3926
  • Paranoia
    #2282
    Hi
    9600XT van és nem enged 1-2 beállítástMár letöltöttem új drivert...semmi változás.Nem lehet vhól megbabrálni,vmi cgf fájl vagy vmi ilyesmit esetleg?
  • rage at work
    #2281
    Hol mondod? Eddig a vásárolható dolgok ott voltak egymás mellett, s mutatott mindent, amit megvettem, rajta egy pipával, illetve azokat is, amiket meg lehet venni. Most csak a varázslatok látszanak, egész pontosan kettő kipipálva, amit már megvettem, s 3-4, ami vásárolható.
  • oneal1
    #2280
    én most úgy állok hogy asszem 68% ban gonosz vagyok de a lényem meg 99% ban jó:)
  • ShaiHulud
    #2279
    submenu
  • Mike at home
    #2278
    fura
  • rage
    #2277
    Még jó, hogy amiket eddig megvettem, legalább megvannak
    Akartam a lényemnek venni heal-miracle képességet, de hát elvette.
    Egyelőre csak öntözni tud
  • rage
    #2276
    Abban a pillanatban, mikor a japán pályát megnyertem, hiába lett több mint 200 ezer aranyam, nem enged venni csak varázslatokat. Pedig most lehet tudnék venni egy-két dolgot, de a második japán pálya elején is csak azt látom, hogy 3 féle varázslatot tudok venni a pénzemen magamnak.
    Elég érdekes...
  • Mike at home
    #2275
    igazad lehet
  • I.C.ram
    #2274
    Nekem is minden minen van 124ben, egyrészt, mert nem is engedi bekapcsolni a cuccokat, másrészt meg valószínűleg lassú lenne :D

    Csak én szeretek metropolisokat építeni? Mindenki ilyen kis falvacskákat épít, nekem meg egy városban átlag 50 lakóház van, és tok jól néz ki! Ügyelek a városrendezésre is :P Sajnos már nem tudok képet csinálni, mert újra kezdtem, ezúttal gonosszal, akivel azért annyira nem szép a város :D

    Csak nekem tünt fel, hogy gonoszként sokkal nehezebb a játék? 3x olyan nehéz 100% gonoszba vinni, mint goodba, sokkal nehezebb katonailag leölni az ellenséget, mint csábítani őket, fejlődés is sokkal lasabb, mert ugye a petem se segít semmiben, hogy ne kapjon good pontokat. Meg sokkal több "good" épület van, mint evil.
  • Mike at home
    #2273
    najo annyira nem csunya
    legalabb a viz tukrozodik


  • Mike at home
    #2272
    van kozelebbi kep is
  • Seth
    #2271
    mé ocsmány, jó ez....mondjuk kicsit közelebbről talán jobban látszana
  • Mike at home
    #2270
    aa kep cime: a 3 sziget vege avagy amikor ocsmany a grafika
    )ilyen low-ban, ne csak mindig a csoadszep grafikat lassa mindenki :)))))

  • Pakosz
    #2269
    Skaccok, lehet ezt Multiba tolni, hallottam valakitol hogy lehet, ha igen hogy a rakba?
  • Hmuda
    #2268
    Letöltöd az unlockert és elindítod...
  • emberke
    #2267
    Akkor pl hogy lehet a tigrist unlockolni legálisan?
  • Hmuda
    #2266
    És ki mondta, hogy ha végigviszed akkor kapsz plusz lényt?
  • magus
    #2265
    oh, egy moret odarakhattak volna. mindegy meguntam, leigaztam es mentem kov lvl-re
  • emberke
    #2264
    Vitte már végig valaki? Az előbb sikerült befejeznem de én semmi plusz lényt nem kaptam. :( Egyébként nem lett rossz a játék, bár a vége felé elég egysíkúvá válik.
  • ronhaven
    #2263
    ismetles a tudas anyja:)
  • ronhaven
    #2262
    Kesobb tudsz majd ijaszt meg ostromgepet csinalni, kulon epuletet kell venni hozzajuk tributebol.
    A katonakat meg ugy toltod fel hogy civilt dobsz kozejuk,mintha disciple soldiert csinalnal.

