Fallout 3
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Asus EN9.8 gt alaplap is asus.
Gigabyte P55A-UD7, i7 860@4,4 ghz Saphire 5870
Gigabyte P55A-UD7, i7 860@4,4 ghz Saphire 5870
Gigabyte P55A-UD7, i7 860@4,4 ghz Saphire 5870
Gigabyte P55A-UD7, i7 860@4,4 ghz Saphire 5870
Bár a Fallout Launcherbe volt...
Azért thx
‎\"A nők azért vannak, hogy szeressük, nem pedig azért, hogy megértsük őket.\" /Oscar Wilde/
+van a .ini fájl csak nem találom benne a felbontást... 😞
‎\"A nők azért vannak, hogy szeressük, nem pedig azért, hogy megértsük őket.\" /Oscar Wilde/
Segítsen abba vki, hogy hol lehet a felbontást állítani.
THX
‎\"A nők azért vannak, hogy szeressük, nem pedig azért, hogy megértsük őket.\" /Oscar Wilde/
Egyébként meg milyen fegyverraktárról beszélsz? Moira boltja az, ahol fegyverek vannak, azt meg nem kell feltörni, reggel 8-kor nyit...
Nagyon piszkálja a csõröm, mert mindig alig van lõszerem pedig minden tipusú fegyverbõl van nálam egy.
Ölni tudnék egy Béke Nobel-díjért!
AMD Phenom II X4 3,2Ghz,Gigabyte GA-MA790XT-UD4P,2x2Gb CL7 Geil Value DDR3 1333Mhz ram,Asus EAH5770 1Gb,Gigabyte Odin 720W,Cooler Master HAF 932 Full tower.
Segítségre volna szükségem, megakadtam az egyik küldetésnél. Jelenleg a függetlenségi nyilatkozatot próbálom megszerezni a nemzeti levéltárból. Csatlakoztam Sydney-hez, hogy együtt szerezzük meg az iratot. Elméletileg a teherliftet kéne használnom, hogy eljussak az alsóbb szinten található páncélteremhez. A probléma itt kezdõdik, ugyanis a teherlift ajtaját nem tudom kinyitni. Hiába csatlakozok Sydney termináljára, nem történik semmi, a lift ajtaja zárva marad. Szétnéztem kicsit az épületbe, a felsõbb szinten találtam is egy terminált, valamint egy széfet, amit persze nem tudok kinyitni megfelelõ képzettség hiányában. Szóval hogyan tovább? A küldetés folytatásához mindenképpen fel kéne törnöm a széfet, vagy a terminált?
Ölni tudnék egy Béke Nobel-díjért!
Next PC upgrade: 2022
vagy van mod hogy baromi nagyot lehessen robbantani minibombal vagy valami cuki szakojjektummal?! XD
AMD Phenom II X4 3,2Ghz,Gigabyte GA-MA790XT-UD4P,2x2Gb CL7 Geil Value DDR3 1333Mhz ram,Asus EAH5770 1Gb,Gigabyte Odin 720W,Cooler Master HAF 932 Full tower.
AMD Phenom II X4 3,2Ghz,Gigabyte GA-MA790XT-UD4P,2x2Gb CL7 Geil Value DDR3 1333Mhz ram,Asus EAH5770 1Gb,Gigabyte Odin 720W,Cooler Master HAF 932 Full tower.
AMD Phenom II X4 3,2Ghz,Gigabyte GA-MA790XT-UD4P,2x2Gb CL7 Geil Value DDR3 1333Mhz ram,Asus EAH5770 1Gb,Gigabyte Odin 720W,Cooler Master HAF 932 Full tower.
player.additems 00014E13 1a console-ba nullát rövid "ö"betûvel lehet és ha megvan, akkor enter és ott lesz az öltözékek között!
és itt a power armor helmetplayer.additems 00014C08 1
sok sikert!
AMD Phenom II X4 3,2Ghz,Gigabyte GA-MA790XT-UD4P,2x2Gb CL7 Geil Value DDR3 1333Mhz ram,Asus EAH5770 1Gb,Gigabyte Odin 720W,Cooler Master HAF 932 Full tower.
AMD Phenom II X4 3,2Ghz,Gigabyte GA-MA790XT-UD4P,2x2Gb CL7 Geil Value DDR3 1333Mhz ram,Asus EAH5770 1Gb,Gigabyte Odin 720W,Cooler Master HAF 932 Full tower.
Sosem szabad alábecsülni a hülyeség hatalmát...
You\'ll Never Walk Alone
In my restless dreams, I see that town... Silent Hill.
In my restless dreams, I see that town... Silent Hill.
Az eddigi segítséget köszönöm!
Mercedes CLK 270
Mercedes CLK 270
Mindegy már megemésztettem hogy nem fogok ezzel játszani normálisan soha.
Next PC upgrade: 2022
kirámoltam a széfet meg a szekrényeket, erre bejön egy kiskölyök (nem ugrik be a neve), lenyúl egy whiskey-s üveget az asztalról, és leül inni a kinti szobában.

Per Aspera Ad Inferi.
Vamos Argentina!
[allstars™] [TFT] [monitorvitéz] megeszem a vérzés tejet, kivazallak téged lóka komám! [A64 3200+, 2gb, 7600GT]
Persze úgy megoldható, hogy egy segítõt küldesz elõre és had gyilkoljon õ, de attól még ez gyilkolós módszer.
No meg egy Fallout 3-ban ölés nélkül... ez milyen már...D: