történik semmi ott áll velem szembe az a lyon meg még vki és nézzük egymást..nem tudok mozogni mindent probáltam már,nem kifagyás sztem vmi játék hiba,lehet erre megoldás?kösz
grebber
#9368
Nem játszom meg magam de ha egyszer igazam van!
Most tök jó lenne ha megvettem volt 9000 minuszba és egy használhatatlan DVD dejó lett volna!

Next PC upgrade: 2022

Mike at home
#9367
roncstelepnél kutya
meg pár helyen még beállnak hozzád emberek is, attól függõen, hogy szimpi vagy nekik vagy sem, de nem mondom meg hol, mászkálj a térképen összevissza, fedezz fel minden egyes négyzetcintit, jönni fognak a mellékküldik is

[allstars&#8482;] [TFT] [monitorvitéz] megeszem a vérzés tejet, kivazallak téged lóka komám! [A64 3200+, 2gb, 7600GT]

robotnyk
#9366
nem eredeti minden játékom. sõt, ez sem az. de irritáló éppen tõled azt olvasni, hogy még jó hogy nem dobtál ki az ablakon 9000 forintot érte, nem kell megjátszani magad.
Mike at home
#9365
nekem mostanában az autosave iszonyat lassú, de nem mindg
és azóta van, amióta modokat tettem a játékhoz

[allstars&#8482;] [TFT] [monitorvitéz] megeszem a vérzés tejet, kivazallak téged lóka komám! [A64 3200+, 2gb, 7600GT]

Mike at home
#9364
lehet

[allstars&#8482;] [TFT] [monitorvitéz] megeszem a vérzés tejet, kivazallak téged lóka komám! [A64 3200+, 2gb, 7600GT]

Mike at home
#9363
amivel újratöltesz, csak hosszan nyomva

[allstars&#8482;] [TFT] [monitorvitéz] megeszem a vérzés tejet, kivazallak téged lóka komám! [A64 3200+, 2gb, 7600GT]

Mike at home
#9362
kivinni? milyen kifejezés már ez? hová akarod kivinni? 😊

[allstars&#8482;] [TFT] [monitorvitéz] megeszem a vérzés tejet, kivazallak téged lóka komám! [A64 3200+, 2gb, 7600GT]

grebber
#9361
Már elmondtam.Kodek már nincs fennt!
Levettem minden lowra akkor is kidobál.
LOL mert neked minden game eredeti persze.Nekem is vannak eredeti gamek.
De ez még a warez alá is adja a lóvat mivel kilépked és ahogy olvasom eredetivel is szóval jól jártam.

Next PC upgrade: 2022

killecske
#9360
Helló

Tudnátok válaszolni pár kérdésre?
Hol lehet olyan segítõ félét szerezni?
Hol lehetne valami jó mellékküldetést szerezni mert a fõ küldetéseknek a végén vagyok?
Ha megölök valakit és találok nála egy ujjat azt kinek adjam el, hogy pozitív karmát kapjak érte?

Köszönöm!!!

HeadHunter86
#9359
Vedd le Ultra High-ról ha azon játszol, azért szokott kidobálni. Vagy AA off. Ezt próbáld meg.

robotnyk
#9358
ne csinálj úgy, mintha egy pillanatig is megfordult volna a fejedben, hogy megvegyed. vagy akár bármi mást.

btw, nézd meg a ffdshow video decodert a config részben..
#9357
Modokat innen szedhettek:
Fallout 3 Nexus
REGISZTRÁLNI KELL!
Modokat ugy kell installálni, hogy a játék data könyvtárába másolsz mindent. De elõször is a Fallout.iniben a binvalidateolderfiles nevû sor értékét 0-ról 1-esre kell változtatni. Ennyi. Esetleg textúra modok esetén szükséges lehet az Archiveinvalidation nevû progi. Kicsomagolod és katt az ACTIVATE-ra.
Archiveinvalidation Invalidated

Fallout 3 Balance Overhaul:
Az egész játékot a gyökereitõl kezdve "kijavitja". Gondolom a BALANCE szót mindenki érti. Aki egy kicsit is tud angolul, annak több info itt található:
Fallout 3 Balance Overhaul README
A mod letölthetõ innen:
Fallout 3 Balance Overhaul

"A tolerancia és apátia a haldokló társadalom erényei" - Arisztotelész ASUS Z170 Pro Gaming, Intel Core i5 6600K, Gigabyte GTX 1070 G1, Kingston HyperX Fury DDR4 2x8GB

Prince23
#9356
😄

Csacsi
#9355
Nekem nem volt gondom. Bedobtam a lemezt az xbox360-ba. Aztán azóta játszom 😄

\"Előbb lesz meg a Juventusnak a harmadik csillag, mint a Milánói csapatoknak a második\" - Gianni Agnelli FORZA JUVE.

grebber
#9354
2-3 óra az még jó is lenne de nem 5 percenként.

