Fallout 3

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#9473
Igazad van...sry 😊

\"A jövő nagy csatáit a páncélosok fogják megvívni.\" Heinz Guderian a páncélosok atyja 1936

Mike at home
#9472
no igen, de a nyilvánvaló dolgokat is meg kell kérdezni? 😊

[allstars™] [TFT] [monitorvitéz] megeszem a vérzés tejet, kivazallak téged lóka komám! [A64 3200+, 2gb, 7600GT]

#9471
Bocsi a visszaugatásért...de azért van a fórum,hogy kérdezzünk.
Ha valakinek nem tetszik a "logikátlan" kérdés az ne írjon,ne válaszoljon és kész.De az ilyen lebaszós válaszokat meg én nem csípem.
Ha baromságnak tarod a kérdést nem kell válaszolni...van aki megteszi helyetted.
😊

\"A jövő nagy csatáit a páncélosok fogják megvívni.\" Heinz Guderian a páncélosok atyja 1936

sambauer
#9470
én 10 órán keresztül folytattam ezt a lopakódós, elmenekülõs játékmódot, egyedül állatokat meg monstrumokat öltem ha kellett, viszont volt egy pont ahol már nem lehetett mit csinálni a raiderekkel.. de amúgy szerintem nem lehetetlen a dolog, csak a készítõk tudatosan nem adtak rá lehetõséget hogy elkerüld.

Turn Me On Dead Man

Mike at home
#9469
úgy olvastam fórumonkon, hogy most is próbálkoznak vele emberek, minden ellenfelet elkerül, bár tény, hogy a talon fickókkal nem tudom mit csinál, mert azért semlegesnek maradni roppant nehéz, fõleg öldöklés nélkül

[allstars™] [TFT] [monitorvitéz] megeszem a vérzés tejet, kivazallak téged lóka komám! [A64 3200+, 2gb, 7600GT]

Calver
#9468
elsõ 2 részt annakidején végig tudtad vinni anélkül h egy lövést is eleresztettél volna <#vigyor2> legalábbis elsõt biztos, azt hiszem Fallout 2-t is.
(persze teljesen más volt a fejlesztõcsapat, de akkor is - lehettél teljesen pacifista)

"The trees move. Do you not see it?"

Mike at home
#9467
már bocs, de annyi marhaságot tudtok kérdezni!
szerinted hogyan máshogyan? logikus, nem?
tessék játszani, nem minden szart megkérdezni

[allstars&#8482;] [TFT] [monitorvitéz] megeszem a vérzés tejet, kivazallak téged lóka komám! [A64 3200+, 2gb, 7600GT]

Mike at home
#9466
tévedés

[allstars&#8482;] [TFT] [monitorvitéz] megeszem a vérzés tejet, kivazallak téged lóka komám! [A64 3200+, 2gb, 7600GT]

Mike at home
#9465
úgy tudom, hogy igen

[allstars&#8482;] [TFT] [monitorvitéz] megeszem a vérzés tejet, kivazallak téged lóka komám! [A64 3200+, 2gb, 7600GT]

Mike at home
#9464
ha felrobbantod, akkor is kapsz házat

[allstars&#8482;] [TFT] [monitorvitéz] megeszem a vérzés tejet, kivazallak téged lóka komám! [A64 3200+, 2gb, 7600GT]

#9463
Reggel tettem fel a játékot kb 7-kor de 8-kor mán jöttem melóba.
Felnõttem a vizsgán lelkésznek választottak(😄).
Kijöttem a 101-bõl most megatonba vagyok.Este kenem hátha jó a visszatöltés.

\"A jövő nagy csatáit a páncélosok fogják megvívni.\" Heinz Guderian a páncélosok atyja 1936

#9462
igen, ezt en is felvettem , de meg csak meg sem jelenik a pip boy-omban, a csaj a szüleit küld meglätogatni, csekkoljam elnek e meg..<#nemtudom>
#9461
Nem látja......GTA 4 se látja, azért köszi😊Remélem valaki tud segiteni, ha már megvettem eredetibe........

