5849
  • IMYke2.0.0.0
    #4569
    Sajnos, nem jött össze a születésnapomoni MAGYARÍTÁS MOD publikálás, így nem olvashattad a majdan benne lévő EGYEDI MAGYAR KÉZIKÖNYVET sem, amiben ez a probléma rendesen le van írva.
    A helyzet a következő:

    A Dungeon Siege 2 "Classic"-ot végigjátszó főhős + csapata a Broken World (Megtört világ) indításakor csak választható.
    Amennyiben úgy dönt a játékos, hogy azzal a karakterrel / csapattal szeretne játszani, mellyel végetvetett Valdis életének, két probléma léphet fel...
    De inkább legyen itt egy kép az általam készülő manualból.
    Egy kép a manualból
  • Noodlee
    #4568
    Nem.
    Eltűnt kb 3-4 karakterem, és csak 1 embert lehet visszavenni a kocsmából. Lapozgatni nem lehet.
    Ismert bug, és nem találtam rá orvosságot egyik fórumon sem :(
  • Chipii
    #4567
    Nem lehet, hogy csak túl sok embered van a kocsmában, és lapozni kell, hogy lássad őket?
  • Noodlee
    #4566
    Hmm...
    Eltűmt pár karakter a csapatomból.
    Elővettem egy régebbi mentésemet, de pár karaktert nem tudok újra felvenni a kocsmában, mert nincsenek ott.
    Találkozott valaki ilyen buggal?
  • TomDantes
    #4565
    Néztem de nem láttam...bár lehet rossz a szememMegnézem megint
  • Cseri0058
    #4564
    Hello All
    hogyan lehet beimportálni a ds 2 karakteremet a ds2 bw be mert a játékban lévő import nem láttya segítsetek pls
  • IMYke2.0.0.0
    #4563
    Akkor nézz be a Magyarítások Portál - Fórum - Dungeon Siege 2 topikba é keresd az én hozzászólásaimat!...
  • Noodlee
    #4562
    Nincs kedve valakinek multizni kicsit?
  • TomDantes
    #4561
    Basszus tényleg....emlékszem már! Most hogy mondtátok eszembe jutot...köszi, jé tényleg.

    Egymásik kérdés , van hír a magyarosításáról? Néztem a magyarosítások.hu-n de...semmi. Azért is vettem elő háthamár lesz hozzá.
  • Chipii
    #4560
    Ahogy TowerGuard írta, a fogadóban tudod növelni a létszámot, egyre több pénzért. Az alap nehézségen csak 4-en lehettek, a másik két fokozatban lehet 5 illetve 6 fős a party (ebbe beleértendő a pet is)
  • Tower Guard
    #4559
    Az innkeepernél asszem, a kocsmában ilyen gyertya jele van, na ott lehet beszélni vele hogy szeretnéd a csapatod maximális létszámát növelni, és 500 aranyba kerül.
  • TomDantes
    #4558
    Lenne egy fura kérdésem. Régebben már játszottam ezzel, a játékkal és akkor rá valahogy nem volt ilyen bonyolult..vagyis...lehet hogy közben hülyéb lettem de egycsomó dologra nem emlékszem már.

    Pl: miért csak egy társam van, véget ért a oktató küldetés, és kezdődhetne a játék de csak egytársat válaszhatok...pedig úgy emlékszem legutóbb négy volt...nem nagyon értem a dolgot.
  • htr93
    #4557
    a kieg. karakterfejlesztési része egy rakás szar. nem gondoljátok?
  • Chipii
    #4556
    Át lehet persze. A kieg az alapjáték folytatása, tovább lehet vinni a karit. Próbáltátok is, és nem sikerült, vagy csak érdeklődés volt? :)
  • Facek
    #4555
    Hali!

    Azt kérdezném, hogy haverokkal hamacsin kitoltuk az alapjátékot.
    Át lehetne e a karaktereket dobálni a kieg.-be ?
    Vagy mindenféleképp új karaktereket kell csinálni ?

