Fallout 3
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
\"A jövő nagy csatáit a páncélosok fogják megvívni.\" Heinz Guderian a páncélosok atyja 1936
[allstars™] [TFT] [monitorvitéz] megeszem a vérzés tejet, kivazallak téged lóka komám! [A64 3200+, 2gb, 7600GT]
Ha valakinek nem tetszik a "logikátlan" kérdés az ne írjon,ne válaszoljon és kész.De az ilyen lebaszós válaszokat meg én nem csípem.
Ha baromságnak tarod a kérdést nem kell válaszolni...van aki megteszi helyetted.
😊
\"A jövő nagy csatáit a páncélosok fogják megvívni.\" Heinz Guderian a páncélosok atyja 1936
Turn Me On Dead Man
[allstars™] [TFT] [monitorvitéz] megeszem a vérzés tejet, kivazallak téged lóka komám! [A64 3200+, 2gb, 7600GT]
(persze teljesen más volt a fejlesztõcsapat, de akkor is - lehettél teljesen pacifista)
"The trees move. Do you not see it?"
szerinted hogyan máshogyan? logikus, nem?
tessék játszani, nem minden szart megkérdezni
[allstars™] [TFT] [monitorvitéz] megeszem a vérzés tejet, kivazallak téged lóka komám! [A64 3200+, 2gb, 7600GT]
[allstars™] [TFT] [monitorvitéz] megeszem a vérzés tejet, kivazallak téged lóka komám! [A64 3200+, 2gb, 7600GT]
[allstars™] [TFT] [monitorvitéz] megeszem a vérzés tejet, kivazallak téged lóka komám! [A64 3200+, 2gb, 7600GT]
[allstars™] [TFT] [monitorvitéz] megeszem a vérzés tejet, kivazallak téged lóka komám! [A64 3200+, 2gb, 7600GT]
Felnõttem a vizsgán lelkésznek választottak(😄).
Kijöttem a 101-bõl most megatonba vagyok.Este kenem hátha jó a visszatöltés.
\"A jövő nagy csatáit a páncélosok fogják megvívni.\" Heinz Guderian a páncélosok atyja 1936
😊
\"A jövő nagy csatáit a páncélosok fogják megvívni.\" Heinz Guderian a páncélosok atyja 1936
Nem. Vannak ellenfelek, akik már kilométerekrõl tüzet nyitnak. Ráadásul ja jó a karmád, folyamatosan kapsz a nyakadba talon osztagokat, akik arra hajtanak, hogy te ne legyél...
\"A jövő nagy csatáit a páncélosok fogják megvívni.\" Heinz Guderian a páncélosok atyja 1936
Szvsz.
😊
\"A jövő nagy csatáit a páncélosok fogják megvívni.\" Heinz Guderian a páncélosok atyja 1936
De akkor inkább hatástalanítom. <#buck>#buck>
Asrock E3G3, i5 2500k, 16GB DDR3, Sapphire R9 280X Vapor-X, ASUS Xonar D1, Win7 64bit
😊
\"A jövő nagy csatáit a páncélosok fogják megvívni.\" Heinz Guderian a páncélosok atyja 1936
Lopakodással és beszéléssel végiglehet vinni a gémet? magyarán diplomata módján? (semmi katonai közremûködéssel )
😊
\"A jövő nagy csatáit a páncélosok fogják megvívni.\" Heinz Guderian a páncélosok atyja 1936
Nem találom.
:S
\"A jövő nagy csatáit a páncélosok fogják megvívni.\" Heinz Guderian a páncélosok atyja 1936
Mart ha az utóbbi az kiba gáz lenne.
😄
\"A jövő nagy csatáit a páncélosok fogják megvívni.\" Heinz Guderian a páncélosok atyja 1936
[allstars™] [TFT] [monitorvitéz] megeszem a vérzés tejet, kivazallak téged lóka komám! [A64 3200+, 2gb, 7600GT]
AMD Phenom II X4 3,2Ghz,Gigabyte GA-MA790XT-UD4P,2x2Gb CL7 Geil Value DDR3 1333Mhz ram,Asus EAH5770 1Gb,Gigabyte Odin 720W,Cooler Master HAF 932 Full tower.
