Fallout 3

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#9623
A tûzhangyás kis srácnak keress helyet, ahova költözhet, szedd össze Lincoln emlékeit, add el annak, akinek akarod (a rabszolgatartók az emlékmûnél fizetik a legjobb árat), mentsd meg Reily rangereit, szerezz cukorkát a zombinak, döntsd el, hogy mit kezdesz Tenpenny tornyával, segíts Moirának, stb... Keresd meg a hangyakirálynõt, szerezz szállást a szökött rabszolgáknak (vagy add el õket), stb...

killecske
#9622
Helló

Tudnátok mondani néhány melléküldetést? Megcsináltam már az androidost a vénasszonynak a hegedû szerzést, rangerek védelmét rabszolgatartósat is a tûzhangyák kiírtását a nuka cola qvantumot is megkerestem a kisgyerek a családnál. KB ennyi és ég csak 15 szintü vagyok.

sevendoor
#9621
köszi

Chuck Norris kitépett egy lapot a Facebookból!

Mike at home
#9620
hû de jó
colaból inkább csinálnék gránátot

[allstars™] [TFT] [monitorvitéz] megeszem a vérzés tejet, kivazallak téged lóka komám! [A64 3200+, 2gb, 7600GT]

#9619
Van egy quest, aszzem ahhoz kell 30 quantum nuka. Csinálhatsz majd mississippi quantum pie-t.
Mike at home
#9618
ja és áldottam, hogy 100-as a sneakem, és hogy otthon hagytam a kutyát, mert akkor néztem volna, fegyver sem volt a kezemben, azóta a Vengeance-szel járkálok északon 😊)

[allstars™] [TFT] [monitorvitéz] megeszem a vérzés tejet, kivazallak téged lóka komám! [A64 3200+, 2gb, 7600GT]

Mike at home
#9617
nekem nincs bajom, hogy 20-as szinten kell játszanom, legalánbb nem gyér a karim
bár igy is tegnap éjszaka mászkálok, jelzi a piros pöttyöt, befordulok egy sziklánál, és kb 4-5 méterre elõttem egy Deathclaw, majd összefostam magam, szerencsémre nem vett észre, pucoltam onnan ezerrel 😄

[allstars™] [TFT] [monitorvitéz] megeszem a vérzés tejet, kivazallak téged lóka komám! [A64 3200+, 2gb, 7600GT]

#9616
...de kétszer annyinál lépsz szintet...

#9615
Az is érdekes, hogy nekem meg semmi bajom nincs vele... (azé' inkább le is kopogom gyorsan)
#9614
ott bejelöltem de ugyannyi XP-t kapok 😞
Mike at home
#9613
launcher-t inditod, ott data files

[allstars™] [TFT] [monitorvitéz] megeszem a vérzés tejet, kivazallak téged lóka komám! [A64 3200+, 2gb, 7600GT]

Mike at home
#9612
ha dumálsz a lent sertepertélõkkel, elmondják mi a kód a "kamrához" 😊
nem fog kijönni magától
bemész, beszélsz vele, odaadod nekik a levelet
a Családda meg meg is egyezhetsz, de meg is ölheted mind, sõt be is állhatsz, csak rajtad áll

[allstars™] [TFT] [monitorvitéz] megeszem a vérzés tejet, kivazallak téged lóka komám! [A64 3200+, 2gb, 7600GT]

#9611
bocsesz
de hogy kell aktiválni a modot? lehet le volt már írva de nem találom
sevendoor
#9610
Egy "Család"-ot kell megkeresnem egy metroalagutban, ill. a egy gyereket akinek egy levelet kell elvinni. A gyerek vmilyen relaxácios kamrában van. Várok rá már egy jó ideje, kijön onnan egyáltalán, vagy le kell öldösnöm a családtagokat a kulcsért?

Chuck Norris kitépett egy lapot a Facebookból!

Mike at home
#9609
lehet, hogy kevesebbet kapsz, meg nem kapsz, ha nem te ölöd meg, de igazából lényegtelen. a 20-as szintet így is el fogod érni már a játék felénél, ha nem rohansz végig az egészen

[allstars™] [TFT] [monitorvitéz] megeszem a vérzés tejet, kivazallak téged lóka komám! [A64 3200+, 2gb, 7600GT]

Mike at home
#9608
a kereskedõ azért kell, hogy eladhasd neki a szarjaidat amit összeguberáltál, illetve, hogy te vegyél tõle ezt-azt, leginkább municiót. mondjuk én még az olcsó és lepukkadt fegyvereket is megveszem tõlük, és hegesztek belölük jót amit eladok, továbbá szétrohadt fegyvereim javítására használok fel

[allstars™] [TFT] [monitorvitéz] megeszem a vérzés tejet, kivazallak téged lóka komám! [A64 3200+, 2gb, 7600GT]

#9607
elegem van...én ezt nem értem...tegnap sikerült kb200percet lejátszanom gond nélkül..(kifagyás) erre ma mikor elinditanám..rögtön kifagy....faszé nem tudnak egy normális game-t csinálni?? ez volt a baj a call of chutul-val is....hiba hiba hátán...érdekes az ea meg az ubisoft gamek kel nincs ennyi gond:S:S:S

