3926
  • Voltan
    #1802
    Így van, én is tapasztaltam.
  • nick név
    #1801
    van itt több is, 9.0c, sdk... meg valami genuine vmi, melyiket töltsem le?
  • nick név
    #1800
    a cd-röl is feltettem a directx-t, de igyse megy :(, megprobálom akkor microsoftról leszedni
  • VRSDM
    #1799
    Off:az .SWF-et nem engedi hogy leszedjem, mert kiirja, hogy már töltenek ezzel a koddal, de nem én...nemértem... vki feltenné vhova? ftp - vagy msn vagy vhogy?
  • VRSDM
    #1798
    jah, sajnos. . . de még igyis, gyorsabb mint torrenten 15kval, jah, és bocsika, ezekért, az OFF-okért
  • cseszter
    #1797
    Sokan töltik
  • VRSDM
    #1796
    cask töltödne már, le, mert nembirom ki... nagyon belassult a wanadoo- csak 80al jön :(
  • VRSDM
    #1795
    /off: sztetek, a wanadoo-s dolgok, kivannak próbálva? vagy erre nincs, biztos info?
  • Mike at home
    #1794
    es alcohollal is lehet installalni, az mas dolog, hogy a 2802-essel nem megy, de a daemon 3.47-tel igen, es nem is kell minden emulaciot bekapcsolni
  • _Atti_
    #1793
    a faqba be lehetne irni hogy nem pusztán a leszürkitett beállitásokat oldja fel a graph.configban az állitgatás hanem a shadert is átállitja..szoval 0 val még a full low is szaggathat..sztem augy az 1 a egjobb mert ugy már engedélyezi a vizet+füvet de sokat nem ront a teljesitményen
  • Tuvok #1792
    Nekem megy a DVD-s is simán .
    D-Tools 3.46-om van, simán mountolja .
  • TVelvet
    #1791
    DVD's is megy...csak nemlesz castingoló hang.
  • rage
    #1790
    Van benne egy CRC hiba, ami érint egy hangfile-t, a CD verzióban nincs,
    nyilván érdemesebb azt használni.
  • VRSDM
    #1789
    akkor a DVD-s az bukta? senkinél sem ment? nemértem...
  • rage
    #1788
    A mini image ugyanúgy működik, csak akkor 2,7 mega ül a gépeden mountolva, s nem 680 :-)
  • zero the hero
    #1787
    Heló all!
    Egy kis segítséget akarok leírni azoknak akik a wanadooról szedték a gémet. Én is onnan szedtem és nem kicsit megyűlt a bajom vele, viszont mostmár a 4. szigeten tartok ^^ Nos tehát:

    1. a CD-s verzió működik csak.
    2. Deamon tools 3.74-gyel megy szinte csak a telepítés ha bekapcsolod az összes emulációját(így nem lesz sehol hibaüzenet, és minden simán megy, a jáccáshoz az 1. cd-t töltsd be és nem kell semmiféle mini image)
    3. a patchet érdemes feltenni, mert csak úgy működik minden helyesen.

