3926
  • Malakai
    #1401
    Mind1, megkockáztatom feltenni a patchet... Remélem azért nem lesz semmi problem...
  • Pluskast
    #1400
    Nem tudja valaki, hogy ha csinállok képet a játékról akkor azt melyik könyvtárba pakolja a gép??
  • Thanatos
    #1399
    nekem volt de kihagytam és nem tom mi maradt ki ezzel...,v alaki help :D
  • Hmuda
    #1398
    Eddig úgy néz ki egyedi eset, most reinstall folyik és megnézem úgy.
  • Malakai
    #1397
    Akkor azt mondod ne tegyem fel? :/ Hivatalos fórumon van errő szó, vagy egyedi eset?
  • Malakai
    #1396
    Mivel még az elején jártam, felteszem a patchet.

    Amúgy mi ez, hogy a WoW-hoz hasonlítja rögtön? Mivan, felnő egy olyan generáció, akinek az-az első és egyetlen játék? :)
  • Pluskast
    #1395
    A képeket melyik könyvtárba pakolja a gép?
  • Hmuda
    #1394
    Nah, a patch szépen szét is cseszte a játékot. Első sziget megy, jobb FPS még nagyobb részletességnél is...erre állandóan CTD amint át akarok menni a második szigetre. Nem elég, hogy szétkúrja a mentéseim, de még a játékot is elcseszi. Fekete pont.
  • Toroco
    #1393
    az első CD már lejött :D
  • Toroco
    #1392
    köszi. már le is jött
  • musha
    #1391
    hál`istennek ahhoz semmi köze nincs.
  • Dynamic
    #1390
    Köze nincs hozzá.Ez olyan mint a B&W1
  • Smuge
    #1389
    #1251 elöző oldalon , amugy nem
  • kokesz92
    #1388
    sziasztok!
    látom nagy az érdeklődés, de milyen game is ez?
    olyasmi mint a wow?
  • musha
    #1387
    az lehet, ha a graphics.config-ban átállítottam a kártyám képességeit azért lassabb? bár az csak a lehetőséget adja meg, hogy durvább opciókat is beállítsak...tanácstalan vagyok, pedig nagyon szeretném ezt a játékot...
  • Smoke
    #1386
    Még ugyan nem tettem fel a patch-t, de az 1.0-ba az íjász csapatokat nem tudtam mozgatni, nem tudja vki hogy miért?
  • musha
    #1385
    felraktam, a menüben már jó lett az egér, de a játékban ugyanolyan maradt. és a sebesség is :(
  • jupa
    #1384
    Én átküldöm akinek kell a mini image az msn címem: [email protected]
  • N1
    #1383
    Rakd fel patchet, egérkezelést javítja, és gyorsabb is lesz picit
  • ati2002
    #1382
    Link
  • Toroco
    #1381
    mi ez a mini-image? Linkeld be plz ha már meg van.
  • Toroco
    #1380
    itt is van egy patch, de ez 111MB és gyorsan jön
  • musha
    #1379
    a jelek szerint a hiba az én készülékemben van, de még low beállításon is szaggat kicsit, pedig azért annyira nem érzem sz@rnak a gépem, meg ahogy látom az enyémnél gyengébb konfiggal is dicsérték már, hogy milyen jól megy high-on...nem értem a dolgot, a háttérfolyamatokat kilövöm amit lehet, legújabb drvierek vannak fent, még a rendszerem sem régi (1-2 hónapos), passz...
    ja és ami rohadtul idegesít az a késleltetett reakciója a kéznek, vagyis hogy ha elhúzom valamerre, akkor be kell gyorsulnia, nem egyből reagál. ja és ha nagyon kicsit húzom csak valamerre az egeret, arra egyáltalán nem reagál (és ez tuti nem a gépigény miatt van így).
  • Pluskast
    #1378
    Köszi akkor aszem nem rakom fel.
  • ati2002
    #1377
    Jó, már meg is van.
  • FLeK0
    #1376
    de, figyelmen kivul hagyja a regi saveket, bwgame oldalon ajanljak is hogy toroljuk a regi fileokat, nehogy bezavarjon.
