Fallout 3

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Calver
#10073
keress rá cheatekre, konzolban paranccsal tudod módosítani skilleket.
azért csak becsületesen, ehhe.

"The trees move. Do you not see it?"

sz4bolcs
#10072
na végülis mindegy, ahogy írtad, így is túl könnyû..

Punk tudósok bebizonyították, hogy létezik 4. akkord.

sz4bolcs
#10071
Létezik fallout3-hoz valami char. editor?

Punk tudósok bebizonyították, hogy létezik 4. akkord.

Mike at home
#10070
elsõ karimnak persze nem voltak ilyen statjai, de 1-2 100-asa neki is volt

[allstars™] [TFT] [monitorvitéz] megeszem a vérzés tejet, kivazallak téged lóka komám! [A64 3200+, 2gb, 7600GT]

Mike at home
#10069
akkor a children of atom házban
de ha ott sem, akkor a Citadellel szemben (Fellegvár) van egy híd, az alatt van 3 raider, ládák, ott kényelmesen lehet aludni, meg a cuccaidat is bepakolhatod

[allstars™] [TFT] [monitorvitéz] megeszem a vérzés tejet, kivazallak téged lóka komám! [A64 3200+, 2gb, 7600GT]

Mike at home
#10068
szintlépéskor felvehetõ speckó tulajdonság
a statban a special, skill után jön
magyarul nemtom minek fodították

[allstars™] [TFT] [monitorvitéz] megeszem a vérzés tejet, kivazallak téged lóka komám! [A64 3200+, 2gb, 7600GT]

Mike at home
#10067
no a kedvedért kiirtam újra mibõl mennyim van:, így 132 óra játékidõ után, a kiskölökkel:

barter 51, big gun 100, energy weapons 100 (ez tök feleslegesen ennyi, mert ez az egytelen amihez még nincs bábum, tehát a +10 pont veszendõbe fog menni), explosives 61, lockpick 100, medicine 100, melee 37, repair 100, science 82 (ide tehetném a +10-et, mindjárt lenne belõle 92, amivel már lenne esélyem a 100-at elérni, de most már mindegy), small 94 (ami egyébként csak 84, de rilley ranger armorja ad +10-et rá, meglesz a 100), sneak 100, speech 76 (ami megint 100 lenne, a neutral lenne a karmám, a perk miatt, de neutral karmát elérni nagyon nehéz), unarmed 50

ebbõl ami fontos volt számomra az az energy, sneak, lockpick, repair, a többi meg csak úgy jött

a 20 bábuból 19 már megvan, az utolsót is tudom hol van, majd a fõküldi folyamán felszedem azt is, mondjuk már csak dísznek
ja és eddig 84 könyvet olvastam el, de lagalább találtam 90-et, mert vannak könyveim, amiket csak dísznek használok, gondolj bele az 168-180 pont

[allstars™] [TFT] [monitorvitéz] megeszem a vérzés tejet, kivazallak téged lóka komám! [A64 3200+, 2gb, 7600GT]

Frosty01
#10066
mi a lépfene az a perk???

practitioner of the forbidden arts of death

Mike at home
#10065
kezd el gyûjtögetni a bobblehead-eket

igaazából ami fontos, az vmelyik fegyvertipus, a big gun, de arra van elég jó perk, zárnyitás, lopakodás
a többi bõven elég 50 környékén, bár az unarmed és a melee-re annyi se kell

[allstars™] [TFT] [monitorvitéz] megeszem a vérzés tejet, kivazallak téged lóka komám! [A64 3200+, 2gb, 7600GT]

sz4bolcs
#10064
biztosan tele vannak aids-es tûkkel..

Punk tudósok bebizonyították, hogy létezik 4. akkord.

sz4bolcs
#10063
Nekem elég homályos, amit írsz, szerintem nem mehet 100 fölé a skill a könyvekbõl, innentõl meg már bukott dolog.

Punk tudósok bebizonyították, hogy létezik 4. akkord.