Asus p4vd2-vmse;Intel Core 2Duo 2,2 4400;HIS HD4850 FAN 512;2gb kingmax 800mhz, WIN 7

Mike at home
#9606
nem tudok dönteni
az Oázisban vagyok
Bob ugye azt szeretné, hogy megöljem, ugyanakkor meg jó lenne ha újra zöldellne a környezet, tehát szükség lenne a magjaira, amit széthord a szél. Ugyanakkor meg sajnálom Bobot is

[allstars™] [TFT] [monitorvitéz] megeszem a vérzés tejet, kivazallak téged lóka komám! [A64 3200+, 2gb, 7600GT]

#9605
áh most látom utánna be lett likelve a mod (azt nem vettem észre) elnézést és köszönöm
#9604
jah és köszönöm
#9603
az télleg nagyon kevés 😞
föleg mert már a 14 -ken tartok és nem találom azon az oldalon az XP felezõ modot
klart
#9602
😄DDdd

tiburon26
#9601
megvan.bocsi<#wow1>

Sosem szabad alábecsülni a hülyeség hatalmát...

tiburon26
#9600
a terkep nem talal semmit erre a szora.biztos jol irtad be?

Sosem szabad alábecsülni a hülyeség hatalmát...

tiburon26
#9599
koszi

Sosem szabad alábecsülni a hülyeség hatalmát...

klart
#9598
nagyon egyszerû banner alatt van a Teljes térkép.na ott megkeresed a Scrapyjardot.majd játékban bejelölölöd,és odamész,kész.többit már tudni fogod.

tiburon26
#9597
tarsat szeretnek de a feka csaj nem csatlakozik hozzam.keves a karmam aszongya.a kutyat jobban is dijjaznam szoval hol talalom meg?hogy "fogadom" fel?

Sosem szabad alábecsülni a hülyeség hatalmát...

bladex
#9596
Köszi! Visszaolvastam és most már tiszta.

AMD Ryzen 7 X1800 64BIT, DDR4 16GB RAM, Gigabyte Gforce 1080 GTX GM1 VGA, 250 GB Samsung SSD

klart
#9595
kevesebb xp-t kapok ha mondjuk dogmeat-et,vagy Jerichot-vagy valami társat felfogadok?vagy valami kihatása van?vagy csak könyebb lesz egyszerûen?

Sir Quno Jedi
#9594
Lesz késõbb a fõsztoriban a brotherhood-nál power armor oktató. Addig meg úgyse nagyon kell a pa.

I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3

Sir Quno Jedi
#9593
20

I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3

balee4
#9592
20

i9 9900K, 48 GB DDR4 RAM, MSI RTX2080 TI 11GB GDDR6 GAMING X TRIO, LG 27GL850-B, Oculus Rift S, PS4 Pro, Nintendo Switch PSN: SandmanDreamLord

#9591
hány lvl a max?
bladex
#9590
Találtam power armor cuccot de nem tudom felvenni. Kiír valamit hogy kell valami training de szint lépésnél nem látok olyat amiben a power armor engedélyezné. De lehet hogy én vagyok vak.😊 Mit kell megtanúlni hogy felvehessem?

AMD Ryzen 7 X1800 64BIT, DDR4 16GB RAM, Gigabyte Gforce 1080 GTX GM1 VGA, 250 GB Samsung SSD

#9589
A pontosságot azt hiszem nem, a sebzést inkább. Nézd meg a statjait. A pontosság a karaktered szintjétõl függ, arra a fegyer típusra.

sz4bolcs
#9588
Sziasztok! Azt szeretném kérdezni, hogy mennyire érdemes életben hagyni a kereskedõket? Pl. nem értem, mire kell nekik lángszóró, ha úgyis egész nap csak a boltjukban üldögélnek... így aztán általában meg is fosztom õket tõle.

És még annyit akartam kérdezni, hogy a fegyverem fizikai állapota mennyiben befolyásolja a pontosságát?

Punk tudósok bebizonyították, hogy létezik 4. akkord.

#9587
Az egyes városrészek között a metróban lehet közlekedni. Nem kell hozzá ajtót feltörni.

Legkönnyebb tájékozódás: bekapcsolod a pipboy-on azt a questet, amit épp csinálsz és kérsz local map-et. Azt az ajtót fogja jelezni a térképen a nyíl, amelyiken a legrövidebb eljutni a célodhoz. Ezt kövesd...

#9586
Sziasztok. Lenne egy kérdésem: Amikor meg kell keresni az apámat a GHR(Galaxis Hír Rádió)-nál, akkor oda hogy jutok el? Mert eljutottam nagy nehezen egy metróhoz, lemgyek de ott nincs semmi. Akkor eljutottam még egy metrohoz, ahol megint csak nincs semmi, csak vissza vezet az elõzõ lejáróhoz.
És eljutottam egy helyhez aminek a nevében benne van a barátság szó(nem tudom a teljes nevét). Hogy kell oda eljutni? Romok vannak, azokon nagy részt nem lehet átmászni. Az egyik metrónál van egy ajtó, de azt meg nem lehet feltörni nekem még, mert 100 feltörés/betörés(már nem tudom melyik) pont kell hozzá, ami nekem nincs. És azokat szintlépéssel lehet csak növelni, de nincs mellék küldetés sem amit megcsinálhatnék😞.
Valaki segítsen mert már nem tudom mit tegyek😞.