  • Istencsászár
    #1375
    tudjuk ezeréve:D
  • Paranoia
    #1374
    Save games from the retail version of Black & White 2 (i.e. Version 1.0), are not compatible with the v1.1 patch!!!!!!!!!
  • Sanyix
    #1373
    Olyat tudtok ami működik is? :D Mert nem akarok órákig várni amíg erről a lassú szerverről elkezdi tölteni.
  • ati2002
    #1372
    Valaki küldje el nekem a mini-image-t, vagy, ha túl nagy, egy linket pls. Köszi!
    [email protected]
  • Pluskast
    #1371
    Emiatt ugye nem kell új gamet kezdeni?
  • Paranoia
    #1370
    Black & White 2 - v1.1 Patch letöltés
  • Smoke
    #1369
    Nem tudja vki hogy az azték támadás utáni videon a silence the rooster ezüst tekercsnél mit kell csinálni? Ja és hogy a patch-t honnan lehet letölteni?
  • Toroco
    #1368
    Tudja valaki mit jelent a streetwise szó. a farkashoz van irva, de a szótárban nincs benne.
  • Sanyix
    #1367
    Nálam a fű füves :DD szépen mozgatja a szél, a víz pedig vagyon fasza, tükröződik a napfény, a terep, hullámzik, nagyon tetszik :D
  • drop
    #1366
    hát igen a diagnosztizálásnál felajánja az uj drivert nézd meg
    milyen vgad van
  • Paranoia
    #1365
    Grafikailag nemtom...amint látod jó pár dolgot kijavitottak,köztük BUGokat is...
    Érdemes felrakni és megnézni
    106MB csak van már vmi
  • Pluskast
    #1364
    Egy kérdés. Aki esetleg járt már vagy épp jár a harmadik pályán ahol a japcsik az ellenfelek. A kezdő települétől nem messze van egy ezüst tekercs. Azt valaki el tudta kezdeni? Mert hiába kattintok rá - már az infulencemen belűl van - a kis ördög elkezd valamit dumálni de nem igazán értem, hogy mit akar. Szóval ha valaki esetleg megcsinálta elárúlná hogy hogy lehet belefogni?? Thx!
  • SNAKE01
    #1363
    azt mondod az segít?
  • Paranoia
    #1362
    'Black & White 2' - v1.1 Patch Available

    *Fixed a Technical Hang on Land 3 when trying to create disciples after killing off your population.
    *Fixed the command function which cycles through platoon units to not include enemy units.
    *Fixed a crash involving creature/tree interaction when the tree had no town status.
    *Fixed a creature issue which could stop the paternity suit or seven samurai challenges.
    *Fixed a statistics error, after a save/load, with the number of soldiers and archers reported in a town.
    *Fixed general balance issues involving rush tactics by an Aggressive God.
    *Fixed an issue involving the height at which archer's fire from walls.
    *Fixed a crash involving smashing a two story skyscraper.
    *Fixed a crash involving walls where a new section of wall from a previously destroyed one could be created.
    *Fixed a crash when deconstructing a wall while placing a gatehouse.
    *Fixed a restarting land issue when the creature would sometimes change if the profile has save games of different creatures in it.
    *Fixed a Technical Hang with the Archaeologist script on Land 6 involving killing a final archaeologist
    *Fixed a bug where evil embellishments couldn't be built if you are a good God.
    *Fixed a bug where Alignment could go above 100%.
    *Fixed a graphical issue when adding a layer to a damaged skyscraper.
    *Fixed a statistics error with Towns displaying 0 impressiveness needed to migrate when they cannot migrate.
    *Fixed a graphical bug causing the shoreline visuals to vanish.
    *Fixed a graphical bug where the Ape does not morph alignment correctly.
    Added an option to skip the initial advisor speech on Land 1 by pressing the Escape key - this will take you directly to the Creature selection.
    Added a silver scroll after the creature selection screen to skip the movement tutorials.
    Added two development team members to credits (sorry guys).