3926
  • Yossarian
    #1441
    én is kiszedtem mindent a többi virtuálisból, hátha. De akkor az alcohol lesz a gond. Ez gáz, mert a daemont elkúrta az antiblax és nem is lehet újratelepíteni. A wint meg nem akarom legyalulni.
  • Malakai
    #1440
    Mindegyik 1.0, nincs patchelt iso.
  • Bandeeka
    #1439
    Hali!
    Nekem ez a verzio van meg BLACK.AND.WHITE.2.CLONE-TWK ehhez kell a patch?
    Thx
  • Malakai
    #1438
    Az Alcohol nálam nem tudta jól mountolni, csak Daemon-Toolsal indult el (ezenkívül elölrébb lévő meghajtóban ne legyen semmi, különben arra olvas).
  • Toroco
    #1437
    jó vanna most ly al irtam. sok dologra kell figyelnem meg minden. megy a letöltés, izgulok hogy hogy fog menni a gépemen, jövöhéten 2 zárthelyit irók azokra tanulok. szal most kicsit kusza minden a fejemben. De fojtani kell.
  • Kandurex
    #1436
    Folytani? El akarod folytatni a kakast? Vagy esetleg fojtani?
  • Toroco
    #1435
    asszem az lesz hogy letöltöm a DVDs verziót is majd a CDs után aztán csak jó lesz az egyik
  • Toroco
    #1434
    ez jó kérdés
  • Toroco
    #1433
    nekem még vissza van 1,5 CD a letöltésből...
  • Yossarian
    #1432
    nekem is a CD-s verzió van meg és nem tom elindítani.
    azt írja, hogy nem jó CD van a meghajtóban. Kipróbáltam mindkét mini imaget is és azzal se megy. Mit qrok el?
  • Toroco
    #1431
    Ugy olvastam a korábbi hozzászólásokban hogy a kakast meg kell folytani.
  • Smuge
    #1430
    Mekkora istencsászár ez a game , rég nem éreztem ilyen érzést mint ami elfogott, FANTASZTIKUS! Grafika gyönyörű , most ott tartok hogy Aztékok elöl kimentettem pár Görögöt..
  • Toroco
    #1429
    én innen szedem 4 és 6os szekcióban van a játékoknál. a DVDs verzió elvileg hibás
  • csm
    #1428
    tudtok adni egy linket ahonnan ti szedtétek?
  • Thanatos
    #1427
    hol lép ki??
  • Realtibi
    #1426
    valaki küldje már el nekem a speech.lugot


    mindig kilép emiatt a játékból
  • Evogordon
    #1425
    vagy az í,y,x,c,v,b,n,m
  • Kandurex
    #1424
    Tényleg a kakast ki, hogy csinálta meg?
  • jAsOn VoOrHeEs
    #1423
    Mivel lehet azt kikapcsolni, hogy ne írja ki minden egyes katonának a nevét meg egyéb adatait?

    Véletlenül bekapcsoltam, de most meg nem tudom, hogy mivel tudom kikapcsolni!
  • Evogordon
    #1422
    A 2 szigeten hogyan lehet azt a kis falut úgy elfoglalni hogy ne keljen megtámadni?
  • cseszter
    #1421
    A 3. szigeten a kakasos küldit hogy lehet megoldani?
  • fitutufi
    #1420
    mivel lehet a radírt átváltani sima kézre ??????????
  • jupa
    #1419
    Csak hülyéskedtem
  • Evogordon
    #1418
    Tudjuk :)
  • jupa
    #1417
    Aki nem ért a játékhoz:D
  • Dynamic
    #1416
    Érdekesség:
    Most vettem észre, hogy a játék indításakor bejelentkező Lionhead logót az egérrel lehet mozgatni(amibe hullanak bele a kis kockák, majd kirajzolódik az oroszlánfej).Ha akkor mozgatjuk amíg hullanak bele a kis kockák, akkor ki lehet lötyögtetni a kockákat a földre.
    Ha volt már sry:)
  • Thanatos
    #1415
    de ctrl+s de ezután nekem minden akármi+s -ről az jut eszembe :D
  • Evogordon
    #1414
    Mennyi ideig alszik a creature-om? Vagy felkell ébreszteni?
  • Malakai
    #1413
    Az nem ctrl+s? :) Najó, nem offolok tovább, a patchre még várok. :P

    Ja, és splashscreenből a lionhead logo minijátékot kéne inkább kiszedni... :)
  • Thanatos
    #1412
    nah erre nem gondoltam :D alt+s.ről rometw után nekem mindig quicksave ugrik be :D
  • Malakai
    #1411
    Alt+S a screenshot a játékban, bent van a billentyű kiosztásban is, szal átteheted. :)
  • Thanatos
    #1410
    nm, esetleg readme-ben nézd meg hátha van beépitettgomb, bár ha nem printscreen az akkor max f12 f10 meg hasonlok szoktak lenni, de egyszerübb a külső progi szerintem :)
  • Pluskast
    #1409
    ok thx
  • Thanatos
    #1408
    szvsz külső progival próbáld, elég sok fajta van már (hypersnap, snag it, etc..., de mgé fraps is tud shotot cisnálni asszem)
  • Pluskast
    #1407
    Valaki viszont nem tud nekem segíteni ezzel a fényképezős dologgal?
  • robotnyk
    #1406
    ah thx
  • Pluskast
    #1405
    követed a csajszit és a végén bemegy egy házba. Ott izélget a fasziával. A házat észre fogod venni ha eddig nem is követted mert állandóan kis szívek emelkednek fel. Fogod a fatert odarakod a házhoz és már el is kezd sűrűn elnézést kérni.
  • Thanatos
    #1404
    nah elovlastam mindent szal emgnézem patchnél mit kavar be meg majd leszedem cd-set , pfff... :/ esetleg nem akarja valaki valami ftp-re felrakni ? és akkor sok embert megkimélne hogy újra le kelljen kapnia a cd-set
  • robotnyk
    #1403
    nemtom volt-e már róla szó, nem igazán találtam meg (lehet nem jó szavakkal kerestem rá)
    szóval, hogy kell bebizonyítani a faszinak, hogy nem én csináltam fel a lányát? :D
  • Pluskast
    #1402
    Már megtaláltam viszont mivel kell képet csinálni esetleg nem tudja valaki?:) Csakmert print screen nem jó.