Fallout 3

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Calver
#9423
mászkálj körbe Citadel-ben (ami úgy néz ki magyarban Fellegvár) és meg fogod találni Lyons-t. aztán átirányít Gunny-hoz aki megtanítja majd Power Armor (na jó, a szervó páncél név már tényleg ijesztõ) használatát, dél felé a Citadel udvaron található a srác.

"The trees move. Do you not see it?"

#9422
Amúgy meg a Gears of Warnál és a GTA4 nél is mûködik.........adja az achievementeket, stb stb

#9421
Hogyan tudnám megbuherálni?

IvanovicsTech
#9420
Az lenne a kérdésem hogy hol lehet meg tanulni a szervó-páncél használatát?
Ugyanis a fellegvárnál nem segítenek mert valami Lyos Bölcs hozzájárulását nem szereztem meg.Gondolom Õ volt az aki meg kért hogy valami tanoncot hozzak ki az épületbõl, aki pedig program hiba miatt meghalt. Tehát valami ötlet?

Mercedes CLK 270

Calver
#9419
szerintem csak mert az ellenfelek keményebbek és több lõszert használsz. na meg fegyvertõl is függ, pl A3-21 gyakorlatilag alig romlik, míg egy sima plazma puska azért nem ilyen kedves. bár lehet h van valami különbség cuccok degradálódásában is nehézségi szint függvényeben, bõven elképzelhetõ.

"The trees move. Do you not see it?"

Piedon
#9418
Jól tudod, hogy itthon nem támogatott a Live!, de attól még mûködik nem magyar címet beírva a regisztrációkor. De ennél a játéknál alapban ki van kapcsolva. Már a lengyel verzióban is ki volt kapcsolva, szóval a fájlok buherálása nélkül nem is fog megjelenni.

Ne csak mondd, tedd is meg! A stylistom szerint nem vagyok elég trendy... BF2 TOPIK #99999 hsz. másik boldog tulajdonosa.

Mike at home
#9417
ha jól tudom Mo-n nincs Live support
tehát nálunk a Live nem megy

[allstars™] [TFT] [monitorvitéz] megeszem a vérzés tejet, kivazallak téged lóka komám! [A64 3200+, 2gb, 7600GT]

Mike at home
#9416
aha, hát akkor így marad

[allstars™] [TFT] [monitorvitéz] megeszem a vérzés tejet, kivazallak téged lóka komám! [A64 3200+, 2gb, 7600GT]

Mike at home
#9415
létezik, hogy hard szinten sokkal gyorsabban rohadnak szét a fegyverek? régebben valahogy nem romlottak ennyire látványosan gyorsan, vagy csak nekem nem tûnt fel, nem tudom

[allstars™] [TFT] [monitorvitéz] megeszem a vérzés tejet, kivazallak téged lóka komám! [A64 3200+, 2gb, 7600GT]

#9414
Üdv mindenkinek! A segítségeteket szeretném kérni: Adott a Vista 64 Bit, eredeti tegnap magyarra cserélt Fallout 3, és felrakom, elindul, DE nincs LIVE, amikor ráklikkelek a Live ikonra, mindegyik más klikkelhetõ menüpont elhalványodik, de nemtörténik semmi.......magyarul sehova sem tudom ugye beírni a serial számot, és ami idegesít, hogy a livera be sem jelentkezik. Próbáltam a legfrisebb live softwarrel is, próbáltam a lemez telepitõ live telepítõjével is, ugyanaz a helyzet. Gta 4 és GOW nál hibáétlanul mûködik. Lehet volt már itt hasonló dologról szó, akkor elnézést, de nagyon megköszönném, ha valaki érdemben a segítségemre tudna lenni. Üdv mindenkinek és kellemes napot.

#9413
Elrontott mod simán tud ilyet csinálni. Obliban a legfõbb kiegnek (SI) volt ilyen mellékhatása. Itt, most nem tudom, de tipikusan az a baj, hogy egy halom felesleges dolgot belerak a mentésbe. Az OBlihoz az egyik mod manager (Wrye Bash) egyik opciója ennek a hibának a javítása. Rá kell engedni a mentésre és kiszed belõle néhány ezer, teljesen felesleges, a játékban tulajdonképpen el sem érhetõ tárgyat. Ezek ott vannak a mentésben, csak kívül a "cellákon".

