Fallout 3

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#9873
köszi már probáltam többet is neked melyik kracked van fent?
klart
#9872
én nem patcheltem a játékot meg semmi,cracket próbálj másikat

#9871
Ott van a házadban, ha megvetted.
#9870
De tudom azért kérdezek hogy mi leheten a exe hibának az oka crack vagy patch vagy mi h avalaki tud segiten azt megköszönném
klart
#9869
nemgondolod hogy nem mentéssel van gond?és hogy továbbra is kifog dobálni?mert szerintem de,és erre más megoldás kellene

#9868
Tudom hog yaz csak mindig kilép az elején amikor tölteni kellene 1 ajtohoz megyek és nem tölt hanem kilép exe hibával h avalaki tud segitsen
klart
#9867
borzasztó nagy hülyeség egy ilyen játékban mentést kérni,mivel egyedi karaktere van mindenkinek,testreszabbott,és saját magad alakítod ki a játékod.mivel mindenki másképp csinálja a küldetéseket is,lehet hogy valaki már 20-as szinten csinálja meg azt,akkor meg nemtudom mit érsz el vele:|

gandrus
#9866
Sziasztok! Tudja valaki, hogy lehet létrehozni a "Ház: Az én elsõ laboratóriumom" berendezést? Megkaptam a házam, és megvettem ezt a labort, de nem tudom, hogy lehetne felépíteni. Tudna valaki segíteni ebben?

#9865
Szevasztok valaki tudna mentést külden onann hogy a vigyázotol kell megszereznem a belépõ kártyát?
#9864
köszi
kikix12
#9863
Ha nem eredeti a game akkor kérdezd a warez/off/spam topicban ott már nagyon benne vannak a témában ;D

PSN ID: csizmaziakiki

#9862
Szevasztok nekem olyan gondom lenne hogy amikor töltenie kellene a következö pályát kilép exe hibával valaki tudna ebben segiteni?
sambauer
#9861
Fallout 3
(180 új üzenet):o

Turn Me On Dead Man

woy
#9860
Spoileres kép,azért teszem linkbe.

õ hogy kerülhetett ide ? ott volt az egyik szobában

klart
#9859
<#wink>

w77d
#9858
gyerekek kurva jó a játék. Nem rég kezdtem el, de nagyon magával ragad. Megérte a 10ezret!!

klart
#9857
nemlehet kibírni 😄D

#9856
kösziszépen...megfogadtam nem játszom megint egész hétvégén át a játékot, há megint nem sikerült<#idiota>
Calver
#9855
visszaolvasás skillt, 15 hozzászólásra <#vigyor1>

"The trees move. Do you not see it?"

#9854
Honnan derül ki a játékból hogy a hét melyik napja van? Mert a pap pl. azt mondja menjek vasárnap, viszont fenn csak a dátum látszik.
#9853
Kösz!
sz4bolcs
#9852
lol karakter xD

Punk tudósok bebizonyították, hogy létezik 4. akkord.

klart
#9851
SPOILER
mondom,elõbb az androidnak mond el az igazat,õ ad egy plazmafegyvert,jó fegyó32-es sebzés,jól is néz ki.aztán mehetsz zimmerhez,akkor is odaadja a "komoly" jutalmat.bár szerintem nem nagy valami amit zimmer ad,csak egy képességet.de majd meglátod miaz,végülis hasznos. 😊

Warton
#9850
Pózolás a behemót holtteste elõtt:

#9849
SPOILER

.hmmm..Zimmer nekem komoly jutalmat ígért ha visszaviszem neki az androidot, azt mondta õ hozzáfér komoly technologiához..ennek reményében gondoltam elviszem hozzá az androidot..de ha azt írod hogy az android jobb jutalmat ad, akkor hazudok majd zimmernek<#vigyor3>
Warton
#9848
Csináltam már és nagyon vicces. A legjobb konyhai eszközöket használni vele: tányér, kukta, fazék stb. De a legerõsebb a glass pitcher. Raiderek, ghoulok, kisebb állatok és gyengébb super mutánsok ellen ideális. Kritikus lõszerhiányos állapotban érdemes használni.

kikix12
#9847
Az elején milyen skilleket és perkeket érdemes felvenni/fejleszteni?

PSN ID: csizmaziakiki

klart
#9846
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
akkor elõször is kérdezz rá a várostörténetével kapcsolatban veránál,õ az akinél lehet kivenni szobát.aztán lesz egy bukósisakos faszi,utána azzal beszélj,át írányít hozzá majd a csak úgyis(vera)végezetül pedig menj be a hajó letört orr részébe,azt kívülrõl közelítheted meg,ahogy bemész a városba tudod a híd,na szembe a hajóval állsz,és akkor jobbra kezdj el haladni, a száraz földön,majd meglátod hogy van egy külön álló rész,akkor bemész a vízbe és megkeresed a bejáratot,a víz alatt van egy ajtó,gyorsan ussz,még nemtalálsz levegõt😄 ments elõtte 😄
majd ott lesz egy tudós,aki elmond neked mindent a városról,anyagot is kapsz,és ehhez kapcsolódik a másik küldi is,majd õ elmondja hogy ki az android,és bizonyítékot is kapsz,Harkness nevû figura,Rivet városban.majd ha elmondod neki,hogy õ egy android,és nem árulod el a városban lévõ tudósnak,akkor ad egy plazmafegyvert,ami igencsak jó,ezután majd Zimmernek(a városban lévõ tudós) feladhatod,és akkor kapsz tõle is jutalmat,persze rossz karmát is.😊
remélem érthetõ voltam^^.
jó játékot😊

kikix12
#9845
Ti már megcsináltátok a rock-it launchert?