MR ME
#10062
a közösségi házban is pirossal jelzi nekem az ágyakat

A valóság azoknak való, akik nem bírják a kábítószert. Nem szenvedek elmebetegségben. Én élvezem! Túl messzire kell mennünk ahhoz, hogy megtudjuk, milyen messzire mehetünk.

sz4bolcs
#10061
energiafegyverek, kézifegyverek, és lopás amit az elején fölvittem 100ra, a fegyver javítást 70re. Kéne az orvoslásra, meg a tudományra 60 a késõbbi cyborg skill miatt, de ezeken még csak 40-40 van. Ha elõbb tudom, amit most tudok, akkor ugyanúgy meglenne a 100 az elsõ három skillen amit írtam, csak már a tudományon meg az orvosláson is 60 lenne. 14-es a karakterem.

Punk tudósok bebizonyították, hogy létezik 4. akkord.

Mike at home
#10060
mit vezs el elsõnek?
ki irta ezt és hol?

[allstars™] [TFT] [monitorvitéz] megeszem a vérzés tejet, kivazallak téged lóka komám! [A64 3200+, 2gb, 7600GT]

#10059
Én úgy tudom van értelme 100 fölé vinni, legalábbis azt írta valaki. Mert ha az ellenségnek van védelme akkor a pluszból veszi el elsõnek, és csak utána a 100ból.

Mike at home
#10058
mikre raktál, és mikre nem, ami kellene?

[allstars™] [TFT] [monitorvitéz] megeszem a vérzés tejet, kivazallak téged lóka komám! [A64 3200+, 2gb, 7600GT]

Mike at home
#10057
hát majd a következõ karival okosabb leszel 😊
mellékesen így is elég magas statok szedhetõk össze, nem kell mindent kimaxolni, nem is lenne jó

meg 100 fölé menni is felesleges, így is inkább túl könnyû, még hardon is

[allstars™] [TFT] [monitorvitéz] megeszem a vérzés tejet, kivazallak téged lóka komám! [A64 3200+, 2gb, 7600GT]

sz4bolcs
#10056
Vagy csak engem irritál, hogy lehetne jobb karakterem is, ha nem maxolok ki skilleket, hanem a többire rakok?

Punk tudósok bebizonyították, hogy létezik 4. akkord.

sz4bolcs
#10055
Ilyen silány megoldás után (hogy a könyvekbõl jövõ statokra is vonatkozik felsõ korlát) én nem reménykednék a helyedben, hogy megoldható a problémád. 😊

Punk tudósok bebizonyították, hogy létezik 4. akkord.

sz4bolcs
#10054
óóbazz, ...miért cseszik el ezzel a játékot azt nem tudom. Ha ezt elõre tudom, akkor nem maxolom a skilleket, mint egy hülyegyerek, és jut a többire is. Ez szerintem elég hitvány megoldás. Legalább a könyvbõl jövõ plusz pontokra ne raktak volna korlátot.

Punk tudósok bebizonyították, hogy létezik 4. akkord.

Mike at home
#10053
bezzeg az én kérdésemre nem válaszolt senki, mert lövésetek nincs róla 😊)

[allstars™] [TFT] [monitorvitéz] megeszem a vérzés tejet, kivazallak téged lóka komám! [A64 3200+, 2gb, 7600GT]

Mike at home
#10052
nem tudom feltûnt-e a többes szám? nem csak rád vonatkozott

[allstars™] [TFT] [monitorvitéz] megeszem a vérzés tejet, kivazallak téged lóka komám! [A64 3200+, 2gb, 7600GT]

Mike at home
#10051
és akkor ne feledkezzetek el a bobbleheadekrõl se! tehát egy skill-t nem érdemes kimaxolni, csak kb. 80-ig

[allstars™] [TFT] [monitorvitéz] megeszem a vérzés tejet, kivazallak téged lóka komám! [A64 3200+, 2gb, 7600GT]

sz4bolcs
#10050
Nem tudom, most miért nekem írod ezt. Inkább a kérdésemre válaszolnál..

Punk tudósok bebizonyították, hogy létezik 4. akkord.