Next PC upgrade: 2022

#9353
nyugi XP-n is kidobäl, - eredeti game, xp 32 bit, codek szem se, karban tartott gep - sztem patch fogja megoldani - nälam kb 2-3 ora jätek utän dob ki, sürübben mentek ,egyenlöre nem zavaro, annyira jo a jätek<#nezze>..pentek este felraktam, azt vettem eszre hogy vasärnap 23.45 van, aludni kene<#vigyor3>
Calver
#9352
sajnálatos módon nem tudtam elolvasni kitörlés elõtt, pedig biztos roppantul szórakoztató... nem is, mulatságos lett volna az eddigiekbõl kiindulva. <#hehe>

"The trees move. Do you not see it?"

grebber
#9351
Csak 10000szer írtam le a K-lite ban van benne az tette fel!
Mindegy nem megy a game azt kész!
Ezt is megéltem!
Majd még megporbálom XP-n "HÁTHA"

Next PC upgrade: 2022

Csacsi
#9350
Ne haragudj már meg, de ne a játék hibája legyen, hogy nem indul el egy gépen. Teljesen egyértelmû, hogy nálad van valami hiba. És most ne gyere azzal, hogy a gépednek vinnie kéne, mert milyen fasza. Bármilyen gépbõl lehet szart csinálni, ha a felhasználó olyan.

\"Előbb lesz meg a Juventusnak a harmadik csillag, mint a Milánói csapatoknak a második\" - Gianni Agnelli FORZA JUVE.

#9349
Codec packokkal az a gond hogy uninstallálni sem lehet õket rendesen, mert mindent tönkretesznek 😊 Minek neked egyébként mindenféle pack ha egyszer ffdshow-d is van?
grebber
#9348
Nekem is indul minden csak ez az 1 game lép ki állandóan!
Kodek pak nélkül is mivel uninstaláltam de 15 perc után durr elszállt megint!
Utólag ilyenkor örül az ember hogy nem dobott ki 9000FT-ot az ablakon!

Next PC upgrade: 2022

HeadHunter86
#9347
Codec Pack használata a legnagyobb butaság. A legtöbben azt használnak, és a legtöbbeknek semmi se indul 😄
Nem gyõzöm olvasni játékok hsz-einél. Nekem érdekes minden indul.

#9346
Minek neked a K-lite??? Ilyen szarokat nem szabad feltenni.
nekem csak a KMplayer van, mindent lejátszik, és a játékoknál se szarakodik.

#9345
Hali!
Egy kérdésem lenne!
Társainkat hogy lehet Fõkarivá emelni, hogy ne haljon meg soha? Teszem azt Dogmeat-et?
grebber
#9344
Azt a K-lite tette fel.
Ilyenek vannak!

Nem tudom melyikbe és mit kéne állítani!

Next PC upgrade: 2022

Zinaj
#9343
fegyvert mivel lehet elõ venni?

i7 azt szevasztok :P

Scouser
#9342
Meg fõleg úgy, hogy magyarul van, még az sincs, hogy nem érti meg valaki mit mondanak neki.

You\'ll Never Walk Alone

#9341
meg szerintem elég lineáris a játék ahhoz, hogy ne kelljen hozzá végigjátszás sem 😊

You\'ll Never Walk Alone!!! (A véleményem mindenhol SZUBJEKTÍV vélemény->kéretik nem megkövezni érte!)

Scouser
#9340
A helyedben nem olvasnám el a végigjátszást, mert olyan spoilereket kapsz, hogy nem lesz akkora élvezetes kivinni a játékot

You\'ll Never Walk Alone

danny94
#9339
#9309 ????

#9338
épp abba keresgéltem de azt nem találtam amit te linkeltél..

köszönöm<#worship><#worship><#worship>

Ultimate Ears Triple.fi 10vi & Sony Hybrid ..Samsung 46\"C650 ..WD LIVE ..Engenius 9850.. Synology DS111..Logitech G400

#9337
Mint mindig a google most is segííííííííít:

http://www.pipboy.eoldal.hu/cikkek/vegigjatszas
#9336
Aha, oké, köszönöm.
Én az elsõ levelup (101 bejárata után) akartam visszamenni, de nem ment, tehát akkor ahogy írtad... 😊
Köszi mégegyszer.
#9335
Üdv..

