5849
  • Wreck86
    #4609
    cseles:) köszi, nézelődni megyek rögtön.
  • Noodlee
    #4608
    Mármint abban a barlangban nézelődj, ahol vagy, nehogy visszamenj a városig :)
  • Noodlee
    #4607
    Nyitott szemmel kell járni :)
    Kicsit nézelődj az odafelé vezető úton. nem kell nagyon sokat visszamenni.
  • Wreck86
    #4606
    oks!rájöttem ezekre a dolgokra:)

    viszont elakadtam akkor amikor egy hercegnőt kell megkeresni,havas-jeges környezetben.a csillag egy lift-jellegűt mutat,de előtte vannak ilyen rúna jellegűek,amiken jelek vannak,s ezeket kellene sztem pontos sorrendbe forgatni,de hol tudhatom meg,mi a helyes? 4 rúna van,sajnos kitalálni elég sok lehetőség:(
  • Chipii
    #4605
    Mégpedig van, amit igencsak ajánlott enchantolni: fegyvert dualos karinak! Mindkét fegyvert (a legjobb fehéret, amit csak be tudsz szerezni) tele kell rakni +25 sebzéses cuccal. Mivel az mindkét fegyverre hat, ezért brutálisan megnöveli a sebzést, messze jobban mint bármilyen unique fegyver. Másik jó kis kombó, ha szólózni akarsz harcos karival, és health szívásra mész vele, akkor mindkét fegyvert telerakni állkapcsokkal. A sebzésed kicsit alacsonyabb lesz, de igy is elég, hogy ha sebzel, akkor azt visszagyógyuld - nyugodtan elfeledkezhetsz ilyenkor arról, hogy mennyi armort ad egy páncél, mert felesleges, főleg amikor az elementálos powert használod :) Ez addig ajánlott, amikor még nincs +25 sebzéses komponens, és 4x4-es fegyver, mert attól kezdve az a nyerő (de figyelni, hogy a többi cucc azért mindig adjon health szívást).
  • Wreck86
    #4604
    ez kb úgy néz ki,mint egy könyv,mikor beszélek az emberkével? egyik oldalára a tárgy,másik meg a reagens dolgok? mert a tárgyat bele engedi tenni,de a jobb oldalra nem tudom rátenni a reagens dolgot:(
  • IMYke2.0.0.0
    #4603
    Amikor mindennel kész leszek vele kapcsolatban.
  • Bleach2
    #4602
    Mikor jelenik meg a magyarítás?
  • IMYke2.0.0.0
    #4601
    Az általad ajánlott oldal hiányosságai mitt készítem a teljesen egyedi magyar kézikönyvet és végigjátszást a MAGYAR MOD-omhoz... :))
  • tomcsa4
    #4600
    Receptek miatt igen, de azokról nem volt szó. A srác encsantolni szeretne, gondolom az alapjátékkal tolja.

    De igen jó kis receptek vannak, már akinek van kedve kifarmolni. Én nekem esett 2-3 kiváló cucc, ráadásul pl a huntereknek való gyűrű (mivel 2 is volt a csapatomba) többször is megcsinálható :) Azaz 2x4-szer, már akinek van keve (nekem nem volt).

    Az árusoknál a cucc randomszerű mindig, akármikor töltöd be a játékot. Használd ki Wreck86!
  • tomcsa4
    #4599
    Ja és ha encsantolásra adod a fejedet (hogy válaszoljak is kérdésedre): vannak a fővárosokban olyan emberek, akk encsanterek. Odaadod neki a fehér cuccot (amiből többféle van, amely meghatározza, hogy mennyire encsantolható). Odaadod, megnyílik a kis négyzet, belerakod a cuccot, kiírja mennybe fog kerülni és megnyomod a gombot.

    Visszatérve erre a mennyire encsantolhatóra: a négyzet ha jól emlékszem 4x4-es maximum. De ha közepesen encsantolható cuccot teszel neki az ablak 3x3-as csak vagy 2x2-es. Ergo olyanokat kell beletenni, amelyek beleférnek. Sajnos elfelejtettem a nevüket, de a legjobban encsantolható asszem a World... valami.

