3926
  • Christian
    #2805
    norton antivirust próbáltad? azsem rossz..
  • erx13
    #2804
    nekem is volt ijenem, de NOD32kiirtotta a virust ajánlom, más viruskereső nekem nem vált be
  • Rambo 20
    #2803
    Amúgy most a laptopról írok:).
    Kár hogy azon nem fut a progi.
  • Rambo 20
    #2802
    bWAHH.Hihetetlen.Ammenyire hasznos a számítógép annyira nem.
    Ma megkaptam a B&W2őt és nem tudok játszani.
    Mondjuk erről nem a progi tehet.
    Egy hete kezdődött.Egy vírus leblokkolta az összes exe fájlt.Oké nem baj új alaplap fél hét telepítés.Na végre mire köszöntenek szülinapomra tök jó lesz.
    Aznap este tönkremegy a router.Oké nem baj kicseréltetem meg minden.
    Erre tegnap meg egyszerűen tönkrement az alaplap.Oké ez már állatira NEM OKÉ!
    Erre meg ma boldog szülinapot itt a B&W2 úgyis annyira vártad már.:\
  • African
    #2801
    Elindítom a játékot és újraindul a gépem .Nem tudja vki mi lehet a baj?
  • Christian
    #2800
    de nem jelenik meg a gold scroll. pedig már az utolsó, főváros is átállt, mégse:(
  • rage
    #2799
    Akkor azt a codecet töltsd le, ami kell.
    G-Spottal megnézed az adott file-t, hogy milyen codec-kel készült,s letöltöd
    a codecet a netről.

    A packban benne van az a három, ami 99%-ban kell, benne van az az egy-kettő is, amire ritkán szükség van, s benne van még mintegy 300 másik, amiből 100 összeakadhat másik százzal, semmi szükség rá, viszont instabillá teheti a rendszert.
  • rage
    #2798
    Ha átáll mindenki, megnyered pedig :-)
    Mit ír az arany kőtömbnél a faluközpontban, ha ráviszed a kezed ?
    Nincs több elfoglalni való város ?
  • Christian
    #2797
    a 6. pályán mikor átált hozzám az utolsó város is, nem nyertem meg a szigetet. miért?
  • Sanyix
    #2796
    Hát sajnos vannak olyan beteg filmkódolók akik valami idióta filmkódolást használnak, és persze csak ők tudják hogy pontosan milyet, és az ilyen packokban, annyi codec van, hogy kis szerencsével benne van az a codec is amivel a filmet kódolták.
  • Omlás
    #2795
    Egyyetértek teljes mértékben!
  • Rambo 20
    #2794
    ÍÍÍ végre.Holnap megkapom a gámát eredetiben.
    Mostmár csak az bosszant hogy a jóisten mé' csak városmenedzsmenttel és védekezéssel foglalkozik?:)
  • MrTressy
    #2793
    sose értettem meg mi a búsnak kell felrakni azokat a francos codec packokat..Ami filmnézéshez kell ac3 decoder,divx meg egy xvid codec azt slussz passz semmi más...
  • Christian
    #2792
    ha az ellenségnek nagyseregei vannak, és katapulttal támad, akkor(ha már kiterjedt odáig a határunk[tegyünk oda egy barakkot, és kész]), akkor egyszerűen rá kell dobni egy nagy követ a katapultra, az szétesik, és nemtudnak bejutni:)
  • zsolti001
    #2791
  • Omlás
    #2790
    Ace Mega Codeck Pack -ra pl!!
  • pilsner
    #2789
    mégis milyen codeckre alergiás?
  • nicopol
    #2788
    Hali
    olvasva a furumot,nekem az a gondom hogy fx5700 -en,a jatekot inditva alltalaban az allatok kivalasztasanal allandoan kek halalba megy az xp, olyan hibaval hogy csereljem ki a vga kartyat.Driver frissites 81.84- re ugyan ezt produkalta.Akkor nalam nem is fog menni??
  • Sanyix
    #2787
    Ezt úgy kell, hogy: Ülj le fiam, egyes!
  • ShaiHulud
    #2786
    nyelvtan 1 es:D
  • ShaiHulud
    #2785
    kakasosnal 3-4 szer atvaltasz egymas utan ejszakarol napalra aztan vissza. a lenyeg hogy a kakas 3 szor kukorekoljon egymasutan es akkor bereked.
  • cseszter
    #2784
    A Paternity Suitnál követni kell a terhes csajt{ha nem kövedted az se baj, kell keresni egy olyan házat ahonnan szivecskék röpködnek)odarakod a fatert és késsz a küldi a kakasos küldi nekem se ment
  • Pluskast
    #2783
    Ok GW csak ezzel az a gond, hogy akik játszottak az elsővel azoknak marha nagy csalódás a második rész. Sajnos nem, hogy fejlődött a game, hanem sok mindenben inkább visszaesett.
  • static
    #2782
    Megértem, sőt ez engem is kicsit elszomorít de inkább túllépek rajta és elölről kezdem. Full jóba mert ugye most vagyok 7-es sziget végén 100% evil. Mire azt megcsinálom szerintem bőven jön hozzá pár kieg. pálya egy jó patch, stb.. Ha nem akkor viszont tényleg kapják be. :)

    ja és irtad, hogy nincs kedved újra ugyanezt. jó hír, hogy evilba teljesen más a game.
  • jupa
    #2781
    Az elején van 2 küldetés a Paternity Suit és a Silence the Rooster! Mit és hogyan kell tenni, hogy ez a kettő sikeresen végrehajtottá váljon?
  • rage at work
    #2780
    Következő patch?
    Amire azt írták a hivatalos oldalon, hogy lehetséges, hogy a következő patch után az 1.1-es játékmentések működni fognak
    De nem biztos .....
  • Dzsega #2779
    Egyébként még mindig nem tudok vele jáccani pedig már egy hete megvan és eléggé idegesít. a grafit meg tudom mondani csak mivel mindig kicses memória hiba miatt ezért nem tudok a játékról írni. nagy nagy bnw1 rajongó vagyok (igaz az uccsó pályát nem tudtam megcsinálni).
    a grafi lenyűgöző és a tenger hát az valami eszméletlen.
  • Dzsega #2778
    ha mindig máshol (pl nem állandóan videó alatt) akkor valszeg memória hiba én most viszem vissza az 1 hetes alaplapomat mert szer és hibát generál a memóriával, ezért állandóan kidob. lefuttatam egy memtesztet és 2-3 óra alatt 150!!! hibát talált.
    memtest netről lehet letölteni érdemes megnézned hátha ez a baj.
  • Omlás
    #2777
    Szerintem akik igazán várták a játékot az első rész után azok nem fikázzák max hirtelen felindulásbó :)!De amúgy tényleg nem lehet elmenni az mellet hogy az első rész után a második kicsit gyengére sikerült főleg a fejlesztők által anyira hangoztatott igéretek elég hiányos megvalósítása miatt!És jópár embernek köztük nekem is ez miatt fáj a szive és nem azért morgolódunk mert szar a játék csak épp nem ezt vártuk!Nehéz az embernek sok sok várakozás után elfogadnia hogy amit anyira várt mégsem olyan mint ahogy remélte és várta :(!Ettől föggetlenül jó kis game a hiáynosságok ellenére is remélhetőleg a kissebb nagyobb hibákat toldozzák foldozzák minnél előbb!De alapjában véve sajnos nem üti meg a game az első rész szintjét hiába a javított grafika ha a hangulat odavan :(!Persze ez csak az én véleményem másnak más a véleménye :)!De ez nem is baj ész nélkül szerintem egyik rajongó sem ált neki fikázni eddig és remélem nem is fog.Lássuk be ez van ezt kell szeretni vagy nem szeretni.És várjuk mivel rukkolnak ki a srácok.... kitudja ;) lehet még nagy meglepi lessz a következő patch... de persze ez csak ábrándozás.De akár be is következhet hogy kellemes meglepetésben lessz részünk !