A baj az, ha mod csinálta, a levétele után sem fog megszûnni a dolog, mert a sok objektum már nem tünik el. Minden mod felrakása elõtt érdemes egy mentést félretenni, és ha valami nem ok, akkor modot leszedni ezt a mentést visszatölteni és onnan folytatni...

#9412
megveszed az angolt verziót, felpeccseled majd felteszed a magyarítást 😄😄

\"Schnaps im Kopf, du holde Braut Steck Bratwurst in dein Sauerkraut\"

Scouser
#9411
Nincs

You\'ll Never Walk Alone

Jericho19
#9410
Üdv! Van már mûködõ patch a magyar nyelvû verzióhoz,vagy valami mûködõ alternatív megoldás?

For the Empire!

#9409
Mondjuk érdekes, mert én uninstalláltam ezeket a live szarokat (mindkettõt), mégis megy a játék... Ha nem találja azt a dll-t... na várjál összeszedem neked. Ezt <privátba küldtem> másold be a Windows könyvtárad\System32-be XP-n.
sambauer
#9408
nekem konzolon egyszer fagyott le... viszont nálatok ha megy, évtizedekkel szebb a grafika 😄

Turn Me On Dead Man

#9407
kb 2 napos a vinyom+xp sp3...uj driverrel...remélem ez a lájv l***sz jót tesz😄 thhx

Asus p4vd2-vmse;Intel Core 2Duo 2,2 4400;HIS HD4850 FAN 512;2gb kingmax 800mhz, WIN 7

grebber
#9406
Ez fent van a lemezén is ezzel nem sokra megyek.
Mindegy már mindent kipróbáltam.
Sajnos ez ennyi volt.

Next PC upgrade: 2022

#9405
De hogy ne sírj annyit itt van ez.
#9404
Nagyon el van baszva a rendszered...
#9403
ja és azt a qva patchet se bírom felrakni mert 100% után elindul a játék majd mindenestõl kifagy...agylõõõõb!!:@

Asus p4vd2-vmse;Intel Core 2Duo 2,2 4400;HIS HD4850 FAN 512;2gb kingmax 800mhz, WIN 7

#9402
ja és gordian van fent...

Asus p4vd2-vmse;Intel Core 2Duo 2,2 4400;HIS HD4850 FAN 512;2gb kingmax 800mhz, WIN 7

grebber
#9401
Amúgy az bolti magyar verzió az hányas verzió?

Next PC upgrade: 2022

#9400
hali..
lehet hogy volt már erre válasz....egy két résznél nekem kifagy...föleg kapu(pályarész) nyitásoknál..van rá pénkillah????

Asus p4vd2-vmse;Intel Core 2Duo 2,2 4400;HIS HD4850 FAN 512;2gb kingmax 800mhz, WIN 7

Mike at home
#9399
csak néztem :o

[allstars&#8482;] [TFT] [monitorvitéz] megeszem a vérzés tejet, kivazallak téged lóka komám! [A64 3200+, 2gb, 7600GT]

Mike at home
#9398
nálam az egyik Deathclaw felszállt a lövéseim elõl, nem is tudom, talán a mennyekbe

[allstars&#8482;] [TFT] [monitorvitéz] megeszem a vérzés tejet, kivazallak téged lóka komám! [A64 3200+, 2gb, 7600GT]

Mike at home
#9397
lehet, a pacth miatt
nálam az eredeti el sem indulna

[allstars&#8482;] [TFT] [monitorvitéz] megeszem a vérzés tejet, kivazallak téged lóka komám! [A64 3200+, 2gb, 7600GT]

Scouser
#9396
PC-n

És mielõtt megvettem letöltöttem a warezt és az állandóan kiszórt. Ez meg nem.

You\'ll Never Walk Alone

Calver
#9395
szerintem Citadel-be való beugrálásra gondolsz, arról meg lehet bõven találni youtube-on videót ahol megmutatják hogy. (alias hogyan ugorjuk át a játék felét kihasználva h az F3 motorja "érdekesen" kezeli a gravitációt)

"The trees move. Do you not see it?"