Mike at home
#10049
nem viszi 100 fölé, csak ha olyan cuccod van, ami mondjuk ad vmihez +10-et, és csak így van 100-as, ami a valóságban csak 90, no akkor még hozzáadja, különben nem, felesleges elolvasni
én kipakoltam az asztalra

[allstars™] [TFT] [monitorvitéz] megeszem a vérzés tejet, kivazallak téged lóka komám! [A64 3200+, 2gb, 7600GT]

Mike at home
#10048
Common House
általában mindegyik nagyobb településen van ingyen ágy, ahol alhatsz, csak meg kell keresni.

[allstars™] [TFT] [monitorvitéz] megeszem a vérzés tejet, kivazallak téged lóka komám! [A64 3200+, 2gb, 7600GT]

Mike at home
#10047
M E G A T O N

próbáljátok már megjegyezni!

[allstars™] [TFT] [monitorvitéz] megeszem a vérzés tejet, kivazallak téged lóka komám! [A64 3200+, 2gb, 7600GT]

sz4bolcs
#10046
hát ha jól láttam, még a pluszjel sem a könyv miatt jelenik meg, hanem csak a tárgyak miatt, amiket viselsz, amik manipulálják a statokat.

Punk tudósok bebizonyították, hogy létezik 4. akkord.

sz4bolcs
#10045
jó nagy g*ciség lenne, hogy direkt kimaxolok egy skillt 100ra, és ami plusz pontok jönnek rá azt nem számolja a játék... remélem nem így van.

Punk tudósok bebizonyították, hogy létezik 4. akkord.

balee4
#10044
nah ez engem is érdekelne, van e még értelme könyveket olvasgatni, ha elértem a 100-t vmelyik képességnél (csak egy + jel jelenik meg a szám mellett)

i9 9900K, 48 GB DDR4 RAM, MSI RTX2080 TI 11GB GDDR6 GAMING X TRIO, LG 27GL850-B, Oculus Rift S, PS4 Pro, Nintendo Switch PSN: SandmanDreamLord

sz4bolcs
#10043
kérdés: amikor már ki van maxolva egy skill (100-ra), és találok egy könyvet, ami ad hozzá plusz pontot, akkor az 100 fölé viszi? Csak mert a kiírásnál nem jelenik meg a plusz pont..

Punk tudósok bebizonyították, hogy létezik 4. akkord.

MR ME
#10042
fel se tûnt 😄
am a suli tele van ággyal pl

A valóság azoknak való, akik nem bírják a kábítószert. Nem szenvedek elmebetegségben. Én élvezem! Túl messzire kell mennünk ahhoz, hogy megtudjuk, milyen messzire mehetünk.

sz4bolcs
#10041
Az nem Megatron, hanem Metatron, Te!
Egy szeráf. Az angyalok legmagasabb kara.. <#idiota>

Punk tudósok bebizonyították, hogy létezik 4. akkord.

MR ME
#10040
hol van ingyé?

A valóság azoknak való, akik nem bírják a kábítószert. Nem szenvedek elmebetegségben. Én élvezem! Túl messzire kell mennünk ahhoz, hogy megtudjuk, milyen messzire mehetünk.

killecske
#10039
Ma megöltem az 1500. ellenfelem.

#10038
Köszi a választ. A patchet meg sajnálom, hogy akkor gazdasági okok vezérlik. Ez rémes. Ennek ingyen kéne járnia vagy nem?

#10037
A Critical (halálos támadás) nem azonos a fegyver sebzés pontjával, a lövedékes fegyverek pl. Mesterlövészpuska a maga 35-40 pont sebzésével, 1-2 lövésbõl szedi le a DeathClaw-ot (megfelelõen kimaxolt karakter esetében). De majd kipróbálom az Ufó csúzlit is.)
balee4
#10036
A játék legerõsebb fegyvere az Ufóktól szerezhetõ 'Idegen puska' rettentõen magas a criticalja, a nagyobb dögök is 2-3 lövéssel elintézhetõek vele. Ja a miniatomos nagy ágyú sem rossz😄

i9 9900K, 48 GB DDR4 RAM, MSI RTX2080 TI 11GB GDDR6 GAMING X TRIO, LG 27GL850-B, Oculus Rift S, PS4 Pro, Nintendo Switch PSN: SandmanDreamLord

#10035
Sziasztok
A DLC Anchorage küldetés hányadok szint körül
érdemes kezdeni?Vagy mindegy?