#9460
Köszi a segítséget....
😊

\"A jövő nagy csatáit a páncélosok fogják megvívni.\" Heinz Guderian a páncélosok atyja 1936

#9459
Is. Meg a szekrényekben, asztalfiókokban, széfekben, de néha csak úgy szétszórva a földön is találhatsz "pénzt". Ha felveszed a megfelelõ perket, többet találsz kutatás közben, de ehelyett jobb az aperk, ami többlet lõszer megtalálást teszi lehetõvé. A felesleget eladod. Összeszeded a lelõtt ellenfelek fegyvereit, páncéljait, feljavítod és eladod. Stb...

#9458
Ha meg tudod beszélni egy szupermutánssal, vagy egy yao gaoival, akkor talán...

Nem. Vannak ellenfelek, akik már kilométerekrõl tüzet nyitnak. Ráadásul ja jó a karmád, folyamatosan kapsz a nyakadba talon osztagokat, akik arra hajtanak, hogy te ne legyél...

#9457
A küldetésekbõl lehet pénzt keresni amivel tudok fegyvert és felszerelést venni?

\"A jövő nagy csatáit a páncélosok fogják megvívni.\" Heinz Guderian a páncélosok atyja 1936

#9456
Hát......egy atomháborúban elpusztult földön diplomáciával nagyon csekély eredményeket lehet elérni.
Szvsz.
😊

\"A jövő nagy csatáit a páncélosok fogják megvívni.\" Heinz Guderian a páncélosok atyja 1936

Encore
#9455
Mindenképp kell gyilkolnod.
BaLeeX
#9454
Ahh pedig fel akartam robbantani. <#eplus2>

De akkor inkább hatástalanítom. <#buck>

Asrock E3G3, i5 2500k, 16GB DDR3, Sapphire R9 280X Vapor-X, ASUS Xonar D1, Win7 64bit

#9453
Köszi.
😊

\"A jövő nagy csatáit a páncélosok fogják megvívni.\" Heinz Guderian a páncélosok atyja 1936

Prince23
#9452
Lenne egy kérdésem:

Lopakodással és beszéléssel végiglehet vinni a gémet? magyarán diplomata módján? (semmi katonai közremûködéssel )

#9451
Moira boltjában. Ha beszélgetsz pl a seriffel, szivesen elmondja, hol találod. Egyébként a legegyszerûbb: bemész a városba, le a leejtõn, jobbra fel a lépcsõn a klinika mellett/fölött. Egyenest nekimész a boltnak. A kocsma ugyanezen az úton följebb van.

#9450
Oksa köszi.
😊

\"A jövő nagy csatáit a páncélosok fogják megvívni.\" Heinz Guderian a páncélosok atyja 1936

#9449
Minden questhez van a térképen mutató, csak ki kell választanod a feladatot a pipboy megfelelõ lapján.

#9448
Ja,hol lehet fegyvert meg felszerelést venni magatonba?
Nem találom.
:S

\"A jövő nagy csatáit a páncélosok fogják megvívni.\" Heinz Guderian a páncélosok atyja 1936

#9447
Amikor felveszek egy küldetést(pl magaton-ba a bárba egy csajtól,hogy vigyek el egy üzenetet egy emberkének) azt mutatja valahol a térképen,hogy hova kell vinnem vagy keressem meg magamtól?
Mart ha az utóbbi az kiba gáz lenne.
😄

\"A jövő nagy csatáit a páncélosok fogják megvívni.\" Heinz Guderian a páncélosok atyja 1936

Mike at home
#9446
Megaton -r

[allstars&#8482;] [TFT] [monitorvitéz] megeszem a vérzés tejet, kivazallak téged lóka komám! [A64 3200+, 2gb, 7600GT]

tomasz18
#9445
de megatronban,ha hatástalanítod a bombát,akkor kapsz ingyen házat!