Mike at home
#9394
mert konzolon nyomod

[allstars&#8482;] [TFT] [monitorvitéz] megeszem a vérzés tejet, kivazallak téged lóka komám! [A64 3200+, 2gb, 7600GT]

Mike at home
#9393
nem lehet, hogy már adott?

egyébként 2 darab maxra javított kalasnyikov, és már pénzednél vagy

ne aggódjatok a pénz miatt, abból annyi lesz, hogy nem tudod mire elkölteni

[allstars&#8482;] [TFT] [monitorvitéz] megeszem a vérzés tejet, kivazallak téged lóka komám! [A64 3200+, 2gb, 7600GT]

Scouser
#9392
Engem egyszer sem dobott még ki, pedig kétszer végigjátszottam. Ez nem lehet véletlen...

You\'ll Never Walk Alone

Mike at home
#9391
ötletem nincs

[allstars&#8482;] [TFT] [monitorvitéz] megeszem a vérzés tejet, kivazallak téged lóka komám! [A64 3200+, 2gb, 7600GT]

grebber
#9390
Engem rohadtul elátkoztak tuti!
Feltettem XP-re ott meg valami sorszám nincs az xlive dll-ben hibára hivatkozva nem indul😞

Next PC upgrade: 2022

Pingyóka
#9389
Sziasztok,
Nekem eredeti magyar nyelvû van és mégis kiugrált mindig.Az alábbiakat megcsináltam és 3 órája nincs gond😞Az elsõ 3 pont nem biztos ,hogy igaz én az XP-codec folderjébe találtam meg az ffdshowt)

Problem #1 : Fallout 3 crashing / Fallout 3 crash to desktop (ctd) | Fallout 3 crashing at the start of the game
Solution : (from Bethesda website)
1. Click Start
2. Click “All Programs” (or just Programs, depending on the version of Windows, whether they’re using “classic,” etc.)
3. Go to the ffdshow folder.
4. Click “Audio decoder configuration.”
5. In the left hand pane, click “Info & debug.” This is the second entry in the list.
6. In the right hand pane, near the bottom, find a check box labelled “Don’t use ffdshow in:”
7. Check that box, and in the text box underneath (it lights up when you check the check box), add “fallout3.exe” (don’t include the quotes). If there is already something in that box, put a semi-colon ( ; ) after what’s already there, and fallout3.exe after that. Do NOT use spaces, since ffdshow will think that’s part of the filename. A valid entry would be “explorer.exe;fallout3.exe” (without quotes).
8. Finally, click “Ok” and start Fallout 3.
#9388
AZTA KÚÚ...!!! WHÁÁÁÁ! Nagyon fölcseszte az agyam ez a ...!

Ugyebár befejeztem a Rileys Rangers-es questet, megyek vissza a Rangers Compoundba, Riley odaadja azt a geomappert, hogy ad pénzt minden egyes ujonan feölfedezett helyért. Jó mondom, nesze neked, itt van pár hely. Adott is értük 870 bottlecap-ot. Erre mit csinál a játék? HÁT PERSZE HOGY KILÉP!

De sebaj, az Autosave megvan. Szal ujra odamegyek ahoz a bûdös kuuur...-hoz, odaadja a geomappert, jovan mondom, itt van pár helyenek az adatja, adjad azokat a bottlecapokat, erre mit mond a kis szajhája?
Blablabla, ezeket a helyeket már ismerjük!

Aszittem kiesek a székbõl! 3x visszatöltöttem a játékot, és nem ad semmit! Az anyád büdös! Whááá, ilyenek rohadtul fel tudnak cseszni.

Esetleg vmi tipp, mit csináljak, hogy adja oda a jutalmat?

"A tolerancia és apátia a haldokló társadalom erényei" - Arisztotelész ASUS Z170 Pro Gaming, Intel Core i5 6600K, Gigabyte GTX 1070 G1, Kingston HyperX Fury DDR4 2x8GB

#9387
Sziasztok!

