228
Silent Storm - új körökre osztott stratégiai játék
  • XCoMA
    #144
    És hol lehet megszerezni?
  • XCoMA
    #143
    Hello!
    Én is elkötelezett híve vagyok ennek a király játéknak,bár még csak 3napja van meg. Azóta nem is játszok mással.
    A sniper módnak mi a jelentősége?nem igazán tudtam rájönni.
    A vérzést melyik orvossággal érdemes elállítani 5-ös szinten?
    Melyik nehézgéppityuval érdemes nyomulni? Én személyszerint BAR hívő vagyok!
    Melyik mesterlövész jobb a Springfield vagy a Mosin-Nagant?
  • GmorpH
    #141
    Esetleg más progiban is van grafikai hiba, vagy csak az ebben? Milyen video beállításokkal játszol?
  • Dns5000
    #139
    a svajci gyarbol hogy jottel ki ? amikor bemesz a gyar veztojehez feljon egy racs de hiaba nyomkodom a kapcsolot nem megy le
  • Dns5000
    #138
    hantopitos geppuskat kell hasznalni, az elejen eleg szarok de a beretta mar jo.
  • Amok71
    #137
    Hali

    1x sikerült végignyomnom, most másodjára a másik oldallal, nem megy, kicsit elszomorított a dolog . Már próbálkoztam újrainstallálással is de, az sem segít.

    Az egyik kis ikon meglépett, remélem tudja valaki, hova és hogy lehet visszaszerezni. A zárfeltörés ikonocskáról lenne szó. Ittvan egy kép is-->




    Amok
  • Dns5000
    #135
    szuper
  • via_mala
    #134
    Készül a kiegészítő: Silent Storm: Sentinels
  • moonstone
    #133
    Megint én vagyok!
    A következő hibaüzenetet kapom, ha az "s2 editor"-át
    el akarom indítani: "cant open mssqlserver service: a megadott szolgáltatás nincs telepítve".
    Mi lehet a gond?

    Péter
  • moonstone
    #132
    Hello! Nagyon nagy ez a játék! Tudnátok segíteni?
    Mi szerintetek az ideális csapat (pl. tengelyeknél), és milyen tulajdonságok kellenek a különböző karaktertípusokhoz?
    Ja, és Tomgrey: ha a Jagged Alliance tetszett, akkor mindenképp tetszeni fog ez is.

    Péter
  • Dns5000
    #130
    haho valaki segitene elekadtunk :((
  • Dns5000
    #129
    ehh hat 6 embered van nem?
    ha kinyilik a racsa akkor 5 pk vihetsz tovabb a kovetkezo palyara, ha meg nem nyilik ki akkor meg ugysem mesz tovabb meg en sem :P
  • I.C.ram
    #128
    De nem tudok senkit behozni, mert sehogy sem lehet kinyitni azt a szart!! Megint felidegelem magam, és szétlövöm az egész bunkert! :D
  • I.C.ram
    #127
    Hát ez, hogy én egy emberrel vagyok bent, mert csak benéztem egy PKval, hátha van valami érdekes van itt, erre itt a főgenya. Kinyírtam a főgenyát nagyon mákosan, de tök egyedül képtelen vagyok 2 pk-t elcsorni, ami kene (az axisos, meg a vöröskeresztes), meg ugye ott van az ipse, akit cipelni kell! Min 3 ember kéne :(
  • Dns5000
    #126
    na en is pont ott tartok mi a feneert nem nyitja a kapcsolo a racsot ?? a csavot kinyirtam a doksit felvettem. Mar szetlottem az osszes generatort is hatha akkor kinyilik a racs , de nem :(
    miert ne tudnad elvinni a pkt ha kinyilik a racs?
    modjuk valasztani kell max 5pk mivel 1nek vinni kell a csavot.
  • I.C.ram
    #125
    Ennek a pályának a végén, ahol egy fekete Pkban van a főgenya, ott bementem egy emberemmel és bezárult a kapu mögöttem, hogyan tudom kinyitni újra? Van ott egy kapcsoló baloldalt a létránál, de az nem csinál semmit, akárhogy nyomogatom. Sajnos így nem tudom elcsorni a fekete PK-t, amin van egy nagy vöröskereszt, mivel ugye egy emberem van, és el fel kell emelni a csávót is valakivel, tehát nem tudok belepattanni a PKba. :(
  • I.C.ram
    #124
    Viszek egy lézeres PK-t egy géppuskásat. Remélem ennyi elég lesz, mert többit nem nagyon tudom lehozni föntről, mert mint már említettem szinte földig romboltam idegességemben a pályát :D
  • Ren
    #123
    Annyira nem, de PK-k nelkul ne nagyon probalozz vele (en elegge megszivtam igy)
  • I.C.ram
    #122
    Na bazz!! Pedig próbáltam is nyitni az egyik emberemmel, már azthittem, hogy az csak kamu ajtó, de ezekszerint az volt a baj, hogy nem ment a csapat is. :) Egyébként hosszú az a második szint?
  • Ren
    #121
    Ize, az is ketpalyas kuldetes. Men le a pincebe a ket nagy ajto koze az embereiddel, nyisd ki a masodikat es mar toltodik is kovetkezo szint :)
  • I.C.ram
    #120
    Már sikerült bejutnom, kiírtottam mindenkit, de nem találom sehol a dokumentumot, se a gyár főnökét! :(( A mélygarázsból kijövő Panzereket is lenyisszantottam, de nem ők voltak a vezetők. végig sétáltam az egész gyáron, földig romboltam, az összes ládt megnéztem, de sehol semmi. Valaki tudja hol van az AXIS kampány Svájci 1. pályájának a főnöke, meg a dokumentum?
  • greco
    #119
    Van bizony!!
  • I.C.ram
    #117
    Olyan nekem is volt. :) De én azthittem, hogy valami bug, és lelöttem :D Meg olyan is volt, hogy kicserélte a fegyveret, egy másikra, amit a földön talált.

