Fallout 3
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
i9 9900K, 48 GB DDR4 RAM, MSI RTX2080 TI 11GB GDDR6 GAMING X TRIO, LG 27GL850-B, Oculus Rift S, PS4 Pro, Nintendo Switch PSN: SandmanDreamLord
A halál csupán a kezdet...
Asus p4vd2-vmse;Intel Core 2Duo 2,2 4400;HIS HD4850 FAN 512;2gb kingmax 800mhz, WIN 7
Punk tudósok bebizonyították, hogy létezik 4. akkord.
Asus p4vd2-vmse;Intel Core 2Duo 2,2 4400;HIS HD4850 FAN 512;2gb kingmax 800mhz, WIN 7
Atomvillanáskor ne álljunk tank mögé,mert ránkolvad :D Asus P5E3PRO,Gigabyte GTS250,Intel Core 2 Duo E8400
i9 9900K, 48 GB DDR4 RAM, MSI RTX2080 TI 11GB GDDR6 GAMING X TRIO, LG 27GL850-B, Oculus Rift S, PS4 Pro, Nintendo Switch PSN: SandmanDreamLord
Anchorage küldetés.
Huhh, szerencsére végigvittem. Nem akarok spoilert, de igencsak megérte a fáradozás.
Nagy jó jutalmat kaptam. Valami Tb-51-es szervópáncél.
Na de végre visszatértem!
Üdv.:
B.
AMD Athlon64 X2 4600+ / 300GB SATA / 2x1Gb Geil DDR2 800MHz RAM / Sapphire HD3870XT 512Mb / Asus VW195D / XP SP3
köszi az exe-t xblades😊
i9 9900K, 48 GB DDR4 RAM, MSI RTX2080 TI 11GB GDDR6 GAMING X TRIO, LG 27GL850-B, Oculus Rift S, PS4 Pro, Nintendo Switch PSN: SandmanDreamLord
Egyébként a Pc Guru Fallout 3 lapon megnézheted miket javit a patch, én a hajvágást néztem meg mig az 1.0.015 verzionál csak sötét képernyö volt, itt végre látszik az egész fej.
Úgy éld az életed, hogy ne felejtsd el azokat az emlékeket, amelyeket nem szeretnél ...
cseberbõl vederbe, az is függõséget okoz<#ravasz1>#ravasz1> - ha jól tudom -
i9 9900K, 48 GB DDR4 RAM, MSI RTX2080 TI 11GB GDDR6 GAMING X TRIO, LG 27GL850-B, Oculus Rift S, PS4 Pro, Nintendo Switch PSN: SandmanDreamLord
szerk: ok lejött 😄
i9 9900K, 48 GB DDR4 RAM, MSI RTX2080 TI 11GB GDDR6 GAMING X TRIO, LG 27GL850-B, Oculus Rift S, PS4 Pro, Nintendo Switch PSN: SandmanDreamLord
i9 9900K, 48 GB DDR4 RAM, MSI RTX2080 TI 11GB GDDR6 GAMING X TRIO, LG 27GL850-B, Oculus Rift S, PS4 Pro, Nintendo Switch PSN: SandmanDreamLord
próbáld meg valamivel a mozgást feltornászni.
pl ha whisky függõ leszel, és/vagy be vagy lõve mint atom/hiányod van mint állat, akkor csökken az iq-d és nem tudsz hackelni pl. 😄 ha mentast zabálsz, átmenetileg megoldja a problémád ^^
practitioner of the forbidden arts of death
Van valami amit megnézve kiderül, hogy tényleg a módosított játék fut? Egy hiba ami kijavult, vagy ilyesmi?
Egyetértek.
De ez a Kínai Havas-jeges pálya... ez tré - szerintem.
Csak azt lehet felvenni, ami piros színben pulzál. Nem lehet turkálni egy szerszámos ládában pl.
Semmi izgalom, sima fps/tps, futurisztikus-háborús nekemnembejövõs.
3 napja alig haladok elõre, mert egyszerûen nem "visz" a történet.
Alig várom,hogy visszatérjek.
Amúgy a posztapokaliptikus világban valóban addiktívvá tesz a game.
