228
Silent Storm - új körökre osztott stratégiai játék
  • Was
    #188
    Ellenük a az ellenségtől szerzett zöld energiafegyver (ill. a panzerkleines megfelelője) és a heavy grenade-ok hatásosak. Van, hogy egy lövés ill. dobás (gránáttal) is elég. A többi tényleg nem sokat ér, még a rakétavetők sem. Annak az energia fegyvernek sok hasznát vettem, úgyhogy érdemes ilyet beszerezni, illetve a hozzá való energiacellát gyüjteni.
  • Shep
    #187
    Közben rájödtem, de szidom az alkotókat rendesen, a túloldalon megint van egy köteg ilyen szar, az enyémekenk már nincs lőszerük szinte semmi, kispuskával meg lelőni őket elég húzós és elég esélytelen is a dolog.
  • Was
    #186
    Ja. Volt egy fem szinu panzer, a tobbi meg barna. Az ajtohoz meg mindenkinek(!) oda kell allni es akkor enged csak át a kovethezo palyara (akkor tudod kinyitni az ajtot). "Erdekes", hogy visszafele, amikor mar nalam mindenki panzerkleinben volt, mar nem is tudtam ugy helyezkedni hogy kinyithassam az ajtot, mert azok a panzerek kb ket helyet foglalnak.
  • Shep
    #185
    Na de hogy nyílik ki az ajtó? Odamegyek de semmi nincs, kinyitni nem tudom, feltörni szintén nem, volt lent vagy 4 Panzerkelines, egyik Ezüstösben, abba miután a fickót kinyírtam belőle bele is másztam, a többibe viszont nem lehet. Amúgy nekem ezek a masinák nem tetszenek, számomra ez most egy kicsit rontott a játékélményen, de azért szeretnék továbbjutni-.
  • Was
    #184
    Mert az Urálnál is valami főnököt kellett elkapni.
    Svájcban pedig, az alsó szinten egy garázskapunál lehet átmenni a következő pályára. És annak a pályának az alsó szintjén, az egyik sarkában, a kohó mögött lesz a fickó panzerkleinben.
    Egyébként annyira jó ez a játék. Kár hogy ezeket a panzerkleineket nem tudtam (nem kellett) igazán kihasználni, pedig annyira begyüjtöttem, felszereltem őket. Az egyikre még egy kardot is tettem, de közelharcban már nem tudtam kipróbálni.
  • Shep
    #183
    Svájcban vagyok, de hogy lennék akkor az oroszoknál?
  • Was
    #182
    Az oroszoknál vagy Svájcban?
  • robotnyk
    #181
    szívesen tennék, de még attól elég messze vagyok :D
  • Shep
    #180
    Na senki nem segít?
  • Shep
    #179
    Az Axis oldalon a panzerkleinek megszerzése után van egy pálya mikor egy gyárban kell a tulajt megtalálni elkapni és dokumentumokat gyűjteni, jön 3 panzerkelin is ellenem, de nem találom se a dokumentumokat se pedig a tulajt merre vannak?
  • Shep
    #177
    Á emlékszem a pályára, a nagy épületben van vmelyik szobában a cucc, hogy melyikben ne kérdezdd azért annyira nme jó a memóriám, de úgy rémlik, hogy az emeleten, de ha kinyírsz mindenkit és benyomod a leave-t akkor elvileg ugyanúgy teljesítve van a küldetés. Axis-ban nem tudok segíteni én még nem tartok ott, sőt sajnos az szövetséges mentett állásim is odalettek, így előről kell kezdenem azt is.
  • Shep
    #175
    képet tudnál beszúrni, mert így nem rémlik
  • Shep
    #172
    Thx már szedem is.
  • GmorpH
    #171
    Fentvan.
  • GmorpH
    #170
    Kb. 5 perc múlva próbáld letölteni innen. Most megy felfelé, szóval egyelőre még ne próbálkozz. 2,6MB.
  • Shep
    #169
    1.2-es crackelt exe-t merre találok, mert a gamecopyworld behalt
  • Spenser
    #168
    HI
    pl.
    innen:
    http://www.s2hq.com/
  • Deajka
    #167
    hi!
    A patcheket honnan szedtétek?
  • Spenser
    #166
    :)
    Igen megy vele!
    :)
  • GmorpH
    #165
    Kérdések visszavonva...

