238
NERO 6 ULTRA EDITION (c) AHEAD
  • tudatlanka
    #158
    Esetleg keress egy olyant hogy valami.nrg ha imageba másoltad.amugy meg a dokumentumoknál keresd...
  • Serpa
    #157
    másoltam CD-t, de nem tudom hogy hova másolta a C: -re.
    hogy találhatom meg?
  • TTomi
    #156
    Szasztok!
    Bár már kérdeztem, most megteszem újra! Hogy a fenyőbe kell Neroval vagy cdrwinnel ugy audiocdt csinálni mp3-ból, hogy tök folyamatos legyen?
    A sávok közötti szünetetha kiveszem, akkor is marad egy hangyafasznyi csend. A multkor irtam egy cue filebol ilyet, akkor sikerült (IHM-bazi nagy lagzi). De csak ugy simán nekem miért nem megy??? Segítség!
  • OLIII
    #155
    Nekem tudna valaki segíteni.?
    A nero nekem rendre el...sza az mp3 as cd-imet egyszerűen egy mezei mp3 lejátszó nem tudja hiba nélkül lejátszani , mindig megugrik kimarad a szám és pörgeti a cd t céltalanul , valyon mi a probléma???
  • Bircsike
    #154
    Szóval melyik a jobb?
  • oroy_
    #153
    A Google csodakra kepes

    Nero Enterprise Edition Key Product Features:

    Create FAT boot images on-the-fly
    Make EFI bootable CD/DVDs
    Generate CD/DVDs to exchange data between Windows, Linux and EFI (pre-boot)
    Full Nero CD/DVD data recording capabilities
    Windows version and Linux version available
    Supports full ranges of optical recording devices:
    CD-R, CD-RW, DVD+R, DVD+RW, DVD-R, DVD-RW, DVD-RAM
    64-bit native and 32-bit emulation mode support
    Ahead Software's support for the EFI standard and systems based on the Itanium® 2 processor
    provides customers with an easy and flexible means for creating bootable CD's.


    Nero 6 Ultra Edition key Product Features:

    NeroVision Express 2, which "offers the best control over the look of DVD menus" and "provides easy-to-use storyboard and timeline video editing;"
    Nero Cover Designer, which "handles both slim jewel case inserts and large, movie-style DVD case and booklet inserts;"
    Nero Burning ROM, which records "in the widest variety of disc formats... offers simpler, step-by-step wizard;"
    Nero Recode 2, which "shrinks the content of a non-copy-protected 9GB dual-layer disc by re-encoding that content to fit onto a standard 4.7GB DVD or onto a 700MB VCD or SVCD" and "takes it further by letting you re-encode video to its Nero Digital MPEG-4 codec, thereby generating a movie that fits on a single CD."
    Nero 6 Ultra Edition is a CD and DVD creation, all-in-one solution for all audio, video, photo, data and backup needs.
    And also has advanced video capturing, encoding, editing, authoring, burning and backup capabilities.
  • Pharaoh
    #152
    Mi a különbség a Nero ultra és az Enterprise között?
  • Morphin
    #151
    PLEASE PLEASE PLEASE PLEASE PLEASE PLEASE PLEASE PLEASE PLEASE PLEASE PLEASE PLEASE PLEASE PLEASE PLEASE PLEASE PLEASE PLEASE PLEASE PLEASE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Morphin
    #150
    Hello !! Lenne egy gondom már vagy ötször leszedtem a 6.6.0.3-at de a telepítés kezedete előtt kiírja hogy a "setup.cfg" fájlt nem találja a könyvtárában.. Valaki PLEASE sürgős lenne mert így nem tok cd/dvd írni..
  • psg5
    #149
    tárgytalan! rendben van!
    Viszont arra tud e valaki valamit hogy az miért van hogy a 6.0.0.0 sal Shrink encod után gyönyörűen kiíródik a cucc viszont magasabb verziószámunál 6.6.0.1.-nél de a 6.3.1.3 nál is már nem ír hanem kiírja hogy scsi leállítva és megfelelő szoftver kell
    Mondom a 6.0.0.0 sal szuperűl karcol.
    szerintetek?
  • psg5
    #148
    Hellotók! Nero 6.0.0.0 -ám van de az SP2-es xp-m azt mondja nem kompatibilisek.
    Nos frissíteni honnan tudnám?
    Nero.com-ról próbáltam de ott még péussz kéne venni valamit hozzá
  • Davidsned
    #147
    Hi All!
    Nero 6 hoz tud nekem valaki adni (v. linket mondani) SVCD plugint?
  • Gladiator
    #146
    na, van ez a nero enterprise 6.3.1.25-öm, amit ki is ütöttem, viszont akárháynszor indítom el, mindig be kell írnom a kódot, a és borító készítőt nem engedi használni. mit csesztem el?
  • R9
    #145
    innét szedtem le,és itt a Current version: 6.3.1.25-hoz van.
  • Crem
    #144
    http://www.nero.com/en/sp_file_main.php
  • R9
    #143
    nekem pontosan Nero 6 Ultra Edition 6.0.0.0 van,ehez honnét tudnék magyarosítást szedni?
  • tudatlanka
    #142
    Hááát könnyen lehet hogy nem azonos a verzió számuk...
  • R9
    #141
    helo!Miért van az a hiba,hogy amikor felakarom telepíteni a Nero magyarítását akkor ezt a hibát írja ki:

