21431
1231mod2kep2.jpg
Elég, ha a reklamált topic címét linkeled, a hsz. számát pedig kiírod!
Ha házigazda szeretnél lenni, kell a topic neve és linkje, a jelölt neve és linkje (az adatlapra), és azok a hozzászólások, ahol a jelöltet elfogadja az adott téma közössége. Ezeket írd be ide, és pár napig várj türelemmel.
A privát üzenetekkel - mivel nem tudják elolvasni - nem foglalkoznak a moderátorok, ne panaszkodj miattuk.

Büntetőpont információk

A büntetőpontok lejárnak, ha nem gyűjtesz be újabb büntetőpontot:

- Egy büntetőpont 1 hét alatt jár le
- Egynél több büntetőpont 2 hét alatt jár le

Büntetőpontokkal járó mellékes büntetések

1 büntetőpont:
- figyelmeztetés, nem jár mellékes büntetéssel

2 büntetőpont:
- 1 percenként lehet hozzászólni

3 büntetőpont:
- 3 percenként lehet hozzászólni
- nem használhat nick logót
- nem használhat vip funkciókat
- téma nyitás letiltva
- nem látogatható a gumiszoba és a saját fórumok

4 büntetőpont:
- 5 percenként lehet hozzászólni
- nem használhat nick logót
- nem használhat vip funkciókat
- téma nyitás letiltva
- nem látogatható a gumiszoba és a saját fórumok

5 büntetőpont:
- 4 hét kitiltás a fórumból

Büntetőponttal járó egyéb büntetések:
- összesen 20 büntetőpont után automatikus, végleges kitiltás a fórumból!

Mielőtt ebben a modtopicban folytatnád a veszekedést, !! KLIKK IDE !!
  • IMYke2.0.0.0
    #93
    Csak eggy off-topic - némiképpen naívnak tűnő - kérdés: az emberből miként lehet itt Moderátor?
    Naponta itt lógok a Supergamez Fórumon - s bizony elég sok minden "kirívó" dolgot látok (szerintem nem egyedül), melyre azonnali orvoslás nem ártana.
    Biztosan vannak vállalkozó szellemű userek, akik tényleg sokat és naponta tudnának itt segíteni...

    ------------------------------------------
    .:: "Kész ill. nem kész játékmagyarítások" és "Játék Editorok" listája a Honlapomon ::. Sync
  • teco
    #90
    Operation F.p. cold war crisis 1.0 vers.-át,felül
    lehet-e irni más vers.-ra,és hogyan? Milyen javítás kell hozzá és honnan.Nemleges válasz is kell,akkor nem kínlódok tovább vele. köszi.
  • [NST]Cifu
    #89
    Légyszives csináljatok valamit a GGabika reg.-ű emberkével. Az Az Invictus uj jateka - Street Legal fórumot teljesen szétvágja, ráadásul tömörítettlen, többmegás BMP képeket szúr be...
  • konoko
    #88
    thx
  • konoko
    #87
    diablo2 topik, #6409

    lécci valaki takaritsa ki ezt a kommentet, köszi
  • IMYke2.0.0.0
    #80
    Ez nem unalom kérdése.
    Tudod, milliószor kérdezték - addig, míg el nem kezdtem az aláírásomat használni - , hogy melyik Játéknak van fordítása, melyiket melyik programmal lehet szerkeszteni, stb. Ezt úntam meg és tettem könnyebbé az életem az aláírással.
    Nálam tehát tényleg funkcionális szerepe van az aláírásnak - ellentétben sok már userével!

    ------------------------------------------
    .:: "Kész ill. nem kész játékmagyarítások" és "Játék Editorok" listája a Honlapomon ::. Sync
  • G_ArchAngel #79
    51205-ös hozzászólást légyszíves töröljétek a Battlefield topicból, mert elszúrtam...:)

    Előre is köszi...
  • Alexease
    #73
    Az alairasokat meg lehetne csinalni, hogy ki lehessen kapcsolni a beallitasnoknal. Eleg idegesito es zavaro. Eddig azert volt jo ez a forum, mert attekintheto, "egyszeru" volt. Ne legyen mar phpBB szintu kaosz belole.
  • IMYke2.0.0.0
    #71
    Szerintem is feleslegesek az aláírások. Ha valaki akar - mint én - az úgyis tud csinálni magának.
    Tényleg ne süllyedjen le a SG Fóruma a PCDome, PCGuru és Gamestar hasonló stílusára!!!!!!!!!!!!!!
    Szerintem tíltsuk le az aláírásokat, és maradjanak az ilyenek (ezt kézzel írom be, nem avtómata):