#9585
Van egy feladat, amihez 30 darabot kell begyüjteni. Nem éri meg túlzottan, csak arra jó, hogy ne maradjon teljesítetlen quest...

Mike at home
#9584
de inkább azt a szemüveget hordd, ami +1 luckot ad, tenpeny toronytól nem messze van 2 üzlet, tenpenybõl kijövet a baloldali azt hiszem, egy próbabán van

[allstars&#8482;] [TFT] [monitorvitéz] megeszem a vérzés tejet, kivazallak téged lóka komám! [A64 3200+, 2gb, 7600GT]

Mike at home
#9583
Dogmeat automatikusan visszamegy vault 101-hez

törj be Burke házába, Megatonban, ott lesz ilyen szemüveg

[allstars&#8482;] [TFT] [monitorvitéz] megeszem a vérzés tejet, kivazallak téged lóka komám! [A64 3200+, 2gb, 7600GT]

Mike at home
#9582
A3-21-es plazma puska

[allstars&#8482;] [TFT] [monitorvitéz] megeszem a vérzés tejet, kivazallak téged lóka komám! [A64 3200+, 2gb, 7600GT]

#9581
nah köszike holnap akk újra meglátogatom Tempenny barátunk tornyát... ^^

Readswift ez a kép nagyon durva 😮 mivel készült ez?? Még az is látszik h abban a nagyon távoli épületben az emberek az ablakban állnak 😮😮 kemény...

Dogmeat es témára azért várok még választ 😛
#9580
http://gigapan.org/viewGigapanFullscreen.php?auth=033ef14483ee899496648c2b4b06233c

ez a link ide kívánkozik 😄

klart
#9579
van bizony,a Tempenny toronyban,a ruha boltban, vannak bábúk,van szemüveg,és mögötte egy ilyen üveg mögött,kicsit hülyén van elhelyezve,teknõspáncél szemüveg a neve asszem,na olyan van a köcsögön is😄D

#9578
Sziasztok!!

Elsõre írtam egy litániát a játékról... de aztán kitöröltem mert kb szerintem senkit nem érdekel.

A kérdésem hozzátok: (ne haragudjatok de nincs kedvem visszapörgetni több tucat oldalt :S ) Szóval Ott járok h Vault 87 , Fewks ugye kihozza nekem az (sajnos az angol nevére nem emlékszem) ÉTEK et és juss ki Vaultból... aztán fehér fény és Autumn elkap a szuperteszlás komáival... Ugye utána az elnökkel van randink... na már most... MI van akkor ha Dogmeat, hûséges kutyám velem van??? Mivel semmi infot nem kaptam h meghalt volna vagy valami.... És szó mi szó nagyon aggódom érte. 😊 Gondolkodtam h elküldöm Vault 101 hez... deee szegény olyan keservesen nyüszített h nem volt szívem... mindenesetre mentettem egyet.. szóval várom a válaszokat. 😊

Másik:

Ugye szabadulunk vaultból az elején.. utunk Megatonba vezet. Morierty kocsmájában van egy tag aki megkér minket h robbantsuk fel az atomot... a komán pedig egy nagyon "imba" szemüveg ami kimondottan jól áll kedves Ichigo nevû karakteremnek 😄 illetve csak jól állna ha nem hajtottam volna el a rákba a csávót az elején... Azóta nem találok olyan szemüveget senkin.. már megjártam azt a toronyépületet is ami tele van sznobokkal és mindenki a ghoul októl fosik.. 😄 de semmi :S:S van nagyon baba ruhájuk... de egy árva szemüvegük sincs... lehet egyáltalán olyat valahonnan még szerezni azon a tagon kívül???
Monnyuk van egy képesség mikor az ürge a semmibõl megjelenik és VATS ba segít nekünk lövöldözni egy magnummal... nah azon van olyan... de róla csak nem kéne lerángatni 😄😄😄 annyiszor húzott már ki a csávából 😄😄
Sir Quno Jedi
#9577
Az öreg már meg-gyagyult. 😄

I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3

REPS0L
#9576
😄

i5-2500K; GTX560Ti; 8GB DDR3 http://bofox.hu

sznus
#9575
Ehj, ha elõbb elkeveredek a Police HQ-ra, akkor már rég lenne nálam egy Fat Man. Eddig gyûjtögettem bele a Mini Nuke-okat. 😄
Paradise Falls-ban ki szabadította ki még a rabszolgákat? Van egy öregember, aki nem nagyon veszi sietõsre a figurát, pedig nyitva a bazár ajtaja. 😄

Prince23
#9574
lol menteni, ezt akartam írni. Most jöttem cod4-bõl, agyamra mennek a kempelók xd