Fallout 3

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#9523
Most néztem meg hogy ha leveszem a grafot teljesen alacsony minõségre akkor is csinálja. 😞

Asus EN9.8 gt alaplap is asus.

Gigabyte P55A-UD7, i7 860@4,4 ghz Saphire 5870

#9522
Gigabyte kártyád van, és sima 9800gt?

#9521
Na és milyen grafika minõségi fokozatot állítottál be neki? 😊
#9520
A vistám is borzalmas legalapabb és 32 bites nem enged felrakni kártyadrájvert ráadásul ugyhogy csak 78.13 van fent. Lehet ez a probléma? Bocs hogy 3-at irtam..

Gigabyte P55A-UD7, i7 860@4,4 ghz Saphire 5870

#9519
Amugy peccseletlen magyar verzió. Az is érdekelne hogy most végülis milyen patchet lehet tenni az eredeti magyar játékra.

Gigabyte P55A-UD7, i7 860@4,4 ghz Saphire 5870

#9518
Hali! Van egy olyan problémám hogy 9800 gt vel és core 2 duo E7300 [email protected] Szaggat a game. Mondjuk olyan érdekesen csinálja szinte szabályos idõközönként ami kb negyed másodperc megakad picit de épp eléggé ahoz hogty zavaró legyen. 😞 p5q-e alaplapom. Nem tudja vagy sejti valaki esetleg hogy mi lehet ez?

Gigabyte P55A-UD7, i7 860@4,4 ghz Saphire 5870

bandi007
#9517
+van.
Bár a Fallout Launcherbe volt...
Azért thx

‎\"A nők azért vannak, hogy szeressük, nem pedig azért, hogy megértsük őket.\" /Oscar Wilde/

bandi007
#9516
THX!

+van a .ini fájl csak nem találom benne a felbontást... 😞

‎\"A nők azért vannak, hogy szeressük, nem pedig azért, hogy megértsük őket.\" /Oscar Wilde/

#9515
Moriarty kocsmája alatt, kulcs kell hozzá.

chalezlopez
#9514
Jaja, tényleg van fegyvertár, de mindig "piros" az ajtaja...

Vamos Argentina!

#9513
Megkeresed a fallout.ini-t és átírod (Dokumentumok\My Games\ alatt).

bandi007
#9512
Hy!
Segítsen abba vki, hogy hol lehet a felbontást állítani.
THX

‎\"A nők azért vannak, hogy szeressük, nem pedig azért, hogy megértsük őket.\" /Oscar Wilde/

#9511
Hol?

#9510
Pedig van ott egy fegyverraktár Moira boltján kivül, még én sem tudtam kinyitni.

#9509
Emberek! A város neve Megaton. Nincs benne "r"!

Egyébként meg milyen fegyverraktárról beszélsz? Moira boltja az, ahol fegyverek vannak, azt meg nem kell feltörni, reggel 8-kor nyit...

#9508
A power armort csak a fõ sztori vége felé tudod felvenni, így nem sok értelme van egybõl arra hajtani. 6. szinten már lehetne jó páncélod, csak le kell szedni mindenkirõl amit találsz és használni. A talon harci páncél elég jó már.

#9507
Megatronban van az a fegyverraktár. Legálisan ki lehet azt nyitni ?
Nagyon piszkálja a csõröm, mert mindig alig van lõszerem pedig minden tipusú fegyverbõl van nálam egy.
#9506
Közben megoldódott a problémám. Két teherlift is van az épületbe, nem vettem észre az egyiket, pedig ott volt az orrom elõtt. 😊 Mindenesetre megvan az okirat, sikerült elhitetnem a robottal, hogy én vagyok az egyik alapító. Ettõl teljesen meghatódott, s így minden gond nélkül eltudtam hozni a papírost.

Ölni tudnék egy Béke Nobel-díjért!

tomasz18
#9505
akkor viszon, C:\Program Files\Bethesda Softworks\Fallout 3\ReadMe.txt ott írja

AMD Phenom II X4 3,2Ghz,Gigabyte GA-MA790XT-UD4P,2x2Gb CL7 Geil Value DDR3 1333Mhz ram,Asus EAH5770 1Gb,Gigabyte Odin 720W,Cooler Master HAF 932 Full tower.