  • mischa
    #140
    Lehet, hogy igazad van! Köszi!
  • gemini
    #139
    lehet hogy az irod nem ismeri a 90 perces lemezt. a régebbi tipusoknál előfordul ilyen.
  • mischa
    #138
    Nero 6.3.0.2 van a gépemen feltelepítve. Mi lehet az oka, hogy a 90 perces (800 MB) cd-t is csak 80-asnak ismeri fel és nem tudok rá több adatot felírni. Hol lehet ezt át(be)állítani? Köszi, ha valaki tud segíteni!
  • Frank99
    #137
    de hideg legyen ám!
  • Rusy
    #136
    mondjuk eléggé LOL, 7 perc mire betölti....
  • Rusy
    #135
    ja...
  • Frank99
    #134
    na, jön a Heineken?

  • Rusy
    #133
    ok, de enm én állítottam hogy nem lehet olvass vissza, én csak megkérdeztem, de akkor várok , és úgy hátha jó lesz...
  • Frank99
    #132
    hatalmas tévesdés:
    tudja a Nero csak ki kell várni
    néha 5-10 perc is
    én rengeteg mixet írtam NEROval cue+ mp3-al
    legutóbb tegnap előtt.

    várjál apukám, amíg nem végez.
    és halgass az öregre.
    ha sikerül 2 doboz Heineken.
    OK?
  • Rusy
    #131
    ok csak kíváncsi voltam, mer egyszerűbb lenne egyet használni, gondoltam a nero, annyi faszságot tud, hátha ezt is nagy mindegy maradok a cdrwinnél...
  • ibrik
    #130
    Mert az MP3 nem BIN-imázs...

    Törődj bele, a CUE-MP3 kiírási fánksön csak a CDRwin-be van.
  • Rusy
    #129
    nemtom, pedig bin/cue fájlt ki tudok írni néróval, tehát a cue-t tudja értelmezni, akkor mp3 cuét mér nem...
  • ibrik
    #128
    Akkor már meg is kaptad a választ.
    Ezt a módszert CDRWin-re találták ki.
    De szóljon, ha valaki másképp tudja...
  • Rusy
    #127
    tehát a pontos probléma megnyitom a vuét, erre lefagy a nero, csak ctrl + alt + del-lle lehet bezárni...
  • Rusy
    #126
    ne használd a nero kódolóját felejtsd el...

    én olyat szeretnék kérdezni, hogy audio mix cd-t ami ugye egy mp3 és egy cue fájlból áll miként lehet kiirni nero-val, mer cdrwinnel oké de néroval szeretném, nem hiszem hogy ne tudná...
  • Narancs
    #125
    Hi!
    Lenne némi problémám a fönt említett CD író progival:
    Szóval SVCD -be szertnék kiírni egy 708 megás avi filmet.
    Szépen lekódolja a cuccost, aztán a végén kiírja hogy nincs fönt az MPEG2 codec.
    Ha VCD -ben kódook, akkor 800mega körülire jelzi előre a méretet, de a CD íróm csak 700megás cd ket tud írni.
    Ki is írja, hogy tegyek be nagyobb CD-t...
    Ilyenkor mit lehet tenni?
    Segítsetek lécci!
  • Csacsi
    #124
    Ott van a kereső, beírod, hogy nero, és kiad egy csomüt.

    Bocsi, hogy csak most válaszoltam, de nyaraltam.
  • Gladiator
    #123
    de azon az oldalon hol találok hozzá cracket? mert nem igazán találok arra utaló opciót.
  • lck
    #122
    Szóval az a lényeg, hogy amikor letöltöd valamelyik Nero-t akkor sorozatszám nélkül csak demó-ként megy fel, ami időkorlátos ( ált egy bizonyos napig működik kb.1 hónapig ) ha van megfelelő sorozatszámod akkor ez a korlát megszűnik és egyéb plusz funkció is hozzájöhet a progihoz ). A kód dönti el hogy ultra vagy entrprise vagy sima Nero-d lesz. Természetesen ilyen kódok vagy kódgenerátotok elérhetők a neten. Pl: az astalavistán is. Persze ezeknek a kódoknak a működése bizonytalan. Egy új Nero verzió már érvénytelenítheti is a működését. ( mondjuk új kód mindíg van )
  • Gladiator
    #121
    nem akarok lúzernek tűnni, de itt hol?
  • Csacsi
    #120
    Töltsél le cracket hozzá

    www.astalavista.box.sk

  • Gladiator
    #119
    6.0-ás van, de szentem nem ilyen ultra edition vagy mi, hanem sima