AMD Phenom II X4 3,2Ghz,Gigabyte GA-MA790XT-UD4P,2x2Gb CL7 Geil Value DDR3 1333Mhz ram,Asus EAH5770 1Gb,Gigabyte Odin 720W,Cooler Master HAF 932 Full tower.
épp az elõbb javította meg Crew 65-ös skil-lel az A3-21-esemet egy ezresért (mások ennyi pénzért az anyjukat is eladnák 😊
[allstars™] [TFT] [monitorvitéz] megeszem a vérzés tejet, kivazallak téged lóka komám! [A64 3200+, 2gb, 7600GT]
[allstars™] [TFT] [monitorvitéz] megeszem a vérzés tejet, kivazallak téged lóka komám! [A64 3200+, 2gb, 7600GT]
minden egyes nagyobb településen van ingyenes alvási lehetõség, így Megatonban is a Common House (Közös szállás lehet magyarul)
[allstars™] [TFT] [monitorvitéz] megeszem a vérzés tejet, kivazallak téged lóka komám! [A64 3200+, 2gb, 7600GT]
You\'ll Never Walk Alone
A másik, hogy aki most teszi fel a játékot, az játssza végig modok nélkül és után gondolkozzon a modokon. Ez mindnkinek szól.
You\'ll Never Walk Alone
Pl. ha aludni szeretnék akkor megatonban kell 100 kupakért szobát bérelnem. Meg a boltban miért nem tudják megjavítani a fegyvereimet? Ott is csak akkor tudják ha van több darab belõle? Meg hasonló alap dolgok nincsenek leírva valahol?
Asrock E3G3, i5 2500k, 16GB DDR3, Sapphire R9 280X Vapor-X, ASUS Xonar D1, Win7 64bit
AMD Phenom II X4 3,2Ghz,Gigabyte GA-MA790XT-UD4P,2x2Gb CL7 Geil Value DDR3 1333Mhz ram,Asus EAH5770 1Gb,Gigabyte Odin 720W,Cooler Master HAF 932 Full tower.
AMD Phenom II X4 3,2Ghz,Gigabyte GA-MA790XT-UD4P,2x2Gb CL7 Geil Value DDR3 1333Mhz ram,Asus EAH5770 1Gb,Gigabyte Odin 720W,Cooler Master HAF 932 Full tower.
AMD Phenom II X4 3,2Ghz,Gigabyte GA-MA790XT-UD4P,2x2Gb CL7 Geil Value DDR3 1333Mhz ram,Asus EAH5770 1Gb,Gigabyte Odin 720W,Cooler Master HAF 932 Full tower.
AMD Phenom II X4 3,2Ghz,Gigabyte GA-MA790XT-UD4P,2x2Gb CL7 Geil Value DDR3 1333Mhz ram,Asus EAH5770 1Gb,Gigabyte Odin 720W,Cooler Master HAF 932 Full tower.
"2. Click on "Data Files" and check the box next to Anchorage "Ez mit akar jelenteni?Elõre is köszi!
AMD Phenom II X4 3,2Ghz,Gigabyte GA-MA790XT-UD4P,2x2Gb CL7 Geil Value DDR3 1333Mhz ram,Asus EAH5770 1Gb,Gigabyte Odin 720W,Cooler Master HAF 932 Full tower.
aki meg megkért, hogy ments ki, nálam fél percen belül meghalt, akármit csináltam, akkor is, pedig többször nekifutottam
[allstars™] [TFT] [monitorvitéz] megeszem a vérzés tejet, kivazallak téged lóka komám! [A64 3200+, 2gb, 7600GT]
namármost,milyen modokat érdemes feltenni?és mit változtatnak a játékon,azért most kérdezem,mert nem akarom újrakezdeni,emiatt ha már elõrehaladtam a játékban.patchet tudok e feltenni?szüksésges e.ennyit akartam egyenlõre.ha nem szükséges a patch,akkor nem szarolok vele
megnéztem a GECK-ben, 2000 a health-je, ami azért elég impressziv, ehhez képest pillanatok alatt esik szét, lassan semmi értelme nem volt elmenni érte
[allstars™] [TFT] [monitorvitéz] megeszem a vérzés tejet, kivazallak téged lóka komám! [A64 3200+, 2gb, 7600GT]
"The trees move. Do you not see it?"