#9504
Ha jól emlékszem tovább kell menned az alsó szintekre és ott találkozol egy parókás robottal, valami rövidzárlat lehet nála mert azt hiszi, hogy õ az egyik alapító atya nem emlékszem, hogy melyik. Tõle szerezheted meg a függetlenségi nyilatkozatot, megölöd és úgy szerzed meg, vagy teljesíted a küldetését (asszem tintát kell szerezned neki), utána már tudod használni a teherliftet. Kemény az út addig mert tele vannak a folyósok robot õrökkel és robotágyúkkal.

#9503
Xp-t használok 😊
#9502
Üdv
Segítségre volna szükségem, megakadtam az egyik küldetésnél. Jelenleg a függetlenségi nyilatkozatot próbálom megszerezni a nemzeti levéltárból. Csatlakoztam Sydney-hez, hogy együtt szerezzük meg az iratot. Elméletileg a teherliftet kéne használnom, hogy eljussak az alsóbb szinten található páncélteremhez. A probléma itt kezdõdik, ugyanis a teherlift ajtaját nem tudom kinyitni. Hiába csatlakozok Sydney termináljára, nem történik semmi, a lift ajtaja zárva marad. Szétnéztem kicsit az épületbe, a felsõbb szinten találtam is egy terminált, valamint egy széfet, amit persze nem tudok kinyitni megfelelõ képzettség hiányában. Szóval hogyan tovább? A küldetés folytatásához mindenképpen fel kéne törnöm a széfet, vagy a terminált?

Ölni tudnék egy Béke Nobel-díjért!

grebber
#9501
Fellehet van hozzá küldetés.A bárban lehet beszélni egy fazonnal õ kér meg rá!

Next PC upgrade: 2022

tomasz18
#9500
megatronban a Bombát valahogy fellehet robbantani?
vagy van mod hogy baromi nagyot lehessen robbantani minibombal vagy valami cuki szakojjektummal?! XD

AMD Phenom II X4 3,2Ghz,Gigabyte GA-MA790XT-UD4P,2x2Gb CL7 Geil Value DDR3 1333Mhz ram,Asus EAH5770 1Gb,Gigabyte Odin 720W,Cooler Master HAF 932 Full tower.

tomasz18
#9499
azt kérdezte hogy hogy tudja megszerezni mielobb!😄

AMD Phenom II X4 3,2Ghz,Gigabyte GA-MA790XT-UD4P,2x2Gb CL7 Geil Value DDR3 1333Mhz ram,Asus EAH5770 1Gb,Gigabyte Odin 720W,Cooler Master HAF 932 Full tower.

tomasz18
#9498

AMD Phenom II X4 3,2Ghz,Gigabyte GA-MA790XT-UD4P,2x2Gb CL7 Geil Value DDR3 1333Mhz ram,Asus EAH5770 1Gb,Gigabyte Odin 720W,Cooler Master HAF 932 Full tower.

Seth
#9497
De mit ér vele, ha még nincs meg hozzá a képesítése, hogy viselni tudja? XD

PSN ID.: Beegabor

tomasz18
#9496
játék közben lenyomod a 0-la gombot és oda begépeled ezt!!!
player.additems 00014E13 1a console-ba nullát rövid "ö"betûvel lehet és ha megvan, akkor enter és ott lesz az öltözékek között!
és itt a power armor helmetplayer.additems 00014C08 1

sok sikert!

AMD Phenom II X4 3,2Ghz,Gigabyte GA-MA790XT-UD4P,2x2Gb CL7 Geil Value DDR3 1333Mhz ram,Asus EAH5770 1Gb,Gigabyte Odin 720W,Cooler Master HAF 932 Full tower.

tomasz18
#9495
ha vistát használsz,akkor Játékok,és 1x katt a játékra és allul kiírja az aktuális vezió számot!

AMD Phenom II X4 3,2Ghz,Gigabyte GA-MA790XT-UD4P,2x2Gb CL7 Geil Value DDR3 1333Mhz ram,Asus EAH5770 1Gb,Gigabyte Odin 720W,Cooler Master HAF 932 Full tower.

#9494
Azt hol tudom megnézni hogy sikeresen patcheltem-e? Menübe nem látni hogy hányas verziójú a game.
tiburon26
#9493
hali.nemreg leptem tul a 6.szinten es elegge gyenge a pancelom.merre menjek milyen kuldeteseket vallaljak el hogy mielobb megszerezze a power armort?