Kis segítség kellene.
Cheat.
Azt olvastam,hogy ha az ember elteleportál ilyen tápoló helyre, majd vissza Megatonba, akkor "lesz egy csatorna kijárat" a városba.
Valaki tudja, hogy hol is van az.

Mielõtt bárki a torkomnak esne, megbántam a cheat-et - csak rámentettem korábbi mentésemre, és nagyon-nagyon visszavetne a játékban, ha egy régit töltenék be.

Köszönöm:
Bea

AMD Athlon64 X2 4600+ / 300GB SATA / 2x1Gb Geil DDR2 800MHz RAM / Sapphire HD3870XT 512Mb / Asus VW195D / XP SP3

sambauer
#9386
kivinni = végigjátszani

Turn Me On Dead Man

#9385
nálam akkor lépkedett ki, ha a szabadban bekapcsoltam a valamelyik rádióadót.
Prince23
#9384
Nekem teljes gyorsításon van.

Mike at home
#9383
grebber, jut eszembe még egy, a windowsban mire van állítva az audio hardveres gyorsítás? ha fullon van, vedd le alapra

[allstars&#8482;] [TFT] [monitorvitéz] megeszem a vérzés tejet, kivazallak téged lóka komám! [A64 3200+, 2gb, 7600GT]

grebber
#9382
Megérni lehet megér mert jó game,de most emiatt nem fogok szenvedni programok gamek újratelepítésével!

Next PC upgrade: 2022

Mike at home
#9381
én sem húznám újra az egyszer biztos
ami nem megy, azzal nem játszom
nincs amiatt világvége
ezzel együtt a codecpackoktól erõsen tartózkodom

[allstars&#8482;] [TFT] [monitorvitéz] megeszem a vérzés tejet, kivazallak téged lóka komám! [A64 3200+, 2gb, 7600GT]

Mike at home
#9380
az autosave-vel van valakinek gondja? nekem mostanában nagyon belassult, holott eddig semmi baja nem volt

[allstars&#8482;] [TFT] [monitorvitéz] megeszem a vérzés tejet, kivazallak téged lóka komám! [A64 3200+, 2gb, 7600GT]

Mike at home
#9379
köze nincs ahhoz, hogy eredeti-e vagy biztonsági másolat
sõt, az eredetikkel többet szívtam eddig, mint a warezzal, a legvicesebb meg az, amikor nocd-t használok az eredeti mellett
mert akkor legalább nem kell elõvenni
akkor is törni kell, amikor a programnak nem tetszik a daemon tools-om, pedig én nem fogom semmiféle program miatt azt leszedni

[allstars&#8482;] [TFT] [monitorvitéz] megeszem a vérzés tejet, kivazallak téged lóka komám! [A64 3200+, 2gb, 7600GT]

klart
#9378
pedig ez megér annyit.ne mond hogy nem

grebber
#9377
Egy játékért nem fogok rendszert újratenni!
Akkor ez a game nálam kimarad amíg nincs megoldás.

Next PC upgrade: 2022

bladex
#9376
Nekem szuperúl megy egyelõre. Egyszer kétszer kifagyott de nagyon ritkán.

AMD Ryzen 7 X1800 64BIT, DDR4 16GB RAM, Gigabyte Gforce 1080 GTX GM1 VGA, 250 GB Samsung SSD

Calver
#9375
jajj. irónia+írott szöveg+fáradtság - rossz kombináció. szóval izé, ironizálni akartam, csak ez visszaolvasva a hozzászólásomat nem igazán derül ki belõle. mindenesetre nálam tökéletesen ment Fallout 3, semmi gondom nem volt vele <#vigyor2>

"The trees move. Do you not see it?"

#9374
Gyanítom, akit kidobál, "elfelejtette" megvenni 😊
De nem is ez a baj, hanem, hogy még büszke is vagy rá, és hangoztatod, ez a gond...
De ha a gépeddel van a gond, azt meg tedd rendbe, PC-d van, nem érhetnek váratlanul ezek a problémák, vagy ha mégis, vegyél konzolt, warezolni ott is lehet, de nem lesznek az oprendszerrel gondjaid.
Csak hagyd már abba a "de jó, hogy nem vettem meg" örömködést....