C64,C128,A500,PC - I5 8600K Sapphire Radeon RX 470 4gb D15 Nitro 16Gbyte DDR4 + SSD,Xbox360 + Kinect,PS3 Slim.Nintendo WII,Xbox One X,PS4 PRO

w77d
#10034
hogy lehet a legkönnyebben xp-ket szerezni???

#10033
2 hete nyúzom ezt a játékot (hála a Magyarításnak), a Stalker - Clear Sky se volt kutya, de ez..

És még csak kb. a felénél vagyok..(mindenhova benézek).
Alap játék, 1.1.035 patch-el, Mod -nélkül, normal fokozaton.

Lvl20-as karakter, kimaxolt critikal adottságok/tulajdonságok, kézifegyver képzettség maxon, szerencse (lucky) maxon..mesterlövész,szuperfiu..stb. adottságok. Tenpenny armor, távcsöves magnum, mesterlövészpuska stb. Rohampuska/kinai : szupermutáns mester : 1 sorozat (4 lövés)/fejbe , Deathclaw 1-2 lövés/fejbe a Mesterlövész puskából stb.(vats-ban).
Ha több ellenfél jön : repeszekna/inpulzusakna / gránát..

Az energia fegyvereknek nem sok hasznát vettem eddig, mert a critical-juk alacsonyabbnak tûnik mint hagyományos fegyvereknek pl. rohampuska...

Aki most kezdte mint én, ne hagyja ki..
balee4
#10032
Nem akarlak sürgetni, de elõreláthatólag mikorra készülsz el vele?

i9 9900K, 48 GB DDR4 RAM, MSI RTX2080 TI 11GB GDDR6 GAMING X TRIO, LG 27GL850-B, Oculus Rift S, PS4 Pro, Nintendo Switch PSN: SandmanDreamLord

Mike at home
#10031
hogy tudom meghatározni, hogy melyik legyen az aktuv quest

se a startquest 14e8b (waters of life)
se a forceactivequest 14e8b

nem akar mûködni, pedig a

Tranquility Lane 14e8a -t mindenképpen ki akarom hagyni,

de az sem jó, hogy beirom completequest 14e8a, mert nem érdekli

[allstars&#8482;] [TFT] [monitorvitéz] megeszem a vérzés tejet, kivazallak téged lóka komám! [A64 3200+, 2gb, 7600GT]

xblades
#10030
Nézd meg a Fallout Wiki-n / Map /33. piros kis kocka ,Scrapyard helyén /a The key for John's bekezdésnél lévõ link alatt , hogy az-e az s hogy mit írnak.

Úgy éld az életed, hogy ne felejtsd el azokat az emlékeket, amelyeket nem szeretnél ...

#10029
A kérdés az, hogy egyáltalán eredeti-e neked az a UK verzió.
xblades
#10028
Megértelek, és köszönöm hogy fordítod, ha elkészül teljesen remélem megosztod velünk is.

Úgy éld az életed, hogy ne felejtsd el azokat az emlékeket, amelyeket nem szeretnél ...

Mike at home
#10027
volt egy angol nyelvü fallout3-mam, feltettem az uk patchet, õ elkérte, és megkapta az exe-ket, innetõl kezdve azt csinál vele amit akar, meg te is

[allstars&#8482;] [TFT] [monitorvitéz] megeszem a vérzés tejet, kivazallak téged lóka komám! [A64 3200+, 2gb, 7600GT]

Mike at home
#10026
egyébként is õ kérte

[allstars&#8482;] [TFT] [monitorvitéz] megeszem a vérzés tejet, kivazallak téged lóka komám! [A64 3200+, 2gb, 7600GT]

Mike at home
#10025
3.71-es winrar

[allstars&#8482;] [TFT] [monitorvitéz] megeszem a vérzés tejet, kivazallak téged lóka komám! [A64 3200+, 2gb, 7600GT]

Mike at home
#10024
akkor az exe-t nem cseréle le, ugyanis én csak simán felpatcheltem

[allstars&#8482;] [TFT] [monitorvitéz] megeszem a vérzés tejet, kivazallak téged lóka komám! [A64 3200+, 2gb, 7600GT]