Fallout 3

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#10023
Ez az állítólagos uk verziójú fallout3.exe ugyanaz, mint ami a gcw-n fenn van mint v1.1.0.35 német crack. Egyszerûbb onnan leszedni szerintem...
#10022
Szasz! boscáss meg de azt irja a winrar-om hogy hibás a fájl amit küldtél.<#worship><#confused>
Mike at home
#10021

[allstars&#8482;] [TFT] [monitorvitéz] megeszem a vérzés tejet, kivazallak téged lóka komám! [A64 3200+, 2gb, 7600GT]

Mike at home
#10020
Megaton, és ott is van szabad ágy

[allstars&#8482;] [TFT] [monitorvitéz] megeszem a vérzés tejet, kivazallak téged lóka komám! [A64 3200+, 2gb, 7600GT]

#10019
hali! találtam egy outcast tábort de csak egy piros sakára állított négyszöget és benne egy felkiátójel van és grafikai hibák vannak benne. Ez mitõl lehet?
#10018
Hali! Nembaj jó lesz az is ha tudod küld már el nekem ide [email protected]ímre elõre is köszi.
xblades
#10017
Amit én használok azt egy volt munkatársam küldte át nekem ,aki Angliában él. A lényeg nálam az 1.1.035 fájl verzió volt/ tehát patch -elt játék .exé-je/

Úgy éld az életed, hogy ne felejtsd el azokat az emlékeket, amelyeket nem szeretnél ...

#10016
Más helyszíneken csomó ágy lesz, sõt majd késõbb vehetsz is magadnak.
#10015
A magyar forgalmazóval beszéltem, azt mondták, hogy a Microsoft nem engedélyezi kelet-Európában a live használatát, ezért külön ki kellett venniük belõle...

#10014
Láma kérdés, de nem tudtok helyet, ahol ingyen alhatnék? Kicsit sokallom a 120 pénzt alkalmanként.. 😞 Más ágyakba meg nem enged befeküdni.
megatronban vagyok, nemrég kezdtem a játékot.

Mike at home
#10013
aha, hát nekem csak angol exe-m van

[allstars&#8482;] [TFT] [monitorvitéz] megeszem a vérzés tejet, kivazallak téged lóka komám! [A64 3200+, 2gb, 7600GT]

Mike at home
#10012
ha felveszed gonosz perkként a füllevágosdit, ott lehet majd a füleket leadni

[allstars&#8482;] [TFT] [monitorvitéz] megeszem a vérzés tejet, kivazallak téged lóka komám! [A64 3200+, 2gb, 7600GT]

sevendoor
#10011
Jó kis oldal köszönöm. Ahol megtaláltam a kutyámat, annak a szeméttelepnek az elején van egy kunyhó ami csak kulccsal nyitható, az megvan vhol?

Chuck Norris kitépett egy lapot a Facebookból!

#10010
hali! A Fallout3.exe fájlra gondoltam. Amit már nem lehet ugyanonan letölteni.
Mike at home
#10009
hátezaz, hogy énsetom mit kell, de ha megmondjátok, felteszem

[allstars&#8482;] [TFT] [monitorvitéz] megeszem a vérzés tejet, kivazallak téged lóka komám! [A64 3200+, 2gb, 7600GT]

xblades
#10008
Itt néz körül páncél ügyben, én is ezt használom.

http://fallout.wikia.com/wiki/Fallout_3_Guide
/sajna nem link úgyhogy be kell írni/

Úgy éld az életed, hogy ne felejtsd el azokat az emlékeket, amelyeket nem szeretnél ...

wesker24
#10007
Ejj micsoda TÉK Volt !! <#hehe>
Prince23
#10006
Mit?

#10005
Szasz! Ha felrakod nagyon <#worship><#worship><#vigyor5><#eljen>megköszönöm.
Mike at home
#10004
feltegyem rapid-ra?

[allstars&#8482;] [TFT] [monitorvitéz] megeszem a vérzés tejet, kivazallak téged lóka komám! [A64 3200+, 2gb, 7600GT]

#10003
Fent a bannerben ott van hogy "hogyan hackeljek" ott pedig "érdemes használni a spec kódokat". Na de azokat mégis hogyan?
Piedon
#10002
Szerintem nem a M.M.H. miatt nincs benne LIVE, én úgy hallottam, hogy a lengyel kiadó miatt nincs, sõt ha jól tudom az ázsiai verzióban sincs.


