3926
  • VRSDM
    #2645
    © Peti1
    --> csak a scrool-okat kell csinálgatni, keress a térképen egykettőt, lesz még sok...
    mini-image, meg vana gcw-n is. http://gamecopyworld.com
  • VRSDM
    #2644
    nemkell 10sdzer is beirni, értjük, ha majd tudjuk is akkor irunk rá...
  • Sanyix
    #2643
    A mini image-re keressél rá torrentspy-on. Én onnan szedtem.
  • szucsy89
    #2642
    Miért nincs az állatomon szőr?fx5700-em van
  • szucsy89
    #2641
    Miért nincs növényzet és szőrzet a játékban?GeForce FX5700-om van.Esetleg driver baj?A haveromnak GF4TI-je van és minden van neki!
  • Peti1
    #2640
    lenne egy kérdésem:
    még eléggé a játék elején vagyok, és az a feladat, hogy "Creature tutorial".
    el is kezdtem, felraktam a lényemre a pórázt, és megetettem, aztán amikor az egyik embert akarta megenni, akkor megvertem egy kicsit, és aztán mit kell csinálni?
    az "Objectives" -ből eltűnt a "Creature tutorial".
    hogyan tovább?
    előre is kösz
  • grizzly21
    #2639
    2 kérdés:
    1.rákerestem a mini image-re ebben a topikban de nem találtam linket. valaki megdobna vele? ez mehetne FAGba is, sztem mert sokan fogják kérezni,
    2.milyen videokari kell hozzá hogy szépen és jol fusson?
  • rage
    #2638
    Hogy lehet megkérni a népet, hogy mindenki gyülekezzen a faluközpontnál ?
    Biztos van rá valami parancs.
  • ShaiHulud
    #2637
    musclet ugy tudod novelni hogy felvetetsz vele egy olyan kovet amit felbir emelni aztan ranyomsz hogy "workout" es akkro neki all sulyzozni vele, ettol no az ereje. ha rendszersen csinaltatod vele akkro midnig eros marad:)
  • ShaiHulud
    #2636
    statistics menuben egyik submenunel lehet oket elolvasni. story elem.
  • VRSDM
    #2635
    nah sztetek ekkor, mi van, havernál megcsin-om, hogy menjen neki, (az én verziom van nála is), hazajövök, hogy akkor majd nekem is menni fog, erre kiirja a windoes-os hibaüzenet, hogy hibát talátlt, stb...
    lecserélem a havernak az exe-jet az enyémre... az övével, már nem hibázik, de kirrija, hogy tegyem be a correct cd-t,,,mountlom a mini-t mert nekem a dvd-s van meg, inditoma virtual cd-hide-ot is, de mégiscsak, kiirja a crack-es szöüvegét, havernál, már ment ijekor, vmi 5let? mert már ugy játszanék itthonis...
  • Smoke
    #2634
    Ezek szerint senki sem tudja a 2 scroll megoldását?
  • Smoke
    #2633
    Az archeológusnál ha nappalról éjszakára váltasz is elkezd derengeni a jel.
  • RumiTT
    #2632
    Ja mégse csak a 4szigeten vok de itt is van szamurájjjjjjjjjjjjj
  • RumiTT
    #2631
    Én is az 5.szigeten vok.
    Én meg csináltam már a szamurájosat meg a birkásat is.
    De az hogy lehet, hogy a farkasomnak a muscli 0% van?(valmit megnyomtam és meglehetet nézni minden az állatomról).Ja és még 1 rejtély számomra: Hogy a fenébe kell az állatot rávenni h dobjon már 1 tűzgójót ha olyan drágán megvettem?Mert elküdtem harcolni póénból de nem akart dobálni semmit.
  • erx13
    #2630
    én az 5. szigeten vagyok.... na sikerült megcsinálnom ezt a archeologosos küldit... felülről nézve látszott a fehét kör féleség.... és a szamurájokat is könnyű volt megtalálni teljesen felülről nézve nem is kellett nagoyn a földhöz közeliteni
  • RumiTT
    #2629
    Ja, hogy ti már 8.szigeten vagytok meg fejtörőt jáccotok benne...
    Azt hittem még mindenki csak nagyából 5.szigeten van.
  • erx13
    #2628
    nahellotok! már volt 2x kérdezve de gyszer se volt rá válasz adva... hogy kell megcsinálni az archeologusos küldit 3jelet már megtaláltam, de aztán mondja a régész csávo a következő fejtörőt... valami ojan hogy a multban kell keresni tovább vagy valami ijen.... na itt nem tom hogy mit csináljak, pedig azok már ott állnak a templom bejáratánál majdnem....