Van a játékhoz magyar nyelvû végigjátszás...?

ha volna akkor linkeltétek..?

ne kellje minden xarságot itt megkérdeznem😊

Ultimate Ears Triple.fi 10vi & Sony Hybrid ..Samsung 46\"C650 ..WD LIVE ..Engenius 9850.. Synology DS111..Logitech G400

Scouser
#9334
Kövesd a történetet és
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
visszamehetsz a 101-be

You\'ll Never Walk Alone

#9333
Helló,

Az volna a kérdésem, hogy a játék legelején a Vault101-ben apu dolgozószobájában az idézet mögött volt egy széf, de 50-es lockpick kellett volna hozzá. Most amikor meg már volna nem tudok visszamenni, pedig biztos valami jó cucc lehetett benne? vagy nem? Valaki kinyitotta? mi volt benne?
Elõre is köszi.
tomasz18
#9332
szaisztok!modokat meg különbözõ kiegészítõ cuccokat honnan tudok letölteni,meg hogy tudom feltenni?!
És pár jobb módot adjatok ami növeli a játék élményt...elõre is köszi!!

AMD Phenom II X4 3,2Ghz,Gigabyte GA-MA790XT-UD4P,2x2Gb CL7 Geil Value DDR3 1333Mhz ram,Asus EAH5770 1Gb,Gigabyte Odin 720W,Cooler Master HAF 932 Full tower.

bladex
#9331
Tök jó hogy leforditod a modokat. Arra kérnélek hogy azt is írd már oda hogy mire jó az a mód amit megcsinálsz. Nagy segitség lenne. Nem tudom eldönteni hogy kell-e nekem ha nem tudom mire való.Jó volna ha esetleg más is csinál forditást õ is odaírná mire jó az a mód. Elõre is köszi.

AMD Ryzen 7 X1800 64BIT, DDR4 16GB RAM, Gigabyte Gforce 1080 GTX GM1 VGA, 250 GB Samsung SSD

Mike at home
#9330
hû milyen parás volt a Halálkarmok otthona, elhasználtam 10 stealthboy-t, meg elszórtam vagy 20 battlecap mine-t, meg is döglött mind. távoli robbanások, majd kiirta hogy Karomkának crippled eze meg aza 😊
ellenben megvan a Vengeance
úgy rohad szét, mint állat, ennél csak a The terrible shotgun megy tönkre durvábban

[allstars&#8482;] [TFT] [monitorvitéz] megeszem a vérzés tejet, kivazallak téged lóka komám! [A64 3200+, 2gb, 7600GT]

Mike at home
#9329
meg alapvetõen máig nem tudom, miért jó nekem, hogy odaadom nekik azt a 30 darabot, ahelyett hogy nuke gránátot csinálnék azokból is

[allstars&#8482;] [TFT] [monitorvitéz] megeszem a vérzés tejet, kivazallak téged lóka komám! [A64 3200+, 2gb, 7600GT]

#9328
Sokfelé lesz. Összesen 60+ darabot találtam. Keresd meg a Nuka Cola gyárat, annak a számítógépébõl le tudod tölteni, hogy hova szállítottak belõle. Lesz ott is pár darab, a gyártósoron. Meg Eulogy Jones(?) házában, egy lerobbant kamionban, stb...

#9327
ez a balance overhault mod pontosan mirõl szól?

\"Schnaps im Kopf, du holde Braut Steck Bratwurst in dein Sauerkraut\"

3Error
#9326
Az autorun telepíõablakban van erre lehetõség elõszõr telepítés után...
Másik : a játék könyvtárában a FalloutLauncher.exe -t indítsd, majd beállítások.

[ I'm in, everyone of machines... POWAAA ! ;) ] [ Steam/Origin : error.dtp (errordtp) ]

doncarlos
#9325
Hli! Lehet volt már, de felbontást, meg grafikát hol lehet állítgatni? Mert sehol nem lelem. Köszi.

yesname
#9324
Van ami nem megy, de nem csak errõl van szó. Sokan nem szeretnék egyszer magyarul, egyszer angolul látni ugyanazt a szót vagy szeretnék ha a modok is magyarul szólnának hozzájuk.

Ha meghalsz, te nem tudod, hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy. [PSN: Desumort]