    Köszi!
  • Sogetsu
    #4554
    értem köszönöm a gyors választ
    még annyit kérdeznék, hogy ezt a reg patchet honnantudnám letölteni?

    üdv
  • IMYke2.0.0.0
    #4553
    Megoldás - csak warez változatok esetében [a 2in1 Deluxe csomaggal semmi gond nincs]:

    0. Dungeon Siege 2 alapjáték feltelepít
    1. Dungeon Siege 2 v2.20 Patch feltelepít
    2. Dungeon Siege 2 v2.20 Reg Patch feltelepít [ez voltaképp a hiányzó regisztrációs adatbázis bejegyzést helyezi el a WinXP-ben, ami nélkül a Broken World nem látja helyesen a Dungeon Siege 2 Resource könyvtárának helyét!]
    A Reg Patch-ben - Jegyzettömb, vagy bármilyen szövegeditor - módosítsd a Dungeon Siege 2 útvonal bejegyzését a gépeden lévőnek megfelelően!
    Példa:
    - gépeden DS2: D:\Dungeon Siege 2
    - Reg Patch-ben is ezt írd be
    3. Dungeon Siege 2: Broken World (Megtört Világ) telepítése.
  • Sogetsu
    #4552
    szevasztok

    én ha felrakom a broken worldot, valami fatal errort ír ki a patchel kapcsolatban
    igy csináltam:

    felraktam a ds2 alapjátékot
    patcheltem 2.20re
    felraktam a ds2 bw-t, annak a crackjét ami a ison volt és nemindul...

    2x is ujrainstaláltam és nemjó
    valaki help plz
  • tomcsa4
    #4551
    Kipörgettem kiegestül. Anno végigvitem az egyet kiegestül, idén a kettőn volt a téma. Hát a játék röviden: állat kurva baszott jó!

    Kicsit bővebben: sokkal jobb mint az egy. Talent nagyon jó, fő karim (amit generáltam) tank+sebző, olyan fasza hibrid volt, hogy csak a bossok tudták sebezni. Mágus/druidám is nagyon erős és fasza lett és kettő íjjászom volt még. Én 1,5 évig HC WoW-os voltam, azt hittem ötletes bossfájtokról lemondhatok, erre mi a fasz van: DS 2 alapjátékban minden boss egy mini WoW. Itt dobtam egy hátast, egyszerűen leírhatatlan. A kiegjében viszont a főboss izgalmas egyedül, de hát ez van. Én sok RPG-t és hack and slasht megvásároltam (Icewind Dale összes - 1+kiegek és 2-, BD összes, NWN összes, Spellforce összes, Diablo összes, DS összes azaz minden amik ebben vannak) és játszottam, de ez az egyik legjobb.

    Majd a Lokit pörgetem és természetesen újraátszom az Icewind Dalet is (mivel nem vagok már HC gémer és szarok a mostani játékok, ráérek, nem vagyok időhöz kötve (legalább taktikai RTS-ek, arcade RTS-ek és körökreosztott stratégiák sem hiába porosodnak polcomon).

    De a DS2 hatalmas előrelépés az egyhez képest! Bossfightok egyszerűen..áhh nagyon jók.
  • Gerithan
    #4550
    A DS2 v2.20 Registry Fix-et honnan tudom letölteni? Pls help, fontos lenne. Előre is köszi:).
  • Hopsz
    #4549
    hy, elkészült már ehez a magyarositás? ha igen honan tudnám meg leszedni mert amitt eddig néztem magyarositással foglalkozós oldalak nem jöttek be, ill megszüntek.
  • htr93
    #4548
    Kérlek segítsetek! a kieg. hez kéne egy, hm.. mi az? jelszó, kód, mindenesetre serial...
    lécci segítsetek különben beledöglök az unalomba:(
  • tomcsa4
    #4547
    Ja hogy RPG lightok is odatartoznak. Például Dungeon Siege.
  • Ventura82
    #4546
    Light? :D Ezt mit akar jelenteni? :)
  • tomcsa4
    #4545
    Nahát én is a DS 2-t pörgetem! Most még (mivel az elején vagyok) easyn, utána közepes és nehéz! Ráérek, nem sietek. Amúgy a játék marha jó, én amúgy is RPG (itt most a light is beletartozik) faló vagyok!
  • Ventura82
    #4544
    Oké, megvan, én voltam a vak :D
  • Ventura82
    #4543
    Sziasztok!