Amúgy én voltam aki jelezte, hogy készíti az elsõ DLC honosítását, nagyon szívesen odaadnám a félkész verziót, hogy a magyar verzióssal mûködik-e (én még nem cseréltettem be az enyémet, de most már nagyon gondolkodom, hogy nem is fogom) de a mai világban hirtelen minden kikerül a netre és azt most jelenleg nem szeretném.

Ne csak mondd, tedd is meg! A stylistom szerint nem vagyok elég trendy... BF2 TOPIK #99999 hsz. másik boldog tulajdonosa.

#10001
Szasz! Sajna már törölték majd legközelebb.<#szomoru1><#rinya><#pias>
Seth
#10000
nem kell bekapcsolni semmit (még a rádiót sem), ki kellene írnia, hogy vészjelzést fogtál

PSN ID.: Beegabor

#9999
cscs ...a kiegészitõ guide ban azt írja h befogok majd egy rádioadást fogni..... kérdés...az összes rádioadot bekell kapcsolni a map-on hozzá???mert hiába várok kint a pusztában..baszik bejönni az adás

Asus p4vd2-vmse;Intel Core 2Duo 2,2 4400;HIS HD4850 FAN 512;2gb kingmax 800mhz, WIN 7

xblades
#9998
Használj FlashGet-et , amit az oldalról letölthetsz /nekem most harmadjára lejött/

Úgy éld az életed, hogy ne felejtsd el azokat az emlékeket, amelyeket nem szeretnél ...

xblades
#9997
Kösz elolvasom õket , amúgy Mike at Home-nak írva azért nem raktam ennél teljesebb képet, mert ez még egy próba volt, és bevallom olyan sz.. lett hogy még én is sírtam amikor megláttam az eredményt, csak feltûnt a hiba / de nem baj mint mondják gyakorlat teszi a mestert. bár nekem van még mit gyakorolni/

Úgy éld az életed, hogy ne felejtsd el azokat az emlékeket, amelyeket nem szeretnél ...

Mike at home
#9996
én most azzal szívok, Hogy Jencike Tranquility Lane-bõl kijövet felnõ és férfias hangja lesz
éppen ezért questcompleted paranccsal elintéztem ezt a questet, de most meg nincs meg apu

[allstars&#8482;] [TFT] [monitorvitéz] megeszem a vérzés tejet, kivazallak téged lóka komám! [A64 3200+, 2gb, 7600GT]

xblades
#9995
A kiegészitöt akkor kezded el amikor csak akarod, de mindenkép a vége elõtt , mert a ha befejezted a fõküldetést nem tudsz vissza menni a játék lezárja ezt a lehetöséget , és csak majd a harmadik kiegészitõ oldja fel azt.

Amúgy az eddigi tapasztalataim szerint az eddig kiadot patchek azért nem müködnek, mert olyant is frisitenie kéne amit a kedves M.M.H. lezáratot a játékban mint pl. a LIVE. Ugyhogy csak akkor adnak ki 1.1.035 pathcet ha tervezik a DLC-ék forditását és értékesitését . Mert hát ugye PÉNZ beszél, és nem érdekük hogy te letölsd a LIVE-on.

Úgy éld az életed, hogy ne felejtsd el azokat az emlékeket, amelyeket nem szeretnél ...

sevendoor
#9994
Szerintem jól böngészd át a pipboyodat, lehet hogy lebénultál, függõségben szenvedsz, vagy erõsen sugárfertözött vagy. Nézz át minden fület alaposan.

Chuck Norris kitépett egy lapot a Facebookból!

#9993
Azért nem tud futni a karim mert túlterhelt mindig azt írja ki mikor lepakolom az összes cumot akkor is ez egy bug lehet szerintettek vagy miért van?
#9992
Szasz! El tudnád nekem küldeni mert az oldalról egyszerûen nem lehet leszedni. Légyszi küld el erre a címre: [email protected]. Elõre is köszi.
sevendoor
#9991
lassan 10s szuntû leszek és még alig mozdultam ki Megatonból 😞
Valami jó kis páncélt honnan lehetne újitani? Egy sima harci páncéllal küzdök.

Chuck Norris kitépett egy lapot a Facebookból!

