3926
  • Newfronter
    #1522
    Azt mondjátok meg nekem, hogy a radírt hogyan változtatom vissza kézre?
  • Sanyix
    #1521
    Jajj ezt aztán könnyű mondani. Az én "készülékem" vajon miért tölt mindenhonnan máshonnan 130-al??
    Egyszerűen csak a béna EA szar szervere le van terhelve... és ezek az idióta barmok még nem jöttek rá mire is lehetne még a fájlcserélőket használni.
  • Sanyix
    #1520
    Azért nem, mert a hardvergyártók ezt akarják...
    Azt akarják, hogy vegyél egy új kártyát soktízezerért, meraznekikjó, de sajnos nagyon sokan megis teszik, ezért én pl max 25000-költök videokártyára, aztis úgy 3-4 évente csak.
  • Tatyla
    #1519
    láma vagyok mert nem játszottam anno az elsö résszel,és valoszinü ezért bambáskodom mert már ott elakadtam hogy: create 3 disciple breeder...tenyésztöt hogyan?
  • Thanatos
    #1518
    a hiba az ön készülékében...
  • krapulaxxx
    #1517
    Nyomott agyammal azt nem értem, hogy a Gef4 Ti4200-as kártyámmal miért nem pixel shadeli meg a vizet, mint ahogyan azt minden egyéb ezt támogató játéknál teszi? Nálam simán átlátszó / tükröződő és kész :(

    Nincs hasonló tapasztalata, illetve megoldása valakinek?
  • Sanyix
    #1516
    40kbyte/sec se sok...
  • jupa
    #1515
    Én innen szedtem és jött rendesen
  • Sanyix
    #1514
    Na akkor tud valaki mondani egy helyet ahonnan a patchet le lehet tölteni, és működik is a link, és TÉNYLEG gyorsan jön, nem 18kbyte/seccel?
  • Csuhai G
    #1513
    A játékhoz amúgy kell angoltudás? :)
  • Ch_Slater
    #1512
    nekem meg csak sima windows-os crash indításnál, white.exe has encountered balablával. ugyanez volt a motogp3-nál is. lehet régi a gépem. lehet kell neki vmi utasításkészlet, amit a procim nem támogat. vagy nemtom.:(
  • DEXTER92
    #1511
    Ez a játék miről szólna?
  • Toroco
    #1510
    az van bent de nem megy igy sem
  • FLeK0
    #1509
    1-es cd kell bele
  • Toroco
    #1508
    Nekem nem indul el. azt irja insert correct cd. mit is kell csinálni? nem nagyon találtam ehez hozzászólást. install után pactheltem és nem akar elindulni. próbálkoztam mini imagevel is de arra sem működött. daemonnal telepítettem és nincs fent semmilyen cd iró program.

    Adjatok tanácsot
  • Yossarian
    #1507
  • Smuge
    #1506
    ezen olyat röhögtem :D
  • cenobite
    #1505
    Reinstall után végül feltetted a patch-et? Mert én most fogom telepíteni és ha gázos akkor nem pepeccselek. :)

    (
  • Smuge
    #1504
  • Thanatos
    #1503
    hát nekem patch utá is ugyanúgy imád ctd-zni..., msot a hadsereges tutorial résznél már másodszor fagy ki... :/
  • _Atti_
    #1502
    igy 1 esre álllitva franko..kapok ful vizet meg low vegetationt és még fut is egész rendesen!

    MINSPEC..elirtam..
  • cseszter
    #1501
    Hogy lehet vissza utazni a szigetek között?
  • Toroco
    #1500
    Végre lejött. Kitömörítettem. intalálni már kezdem is de a csillagkaput megnézem és utána játszom csak
  • magus
    #1499
    midrest? olyan nincs...
  • Mozes
    #1498
    mi a wandoo címe? Priviben küldje el valaki lszi.
  • fernando torres
    #1497
    huu gec milyen szép ....
  • FLeK0
    #1496
    torold le a regi menteseidet, vagy reinstall ha ugysem jo
  • magus
    #1495
    fuuuu, nalam eleg undoritoan nez ki, meg jo alacsony a felbontas, de megy:)

    viszont kar h a lionheadnal a low bellitas azt jelenti hogy mindenhonnan minden texturat levesznek...
  • _Atti_
    #1494
    Igen..bár igy 0án nekem még a sima lowon is szaggat mint állat hóugyhogy gondolom nem csak a lehetőségeket oldja fel hanem a shaderverziot is állitja..most kiprobálom a közepesen hogy ugy milyen..
  • cseszter
    #1493
    Én azzal vagyok rohatt jó
  • Braveheart
    #1492
    Hali. Nem tudja vki hogy miért fagy ki nálam a játék a 2. pályán mindig? Felraktam a patchet, szépen megy, de mindig szabálytalan műveletet csinál.
  • Toroco
    #1491
    én 3 szor tuti végig nyomom. Farkas , Tigris, Oroszlán. már csak a sorrenden gondolkodom. :D

    Tényleg... a tigrisről nem lehet tudni vmi infót hogy milyen a személyisége mint a többi négynél?
  • cseszter
    #1490
    Azt irtak hogy vissza is lehet utazni
  • FLeK0
    #1489
    megcsinalod a palyat, es mehetsz a kovetkezore.
  • cseszter
    #1488
    Azt irták hogy lehet csak az a kérés hogy hogy?
  • FLeK0
    #1487
    Egyetlen varost kell fejleszteni, aztan idovel szepen atvandorolnak, nekik meg tobb haz,meg tobb fejlesztes, es jon a kovetkezo (ha haboruzol me egyszeruen at kell rohanni az osszesen). Ezzel nekem csak az volt a gond, hogy az ore elfogyott egy ido utan, ugyhogy egyesevel kellett koveket hozni a lenyemmel.
  • Toroco
    #1486
    szerintem nem lehet, hiszen az 1 ben sem lehetett, de a fene tudja
  • Kandurex
    #1485
    Szaporulati kérdésre + ház?
  • Nwis86
    #1484
    kösz a clone cd volt a gond letöröltem és már simán megy a játék
  • Kandurex
    #1483
    Tényleg, ki hogy csinálta meg a negyedik szigetet? Ugye a cél elfoglalni 100% -ra, de hogy? Erővel? Felfejlesztett város átnépesítésével?

    Amúgy az elfoglalt városakkal ti mennyit törődtök? Egyáltalán érdemes. 1 várost még oké igazgatni, de többet egyszerre :(

    Szal!? Tippeket! Ötleteket! Hlp me htxvm!