5849
  • Chipii
    #4649
    Én csináltam egyszer egy olyan partit, hogy 3 nature mage (fagyra fejlesztve) + jég elementál. Persze a fagyos helyeken megszenvedtem kicsit velük, de ha ráérősebben is, de gond nélkül boldogultak ott is:)
    A mysterious questnél az ellenfelek lassított mozgással közeledtek, folyamatosan fagytak :)
  • Wreck86
    #4648
    1 melee,2 íjász, 1 natur? én kettő meleet próbálok mindig.
    bár most lehet beveszem Vix-et,az ilyen range,de dobál,nem lő :D
  • Noodlee
    #4647
    Az ellenfél a legjobban sebző karakterre ál rá, és ez 10-ből 9 alkalommal a combat mage.
  • tomcsa4
    #4646
    Szerintem meg egy jó range kari (hunter). Az én csapatom a következő volt: egy warrior (tank+sebző, pajzs+egykezes), 2 hunter és egy nature mage.
  • Chipii
    #4645
    Szerintem meg a jól fejlesztett dual wield-es kari brutálisabb:) A vége már csak arról szólt, hogy pár ütésből levertem 1-2 enemyt, ezalatt fel is töltődött a wave, területre kiosztott vagy 10ezres sebzést, ami leirtott mindent, megint 1-2 ellen, megint wave. Egyedi ellenfél ellen pedig az elemental rage a nyerő.

    Pár régi komment, ami talán segíthet:
    http://www.sg.hu/listazas_msg.php3?id=1058451506&no=3125
    http://www.sg.hu/listazas_msg.php3?id=1058451506&no=3111
    http://www.sg.hu/listazas_msg.php3?id=1058451506&no=3066
    http://www.sg.hu/listazas_msg.php3?id=1058451506&no=2938
  • Noodlee
    #4644
    Szerintem a battle mage messze a legjobban sebző karakter, ha jól van fejlesztve, és megvannak a megfelelő cuccok.
  • Wreck86
    #4643
    mondjuk az is mellette szól,hogy az elején,mikor elindulsz melee-ként jobbak az esélyeid,mint pl tűzgolyókat nyomsz :)
  • Noodlee
    #4642
    Minimális különbségek vannak csak. De valóban jobban mutat egy bazi nagy half giant egy hatalmas kétkezes fegyverrel.
  • Wreck86
    #4641
    köv.kérdés:
    half giant:melee,dryad:natur mage,elf:combat and range,human: bármi

    kb így lehet a karaktereket kiképezni? teát elfből meleet nem éri meg?
  • Wreck86
    #4640
    jó,hát a Diablo az már legenda:)
  • Noodlee
    #4639
    A legtöbb karakterem lvl 20-30 körül van, a legnagyobb is csak 50 körüli. Amióta kijött, azóta játszogatok vele. Ha kedvem volt, akkor toltam csak.
    Mondjuk ez még semmi, a Diablo 2 karaktereimhez képest, abból kb 35 van :D
  • Wreck86
    #4638
    bazki!:D 15 ször küldted végig az egészet újra és újra? nem volt unalmas?
  • Noodlee
    #4637
    Nekem kb 15 karakterem van, szóval ha rám halgatsz, akkor azt csinálsz, amit akarsz :)
  • Noodlee
    #4636
    Anno próbáltam haverral hamachival, de szaggatott.
  • Wreck86
    #4635
    Multi megy nem eredeti játékkal? Azt még ds2-ben nem próbáltam.
  • Wreck86
    #4634
    nemtom még,kezdjem újra nehezebb szinten,vagy újra a könnyűn és más karit kreálok másik felállással...
  • Noodlee
    #4633
    Finala Combat Mage, de ha jól emlékszem, akkor Lothar is az, ha másodjára ugrasz neki a játéknak.
  • Wreck86
    #4632
    Finala! basszus ,tényleg,megnézem. köszi!!!
  • Chipii
    #4631
    Bocs, rossz az előző link, helyesen: http://www.gamebanshee.com/dungeonsiegeii/petsandcompanions.php
  • Chipii
    #4630
    Van: www.gamebanshee.com/dungeonsiegeii/petsandcompanions.php[/URL]
    És nem minden nehézségi szinten ugyanaz a társak kasztja.
  • tomcsa4
    #4629
    Biztos vagyok benne, hogy van. Próbáltam megkeresni neked név szerint (illetve játékbeli helyzete alapján), de sajna nem találtam. De van az fix. Karakterfelvételkor meg tudod nézni képességeit, mielőtt felvennéd.
  • Wreck86
    #4628
    kérdés: combat mage van a játékban,mint karakter,vagy ki kell fejlesztenem a 0-ról egyet?
  • Wreck86
    #4627
    :S uh,köszi,akkor sztem azt csinálom,hogy felveszem az összes kocsmás karaktert és elrakom őket pihenni:)
  • Noodlee
    #4626
    Új karakterrel nem tudod nehezebb fokozatban, csak a régi karakterrel. Ilyenkor minden questet újra kell csinálnod, mondhatni a nulláról indulsz, csak a cuccaid maradnak meg, és a chantok.
  • Wreck86
    #4625
    Hali!
    Az lenne a kérdésem,hogy ha nehezebb szinten szeretném az egészet újra megcsinálni,másik karakterrel,akkor a régi karakterem és a küldetései elvesznek,vagy folytathatom azt is vmi kiválasztás alapján?
  • Wreck86
    #4624
    Okés,meglett,magamtól leesett aztán,nehéz volt.Van még két függőben lévő secondarym: a szellemeket kell megkeresnem + 4 könyv van még,amit csak egy karakter cseréjével oldhatok meg,mert ahhoz jár:(
  • tomcsa4
    #4623
    És az én személyes tapasztalatom: itt biza iszonyat bugos volt a játék, de csak itt. Emlékszem, ohgy beragadt a földbe 2 karakterem (pont az első számú karim, akit kreáltam, warrior - tank és sebző - ). Maradék kettő karakterrel meg nagyon hosszú volt a csata, nehéz odacsalni elé és időben ráütni. Többször újraindítottam, és egyik trynál nem lett bugos, na azt kihasználtam (koncentráltam erősen, mondom ha elrontom, kettéharapom a billt). Ráadásul jönnek a hülye csicskái, azokkal nem kell mindig folglalkozni vagy az is megoldás (és ezt csináltam) spuri el, Valdis megáll, csicskásai meg mennek (vagy pullozod őket mágussal, nyilassal). Lecsapod őket, egy kari Valdist agrózza (ne azt ki majd rácsap a kongatóra, mivel akkor könnyű eléterelni).