    Megint felbaszott a játék!!! Egy gyárat kell elfoglalni ismét Svájcban, ahol van a pincében 3 Panzerklein. DE NEM BIROK SE FEL, SE LE JUTNI, MERT ELÁLLTÁK AZ UTAT A KÖCSÖG CIVILEK!!!!! LELŐNÉM ŐKET GONDOLKODÁS NÉLKÜL, DE AKKOR MISSION FAILED VAN! :((( MI A SZART LEHET ILYENKOR TENNI???? Próbáltam már utakat fúrni MG42-vel, de egyszerűen képtelenség ember méretű lyukat csinálni vele.
  • Deajka
    #116
    Miért van magyar verzió?
  • greco
    #115
    A magyar verzió nincs meg senkinek?
  • toMpEr
    #114
    nektek volt mar olyan,hogy valaki megadta magat? Nekem az elobb az egyik katona eldobalta a fegyvereit, ilyet se lattam meg :)
  • Ren
    #113
    Hat akkor ez un. "szivas" esete :-/ Irtak a Nival-os forumon, hogy elvileg 4-5 kuldetessel el lehet jutni a vegere, ha veletlenul ugy adja a gep a clue-kat. Ja es nekem volt ott egy ures PK a barakk mellett, azt talan el lehet csenni.
  • I.C.ram
    #112
    Hát nekem nem volt ilyen. Nort Britain részen volt 3 pálya, azokat megcsináltam, és azóta nem lett ott új küldi. Csak Uralnál van még egy kérdőjeles küldi, és az a gyáras, ahol az orosz fazont el kell kapni.
  • Ren
    #111
    Hat mivel a kampany nem linearis ezert sok fajta lefolyas elofordulhat, de elvileg az emlitett kuldetes elott lenne meg egy olyan, amikor egy nemet gyarat kell vedeni es ott kapsz a vegen 4 PK-t. Amugy probalj lezerfegyvert szerezni, azzal aranylag hatekonyan lehet a PK-k ellen harcolni. Valamint a tapos mesterloveszek is hasznalhatoak
  • I.C.ram
    #110
    Német kampányban vagyok azon a pályán, ahol megjelennek az első Panzerkleinnek (egy Renegade orosz gyár), és egyszerűen képtelen vagyok 3 Panzerkleint (egy gránátos, és két lézerest) legyűrni. Még a Panzerfaust is alig sebzi őket. Van két FLAK cannon a gyár bejáratánál, de hiába űlök bele, nem tudom a Panzerkleinek felé fordítani. Csináltam csomó Random Ecounter gyilkolást, de XP-n kívül semmi mást (új fegyverek) nem kapok. :/ Van valami trükk erre a pályára?
  • I.C.ram
    #109
    UP! Kár, hogy nincs multiplayer benne. :(
  • I.C.ram
    #108
    Ez hülyeség! CC Generalsban is volt UI, meg ott is csak 1028*960 volt. De mégis meglehetett oldani, hiszen csak a cfg fájlban kellett átírni az Y tengelyt 1024-re, és tökéltesen működött, még az UIban sem volt torzulás.
  • Ren
    #107
    Talan azert nem engedi, mert az 1280x1024 az nem 4:3 aranyu es akkor nem tudna jol kirakni az UI-t (user interface)
  • toMpEr
    #106
    nemtudom, en sose probaltam, de van egy okos program,amivel minden reszletesen be lehet allitani:
  • I.C.ram
    #105
    Nem lehet valahogy 1280*1024-es felbontásba rakni? Mert nekem csak az 1280*960-as felbontást engedni. Nagyon kéne az 1280*1024-es felbontás, mivel LCD-m van, és ha nem ez a felbontás van, akkor erősen romlik a grafika. :(
  • Dns5000
    #103
    van egy nemet gyar es ha azt megveded kapsz erte 4 panzerkleint, aztan megcsinaltam az orosz gyaras kuldit ott meg szereztem 1 lezerest , eddig az a lejobb PKt irtani.
    Csak sok kuldiben van hogy fel kell veni egy csavot es ezert 1 ember nem tud vinni PKt.
    Az STG 43 meg iszonyat durva a 10. szintu siperrel. 1 kor alatt 3-4 csatot is lelo vagy hogy mindegyiket 1 lovessel.
  • Ren
    #102
    Melyik kampanyt jatszod?
  • Ren
    #100
    Hat ha nincs panzerkleined neked is akkor ugy eleg nehez lesz. A rendes fegyverekkel eleg sokaig tart kicsinalni oket. Ha valahogy kinyirsz egyet es a panzerklein nem teljesen tropa, akkor bele tudsz ulni es jobb eselyekkel irthatod az ellent :) Egyebkent a kovetkezo palyan is eleg sok PK lesz, szoval anelkul tenyleg eleg eselytelen.
  • Deajka
    #98
    Nagyon faja kis game. Ha befejeztem a h&d2-t akkor ezt fogom nyomni. Tegnap csak úgy az érdekesség kedvéért belenéztem és majd 1 órát pöcsöltem vele, de nagyon korrekt. Nagyon sok jó és friss ötlet van benne.
  • Ren
    #96
    Hat asszem ugyan clue volt, de nem kritikus, mert anelkul ugysem enged tovabb. Mivel a jatek nem szigoruan linearis, ezert nem baj ha nem talaltad meg.