3926
  • cseszter
    #1482
    Hogy lehet utazni a szigetek között?
  • Hmuda
    #1481
    Már azon is régen túljutottam, csak hát a patch... :P
  • Kandurex
    #1480
    Nagyon az elején vagy, a 4. sziget végétől már ezüstös hosszú szép bundája van :)

    Skacok, egy kérdés. Ugye belehet költöztetni az embereket a házakba, annak mi értelme van? Külön az utcán kell kijelölni a szaporodsát nem? Akkor minek a ház?
  • Hmuda
    #1479
    Az a legjobb, hogy az emberevő természetére is megvan egy átmeneti megoldás. Csak csinálni kell néhány legelőt és akkor onnan szépen behamizik néha egy-két tehenet. Na persze a megfelelő nevelés után. :-)
  • Toroco
    #1478
    Jupa valami baj lehet az ftpden, mert a miniimaget nem tudom leszedni már 2 szer próbáltam és mind2szer meg állt 3,2 MBnál a letöltés
  • Hmuda
    #1477
    A farkasom. Irtó aranyos, bár a boci szomorú arckifejezésével nem veszi fel a versenyt. :-)

  • Kandurex
    #1476
    3.47 daemonnal vagy 1.95.03105 Alcohollal próbálkozzatok és lehetőleg más emuláló progi ne fusson!
  • Evogordon
    #1475
    Daemonnal telepíted? Mer aszem csak azzal jó ja és ha igen akkor az emulációkat kapcsold be.
  • CéZé
    #1474
    lehet van fent nálad clone cd, ha igen akkor uninstal, reboot
  • Nwis86
    #1473
    nálam is ez van de én nem raktam fel a pachet csak simán a játékot
  • Falabu #1472
    Eléletileg működni kéne ígyis, hogy CRC error, átugrom, de azt mondja ez a szar, hogy hibát észlelt a ringyóz és leáll és elnézést is kér! Hogyan tudnám beizzítani ha DVD-s verzióval belehet, ha meg nem akkor miért lett leírva lentebb?:)
  • Nwis86
    #1471
    Csátok

    nálam miért írja ezt ki?


    A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu
  • Yossarian
    #1470
    nem rossz gép ez még
  • Ams
    #1469
    Felraktam a game-et utána egyből a patch-et is és indításnál azt írja ki, hogy emualton software detected...namost MIAFASZ VAN????
  • Toroco
    #1468
    Én eléggé levagyok maradva mostanság a gép konfogokban, szal irtatok olyan dolgokat amitek van amiről még nem is hallottam.

    Ilyen az én gépem:
    Abit IC-7 (dual chanel, 800 fsb)
    P4 2,6GHz Northwood (hypertrading, 800fsb)
    Ati Radeon 9600 pro
    256MB 400MHz kingstone

    Szerintetek ezen menni fog rendesen? Azt tom hogy a memó kevés
  • Shodan
    #1467
    Most akkor ehez a 110mb patch hez nem kell külön crack ugye?
  • Newfronter
    #1466
    Rossz a DVD image, a CD-s jó.
  • SNAKE01
    #1464
    és akkor tudsz állítani a vizen és a egyéb dolgokon?
  • SNAKE01
    #1463
    és akkor tudsz állítani a vizen és a rgyéb dolgokon?
  • itldj
    #1462
    Mivel csak Clonecd-s verzió van eddig ezért, ami az eredeti 1:1 másolata ezért igen erős a gyanúm hogy igen...
  • _Atti_
    #1461
    NAh megvan hol kel beállitani a grafikát hogy magad configolhasd be!

    Black&white mappában a Databan van egy graphic.config fájl..ott a midrest a saját kártyádnál 0-ra kell tenni..
    kiprobáltam müxik..

    bocs ha volt
  • Tuvok #1460
    Nyugi, még én sem, sőt el sem kezdtem leszedni :)
  • ducati06
    #1459
    A CLONECD verzióval is megy a patch????
  • Newfronter
    #1458
    Én már tegnap elkezdtem játszani, de ma szánok neki rengeteg időt. Mivel én nem ismertem az 1-et, így nekem szokatlan nagyon, de viszont tetszik a játék. Szinte olyan ez mint egy stratégiai játék csak mérföldekkel fejlettebb.
    Mivel még ügyetlen vagyok így előfordul, hogy 1-2 embert az építés helyett eldobok a francba és máris kapok evil-pontot:(
    Rájöttem közben arra is, hogy lehet azt kiküszöbölni, hogy ha véletlenül rákattintok egy épületre és nem akarom lerakni, akkor egyszerűen lenyomom a D-t.

    Hmuda: Szerinted erre nincs valami megoldás, hogy ki lehessen hagyni a full tutorialt? Vagy erre már ne is számítsak?
  • Hmuda
    #1457
    Akit érdekel:

    Az alábbi elérési úton található meg a falusiak nevét tartalmazó file. Csak az az egyetlen probléma vele, hogy kizárólag teljes neveket tartalmaz, szóval nincs olyan, hogy külön megadod a keresztnevet és külön a családnevet.

    X:\Program Files\Lionhead Studios\Black & White 2\Data\Text
  • Evogordon
    #1456
    Akkor nemsokára bekapcsolódasz :)
  • Toroco
    #1455
    még 200MB van hátra
  • Toroco
    #1454
    ááá már mindenki játszik csak én nem
  • Malakai
    #1453
    Dede, ezen a néven CoDozgatok. :)

    Most épp városépítgetést élvezem, nekem teccik, nem unom. :)
  • jAsOn VoOrHeEs
    #1452


    A "B"-vel lett jó! :)
  • Hmuda
    #1451
    Kakas: gondolom feltünt, hogy közvetlenül a napbuherálós bronz tekercs után jelenik meg. Annyi az egész, hogy elintézed, hogy egyhuzamban háromszor keljen fel a nap és akkor már annyit kukorékolt, hogy elmegy a hangja és a fickó nyugodtan aludhat.

    Szerencsére a 2. szigetes CTD megoldódott egy reinstallal. Habár ez a tutorial-kihagyós szöveg elég elhamarkodott volt a LH részéről, mert kizárólag a kamera tutorialt lehet kihagyni, a harmadik szigetet ugyanúgy végig kell szenvedni.
  • Evogordon
    #1450
    A végén volt ez a hiba szal lehet hogy valami kép file vagy ilyesmi.
  • _Atti_
    #1449
    ezt arra irtad hogy ezzel ki lehet javitani a telepitéskor a crct? monjuk fut igy is de hát ha vmi hiányzik akkor csak hiányozni fog egyszer vhonnan:)
  • SNAKE01
    #1448
    Valaki oldotta már meg azt a problémát hogy lehessen állítani a többi cuccot a is grafikai beállításnál?
  • Thanatos
    #1447
    honnént vagy benne oylan biztos hogy nem is lesz? :) végülis biztos tök fölösleges fileokal rakják teli a gamet-... :)
  • Yossarian
    #1446
    Sikerült a daemont megint feltenni és azzal el is indult. Kösz a tippet!
    (A COD-ban nem játszol véletlen ilyen néven?:)
  • jupa
    #1445
    még öt perc várjatok,nincs teljesen fenn
  • jupa
    #1444
    Már felraktam a mini imaget is,azért mégegyszer leírom: kiszolgáló: ftp.tvn.hu
    felhasználónév: crazyfrog jelszó: 00000
  • Toroco
    #1443
    de gondolom majd ujra megszerzik valahonnan a DVDs verziót ha megtudják hogy hibás az a fájl, vagy ez az eredetin is hibás lenne?
  • Evogordon
    #1442
    NEm tudom miért mondják azt hogy hibás a DVD-s verzió, csak bejön a telepítés legvégen egy crc error de ha azt átléped akkor nincs semmi baj és nem is lessz.