    Amúgy nekem ezen bossharcok miatt tetszik a DS2 nagyon, sajna kiegjében csak a főboss éri meg.
  • tomcsa4
    #4622
    A végigjátszásból tudok idézni:

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Chapter 9: The Final Ascent
    Valdis likvidálása a cél, ami nem olyan egyszerű. Az utolsó mágus legyőzése után átverekeded magad Valdis templomáig, ahol szomorúan tapasztalod: Valdis-t nem lehet megsebezni. A megoldás a templomban elhelyezett 4 Eyes of Zaramoth-ban rejlik. Csald elé Valdist majd üss rá úgy, hogy a kijövő lézer elkapja őt. Ezt háromszor kell megcsinálni. Ekkor megjelenik a mágus az összerakott pajzzsal és összetöri Valdis kardját majd távozik. Ezek után már tudod sebezni. Vigyázz! Valdis néha segítségül hívja a katonáit, akik szintén kemények. Ha már kevesebb mint 1000 HP-je van akkor előtűnik egy nagy Eyes of Zaramoth. Ez elé kell becsalni Valdis-t és ezzel kell megadni neki a kegyelemdöfést.
  • Wreck86
    #4621
    Help pls!

    Valdist kellene legyőznöm,de hiába ütlegelem nem sérül:(:(
  • Wreck86
    #4620
    Lejutottam Aman'Lu arénájába,tök meglepő volt :D
  • tomcsa4
    #4619
    A mellék küldiknél vannak üres helyek. Azok azért vannak, mert személyhez kötöttek. Ha nnics a csapatodban az adott tag, akkor nem veheted fel a hozzátartozó küldit.
  • Wreck86
    #4618
    áh,én még a ds2-őt se toltam végig,pár secondary-vel vagyok elmaradva+van néhány,ami nem tudom micsoda,mert nem adja be a könyvbe,pedig van még üres hely,nemtudom kinél lehetne kérni :S
  • tomcsa4
    #4617
    Szívesen. Nyugodtan írhatod ide is, privátot alig nézem, de figyelek! Jó játékot, én imádom a Ds mindkét részét (egyedül a második rész kiegje nem tetszett, de nem lövök le semmit). Azért végigtoltam azt is.
  • Wreck86
    #4616
    köszi szépen:) most már csak nagyon végső esetben próbálok érdeklődni,privátban:)
  • tomcsa4
    #4615
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Találd meg a titkos utat a incantation shrine mellett (Varázspavilon) és haladj az úton egészen a barlangig, ahova be kell menni.

    The Node of Earth - Cavern of Earth

    The Node of Frost - Cavern of Earth (Snowbrook Haven Servant's Quarters-ben. Incantation shrine-al átellenben menj át az északi ajtón a barlangba)

    The Node of the Phoenix - Cavern of the Phoenix (a déli végénél
    Lost Valley of the Azunites-ban.)

    Ráállsz a kis pulzáló jelre, az egyik karid kezébe addo a botot (elég csak avval ráállni) és elnyomod a Arcesso Arcanum chaintet. Ha kész, akkor irány Kalrathian Nexus-ba, ami egy barlang Eastern Plain of Tears mentén (az északi oldalon van). Bot a kézbe és törd szét a kristályt, majd vissza a küldiadóhoz a jutalomért.



  • Wreck86
    #4614
    nehéz némelyik secondary küldetés:):)
  • Wreck86
    #4613
    meglett,köszi!

    köv probléma: Kalathrian Nexus,megcsinálom,kimondom a szót,de nincs semmi eredmény Xeria Templomában:(
  • Wreck86
    #4612
    köszi! meglesem,lehet hogy jópárszor elmentem mellette:D
  • tomcsa4
    #4611
    Kalandozz vissza Eirulan-ba, teleportálj
    Western Cliffs of Azunai-ba. Indulás dél bele Azunite Cavern-ba ahol megkaptad
    Artifact-ot. A kripta észak-nyugati sarokban van. A híd közelében van egy kőtömb
    egy rejtett kapcsoló ami a hidat hozza működésbe (északi falán a kis romnak a híd közelében)
    Lépj be a kriptába és....
  • Wreck86
    #4610
    Hali!

    Tomb of Agarrus-t állítólag a Lost Valley of The Azunites-nál keresni,visszateleportáltam,föl le mászkáltam,de nem találom meg:(:(