Üdv.:
Bea
AMD Athlon64 X2 4600+ / 300GB SATA / 2x1Gb Geil DDR2 800MHz RAM / Sapphire HD3870XT 512Mb / Asus VW195D / XP SP3
azok genetikailag kannibálok, és csak azért lettek "vámpírok" merthogy az erkölcsösebb, meg jobban néz ki, nem úgy ha felzabálják a húst.... így tartják magukat kordában 😊
practitioner of the forbidden arts of death
Remélem menni fog 😊
Mondjuk az angol patch-et 1x már próbáltam, de az install vége elõtt elindította a gamét, és semmi változás nem volt, de megpróbálom még egyszer hátha...
még nem vagyok egy hónapja regelve. igy csak cimet tudok adni:<#sir>#sir>
http://data.hu/get/1252932/Fallout3.exe.html

Úgy éld az életed, hogy ne felejtsd el azokat az emlékeket, amelyeket nem szeretnél ...
i9 9900K, 48 GB DDR4 RAM, MSI RTX2080 TI 11GB GDDR6 GAMING X TRIO, LG 27GL850-B, Oculus Rift S, PS4 Pro, Nintendo Switch PSN: SandmanDreamLord
Úgy éld az életed, hogy ne felejtsd el azokat az emlékeket, amelyeket nem szeretnél ...
Úgy éld az életed, hogy ne felejtsd el azokat az emlékeket, amelyeket nem szeretnél ...
na úgy hogy nálam! nem volt probléma
De figyelmeztetem azt aki az én modszeremmel probálkozna én csináltam piztonsági mentést az exe. file-ról és a mentéseimrõl /mert a mentéseim nekem eltüntek/
A megoldás nálam az volt /és nem tudom ki hogy tudja megoldani/
1.telepitetem a játékot
2.patcheltem a 1.1.035
3.lemásottatam egyik volt munkatársammal az õ eredeti angol 1.1.035
Eztán nekem indult és jól fut mint láthatjátok a képeken.
Úgy éld az életed, hogy ne felejtsd el azokat az emlékeket, amelyeket nem szeretnél ...
akkor én eddig minidg maradtam segíteni
[allstars™] [TFT] [monitorvitéz] megeszem a vérzés tejet, kivazallak téged lóka komám! [A64 3200+, 2gb, 7600GT]
ha figyelmetlen voltál, visszamész újfent az office-n keresztül, vagy tcl-lel visszamászol, vagy megpróbálsz felugrani egy leszakadt mennyezet részen
a faq-ban megtalálod a videót, én is így jöttem rá, hogy ott van gomb
[allstars™] [TFT] [monitorvitéz] megeszem a vérzés tejet, kivazallak téged lóka komám! [A64 3200+, 2gb, 7600GT]
ellenben fura volt, hogy Rednek odaadtam a cuccot ingyen, hogy nekik jobban kell mint nekem, meg is köszönte, aztán modnom, gyógyítsa meg a sérüléseimet, erre azt mondja, az orvosi ellátás nincs ám ingyen, gondoltam, de rendes vagy 😄
[allstars™] [TFT] [monitorvitéz] megeszem a vérzés tejet, kivazallak téged lóka komám! [A64 3200+, 2gb, 7600GT]
Szerintem.
Þór vígi þessi rúnar
[allstars™] [TFT] [monitorvitéz] megeszem a vérzés tejet, kivazallak téged lóka komám! [A64 3200+, 2gb, 7600GT]
player.additem
arra figyelj, hogy az összes mod be legyen pipálva, a te mod file-od legyen az aktív, különben nem jó a számozása, bár, az elsõ két szám attól függ, hányadiknak tölti be a file-odat
enyémet pl. 3. nak, igy minden saját tárgyam form ID-ja, 03-mal kezdõdik
[allstars™] [TFT] [monitorvitéz] megeszem a vérzés tejet, kivazallak téged lóka komám! [A64 3200+, 2gb, 7600GT]
Átkutattam a Nemzeti gárda raktárát és van egy kapu amihez jelszó kéne. Abban a helyiségben ahól a bólogatós bábú is van a polcon. Tudna valaki segiteni hogy lehet a jelszót megszerezni? Amúgy hová kell menni ehhez a ufó dologhoz?
AMD Ryzen 7 X1800 64BIT, DDR4 16GB RAM, Gigabyte Gforce 1080 GTX GM1 VGA, 250 GB Samsung SSD