539
Sam & Max epizódok
  • Serpa
    #219
    vhol láttam, h van egy crashfix.
  • Gerbill
    #218
    Nekem elindult. Onnan töltötted, ami lentebb be van linkelve? Mert nekem is az van meg és működik.
  • Shadow_THH
    #217
    baszki valamiért nem jó a crack nem indul el vele a játék hanem hiba üzenettel kilép

    mi lehet a baj?
  • Shadow_THH
    #216
    egyébként tiszta szar érzés hogy nem TUDOK kifizetni mocskos 9 dolcsit érte
    nem azért mert nincs pénzem vagy mert fukar vagyok hanem mert egyszerüen magyarországról nem tudnám megrendelni mint shareware játékot csak max hosszú-hosszú huzavona és átutalás/valuta konvertálási levonások miatt a sokszorosáért
  • Shadow_THH
    #215
    htx
  • Serpa
    #214
    #188
  • Shadow_THH
    #213
    akkor zOMG TORRENT PLZ! :D
  • Gerbill
    #212
    Ha jól tudom a demot krekkeled és máris teljes játékod van. Nem biztos, de a demo ugyanakkora és ugyanazokból a fájlokból áll mint a teljes.
  • Muki100
    #211
    hát a hit the road demoja se volt valami hosszú aztán kijátszottam a teljest és azóta megváltozott az életem :)
  • Shadow_THH
    #210
    ez kurva nagy de kb 5 percig tartott a demo :(((

  • Muki100
    #209
    elsőre nagyon tetszik, az egy amivel bajom van hogy sam hangja nem nagyon illik a karakterhez/nem hasonlít a régire :(
    maxé rendben van, meg a játék hangulata is
  • csoola
    #208
    sztem ez egy elég nagy, klasszikus kaland ujraéledése... eddig EGYETLEN kaland sem kötött le, ezt meg addig nmyüstöltem tegnap este meg ma délelött amig csak sikerült továbblenditeni a sztorit a végéig:D
  • Casper007
    #207
    Na, végre végigtoltam a játékot, és külön öröm, hogy nem laposodott el a sztori a végére. Decemberben aztán jöhet a második epizód. Jó kis felfrissülés lesz a "nagy" játékok közepette.
  • Casper007
    #206
    Szerintem nem olyan gázos a játékidő. Bár így, hogy csak hat epizód lesz, tényleg jobb lenne legalább másfélszeres játékidő.
  • Casper007
    #205
    Szerintem nem olyan gázos a játékidő. Bár így, hogy csak hat epizód lesz, tényleg jobb lenne legalább másfélszeres játékidő.
  • csoola
    #204
    nem lövöm le a poén-t, de sztem bnem ez a ficko lesz a köv. ben
  • csoola
    #203
    örülök h te is végigtoltad, nekem csak aza kérdésem ki volt az a Karyn Nelson (asszem igy volt)? Mert ugye a játék végén kirták h in memorian, meg h 1965-2006-ig. egyébkáént eszméletlen jo volt, csak kár h ilyen rövidke, kicsit lehetne hosszabb
  • Casper007
    #202
    Eddig nagyon jó a játék! Ötletesek a feladatok és a sztori is ide illő. Sokszor majd leesem a székről a nevetés miatt. Amikor pl. a pénzt kellett megszerezni a gázpisztolyhoz. Szegény fickó majd kiesett a kocsiból, amikor megtudta, hogy 10000$ a bírság! He-he! Azért remélem, hogy ez a szezon egy téma körül fog mozogni, tehát maradhatnának a kazettás fickó körül.
  • Gerbill
    #201
    Amúgy szerintem tök jó ez az epizódos megoldás, mert így nem játszom végig az egészet egyben, hanem minden rész után egy kis szünet. Ha egyben lenne, szerintem akkor sokkal hamarabb befejezném az egészet. Remélem lesz valami részeken átívelő cselekmény szál is, nem csak minden részben egy rejtély.
  • Gerbill
    #200
    Remélem lesz második szezon is. Nagyon jó volt ez az első rész, csak a pszichológiai résznél nem nagyon tudtam mit kell csinálni, mert nem értettem teljesen, ezért sajnos kénytelen voltam belenézni a végigjátszásba. Már várom az Epizód kettőt.
  • Serpa
    #199
    decemberben jön a következő, majd onnantól havonta 1-1 rész áprilisig, és így lesz meg a S01 (ami 6 rész).
  • Voltan
    #198
    Elvileg havonta jönnek.
  • kirol
    #197
    Mert? Meddig kell?
  • Serpa
    #196
    még jó, h nem kell sokat várni a következő részre.
  • csoola
    #195
    müködik, met én már majdnem a végére értem...
  • Gerbill
    #194
    A végigjátszás link, vagy a letöltés link?
  • kirol
    #193
    Hát ha a teljes lenne, pedig az ("A leírás az új Sam & Max sorozat első részének teljes végigjátszását tartalmazza.") elég gáz, hogy alig 3 oldal.
  • Casper007
    #192
    Ez a link a teljes játék vagy a demo?
  • kirol
    #191
    Nekem inkább magyar feliratra lenne szükségem.
    Szerkeszthető egyátalán?
  • Wheeler
    #190
    Sziasztok!

    Ha szükségetek lenne rá akkor az Episode 1-hez magyar végigjátszást itt találtok:

    Végigjátszás
  • Gerbill
    #189
    Kösz, remélem működik, mert már nagyon vártam.
  • csoola
    #188
    teljesen jol müködi, azonnal adom a linket, én 10 perc alatt leszedtem, de amint berakom mek vissza játszni!Sam&Max
  • csoola
    #187
    MOST találtam a verzsönt, ha jo, akkor megigérem h adok linket, addig tessék tükön ülni!
  • Serpa
    #186
    ami a neten kering, azt probálta már vki?
  • kirol
    #185
    Bakker tényleg, most ment rendesen.
    Akkor visszavonom az előzőben leírtakat.
  • csoola
    #184
    akkor lehet h nálad van a hiba, vagy nemtom, nekem tökéletesen megy...
  • Casper007
    #183
    Szerintem a játék hangulatával nem lesz baj, kellemes kis délutáni szórakozás. Magyarosítás pedig biztos érkezik majd, nincs olyan rettentően sok szöveg.
  • kirol
    #182
    Hát jó lenne ha készülne.
    Én még nem játszottam vele, csak megnéztem indul e a demo.
    Ennyiből meg csak azt tudtam leszürni, hogy játékmotort azt nem tudnak írni az tuti, legalábbis nem tudják mi az az optimalizálás, mivel 1024-768-ben éppen hogy megvan a 25-30 FPS, a nativ felbontást nem is említem. A Half Life 2 meg kb 3x ilyen gyorsan fut és csöppet szebb.

    Na de remélem maga a jéték jó lesz, és lesz hozzá magyar nyelvű felirat is egyszer.
  • Casper007
    #181
    Én tegnap töltöttem le a Culture Shock Demot. Meg kell mondjam, nagyon kellemes játék jött ki belőle. A grafika meseszerű, ami tökéletesen illik a játékhoz, az aláfestő zene fantasztikus, és a feladatok is ötletesek. Gondolom, sokan végigvitték már a demopályát, azok tudják, mire gondolok. Csupán egy probléma van: azoknak, akik nem tudnak angolul, bizony problémát fognak okozni a párbeszédes részek, így jó lesz, ha készül magyarosítás a játékhoz.
  • Gerbill
    #180
    Ezt bezzeg letölteném még torrentről is de sehol nincs. Talán ezzel a javítással már tényleg felteszik valahova.