    Az hogy kovetkezo varoshoz 2000 kell az azt jelenti, hogy _még_ 2000. Aztan elsetalnak hozzad a lakosok es bekoltoznek, az otthagyod falut nem fogod tudni elfoglalni hacsak ki nem terjeszted odaig a hatarjaidat es ujra benepesited. Tehat ha Jo-t jatszol a fovarosodon kivulre ki se fogsz,ki se kell lepni.
  • Hmuda
    #2261
    Az a "2000" nem azt jelzi, hogy mennyi kellene, hanem azt, hogy mennyi hiányzik még...
  • Hmuda
    #2260
    Külön Armory kell a többi egységnek és úgy tudod feltölteni a sérült egységeket, hogy megfogod a lakosokat és dedobálod őket katonának. :P
  • Malakai
    #2259
  • TheRaven
    #2258
    Nincs vkinek crackje a játékhoz? vagy ha nincs crack akkor hogy lehet elindítani?:(( plz help
  • zero the hero
    #2257
    fogd meg a zaszlojat a nepnek ha a varosod szelen allnak es tedd a hatarodon belulre
  • magus
    #2256
    nah egy igazi lama kerdes...

    elmeletileg mar van 6000 pontom, es a varosnak 2000 kell, hogy elfoglaljam bekesen, aramlik is eroteljesen a nep a varosom fele, de nem tudom elfoglalni sehogy...
  • Zsolo007
    #2255
    Következne pár láma kérdés, kérlek titeket ne akadjatok ki..... :)
    pár órája kezdtem el...3. szigeten járok

    Magyarázta az ördög haverom hogy valahogy lehet változtatni, hogy milyen egységet termelek az armoryban (vag félreértettem), de én akármit csinálok csak swordsman jön ki :(. (Majd később lesz külön épület más egységekhez?)
    Még valami: Egy osztagot hogy lehet feltölteni, miután veszteségeket szenvedett? (gondolom lehet, hiszen így nem lehet őket fejleszteni, 3.-4. szintnél már alig van aki harcol :( )

    MOst hirtelen ennyi jutott eszembe, pls segítsetek..
  • Kandurex
    #2254
    Légyszíves valaki mondjon már FPS -t ha le zoomol a házak közzé, mert szerintem a lionhead -nél ezt belimitálták maximum 20 -ra, ha pedig teljesen leviszed akkor max. 15 FPS, kivéve a text ütközést ott 30 kereken.
  • oneal1
    #2253
    a CDGALAXISnál már lehet kapni!
  • Hmuda
    #2252
    Nem vagyok biztos benne, csak feltételezés. De lehet, hogy azért akarnak állandóan aludni mert már sokat buheráltál az égen és kizökkentek (előfordulhat). Ilyenkor csak egyszer berakod az alvóidő elejére, és többet sose nyúlsz hozzá. Nekem sose volt bajom vele.
  • magus
    #2251
    umm, akkor lehet rosszul ertettem, azt hittem a disciplek ejszaka azert alszanak es nem mint holmi robotok egesz eletukben csak azt csinaljak... szal idoszakonkent erdemes ujakat felberelni?

    (nem igazan latom az embereket csak ha nagyon razoomolok, low grafika elonye)
  • Hmuda
    #2250
    Nem kell folyamatosan. Ha normálisan van elrendezve a város, mindenkinek jut ház és nincs mindenki disciple módban (vannak akik még este is dolgoznak ha disciple-k), akkor egyetelen gyszer nem kell az éghez nyúlni.
  • magus
    #2249
    en figyeltem de nekem is ez a gond h aludni akarnak

    amugy ne mar h nekem kelljen allitgatnom a nappalokat es az ejszakakat folyamatosan
  • CUCLI
    #2248
    de az a gáz ,h este is akkora élet van mint nappal. ahelyett ,h aludnának..
  • Kandurex
    #2247
    Nem baj, azért kíváncsi vagyok az eredményekre.
  • Bucser
    #2246
    állítsd át a nappalt éjszakára:) egy isten ezt is tudja:)
  • Mike at home
    #2245
    a melo tempot lehet allitani?
  • Hmuda
    #2244
    Örülök, hogy te is figyeltél a tutorialnál.
  • CUCLI
    #2243
    a városlakóim nem tudnak/akarnak valami miatt aludni. visszavettem a meló tempót is. de maxon van a szobor a város közepén ,h aludni akarnak. csomó ház is van. ott is tudnának aludni. folyamatosan kapom az evil pontokat emiatt. valaki pls help :(