    ------------------------------------------
    .:: "Kész ill. nem kész játékmagyarítások" és "Játék Editorok" listája a Honlapomon ::. Sync
  • Amiga
    #69
    Az aláírások szerintem is teljesen értelmetlenek...
  • Cat #67
    azok sztm utolag voltak modosítva moderátor által
  • Dynamic
    #66
    Hogyan lehet 30 karakternél hosszabb címet létrehozni?
    Elvileg nem lehet, de mégis láttam rá 1-2 példát.
  • Strahd_
    #65
    thx
  • Strahd_
    #63
    örülök neki.
  • ollie
    #62
    ehe, teccenek ezek a képes kérések
  • Strahd_
    #61
    kérdezni is lehetne itt? Ha szeretnék egy különállo forumrészt amit nem szeretném ha bárki olvasna kkor azt itt a supergamesen meg lehet tenni?
  • Alexease
    #60
    Az alairasokat meg lehetne megcsinalni, hogy ki lehessen kapcsolni a beallitasnoknal. Eleg idegesito es zavaro. Eddig azert volt jo ez a forum, mert attekintheto, "egyszeru". Ne legyen mar phpBB szintu kaosz belole.
  • Coco
    #59
    lécci a Joint Operations topicban kicsit nagy lett a kép lécci töröljétek vagy méretezzétek...köszi
  • Mighty
    #58
    Kedves moderator!
    Az America's Army topicban a 16684, 16686 es 16688-as hozzaszolasokban tul nagy kepek vannak. At tudnad szerkeszteni es linkesiteni a kepeket?

    Koszike!
  • [HUN]PAStheLoD
    #57
    ban by BSA :)
  • Mike at home
    #56
    inkabb huzzuk karoba


    de a tokeit elobb vagjuk le
  • Madmaxx
    #55
    BSA-t neki BSA-t!!!
  • Tarhonya
    #54
    Valahogy nem hiszem ;-)
    A BSA biztosan harapna rá
  • Mike
    #53
    lehet, hogy mind eredeti
  • Imremagdi
    #51
    mikor lesz ujra hirfigyelő ?
  • RelakS
    #50
    Ez kimaradt:
  • RelakS
    #49
    "ordas nagy picsa"


    Baze leesek a székről!!!
  • RelakS
    #48
    Szal otthon ezért nyekken le az ie-m, és a melóban ezért tűnik el a mozillám?

    Hát ezt neki: (lehet pl terminátor koponyája :D)
  • DarkHorSe
    #47
    csatlakozom !
  • radical
    #46
    És a 4949-es postját is töröljétek lécci, nem hiszem hogy egy ordas nagy picsa a HL2 fórumba tartozna. És a nick letiltását hosszabbítsátok meg lécci 3 hónapra.
  • radical
    #45
    Faszom csináljatok már valamit.
  • DarkHorSe
    #44
    1 hónapos nick letiltás :D
  • Dynamic
    #43
    Csatlakozom!Lefagyott az egész browserem, az idiótasága miatt (12000*12000 pixeles kép) és most is csak a képek letiltásával tudok bemenni.
    Állat!
  • radical
    #42
    Üdv,

    Half Life 2 topikból légyszi szedjétek ki az idióta toMpEr 3 megás képét(#4884). 620 megásra nőtt miatta a swapfileom. Ezen kívül egy hónapos nick letiltást is javasolnék.
  • sumi
    #41
    hali.mi lenne ha leszálnál/leszálnátok rólam.sfjek!!!
  • DarkHorSe
    #40
    Játékosok fóruma, 'Szar' című topicot tudnám ajánlani .
  • Balo
    #39
    Üdv Mederátorok!

    Legyenszíves valaki törölni http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1060631043 topicban KEKI #272-es hozzászólását, mert a képe, miatt a topik megnyitásakor egy tar.hu-s administration ablak jelenik meg, és ez többünket idegesíti.

    Előre is köszönet.
  • ShaiHulud
    #38
    uhh toroljetek pliz a Half-life 2 topicban a #4551 -es hozzaszolasomat...!!
  • ollie
    #37
    nem
  • Amiga
    #36
    Dikkma!

    Kérlek nevezd át a "Morrowind fordítás" topikot "PC Pub" -ra! :-)