3926
  • _Atti_
    #2845
    én megtaláltam de nem naon hajingáltam..:D
  • Tuvok #2844
    A halhatatlan csókát valaki megtalálta már ? :)

    Ha elég messzire dobod, adja a Tribute-ot .

  • HerrWut
    #2843
    naaa help nekem
  • rage
    #2842
    Van ám a 'Rooster'-re szép magyar szó is
    Úgy mondják, hogy 'kakas'
  • Valen
    #2841
    megfigyelni hogy hova megy és odavinni a papát
  • Kouta
    #2840
    És mit kell csinálni a tagnak a terhes lányával?
  • engine
    #2839
    3x estéről nappalra váltasz, így bereked és ennyi
  • Kouta
    #2838
    Hogyan kell elcsendesíteni a Roostert?
  • HerrWut
    #2837
    Bocs hogy még mindíg lámáskodom, de letöltöttem a mini image fájlt. Felmountoltam, akkor lett vmi DVD amit 3,5 gb-nak ismer fel megpróbáltam így futtatni a játékot, de így sem ment. Egyébként cd-s verzó van meg. Lehet az a baj? nincs vmi leírás ami lépésról lépésre elmagyarázza hogy kell felrakni a játékot?
  • HerrWut
    #2836
    Ja tényleg. Bocsi, nem láttam hogy az link. Vmi miatt nem kékült
  • Braveheart
    #2835
    www.gamecopyworld.comGamecopyworld
  • Tuvok #2834
    Kattints rá
  • HerrWut
    #2833
    Ott azt írják h a mini image-t letölthetem a GCW-ről. Mi az a GCW
  • lala12
    #2832
    Kell hozzá a Mini Image file, ami egy sokkal kisebb White.exe, mint az eredeti. Nézd meg a topic fejlécében a Black and White 2 oldalt...
  • HerrWut
    #2831
    Bocsi nem a jelszóra panaszkodik,anem a cd-re. De akkor sem működik:P Egyébként alcohollal mountoltam fel.
  • HerrWut
    #2830
    Szevasztok! Egyszerűen nem akar elindulni a játék:( Felpakoltam rendesen, generáltam jelszót meg minden, de még mindíg rossz jelszóra panaszkodik. olvastam hogy nincs crack. Akinek volt ilyen rajtam kívül az írja meg a megoldást legyen szíves. Köszi előre is!
  • Kouta
    #2829
    Hogyan kell megcsinálni a Tutorialba azt a küldetést amikor el kell kussoltatni a Roostert?
  • Rambo 20
    #2828
    És ha falusiakat adok neki attól nem dagad?Amúgy is rossz isten vagyok szval nem számít sokat.
  • Rambo 20
    #2827
    Ez hülyeség.De okés:)
  • ShaiHulud
    #2826
    ha nem kap kajat akkro csak szomoru lesz, nem hal meg:) ha szomoru akkro meg simizd meg kicsit aztan kesz:)
  • Rambo 20
    #2825
    És akkor mi lesz?
    Levegőn fog elélni vagy mi?
  • cseszter
    #2824
    ne kajáltasd
  • Rambo 20
    #2823
    OKé ez rendben.És hogy tudom fogyókúrára fogni valahogy?
  • CUCLI
    #2822
    köszi a tippet :)
    egy kővel kb negyed órán keresztűl cseszegettem az oroszlánom. a végeredmény nagyon meggyőző.
  • mrzed001
    #2821
    felemeltetsz vele egy fát, aztán workout (kidolgozás, vagy mi?), elkezd súlyzózni vele, és ennyi :)
  • Rambo 20
    #2820
    ÁÁÁÁ segíítsetteekk plííízzz!
    Kell nekem egy isten aki megmondja hogy hogy vihetném le a fatnestt és hogy vihetném fel a fitnesst és a musclet.
  • static
    #2819
    Szerintem nem unalmas. :) Imádom megtervezni a leendő városomat, és nagyon tettsztőseket lehet csinálni ha kreatív vagy. Bár én először végigtoltam gonoszon szóval lehet azért nem unom.
  • Dzsega #2818
    Én full gonosz vagyok és nem is nagyon harcolok.
    Sztem ha jó vagy attól még támadhatsz meg tarthatsz sereget úgysem az jelzi hogy jóvagyé!
    Én pl az elsó japkó szigeten 3 falut nem háborúval foglaltam el hanem "elecsábítottam" őket. Építek minden szir szart, fürdőt templomot egyetemet, meg persze házakat azt néhanapján egy két tűzgolyót a faluba ha nagyon unatkoznak :) . Hadszokják mikor háboró tör ki akkor jobban védekeznek majd mert megszokták a fájdalmat :).

    A harcról meg nem írt senki semmit (a házikedvencek harcáról). Szerintem nagyon elcseszték azzal hogy nem tudnak benne (vagy csak az enyém nem) varázsolni. pl a villámcsapás jól jönne néha harc közben.

    Összeségében jó kis gamma, csodás grafival...
    Túl sokat vártunk tőle. Igaz sokmindenben alul marad a B&W-al szemben de azért jó.
  • Rambo 20
    #2817
    Én ilyen szokásos rpgs vagyok.Nem akarom saját magam lejjebb vinni azzal hogy ölöm a népet!Inkább az ellent.Na mind1 a boci elég ari jóban.Aztán ha már irányítani is tudom a játékot kezdek egy gonoszat:)
  • Mike at home
    #2816
    turelem josagot terem
    nem csinalsz semmit, csak epitesz
    unalmas, de hat ez van
  • Rambo 20
    #2815
    Csak tudjátok én azon gondolkoztam hogyha a gyilkos spellek használata meg az ellen lerohanása rossz dolog akkor hogy lehetek jó?(csak tudod azé érdekelt mert azért nem akarom a saját népemet kínozni meg hajkurászni őket de azért nem akarok egész nap a városom falainál egyensúlyozni)
  • reménytelen
    #2814
    Biztos. Attól függ, mennyire vagy jó.
    Nézd meg a városközpontban vagy a statisztikák között.
  • Rambo 20
    #2813
    Srácok
  • Rambo 20
    #2812
    Amúgy sárcok attól még nőnek virágok mögöttem ha esetleg néha kedvem szottyan lerohanni az ellenséges bázist?
  • reménytelen
    #2811
    Elvileg nem, mert 1.1 shader kell a játékhoz minimum.
  • m18m
    #2810
    Azt szeretném megkérdezni valaki játszik-e geforce 4 mx 440-el a blac&white 2-vel? Elfut-e ilyen kártyával? Légyszi írjatok ha tudtok valamit!
  • Mike
    #2809
    látom ez a játék nemhogy fél évet, de még az egy hónapot sem érte meg

    sajnos
  • Mike at home
    #2808
    inkabb jaccal a Fable-lel, merfoldekkel jobb mint ez
  • Mike at home
    #2807
    amirol meg miutan felinstallaltad, kiderul: fosszar :DD
  • erx13
    #2806
    nem, mert lejárt aztán nem volt kedvem uj reg számot keresni, de zen kivül még probáltam avastot... de csak home editiont