  • Smoke
    #2627
    Nem tudja vki hogy a 8-as szigeten a napórás( vagy vmi olyasmi) és a fözetet kavargató lányoknál mit kell csinálni? Mind a 2-ö silver scroll, ha vki megcsinálta már pls help.
  • CUCLI
    #2626
    oroszlány
  • RumiTT
    #2625
    Ja megvan !!Csak eddig a 3.ik pályán voltam és kerestem de nem találtam de most a 4iken már megis vettem + vettem hozzá SHILDet + állatnak is vettem tüzet .
    Ti melyik állatal mentek???
  • Smoke
    #2624
    Szerintem semmire, ha van egyetemed akkor ahhoz jók, de igazi hasznukat nem láttam szal én visszatöltöttem az állást.
  • Sanyix
    #2623
    Én vettem ilyen könyveked daradonként 1000 tribute ért azok mire valók? :D
  • Smoke
    #2622
    Bemész a tribute menübe és ott megveszed pénzért vannak benne külön kategóriák, a jobb alsó sarokba, ott nyomj rá egy ilyen gömbre és megkapod a miracel-ek listáját amit megvehetsz vagy már megvan.
  • RumiTT
    #2621
    És a tűzlabdát hol vetted mert én nem találtam.
  • Mike at home
    #2620
    en jo vagyok, szal csak ulok, gondoskodom, hogy legyen eleg kaja, ha meg jon valaki radobok egy tuzlabdat, ennyi
    mint egy nagy dagadt pok
  • Peti1
    #2619
    akkor az lesz.
    köszi!
  • Sanyix
    #2618
    Aha
  • Shongi
    #2617
    Jah és honnan lehetne leszedni a B&W1-et???
  • Shongi
    #2616
    Hy, valaki elmondaná nekem hogy hány lény van a B&W2ben? Ugye nem csak 5???
  • Peti1
    #2615
    akkor azt megtehetem, azért, hogy a gépen ne foglaljon még egyszer 4 CD-nyi helyet, hogy kiirom CD-re, onnan feltelepítem, és amikor játszok vele a mini-image-t használom?
  • Sanko
    #2614
    ebben a gaméban nincs "free" játék? végig scriptelt a game?
  • RumiTT
    #2613
    Ki jutott túl a 3.ik pályán?
    Mert én ott tartok de már elegem van 2.szorra ölöm meg a farkasommal az ő farkasát erre mindig ujra éled.Szét ütem a csapataimmal az ővéit erre megyek-megyek elfoglalni a "nagy" területét és megint ott a rohadt farkasa 100HPval stb, + 2szer nagyobb lett közben a csapata mint az enyém.Megöli az én farkasomat erre nekem nem éledne ám ujra áááááááá minek is.
  • Sanyix
    #2612
    Sikerült, de nem lehet elindítani a játékot, a kiírd cuccal. Szóval nekem marad a miniimage.
  • Peti1
    #2611
    a TWK release-t sikerült vkinek kiirni?
  • RumiTT
    #2610
    Köszi a segítséget.De ott láttam pár varázslatot de sokat nem is értem mi a lényege .Olyan is van amivel támadni tudok ellenségre valami villám/tűz féleség mert olyat nem láttam?!
  • zolo
    #2609
    Hali!
    Van egy olyan problémám hogy ha huzamosabb ideig játszok a játékkal nem akar kilépni a windowsba a játék és csak a resettel lehet munkára bírni a gépet.A patch megoldja a gondot?Még csak az első pályán járok.
  • reménytelen
    #2608
    Vegyél Tribute-ért új varázslatokat az F4-gyel előhozható menüben!
  • RumiTT
    #2607
    Tudna vki segitani?
    3ik szigeten vagyok de még csak VÍZ varázslatot tudok, szval cask öntözni tom a búzát .
    Emléxek az 1ben lehetet villámot meg mindent amit emberre/ ellenségre lehetet doni és meghal.
    Az a nagy ház amiben megtanultam vizet csinálni kiirja h "Create Disciple Worshippers to produce Mana."
    Most csak vizet tudok azt is csak az én területemen.
    Segitsen valaki.
  • TRac
    #2606
    Nah mi is a lényege ennek a játéknak? Mert elkezdtem jáccani,de elég szar eddig. Végig emelgetni kell a sziklákat meg az embereket h ne kerüljenek veszélybe? Vagy mi lesz később?