    Én bízom benne.
  • rage
    #2776
    Ha visszaolvasol kb 10 hozzászólást, másnak is ez a gondja
    Lehet driver, codec pack...
  • GamerAdams007
    #2775
    Hello! Az a gondom, hogy a játék kb. 20 perc után kilép, mindig. Ezzel mit lehet csinálni?
  • rage
    #2774
    Codec pack van-e a gépeden?
    Az képes bekavarni
  • rage
    #2773
    Nyilván ez így van, kit érdekel, hogy mit mondanak a többiek, ha neked tetszik a játék ? Attól függetlenül, én is leírtam , hogy nekem mi tetszett jobban az első részben, szerintem nem baj az, ha vannak vélemények.

    Pontosan egy hét alatt végig lehetett játszani, aranyos a vége a két kis segítővel, majd meglátjátok.
    Csak éppen ez az, hogy 24 éves a farkasom, vége a játéknak, pedig nem is kapkodtam, semmit sem harcoltam, szépen építkezgettem.
    Ami amúgy le is kötött, mert volt egy hangulata.
    De elölről ugyanezt nem kezdeném, most jönne az, hogy mehetnénk multizni
    Vagy a lényt nevelgetni, de már nincs mit rajta, mindent tud.

    És ez a baj.
  • pilsner
    #2772
    nekem spec. qrwára teccik,csak ne baszna ki minden 5. percben
    hiába peccs,szarik rá
    igaz,hogy még nagyon az elején vagyok,de nekem kellemec perceket okozott,már az 1-es is elbűvölő volt,de az meg tönkrement,ugyanis:ujra akartam rakni,mert nem fejeztem be,na azóta nem hajlandó felmászni
    téleg:nem tudja valaki,hogy lehet orvosolni azt,h ne qrjon ki a picsába??
    savelek mint az őrült,de már rohadtul unom,hogy max 1 óra játék után(ez a jobbik eset,van hogy 10 perc után kilök)kiarja azt a kedves winfoso hibaüzit
  • Goodwill
    #2771
    sztem is teljesen rendben van a game, most szinte csak ezt tolom
  • impala
    #2770
    köszi mindkettőtöknek.
    most csak azt szeretném, ha egyáltalán elindulna. ezek szerint van remény.
    különben ez az ATI kártya is gyárilag húzott 450/550, 128MB.
  • Szolnokboy
    #2769
    nem a procin múlik hanem a vga-n, szerencséd van mert ati-d van. Szerintem nem lesz gond, ramból azért nem árt ha van 1 giga
  • mrzed001
    #2768
    Ne számíts iszonyat egy sebességre, ez a game ugyanis felzabálja a procit (sok az AI)
  • zizzenet
    #2767
    Ja és szerintem nem csak ezt a játékot dobták ki bughegyekkel, van még egy pár jó játék amit szintén.

    Bizony. Azokat is fikázzuk rendesen .
  • impala
    #2766
    szevasztok!
    remélhetőleg nemsokára lejön a teljes játék - a fiam kérésére - még a b,c lemezek fele-negyede hiányzik. patchek, imageke már leszedve.

    az a kérdés, hogy egyáltalán hajlandó lesz-e elindulni? most egy celeron 1.2 -es proci van a gépben, ami 1.93-on fut. tudom, hogy a követelmény 1.6GHz

    a videoval nem nagyon lehet baj, Gecube 9550 XT (persze lehet, hogy egy bivaly VGA képes valamennyire tehermentesíteni a CPU-t?)
    az első CD már megvan, így a tesztet el tudtam engedni, csak a CPU-ra panaszkodik.
    nemsokára bővítek majd, a terv Athlon64 3000+, de most tényleg az érdekel, próbálkozott-e már valaki, ilyen gyengébb procis géppel.
    előre is köszi a válaszokat.