PSN ID: csizmaziakiki

kikix12
#9844
Csak 1X kattintottam és kétszer küldte. :S (lol még a száma is ugyanaz a kettõnek)

PSN ID: csizmaziakiki

klart
#9843
kiütöttél😄

kikix12
#9842
???

PSN ID: csizmaziakiki

kikix12
#9841
Az egy fegyver(saját). Nem jut eszembe a neve de az egy detahclaw keze.

PSN ID: csizmaziakiki

REPS0L
#9840
mé olyan a keze? 😄

i5-2500K; GTX560Ti; 8GB DDR3 http://bofox.hu

woy
#9839
Ugyan így volt nekem is.Amúgy régen volt ott egy rossz robot,csak eltûnt.Én visszatöltöttem egy mentést és megtanítottam õket lopakodni,legalább is azt hiszem.Igaz azt mondták hogy unalmas ,és otthagytak <#idiota>

szép a karakterem ?

BaLeeX
#9838
Kéne egy kis tipp.
Ott tartok, hogy Nagyvárosban (BigTown) megcsináltam a küldetést, kiszabadítottam Vöröst és Picurt. Majd elkezdtek parázni, hogy támadnak a szupermutánsok én meg azt választottam, hogy programozzanak be robotokat, hogy védjék õket. Nagy lelkesen mindenki megindul a szeméttelepre ami pár házzal odébb van megállnak egy csokorban és dumálnak, hogy akkor mutassam meg mit kellene csinálni.
De a szeméttelepen nem találok semmi hozzávalót meg robotot. Akkor most mi van ilyenkor?

Asrock E3G3, i5 2500k, 16GB DDR3, Sapphire R9 280X Vapor-X, ASUS Xonar D1, Win7 64bit

Scouser
#9837
És miért van rá szükség?

You\'ll Never Walk Alone

Warton
#9836
Csótányok ellen és méhek ellen pörfekt. Ám egy super mutáns fölnyomja a seggedbe és a szádon keresztül húzza ki.<#nyes>

#9835
Segitsetek 1 kicsit! A konzolban az unlock parancs nekem nem csinál semmit.
#9834
Jó kérdés!

AMD Athlon64 X2 4600+ / 300GB SATA / 2x1Gb Geil DDR2 800MHz RAM / Sapphire HD3870XT 512Mb / Asus VW195D / XP SP3

sz4bolcs
#9833
a BB gun jó valamire?

Punk tudósok bebizonyították, hogy létezik 4. akkord.

Calver
#9832
ALT+F4?

amúgy repairt (sok-sok pénzt szerezhetsz így) és általad választott fegyver skillt (ez elég egyértelmû), aztán mehet mondjuk lockpick (hackelésnél kényelmesebb és hasznosabb), aztán minden mást. Big Guns-ra ne pakolj nagyon, azt remekül fel lehet gyúrni perkkel.

"The trees move. Do you not see it?"

BaLeeX
#9831
A Jefferson emlékmû alatt tudtommal.

Asrock E3G3, i5 2500k, 16GB DDR3, Sapphire R9 280X Vapor-X, ASUS Xonar D1, Win7 64bit

#9830
igen azzal de még csak most keztem bele.

viszont ha már itt tartunk amikor szintet lépek mit érdemes nyomni..?

Ultimate Ears Triple.fi 10vi & Sony Hybrid ..Samsung 46\"C650 ..WD LIVE ..Engenius 9850.. Synology DS111..Logitech G400

#9829
Öhöm a "tisztaság terv labor" hol a túróban van? Papakeresési fázis, jegyzetek miatt. Mikor Lee-vel beszéltem akkor nekem olyan szöveg jött hogy már jártam ott. Hát pedig nem tudok róla.
klart
#9828
ná tog fellépni:o
amúgy majd telepítek ts-de most nincs kedvem,fáradtvagyok hozzá:C

REPS0L
#9827
mérnem vagy msnen?

i5-2500K; GTX560Ti; 8GB DDR3 http://bofox.hu

klart
#9826
visszakérdezek,magyar verzióval játszol?
mert akkor tudok segíteni neked mindenben

#9825
sziasztok
kellene nekem egy kis segítség...

én még csak úgy mond az elején vagyok és elválaltam hogy elmegyek River városába hogy megismerjem a város történetét..na el is vergõdtem ami úgye nem más mint 1 hajó de itt ki vagy mit kell keresnem...?
a másik amiben elakadtam hogy itt beszéltem a tudosok között valakivel aki valami droidot akar velem megkeresni!
ezt merre találom..?

Ultimate Ears Triple.fi 10vi & Sony Hybrid ..Samsung 46\"C650 ..WD LIVE ..Engenius 9850.. Synology DS111..Logitech G400

kikix12
#9824
Itt van azoknak a listája és "felvételi" felvétele akik a zsoldosaink lehetnek.

PSN ID: csizmaziakiki