AMD Phenom II X4 3,2Ghz,Gigabyte GA-MA790XT-UD4P,2x2Gb CL7 Geil Value DDR3 1333Mhz ram,Asus EAH5770 1Gb,Gigabyte Odin 720W,Cooler Master HAF 932 Full tower.

tomasz18
#9444
megvan köszi azért!

AMD Phenom II X4 3,2Ghz,Gigabyte GA-MA790XT-UD4P,2x2Gb CL7 Geil Value DDR3 1333Mhz ram,Asus EAH5770 1Gb,Gigabyte Odin 720W,Cooler Master HAF 932 Full tower.

Mike at home
#9443
ha a utazgató kereskedõkbe pénzt fektetsz, akkor több és jobb cuccokat árulnak, és jobban is javítanak
épp az elõbb javította meg Crew 65-ös skil-lel az A3-21-esemet egy ezresért (mások ennyi pénzért az anyjukat is eladnák 😊

[allstars&#8482;] [TFT] [monitorvitéz] megeszem a vérzés tejet, kivazallak téged lóka komám! [A64 3200+, 2gb, 7600GT]

Mike at home
#9442
javítanak, de pénzért

[allstars&#8482;] [TFT] [monitorvitéz] megeszem a vérzés tejet, kivazallak téged lóka komám! [A64 3200+, 2gb, 7600GT]

Mike at home
#9441
itt megkérdezed 😊

minden egyes nagyobb településen van ingyenes alvási lehetõség, így Megatonban is a Common House (Közös szállás lehet magyarul)

[allstars&#8482;] [TFT] [monitorvitéz] megeszem a vérzés tejet, kivazallak téged lóka komám! [A64 3200+, 2gb, 7600GT]

#9440
A boltos pénzért javít, de csak olyan szintig, amilyen szintig tud. Moira kb 35%-os, ennyi telik tõle...

Scouser
#9439
Ha csinálsz valamit a bombás küldetéssel Megatonban akkor megoldódik a szállásgondod.

You\'ll Never Walk Alone

Scouser
#9438
Az van, hogy a játékban le van tiltva a Live elérhetõség ezért nem történik semmi. Viszont ha belépsz a GOW-ba és megnézed a Fallout 3 alatt láthatod az ott elért Achivementjeidet LOL😊

A másik, hogy aki most teszi fel a játékot, az játssza végig modok nélkül és után gondolkozzon a modokon. Ez mindnkinek szól.

You\'ll Never Walk Alone

BaLeeX
#9437
Nincs valami magyar nyelvû FAQ vagy valami rajongói oldal ahol lehet tippeket olvasni a játékhoz?

Pl. ha aludni szeretnék akkor megatonban kell 100 kupakért szobát bérelnem. Meg a boltban miért nem tudják megjavítani a fegyvereimet? Ott is csak akkor tudják ha van több darab belõle? Meg hasonló alap dolgok nincsenek leírva valahol?

Asrock E3G3, i5 2500k, 16GB DDR3, Sapphire R9 280X Vapor-X, ASUS Xonar D1, Win7 64bit

tomasz18
#9436
megvan köszi azért!

AMD Phenom II X4 3,2Ghz,Gigabyte GA-MA790XT-UD4P,2x2Gb CL7 Geil Value DDR3 1333Mhz ram,Asus EAH5770 1Gb,Gigabyte Odin 720W,Cooler Master HAF 932 Full tower.

tomasz18
#9435
minden megvan😄

AMD Phenom II X4 3,2Ghz,Gigabyte GA-MA790XT-UD4P,2x2Gb CL7 Geil Value DDR3 1333Mhz ram,Asus EAH5770 1Gb,Gigabyte Odin 720W,Cooler Master HAF 932 Full tower.