    Esetleg tud segíteni a dungeonsiege2.uw.hu
  • IMYke2.0.0.0
    #4598
    Akkor felvilágosítalak: éppenhogy a kieg alatt kell csak igazán rámenni a bűbájosra! A "Reagens Receptek" miatt!
    Naplót/Tananyagot ajánlom erős elolvasásra!
  • tomcsa4
    #4597
    Encsantolni szeretnél? Nem ajánlom. Mivel csak és kizáólag fehér cuccokba (azaz a nevét fehér betűkkel írja) lehet beletenni. Sokkal jobb esik akármilyen bossból, sőt, még az árusoknál is általában sokkal jobb van.

    Én egyetlen egy dolgot encsantoltam (de azt is csak a kiegben): spellbook. Ez kötelező mozzanat, ha van varázslód. :)
  • IMYke2.0.0.0
    #4596
    Minden városban - Eirulan, Aman'lu, Kalrathia - vannak Enchanter-ek (Bűbájosok), akik jó pénzért megteszik.
    Szükséges:
    - bűbájolható fegyver/páncél/tárgy
    - megfelelő reagens

  • Wreck86
    #4595
    köszi mindenkinek!

    lenne egy újabb kérdés: van pár ilyen kőből,gyémántból,szarvból,szarvasagancsból,levélből álló dolgom.ezeket vhogy tárgyakba,kardokba,gyűrűkbe stb lehet tenni,de hogyan és kinél?
  • Chipii
    #4594
    4, 5 és 6 lehet a különböző szinteken, de a 4 bőven elég (sok is), szóval nem gond beáldozni egy helyet petnek, ha valaki azzal szeretne játszani.
  • tomcsa4
    #4593
    Bocsánat mindenkitől, rossz helyre írtam.
  • tomcsa4
    #4592
    Akkor tégen nagyon átvertek, mivel az SM3.0 már a GF 6 sajátossága is volt (GF 6200 és felfele) és Radeon Xxxx sorozaté (X1300Pro és felfele).
  • Wreck86
    #4591
    még alapon kezdtem merceneryt,azon belül max 4 tagú lehet a csapat?
  • Chipii
    #4590
    Sajnos a pet beleszámít... De csinálhatod azt, hogy végigtolod az alapot normálon, és ha veteránon újrakezded, akkor egy petet veszel fel 5.-nek, ott legalább gyorsabban felnő :)
  • Wreck86
    #4589
    :D

    most jött Murphy tv-e,nem lehet 5 tagúvá növelni a a csapatomat, mert Veteran szintűnek kéne lennem?:S (talán)
  • Chipii
    #4588
    Igen, mindenféle cuccot el tudnak tüntetni magukban :) Minél drágább a cucc, annál többet fejlődnek tőle. A játékbeli kézikönyben benne van, hogy milyen féle dologtól milyen képességük (str,dex,int,armor) nő jobban (értelemszerűen a fegyvertől meg a páncéltól az erő és armor inkább) A felesleges dolgokat nem kell a boltba vinned, megesznek mindent:) Jó sokáig tart, mire felnőnek, de tényleg megnőnek, egyre nagyobbak lesznek :)
  • Wreck86
    #4587
    köszi!
  • Wreck86
    #4586
    kicsik? wow,akkor még nőniük is kell?
  • Chipii
    #4585
    Attól függ, milyen csapatot viszel magaddal. Minden petnek más más jellemzői vannak, ennek leírását megtalálod pl itt: http://ds.heavengames.com/library/ds2/pets.html Részletesebb leírást pedig találsz ezen a doksin belül: http://www.gamefaqs.com/computer/doswin/file/935871/38871
    A dire wolf harcos típus, és 60% sebzésvisszaverést ad minden csapattagnak (meg magának), aki 4m-en belül van hozzá.
    A jégelementál 40% jégellenállást ad, 150% manaregennel, ezért akkor lehet érdemes használni, ha sok mágusod van.
    A lap dragon átokellenállást, lg és deathmagic resistet adhat, powerként pedig meg tudja növelni a többiek powerjének a hatását. Emellett dex, str és int növekedést ad a csapattagoknak.