Sosem szabad alábecsülni a hülyeség hatalmát...

Scouser
#9492
Na látod nem kell egyszerre kétségbe esni, meg lehet oldani magadtól is😊

You\'ll Never Walk Alone

wedge31
#9491

In my restless dreams, I see that town... Silent Hill.

#9490
és ezt az XP felezõ modot honnan lehet beszerezni?
wedge31
#9489
Én a xp felezö modot mindenképp ajánlanám mindjárt legelsöre is ugyanis teljesen megöli a játékot ha már a felénél eléred lv maxot.

In my restless dreams, I see that town... Silent Hill.

IvanovicsTech
#9488
Oksa meg van, köszi!

Mercedes CLK 270

IvanovicsTech
#9487
Esetleg egy sor rendet tudnál nekem adni hogy milyen sorrendben érintsem meg a tárgyakat?
Az eddigi segítséget köszönöm!

Mercedes CLK 270

Scouser
#9486
Azt kell eljátszani amit az öreglány fütyül.

You\'ll Never Walk Alone

IvanovicsTech
#9485
Az lenne a kérdésem hogy mikor bele kerülök a szimulációba a menedékbe,hogy lehet úgy kijutni hogy nem teszek el senkit láb alól , mert az elhagyatott házban nem találtam semmit. Gondolom az alsó szinten kell a hangokal játszani csak nem tudom mi a helyes sorrend.

Mercedes CLK 270

chalezlopez
#9484
Én nem bírnám megemészteni...new oprencer...

Vamos Argentina!

grebber
#9483
Ezzel csak az a baj hogy ott vannak a dll-ek ahol kell és mégis visszaugat!
Mindegy már megemésztettem hogy nem fogok ezzel játszani normálisan soha.

Next PC upgrade: 2022

HeadHunter86
#9482
A Citadellában (Fellegvár magyarul azt hiszem) lesz. Én kinn az udvaron, találtam meg.

#9481
a Citadel-ben van a pali, a fõsztori majd odavisz, addig nem tudsz bemenni.
RatBaG
#9480
a múltkor végig guberáltam a citadelt, aztán ez fogadott a fõnök szobájában. elder lyons és egy ifjú tanonc az ágyában... <#wilting>
kirámoltam a széfet meg a szekrényeket, erre bejön egy kiskölyök (nem ugrik be a neve), lenyúl egy whiskey-s üveget az asztalról, és leül inni a kinti szobában.

Per Aspera Ad Inferi.

chalezlopez
#9479
Kicsalod az összeset, elcsalod õket egy helyre aztán visszamész.<#idiota> /csak pofázik...

Vamos Argentina!

#9478
nagyon szuper ez a jatek. Az lenne a kérdésem hogy ha servo páncélt szeretnék használni akkor , hol találom ezt a guny lovagot ? aki tanitja ? mert a radio állomáson nincs sehol.. és ott mondják hogy vele beszéljek.. hallottam valami fellegvárrol is már lehet ott lesz ?
Mike at home
#9477
teljesen igazad van

[allstars&#8482;] [TFT] [monitorvitéz] megeszem a vérzés tejet, kivazallak téged lóka komám! [A64 3200+, 2gb, 7600GT]

Encore
#9476
Nem tévedés, második alkalommal gyilok nélkül próbáltam végigvinni és egy darabig mûködik a lopakodós, elfutós módszer de eljut az ember elõbb utóbb addig a fõküldetésben hogy nem lehet máshogy. Például mikor a tuodsókat a jefferson memorialba kell bevinni, addig nem mennek be míg meg nem tisztítod az épületet.

Persze úgy megoldható, hogy egy segítõt küldesz elõre és had gyilkoljon õ, de attól még ez gyilkolós módszer.
tarti19
#9475
Úgy tudom gyermekkorodban is meg kell ölnöd a nõt a robotot felhasználva...

No meg egy Fallout 3-ban ölés nélkül... ez milyen már...D:

#9474
egyértelmû hh a játékot nem lehet végigvinni anélkül h bármit is megölnél... ha csak azt nézzük h 10 évesen meg kell ölni egy radroachot... már elbuktad a dolgot!