#9434
A játék indítójában van egy olyan menüpont, hogy Datafiles. Ezt kiválasztod, elõjön az esp és esm fájlok listája, ott kell a pipát berakni a megfelelõ négyszögekbe. Egyszer. Ugyan minden indításkor üresnek jelzi, ha bemész ebbe a menübe, de ha egyszer bejelölted, mindig be fogja tölteni, nem kell nézegetni

Calver
#9433
elvileg 10 perc után kapni fogsz egy rádióadást.

"The trees move. Do you not see it?"

tomasz18
#9432
#9430-asra megvan csak figyelmetlen vagyok!De még mindig nem tudom hogy hol van😄

AMD Phenom II X4 3,2Ghz,Gigabyte GA-MA790XT-UD4P,2x2Gb CL7 Geil Value DDR3 1333Mhz ram,Asus EAH5770 1Gb,Gigabyte Odin 720W,Cooler Master HAF 932 Full tower.

tomasz18
#9431
jah meg hol találhatom meg ezt a szimulációs kütyüt?!

AMD Phenom II X4 3,2Ghz,Gigabyte GA-MA790XT-UD4P,2x2Gb CL7 Geil Value DDR3 1333Mhz ram,Asus EAH5770 1Gb,Gigabyte Odin 720W,Cooler Master HAF 932 Full tower.

tomasz18
#9430
Sziasztok!Találtam az egyik játék letöltõ "zemaG <-játékos oldalon"Fallout 3 Operation Anchoragekicsomagoltam,beraktam a data mappába..és az nfo-ba ez van írva:
"2. Click on "Data Files" and check the box next to Anchorage "Ez mit akar jelenteni?Elõre is köszi!

AMD Phenom II X4 3,2Ghz,Gigabyte GA-MA790XT-UD4P,2x2Gb CL7 Geil Value DDR3 1333Mhz ram,Asus EAH5770 1Gb,Gigabyte Odin 720W,Cooler Master HAF 932 Full tower.

Mike at home
#9429
az nem programhiba, hanem meghalt
aki meg megkért, hogy ments ki, nálam fél percen belül meghalt, akármit csináltam, akkor is, pedig többször nekifutottam

[allstars&#8482;] [TFT] [monitorvitéz] megeszem a vérzés tejet, kivazallak téged lóka komám! [A64 3200+, 2gb, 7600GT]

klart
#9428
szervusztok,most készülök feltenni a játékot,magyar verzió.
namármost,milyen modokat érdemes feltenni?és mit változtatnak a játékon,azért most kérdezem,mert nem akarom újrakezdeni,emiatt ha már elõrehaladtam a játékban.patchet tudok e feltenni?szüksésges e.ennyit akartam egyenlõre.ha nem szükséges a patch,akkor nem szarolok vele

Mike at home
#9427
van egy terrible shutgunom, szinte lövésenként romlik az állapota, elhoztam a Vengeance-t a Deatclawoktól, 156-es sebzéssel, a GNR-nél használtam, a GNR elõtti téren (érdekes volt, mert ha rivet cityben beszélsz doctor Li-vel, akkor ugye kimarad a GNR, emiatt a BOS-os emberkék sincsenek ott, mehetsz egyedül) és most 118

megnéztem a GECK-ben, 2000 a health-je, ami azért elég impressziv, ehhez képest pillanatok alatt esik szét, lassan semmi értelme nem volt elmenni érte

[allstars&#8482;] [TFT] [monitorvitéz] megeszem a vérzés tejet, kivazallak téged lóka komám! [A64 3200+, 2gb, 7600GT]

Calver
#9426
csak akkor tudsz bejutni oda ha a fõszálban addig eljutottál, hozzászólásból arra következtettem h már ott vagy. ha nem, akkor fel fogod ismerni ha oda jutsz, lévén eleve muszáj lesz bemenned és beszélni Lyons-al is emlékeim szerint.

"The trees move. Do you not see it?"

IvanovicsTech
#9425
Bocs lehet hogy hülye kérdés lesz de hogyan tudok bejutni oda?

Mercedes CLK 270

IvanovicsTech
#9424
Köszönöm szépen

Mercedes CLK 270