Carlos
#9990
És ez jó az angol-lengyel CE-hez?

Þór vígi þessi rúnar

#9989
Szasz! Hiába probálkozom nem tudom letölteni azt az exe fájt. tudna valaki egy jot küldeni.<#worship><#confused><#vigyor5>
koschwarz
#9988

\"...gyönyörű, fiatalos, matrózos...\"

#9987
Hiányzik az "áttünéseket" szabályozó fájl, vagy nem "érvényesítetted" a geck-en belül. Olvass vissza, amikor a texturázásról folyt a disputa, pontosan megadták, hogy mit kell csinálni. Igaz, ott egy sapka volt a céltárgy, de hasonló a problémád...

#9986
Megtalálod. Kettõ van belõle, az egyik csak "sima", a másik "nevesített". Az egyiket a lezuhant UFO mellett lehet megtalálni, a másikat meg egy hasonló "gödörben", ahol UFO nincs, csak a fegyver, meg pár adag bele való energiacella, meg erõs sugárzás. Amikor rád zuhan egy ufó, akkor is találsz pár cellát hozzá. A végére nekem még maradt is vagy 30 db, igaz takarékosan bántam vele...

#9985
Ezek a feladatok fordításai? Maradok az angolnál...

#9984
Nekem szépen megy vele a játék! Most kezdtem el vele játszani és már kint vagyok a szabadban eddig nem volt semmi probléma ezzel a trükkös patcheléssel:-)Remélem nem is lesz. Az operation anch.-et most rakjam fel vagy majd ráérek akkor is ha végigjátszottam az alapjátékot? Vagy mindegy végül is?

Calver
#9983
úgy h eszel.
automatikus feljavítja a kajákat ha nálad van.

"The trees move. Do you not see it?"

sz4bolcs
#9982
még kérdés: a kaja tisztítót hogyan kell használni?

Punk tudósok bebizonyították, hogy létezik 4. akkord.

balee4
#9981
mint írtam, tartalmazza az új Live 30 megás telepítõjét is...

i9 9900K, 48 GB DDR4 RAM, MSI RTX2080 TI 11GB GDDR6 GAMING X TRIO, LG 27GL850-B, Oculus Rift S, PS4 Pro, Nintendo Switch PSN: SandmanDreamLord

balee4
#9980
igen ezt én is észrevettem, csak Pip-boy alatt lett túl gyors

i9 9900K, 48 GB DDR4 RAM, MSI RTX2080 TI 11GB GDDR6 GAMING X TRIO, LG 27GL850-B, Oculus Rift S, PS4 Pro, Nintendo Switch PSN: SandmanDreamLord

Mike at home
#9979
teljes képet az eredetirõl és arról amit te csináltál

[allstars&#8482;] [TFT] [monitorvitéz] megeszem a vérzés tejet, kivazallak téged lóka komám! [A64 3200+, 2gb, 7600GT]

Mike at home
#9978
Feltettem a pacth-t
sokkal jobban fut, mint eddig, illetve ami fura: az egér érzékenysége a játék alatt jó, de pip-boy alatt és a menüben szuperérzékeny lett

[allstars&#8482;] [TFT] [monitorvitéz] megeszem a vérzés tejet, kivazallak téged lóka komám! [A64 3200+, 2gb, 7600GT]

xblades
#9977
Csináld azt amit leirtam /#9932/, az a biztos veszteni nem veszthetsz semmit.

Úgy éld az életed, hogy ne felejtsd el azokat az emlékeket, amelyeket nem szeretnél ...

xblades
#9976
Na kösz sikerült beteni a játékba a páncélt bár van egy kis textura hiba a lábon és a derékon /sötét és világos, csik és folt/ igy nem az igazi.<#shakehead>
Bár nem értem mert az eredeti ruháknál ilyen nincs.



<#rinya><#levele>

Úgy éld az életed, hogy ne felejtsd el azokat az emlékeket, amelyeket nem szeretnél ...

Fenrir
#9975
Az amcsi és angol peccs majdnem 50 megás, ez pedig még 15 sincsen. Biztos, hogy az exe elég? Amikor elindítottam a két másik peccsert akkor még más fájlokhoz is hozzányúlt.

A halál csupán a kezdet...

#9974
A dátum nem mérvadó minden esetben, a tartalmi összehasonlítás a biztos.