Fallout 3
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Még egy kérdés. Meg tudná valaki mondani hol találok kottapapírt a vénasszony számára? Le akarja írni a zenéit.
Most csináltam meg azt az androidos küldetést ahol végül feladtam a droidot az öregfószernak. Az lenne a kérdésem mit kaptam volna jutalomként ha szólok a droidnak h õ egy droid?😄
Asrock E3G3, i5 2500k, 16GB DDR3, Sapphire R9 280X Vapor-X, ASUS Xonar D1, Win7 64bit
Mikor megjelent nekiálltam angolul, akkor 30 percig bírta, most 2 hete adtam neki egy új esélyt, így magyarul, azóta nem bírom letenni. Egyik legjobb szerepjáték amivel valaha játszottam. A VATS überkirály így FPS nézetben.
a szükség törvényt bont. BF3 gebeboy
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
"The trees move. Do you not see it?"
a szükség törvényt bont. BF3 gebeboy
Arra a kérdésre, hogy miért nem tudod teljesiteni a feladatot, több info hiányában annyit tudok mondani, hogy tedd fel a legujabb patchot, mivel az alap patch nélküli játékban a küldetések 70%-át nem lehet rendesen teljesiteni vagy valami hiba van benne.
Ha sehogy se megy, akkor itt egy egyszerû megoldás: Mentsd el a játékot, de ne quicksave-vel, hanem a menün keresztül. Lépj ki a játékból, majd inditsd ujra és tölds be a mentést.
"A tolerancia és apátia a haldokló társadalom erényei" - Arisztotelész ASUS Z170 Pro Gaming, Intel Core i5 6600K, Gigabyte GTX 1070 G1, Kingston HyperX Fury DDR4 2x8GB
Gigabyte P55A-UD7, i7 860@4,4 ghz Saphire 5870
Sajnos nem tudok megcsinálni pár küldetést. Moira féle pl rejtsem el a megfigyelõt a vizi állatok fészkébe. De mikor odamegyek és nyomok 1 "e"-t akkor nincs ott a megfigyelõ... Lemondani nem tudtam Moiránál és ezt veszi elsõdleges feladatnak.
Ott voltam a Lenin emlékmûnél, de nem fedezi fel. Pedig kiírja a térképen hogy ott vagyok...
Tudja vki hogy miért nem tudom teljesíteni ezeket a küldetéseket?
Muszáj mindig az aktuálisat? Mert van hogy másfelé megyek és gondoltam hogy majd késõbb...
Elõre is köszi
Gigabyte P35-DS3 Intel s775 P4 DualCore E2180 2.00GHz - 3GHz-re húzva MSI PCIe NX8600GT-T2D256E-OC/D3
AMD Phenom II X4 3,2Ghz,Gigabyte GA-MA790XT-UD4P,2x2Gb CL7 Geil Value DDR3 1333Mhz ram,Asus EAH5770 1Gb,Gigabyte Odin 720W,Cooler Master HAF 932 Full tower.
AMD Phenom II X4 3,2Ghz,Gigabyte GA-MA790XT-UD4P,2x2Gb CL7 Geil Value DDR3 1333Mhz ram,Asus EAH5770 1Gb,Gigabyte Odin 720W,Cooler Master HAF 932 Full tower.
[allstars™] [TFT] [monitorvitéz] megeszem a vérzés tejet, kivazallak téged lóka komám! [A64 3200+, 2gb, 7600GT]
köszi
Chuck Norris kitépett egy lapot a Facebookból!
Sosem szabad alábecsülni a hülyeség hatalmát...
Asus p4vd2-vmse;Intel Core 2Duo 2,2 4400;HIS HD4850 FAN 512;2gb kingmax 800mhz, WIN 7
"The trees move. Do you not see it?"
Valószínûleg valami kinéz a netre ellenõrizni valamit ekkor akad.
Láttam már hasonlót, ahol az mp3 akadt meg percenként egy pillanatra, ott is hasonló volt a gond.
Asus p4vd2-vmse;Intel Core 2Duo 2,2 4400;HIS HD4850 FAN 512;2gb kingmax 800mhz, WIN 7
[allstars™] [TFT] [monitorvitéz] megeszem a vérzés tejet, kivazallak téged lóka komám! [A64 3200+, 2gb, 7600GT]
mert kicsi a szoba
stealth-boy-jal esetleg, de egy kezdõnek nincs olyan
[allstars™] [TFT] [monitorvitéz] megeszem a vérzés tejet, kivazallak téged lóka komám! [A64 3200+, 2gb, 7600GT]
Sosem szabad alábecsülni a hülyeség hatalmát...
"The trees move. Do you not see it?"
[allstars™] [TFT] [monitorvitéz] megeszem a vérzés tejet, kivazallak téged lóka komám! [A64 3200+, 2gb, 7600GT]
[allstars™] [TFT] [monitorvitéz] megeszem a vérzés tejet, kivazallak téged lóka komám! [A64 3200+, 2gb, 7600GT]
Nincs értelme kinlódni vele. Bõven lesz elég fegyvered, lõszered
öldöss Raiereket, javítsd fel a cuccaikat és add el
ja és vedd fel a Child at heart perket (lvl4 - ha jól emlékszem) menj el Little Lamplightba, és Biwwi ingyen neked adja a Wazor Wifle-jét, ami egy newbie-nak kitünõ fegyver az elején (meg úgy végig 😊
[allstars™] [TFT] [monitorvitéz] megeszem a vérzés tejet, kivazallak téged lóka komám! [A64 3200+, 2gb, 7600GT]
(talán majd késõbb... )
[allstars™] [TFT] [monitorvitéz] megeszem a vérzés tejet, kivazallak téged lóka komám! [A64 3200+, 2gb, 7600GT]
[allstars™] [TFT] [monitorvitéz] megeszem a vérzés tejet, kivazallak téged lóka komám! [A64 3200+, 2gb, 7600GT]
W11 x64, AMD Ryzen 7 5800X3D, 64 GB DDR4 RAM, GF RTX3060 12GB
igazából a ~ a konzol, és a 0 van az ö helyén az angol kiosztásban
[allstars™] [TFT] [monitorvitéz] megeszem a vérzés tejet, kivazallak téged lóka komám! [A64 3200+, 2gb, 7600GT]
[allstars™] [TFT] [monitorvitéz] megeszem a vérzés tejet, kivazallak téged lóka komám! [A64 3200+, 2gb, 7600GT]
[allstars™] [TFT] [monitorvitéz] megeszem a vérzés tejet, kivazallak téged lóka komám! [A64 3200+, 2gb, 7600GT]
- Hogy kell felrobbantani a bombát?
- Hol tudok aludni?
- Hol lehet javítani és hogyan?
- Hol mit kell csinálni?
Ezek a kérdések és a többi amit nem írtam le teljesen feleslegesek, mert ebben a játékban te döntöd el mit akarsz csinálni. A questeknek mindíg van 2 féle megoldása, de nem ritka a 3-4 féle megoldás is. Játszatok, merüljetek bele, ez egy szerepjáték és nem lehet megmondani hogyan játsszál, csak tegyétek ami jónak látszik és kész.
You\'ll Never Walk Alone
You\'ll Never Walk Alone!!! (A véleményem mindenhol SZUBJEKTÍV vélemény->kéretik nem megkövezni érte!)
és utána feltudod rakni a legújabb nvidia drivert 182XXX