    A fentiek csak a kifejlett petekre igazak, ezek közül sok nem elérhető amíg kicsik.
  • tomcsa4
    #4584
    Szellemekkel találkozol az nem furcsa. Ha megcsináltad a küldit, akkor érdemes visszafutni, mivel nincs szinthez kötve a drop! Ergo a legelső kis puhapöcsű szellem is dobhat remek cuccot. Meg az egyik küldi feltétele, hogy mindet megtaláld. Asszem a legutolsó bónusz helynek.

    Szamár, sokat bír. De énnem vittem semmi állatot, mivel keleltt a hely másra. Inkább egy harcost vegyél fel.
  • Wreck86
    #4583
    lol,ebben az az érdekes,hogy még csak az első chapterben vok,és már 1el találkoztam:)

    dire wolf megéri mint háziállat? lehet rá pakolni,vagy mit vegyek?
  • IMYke2.0.0.0
    #4582
    A "Chant of Dead" ének kell hozzá!
    Amint egy Varázsszentélyre lépsz, énekeld el a dalt [vagy kiválsztod a Naplódból, vagy beírod a konzolba] és fuss a szellemhez!

    Sőt, ez a dolog fog kelleni egy Másodlagos Küldetés megoldásához is!

    A tesztelés alatt álló MAGYAR MOD-ba már beépítettem egy különleges tárgyat, mely tudja ezt a Éneket...

  • tomcsa4
    #4581
    Szia! Lesz egy küldetés Chapter 2-ben, ha az kész, akkor kapsz egy Chaint, melyet használva a rúnáknál tudsz beszélni s szellemekkel (és kincseket adnak, néha nagyon jó cuccokat is).

    Ez a küldetés neve: A Dark Ohm.
  • Wreck86
    #4580
    hello! találkoztam egy szellemmel,mi kell ahhoz,hogy tudjak beszélni vele?
    köszi!
  • pandemonium
    #4579
    Sziasztok!
    Égre földre keresem a patchfixet a 2.20as verzióhoz,de idáig nem találtam.
    Ha lenne olyan kedves valaki és feltöltené valamerre a neten,azt megköszönném : )
  • IMYke2.0.0.0
    #4578
    1. Nem magyarosítás, hanem magyarítás...
    2. Amikor elkészülök az egyedi, magyar kézikönyvével.
    3. Miután elküldtem az anyagot DVD-n egy illetékes személynek, aki fel tudja nekem tenni a netre.
  • Bleach2
    #4577
    Mikor lehet majd letölteni a DS2 magyarosítását?
  • IMYke2.0.0.0
    #4576
    Nem warez topik... www.google.hu
    [komoly]
  • Robber
    #4575
    Tudna valaki cd kulcsot adni a broken world-höz?
  • IMYke2.0.0.0
    #4574
    A magyarítás kész - a kézikönyve nincs készen még és nem szándékozom nélkül "kiadni"... emellett hibajavításokat eszközölök, mert a Megtört Világ kiegészitőt még nem tesztelhettem le 100%-osan...
  • Robber
    #4573
    Bocs, megtudnád mondani mikor lesz kész a magyarítás?
  • IMYke2.0.0.0
    #4572
    Benne lesz a komplett magyarításban - közel egy CD-nyi lesz a teljes méret.
  • Noodlee
    #4571
    Btw érdekelne az a manual :)
  • Noodlee
    #4570
    Köszi szépen a reagálást.
    Igazából még nem vittem végig a játékot ezzel a karakterrel, szóval Valdis legyőzése még hátra lenne :/
    Ahogy elnéztem a 16 karakteremből csak nála fordult elő ez a hiba, a többinél megvannak a csapattagok :)
    Előszedem a sima DS2 mentést, és megpróbálom újra átlonvertálni, hátha most sikerül.