    Lehet, én vagyok a vak, de hogy tudok eljutni South/East Greilyn Jungle-be? Leírná nekem valaki pontosan? Már vagy 3x körbájártam az egész vidéket, de nem találok átjárót. Előre is köszi.
  • Chipii
    #4542
    Egy sárga nyíl a minimapodon meg a radaron is mutatja az irányt az aktuális küldetéshez, jelen esetben a következő toronyhoz. A tornyok az út mellett vagy az úton keresztben találhatóak (nem tudom hogy nem lehet megtalálni őket:), jellemzőjük, hogy van mellettük tábortűz és ketrec is. A ketrecből szerezhetsz fát, azt kézbe fogod, klikk a tűzre, majd a toronyra.
  • cinegecinege
    #4541
    HAli , én a játék elején akadtam el , tudna valaki segiteni , mert a végigjátszásba csak annyit olvastam hogy pusztitsd el a 4 tornyot , hát én eggyetlen eggy tornyot se találtam . Lécci ha valaki tudja hogy hol van az a 4 torony vaqy hogy mit kell csinálni az irja le . Előre is köszi , és ha valaki tudja honnan szerezhetnék magyarosítást a dungeon siege 2 - höz az irja le lécci a linkjét . Köszi !
  • Chipii
    #4540
    Frissen raktad fel a ds2őt? Próbáld esetleg uninstallálni, majd újra felrakni. Elvileg a bw-nek mindegy, hogy milyen peccs van a normálon, de esetleg megpróbálhatod az origit felpeccselni előbb 2.2-re, azt hiszem az a legfrissebb.
  • onix1994
    #4539
    Nekem az lenne a problámám hogy vanalmi hibát ír ki. Eredeti játékom van a sima is meg a kieg is régen ment a BW is de mióta újra megpróbáltam felrakni azt irja hogy egy nagyon fontos patch hiányzik a sima ds 2 pedig megy normálisan.Hogy lehetne megoldani a problémát?
  • Wreck86
    #4538
    komoly?na kíváncsi lettem.
  • Vass Gábor
    #4537
    Most jött a hír, hogy jön a 3.-dik része, mit szóltok hozzá?
  • Noodlee
    #4536
    Nincs kedve valakinek multizni valamikor?
    Nemrég megint előszedtem a játékot.
  • IMYke2.0.0.0
    #4535
    Sehonnan. Még nincs fenn a neten, csak a gépemen.
    A küldetéslemez honosításával egyben kerül fel majd a netre - valahogy.
  • Kaszi46
    #4534
    Sziasztok, honnan tudnám letölteni az alapjáték magyarosítását?
  • IMYke2.0.0.0
    #4533
    A lista a Broken World Unique szettjeit tartalmazza.
    Azt gondoltam, hogy - mivel a boltokban már bagóért kapható a 2in1 csomag - a DS2+BW van meg neked...
    Ellenben, ha az adott oldalon - értsd: a MOD letöltési forrásán - körbenézel, akkor találhatsz a DS2-höz is érdekes és neked kellő MOD-okat, köztük a szettekkel is kapcsolatban.
  • Duskorc
    #4532
    azt elolvastam csk még nem vettem ds bw t és megnéztem a settek statjait és ugy tönt az jobb sett amit én néztem ki és nincsen abbna listában
  • IMYke2.0.0.0
    #4531
    Te nem olvasol?
    A #4527-ben leírtam neked egy MOD-ot, mellyel könnyedén megszerezhetsz teljes szetteket, csalás nélkül... Tessék újra olvasni!
  • Duskorc
    #4530
    de akkor mig kiszeded a szettet addig belöszülsz :)