    Az 1.2-es patch már kb. 3 hete ott pihen a Silent Stormon. Dec. 18-án jelent meg.
  • GmorpH
    #164
    Köszi az infot. Az 1.1-es mentések mennek vele hiba nélkül?

    (Egyelőre még tudtam kipróbálni és ezért kérdezem.)
  • Spenser
    #163
    Szasztok megint ha valakit érdekel és nem tudná kijött hozzá az 1.2-es PECS és SOKKAL gyorsabb Nem akadozik!!!
  • Spenser
    #162
    Hi
    Ehez a frankó kis játékhoz nem készűl magyarosítás???
  • Amok71
    #161
    Na talán most

  • Amok71
    #160
    Hogy miket lehet itt találni
  • LSC
    #159
    Már megvan.
  • LSC
    #158
    Tudja valaki hogy lehet a MOD-okat aktiválni?
  • XCoMA
    #157
    Hi skacok!
    Lenne egy problémám:
    Brandenburgban manornál, ahol el kell kapni egy tisztet.
    Én nem kaptam el elmenekült egy rakétával!
    Ez nagy problem lesz?
  • XCoMA
    #156
    Íme egy vers:
    "Gyantás a seggem,
    csillingel a herém,
    biztos a karácsonyfa jött
    hátulról belém!
    Boldog, Békés Karácsonyt!"
  • GmorpH
    #155
    Ez nagyon jó.
  • XCoMA
    #154
    Karácsonyi flash
    Na inkább így írom be!
  • XCoMA
    #153
    http://irc.evtek.fi/urllog/2003/12/09/deerz2.swf
    Ezt nézzétek meg!
  • GmorpH
    #152
    A jókivánságot pedig részemről köszi és Neked is hasonlóan jókat kívánok a következő évre.
  • GmorpH
    #151
    Hát igen, nem árt néha ha van nálam.
  • XCoMA
    #150
    És hol lehet beszerezni?
  • XCoMA
    #149
    Én úgy emlékszem nincs ikonja csak rákattintasz a kinyitni kívánt ládára/ajtóra és akkor megjelenik az a kis csavarhúzó a kurzor helyett!
  • XCoMA
    #148
    MINDENKINEK BOLDOG KARÁCSONYT ÉS SIKEREKBEN(+ÖRÖMÖKBEN)GAZDAG ÚJÉVET!!!!!!!!
  • XCoMA
    #147
    Kössz!
    Különben a géppuska nagyon jó!
    Lehet vele falat bontani!
  • GmorpH
    #146
    Egy kis csemege, ami ha megjelenik akkor azt hiszem beköltözöm a gép elé, mert ha az amit írnak róla megvalósul, akkor azt hiszem az utóbbi évtized legjobb játékát kapjuk kézbe a Nival Interactive-nak köszönhetően.

    Silent Storm: Sentinels

    Info: Hardwired
  • GmorpH
    #145
    Csak saját "tapasztalatot" tudok írni, de én személy szerint nayon ritkán használok sniper módot. Eddig még mindig megoldottam anélkül a feladatokat.
    A vérzésre több dolog is jó, ez függ a dokid skilljétől. Elsősorban perszen nem árt bekötözni, utána jöhetnek a csodaszerek. De a legjobb ha sikerül elkerülnöd a komolyabb sérüléseket, ha ez lehetséges.
    Géppuskákat használtam kezdetben, de most egy ideje minden katonámnak scope-os puskát adtam a kezébe elsődleges fegyvernek és így nagyon jól használható mindenki nagy távolságból is. Másodlagos fegyvernek pedig kést, vagy egy jó pisztolyt viszek és így mehet a "közelharc" is, ha szükség van rá.
    A két puska közül fogalmam sincs így név alapján, hogy melyik a jobb, általában a lőtávolság alapján választok.
    Na ennyit "röviden"
    További jó játékot.