    remélem segítettem valakinek, ha nem assebaj:) legalább kiadtam magamból kicsit a dühöm :D
  • rage
    #1786
    Megpróbáltam kiírni az első CD-t Alcohollal, Securom NEW beállítással,
    négyszeres sebességgel. Simán elfogadja origin disk-nek.
  • VRSDM
    #1785
    ez nem jo hir, bár ai jo gamer, az megállja, hogy ne használja, mert az 1ben, én meg eleinte sokszor, elbesztam a lényem neveléést, véletlen is... szoval... lehet hogy akik ezzel kezdik és kihagyták, az 1et azok kedvéért van ez igy.
  • Mike at home
    #1784
    bar a leny a tablazat segitsegevel dxinte droid szeruen allithato :(
    asszem elokaparom az 1-et
  • Mike at home
    #1783
    nekem siman felintallata, es siman fut is
    igaz csak lowon, mert csak egy Gef4Ti4200-asom van, igaz 1 giga ram
  • Mike at home
    #1782
    ne is torodj azzal, hogy errol volt mar szo, meg be is leinkeltek 10x
    igaz megsem baj, hogy leirtad, mert a tobbseg ugysem olvas vissza
    (bele lehetne tenni ezeket a faq-ba, ha meg nincsenek benne)
  • lala12
    #1781
    Csak tanítgatni tudod, és ha már képes varázsolni, akkor pedig nevelni, hogy szívesen is csinálja. Persze alapvető feladatokra be is állíthatod a lényedet, de az korlátozza az egyéniségét.
  • VRSDM
    #1780
    nemtudom, de kérem hogy csak privátba legyen beirva, nem akarom megtudni, majd én magam felfedezem előre, is kösz, érte
  • tigeroo
    #1779
    most mi a sztori?:]
    nem tudok holnapig várni -.-
  • Smoke
    #1778
    Sajnos a faq-ba nem került bele hogy hogy lehet a lényt utasítani varázslásra,pls vki súgja meg.
  • lala12
    #1777
    Tudja valaki, hogy hol vannak elrejtve a játékban a szövegfájlok?
  • lala12
    #1776
    De ha valamelyik fájlod hiányzik, abban nem tudok segíteni, mert a kicsomagolás után a felesleges rarokat töröltem.
  • VRSDM
    #1775
    jah, ok tudom már megcsintam, ezt csak kihagytam az t hogy az össz. letöltésre legyen igaz, de idiota avgoyk, kösz, hogy emlékeztettél
  • lala12
    #1774
    Én FlashGettel szedtem le. A letöltendő fájlok megjelenése után az oldalra jobb egér klikk, a listából kiválasztottam a minden fájl letöltése flashgettel menüpontot, majd a szükséges fájlokat pipálással kiválasztottam.
    A letöltési helyet, a felhasználónevet és jelszavat is a következő ablakban kell megadni, majd az összes letöltésre elfogadtatni ugyanezt a beállítást.

    Gondolom erre voltál kíváncsi...
  • Tuvok #1773
    flashget
  • VRSDM
    #1772
    amugy, ha visszaolovasnál akkor igen, az ÖSSZES fát, ki kell szedni
  • VRSDM
    #1771
    /off: aki wanadoo-rol szedte le, és vmijen file letöltövel, az kérem irjon privit... fontos lenne... előre is kösz.
  • Laczy
    #1770
    Ha vki van/volt már azon a pályán, ahol az északiakat kell legyőzni/meggyőzni, akkor segítsen már 2 mellék küldiben.
    1. Build on an imresive area. Amit értek belőle 10 épületet kéne felhúzni bizonyos területeken.
    2. a címét pontosan nem tudom, de 30000 tributet ad és fát kell kivágni. Jól értem, hogy az EGÉSZ szigetről ki kell vágni???
  • rage
    #1769
    Nem, az kissé túlzás
    Próbáld meg akkor a legújabb DX9.0c-t feltenni előbb
    Microsoft oldalán megtalálod, érdemes lenne az augusztusi javítottat feltenni.
  • rage
    #1768
    Nálam semmi gond sem volt a telepítéssel (nyilván a bolti verzióval sem lenne) és a játékkal sem.
  • SASboy
    #1767
    Aha. Köszi a felvilágosítást. Lehet 1 próbát megér.
  • quack
    #1766
    ja és a városod is változik pl ha nagyon rendes vagy akkor szép virágok, fák, ha köcsög akkor rphadt kórók stb.
  • VRSDM
    #1765
    csak irni nem tudok....
  • VRSDM
    #1764
    isten vagy, egy kéz jelez "téded" egy vársot, kell építeni, ill többet, soksok szigeten, és van egy néped, annak van totemálata, ami él, és azt kell envelni, varászolni, harcolni stb. csatázni stb... kb. ijen
  • quack
    #1763
    ez egy stratégiai játék. te vagy benne az isten, van egy avatarod akit a gém elején választhatsz ki (oroszlán, farkas, majom, tehén) ezek a játék közben úgy változnak ahogy te irányítod őket. pl én hagyom h megzabálja a lakosokat, elküldöm őt csatázni és már a 3. szigeten így néz ki : [/quote]

    akkor még vannak benne ijen varázslatok (pl vizet fakasztasz a gabonának h nőjjön) meg ijen extra küldik (ezek között van logikai meg ügyességi meg minden xar) amikér pénzt kapsz, plusz kurva jó grafika